Skip to content

Italia
Italy

  1. - - - - - - - - de Monte Milone
  2. ------- Caietanus -----ozanis de Regno Sicilie
  3. -----nus Giptius de Leonessa
  4. Abraam Emanuelis
  5. Acates Transius Amatricius
  6. Accursius de Blasiis de Lugisso de Regno Sicilie
  7. Achates Transius de Accummulo
  8. Achille Sansi da Spoleto
  9. Achilles Alberghettus Mondainensis
  10. Achilles Sander Bernardinus Ferariensis
  11. Acrisius Pinus de Assiseo
  12. Acursius domini Tindari de Bartolis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  13. Adabiles Codilus Spoletinus
  14. Adnibal Bizzarrus Vadensis
  15. Adoardus Bolgarutii de Mathelica
  16. Adonis Ardiccionius Urbevetanus
  17. Adonius Salvius de Monte Sancto
  18. Adrianus Agnellus Urbinas
  19. Adrianus Antonellus Pergulensis
  20. Adrianus Bolionius Fanensis
  21. Adrianus Ciamberlinus de Cingulo
  22. Adrianus de Sale Bergomensis
  23. Adrianus Delius de Fuglinea
  24. Adrianus Iustius Anglarensis
  25. Adrianus Margarutius de Sancto Severino
  26. Adrianus Montinus Montonensis
  27. Aemilius Humilis de Civitate Pennae
  28. Aemilius Marionus Eugubinus
  29. Aemilius Piissimus de Monte Bodio
  30. Aeneas Angelellus de Matelica
  31. Aeneas Leonellus Sanvitensis
  32. Aeneas Silvestrinus de Nursia
  33. Africanus Paradisius de Castro Passignani
  34. Agabitus Cappellettus Reatinus
  35. Agabitus de Geraldinis de Amelia
  36. Agabitus de Grassis de Spoleto
  37. Agabitus ser Mathei de Perusio, porte Sancti Angeli, parochie Sancti Fortunati
  38. Agesilaus Conestabilis Narniensis
  39. Agnielo de Bucarelli de Viterbio
  40. Agnilus de Pauli Tifernas
  41. Agostini Ermenegildo
  42. Agostino Spinola di Genevo
  43. Agostinus Albertus Genoensis
  44. Agostinus de Augustanis Pisaurensis
  45. Agostinus Zuccardus Corriggiensis
  46. Agramantes Bettonis de Montis Gallorum
  47. Agustinus Fracassinus de Fracta
  48. Aiax Hondedeus Pisaurensis
  49. Alamannus Ardiccio da Urbe Veteri
  50. Alamannus Ardiccionius Urbevetanus
  51. Alamannus de Alamannis de Balneoreggio
  52. Albanensis Albanensis de Castro Sigilli
  53. Albanius Laudus de Amatrice
  54. Albericus Gentilis de Sancto Genesio
  55. Albertinus Falchettus Canthianensis
  56. Albertus de Fabriano
  57. Albertus Albertus Ortanus
  58. Albertus Carlettus de Rocca Contrata
  59. Albertus Carutii de Colle
  60. Albertus de Albertis Bononiensis
  61. Albertus de Bellis De Perusio
  62. Albertus de Guidalotte de Perusio
  63. Albertus de Treis de Mevania
  64. Albertus domini Alberti de Perusio, porte Sancti Petri
  65. Albertus Laurentii de Perusio, porte Sancti Petri
  66. Albertus Mamianus Parmensis
  67. Alciatus Satius de Asisio
  68. Alcides Alemannus de Aquipendio
  69. Alegrus de Sancta Natolia
  70. Alemannus Ciprius de Sassoferrato
  71. Alesander Catalanus Romanus
  72. Alesander Conciolus de Cantiano
  73. Alesandre Alanus de Bressa
  74. Alessander Calutius de Montefiascone
  75. Alessander Evangelista de Sarnano
  76. Alessander Orfinus Fulginas
  77. Alessander Sirena de Fulgineo
  78. Alessander Ubertus Tifernas
  79. Alessandro Burgos da Messina
  80. Alessandro Pascoli
  81. Alessandro Pavoni Ariminensis
  82. Alessio Olivieri de Nocera
  83. Alexander de Saxoferrato
  84. Alexander de Bononia
  85. Alexander de Urbeveteri
  86. Alexander Alba Romanus
  87. Alexander Albertus de Mevania
  88. Alexander Ambrosinus Forosemproniensis
  89. Alexander Andreolus de Eugubio
  90. Alexander Angelini Ariminensis
  91. Alexander Anticus de Recaneto
  92. Alexander Apollonius de Aretio
  93. Alexander Augustiensis Luce Tuders
  94. Alexander Augustus Bergomas
  95. Alexander Bartholinus Urbinas
  96. Alexander Bellius Eugubinus
  97. Alexander Berretta Viterbiensis
  98. Alexander Bienincasa
  99. Alexander Bonarellus Anconitanus
  100. Alexander Bovarellus Eugubinus
  101. Alexander Calandrinus de Fossato
  102. Alexander Carnevalis de Nuceria
  103. Alexander Carocius Tudertinus
  104. Alexander Castellutius Urbinas
  105. Alexander Ceulus Romanus
  106. Alexander Cittadonus de Cassia
  107. Alexander Conciolo de Cantiano
  108. Alexander Corsettus Turritensis
  109. Alexander Cremona Romanus
  110. Alexander Cresius de Aquila
  111. Alexander Cruceius Mediolanensis
  112. Alexander de Alexandris Corinaltensis
  113. Alexander de Betannibus de Rocha Contrata
  114. Alexander de Binis Assisias
  115. Alexander de Carfagnis de Tuscia
  116. Alexander de Peccinis de Eugubio
  117. Alexander de Pontenanius Aretinus
  118. Alexander de Ripantibus de Aexsio
  119. Alexander de Tucciarellis Aretinus
  120. Alexander de Turri Asculanus
  121. Alexander domini Angeli de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  122. Alexander domini Angeli de Ubaldis de Perusio, porte Heburnee
  123. Alexander dominii Antonii de Malegonnellis de Florentia
  124. Alexander Erricus Baldassinus Senogagliensis
  125. Alexander Eustacchius de Montelpare presidatus Farfensis
  126. Alexander Faber Tifernas
  127. Alexander Fanus Urbevetanus
  128. Alexander Ferentillus de Ferentillo
  129. Alexander Filaretus Aquilanus
  130. Alexander Firmanus Maceratensis
  131. Alexander Folietta Ulmensis
  132. Alexander Gentilis Aquilanus
  133. Alexander Granella de Gualdo
  134. Alexander Grifonelus de Communanzie
  135. Alexander Honorius de Staphilo
  136. Alexander Iustus Urbinas
  137. Alexander Lauretus Leonessanus
  138. Alexander Leo Romanus
  139. Alexander Manasanguis ex Foro Sempronii
  140. Alexander Marchettus de Rocha Contrata
  141. Alexander Maria Chomius Liburnensis
  142. Alexander Maria de Turris Genuensis
  143. Alexander Mariani de Aquila Aprutinus Regni Sycilie
  144. Alexander Marinius de Pergula
  145. Alexander Marinius de Pergula
  146. Alexander Mazzaferrus de Recaneto
  147. Alexander Melchiorrius Aesinus
  148. Alexander Meysterlin de Tirolo
  149. Alexander Modestus de Roccha Contrada
  150. Alexander Mongallus Leonissanus
  151. Alexander Mutius Camers
  152. Alexander Nardius de Messina
  153. Alexander Oliverius Nucerinus
  154. Alexander Palatius de Urbeveteri
  155. Alexander Perusinus de Mundulpho
  156. Alexander Pilingoctus Forosemproniensis
  157. Alexander Pilyus
  158. Alexander Piso de Viterbio
  159. Alexander Polinus Camers
  160. Alexander Pupus de Monte Georgio
  161. Alexander Rubeus Pisaurensis
  162. Alexander Sabinus de Tuderto
  163. Alexander Salvagianus Bertinoriensis
  164. Alexander ser Titus Tifernas
  165. Alexander Sermoneta de Senis
  166. Alexander Servadeus Senogalliensis
  167. Alexander Tachinus Forosemproniensis
  168. Alexander Tartalius Montonensis
  169. Alexander Taxius de Malleano
  170. Alexander Torzius Hortanus
  171. Alexander Tottus a Cerreto
  172. Alexander Trigintaquinque de Aquila
  173. Alexander Virzillus de Monte Bodio
  174. Alexander Vitaleonus de Auximo
  175. Alexander Voglia de Camerino
  176. Alexius Oliverus Nucerinus
  177. Alfonsius Gualterius Urbevetanus Toscanus
  178. Alfonso Cingari da Bologna
  179. Alfonsus de Adria de Regno
  180. Alfonsus Canerinus de Montorio
  181. Alfonsus de Arcanis Coesenas
  182. Alfonsus de Leonibus a Transaquis
  183. Alfonsus de Spontis civis Perusinus de Fratta
  184. Alfonsus Gentilonus Tudertinus
  185. Alfonsus Lupius del Plumbino
  186. Alfonsus Nigrellius Ferrariensis
  187. Alfonsus Pallectonius Spoletinus
  188. Alfonsus Roscius Senogalliensis
  189. Alfonsus Tastius a Rocca Contrata
  190. Alimentus Roscius Aquaspartanus
  191. Aliprandus de Domo Spoletanus
  192. Allexander Brunellus de Castro Fratte
  193. Allexander Fontana de Anglare
  194. Alovigius Andruccioli de Perusio, porte Sancti Angeli
  195. Alovisius Benvedutus Cantianensis
  196. Alovisius Berdini de Sancto Severino
  197. Alovisius Grifonus a Floriano
  198. Alovisius Turrianus Utinensis
  199. Alovivius Bevilaqua de Pergola
  200. Aloysius Benamatus Cantianensis
  201. Aloysius Capponius Ariminensis
  202. Aloysius Civolus Thiphernas
  203. Aloysius Fenolosyus Venetus
  204. Aloysius Georgeus Pisaurensis
  205. Aloysius Rossius Forosemproniensis
  206. Alphonsus Bonellus Imolensis
  207. Alphonsus Capellettus Reatinus
  208. Alphonsus Confidatus Assisiensis
  209. Alphonsus de Moscatellis de Terra Castri Plebis
  210. Alphonsus Gualterius Urbevetanus
  211. Alphonsus Thomassinus Barchiensis
  212. Altemius Lolusa de Castilione in Teberine
  213. Altobellus Pyrrhus Offidanus
  214. Aluisius de Tontibus Eugubinus
  215. Alvarotus Bertolla Utinensis
  216. Alvisius de Nursia
  217. Ambrosius Coranus
  218. Ambrosius de Ambrosiis Urbinas
  219. Ambrosius Egidii Iohannis de Cortonio
  220. Ambrosius Grisonius Florentinus
  221. Ambrosius Guinigius Lucensis
  222. Ambrosius Hubertus Monferrato
  223. Ambrosius Vulpinus de Montorio de Regno
  224. Ambroxius de Cortonio
  225. Amedeus de Giustini de Civitate Castelli
  226. Amelius Ameluccius de Tuderto
  227. Amerigus Egius de Spoleto
  228. Amico de Sulmona
  229. Amicus Celsus de Monte Rubiano
  230. Amilcar Cesarinius de Fracta
  231. Anastasius Corona Romanus
  232. Anastasius Tottus ex terra Cerreti
  233. Anbrosius de Trincosis de Urbe
  234. Anchises Camillius Montonensis
  235. Ancillottus Ancillottus de Asculo
  236. Andreas de Calgle
  237. Andreas de Fabriano
  238. Andreas de Viterbio
  239. Andreas de Mediolano
  240. Andreas de Sancto Geminiano
  241. Andreas de Camerino
  242. Andreas de Anchona
  243. Andreas de Neapoli
  244. Andreas de Salerno
  245. Andreas de Forocinfronio
  246. Andreas de Perusio
  247. Andreas Angeli de Perusio
  248. Andreas Angelutii de Exculo
  249. Andreas Antoniaccius de Assisi
  250. Andreas Antonillus Reatinus
  251. Andreas Baccius de Tuderto
  252. Andreas Bartolomeius a Civitate Santi Sepulcri
  253. Andreas Belardus Vivanus
  254. Andreas Blanconus Urbinas
  255. Andreas Cappa de Aquila
  256. Andreas Carlius Lucensis
  257. Andreas Carnevalius Forosemproniensis
  258. Andreas Cherophinus de Viturclano
  259. Andreas Ciardellus Nursinus
  260. Andreas Corboli de Castro Antriae
  261. Andreas Cybo de Fracta
  262. Andreas de Baccis Aretinus
  263. Andreas de Buontempi de Perusio
  264. Andreas de Comitibus Bivignani voc. Aretio
  265. Andreas de Massis de Roccha Contrata
  266. Andreas de Oriolis de Brasighella
  267. Andreas de Pieraccianis Castilionis Lacus
  268. Andreas de Pilosis de Pergula
  269. Andreas de Preitellis de Faventia
  270. Andreas de Riceriis Venetus
  271. Andreas de Sabatinis de Sancto Marino, de Provincia Romandiole
  272. Andreas Dionisius Stronconius
  273. Andreas domini Iacobi de Bononia
  274. Andreas Felicis Paternianius Urcianensis
  275. Andreas Fidelis de Spoleto
  276. Andreas Florentinius Lucensis
  277. Andreas Gentilutius de Fabriano
  278. Andreas Georgius Pisaurensis
  279. Andreas Iohannes de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  280. Andreas Martius Pisaurensis
  281. Andreas Marzanus ex Monte Sancte Marie
  282. Andreas Marzius Citernensis
  283. Andreas Morici de Perusio, porte Solis
  284. Andreas Oddus Tudertinus
  285. Andreas Palatius Pergulensis
  286. Andreas Parentius de Spoleto
  287. Andreas Percicus Iustinopolitanus de Lombardia
  288. Andreas Petrillus de Trevio
  289. Andreas Petrinus de Castro Agelli
  290. Andreas Pisaurus Narniensis
  291. Andreas Ranerii de Monte Vibiano de Perusio
  292. Andreas Restius Raguseus
  293. Andreas Romanus Spoletinus
  294. Andreas Salvius Recinetensis
  295. Andreas Sorbolongus Forosemproniensis
  296. Andreas Tomassettus de Monticulo
  297. Andreas Ubertus Cesenas
  298. Andreas Zaffi de Pisis
  299. Andreas Zuccolus Mutinensis Longobardus
  300. Androla Antonius de Neapoli
  301. Andronicus Thenalius de terra Castilionis Tibirine
  302. Anestagius magistri Orvetani de Perusio, porte Sante Subsanne
  303. Angelescus magistri Salimbeni de Chamerino
  304. Angelinus de Interande
  305. Angelinus Angelineus Ariminensis
  306. Angelinus de Angelinis Hispellas
  307. Angelus de Fabriano
  308. Angelus de Trano
  309. Angelus de Orte
  310. Angelus de Matelica
  311. Angelus de Confini
  312. Angelus Alexandri de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  313. Angelus Alterii Corraducii de Roma
  314. Angelus Alticottus a Sancto Gemino
  315. Angelus Angelicus de Camerino
  316. Angelus Angeluccius de Nursia
  317. Angelus Antonius Vantagius Anconitanus
  318. Angelus Balleonibus de Perusio
  319. Angelus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  320. Angelus Benedictus Spoletinus
  321. Angelus Berretta Hyspello
  322. Angelus Bisellus Viterbiensis
  323. Angelus Blaxii de Cortonio
  324. Angelus Bricciallus Urbevetanus
  325. Angelus Buccauratus de Sancto Severino
  326. Angelus Calistus Fanensis
  327. Angelus Carboncinus Pergulanus
  328. Angelus Castracanius Romanus
  329. Angelus Catalutius de Spoleto
  330. Angelus Cesius de Narnia
  331. Angelus Cherichellus de Ameria
  332. Angelus Cima Ariminensi
  333. Angelus Cinus Forosemproniensis
  334. Angelus Columnesius Vissanus
  335. Angelus Contius de Castello
  336. Angelus Coptius de Narnia
  337. Angelus Cortigianus de Tuderto
  338. Angelus Cospius de Sarteano
  339. Angelus Dati Vissanus
  340. Angelus de Benedictis de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  341. Angelus de Clementibus de Pisauro
  342. Angelus de Comitibus de Venetiis
  343. Angelus de Geraldinis de Amelia
  344. Angelus de Manciis Nucerinus
  345. Angelus de Sportidis de Piscina
  346. Angelus de Ubaldis junior de Perusio
  347. Angelus de Urselliis de Tolentino
  348. Angelus Decembrius de Mediolano
  349. Angelus dela Gemma de Perusio
  350. Angelus domini Angeli de Urbe
  351. Angelus Dominichelli olim de Pergula et nunc habitator in civitate Perusii
  352. Angelus Felice Malateste de Nardutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  353. Angelus Felicius de Callio
  354. Angelus Felix de Langerillis de Mevania
  355. Angelus Florentiolanus de Florentia
  356. Angelus Fracassinus Frattensis
  357. Angelus Frenfanellus Fulginatensis
  358. Angelus Fusconius de Nursia
  359. Angelus Gambutius Maceratensis
  360. Angelus Germanellus de Narnia
  361. Angelus Gregorius de Fulginea
  362. Angelus Iacchesius de Camerino
  363. Angelus Iacobutius de Nuceria
  364. Angelus Iacoputii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  365. Angelus Ioannes Arce de Stronconio
  366. Angelus Iohanni de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  367. Angelus Iohannis de Periglis de Perusio, porte Eburnea parochie Sancti Stephani
  368. Angelus Laurentii de Cantagalina de Perusio, porte Solis
  369. Angelus Luccius Cortonensis
  370. Angelus Luci Antonii de Gualdo Nucerie
  371. Angelus Lutius a Massa Tudertine diocesis
  372. Angelus magistri Francisci de Perusio
  373. Angelus Manutius Tifernas
  374. Angelus Marci de Amelia
  375. Angelus Maria Barattus Foroliviensis
  376. Angelus Maria de Pizzicantibus a Camerino
  377. Angelus Maria Summovicus Ianuensis
  378. Angelus Massiaticus Camers
  379. Angelus Matalucius de Tuderto
  380. Angelus Musacchius Viterbiensis
  381. Angelus Nardii de Amelia
  382. Angelus Niccolutius de Nepolitanus
  383. Angelus Oliva de Saxoferrato
  384. Angelus Oriens Urbevetanus Toscanus
  385. Angelus Paganus de Civitate Ducali
  386. Angelus Paulemilii de Castro Mirande Narniensis diocesis
  387. Angelus Pennidius Reatinus
  388. Angelus Pianus de Sancto Severino
  389. Angelus Picus Sansepulcrensis
  390. Angelus Pierleonus Cesanus
  391. Angelus Pisellus Viterbiensis
  392. Angelus Pontanus de Cerreto
  393. Angelus Putii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  394. Angelus Putius de Immola
  395. Angelus quoddamFabriti de Paracinis de Terra Castri Plebis
  396. Angelus Roseus ex Terra Castri Plebis
  397. Angelus Roseus e Civitate Plebis
  398. Angelus Salvestrinus Siculus
  399. Angelus Senibaldus de Gualdo
  400. Angelus ser Francisci de Perusio, porta Sancte Subxanne et parochia Sancti Valentini
  401. Angelus ser Iohannis de Perusio, porte Sancti Petri
  402. Angelus Sfortia Hispello
  403. Angelus Vannis Bernardi de Perusio, porte Sancti Petri
  404. Angelus Victorius de Balneoregio
  405. Angelus Zolla Viterbiensis
  406. Angelutius alias Mancinus de Perusio
  407. Anibal Benincasa Anconitanus
  408. Anibal de Boncambis Siculus
  409. Anibal Sanità Sulmonensis
  410. Anibal Tortonius Pergulensis
  411. Annibal Almericus Pisaurensis
  412. Annibal Ancillottus Asculanus
  413. Annibal Augustinus de Visso
  414. Annibal Benignus Camers
  415. Annibal Blanchellius Ariminensis
  416. Annibal Brancaleonus Ariminensis
  417. Annibal Camillus Nucerinus
  418. Annibal Cayus Malleani
  419. Annibal Crispoldius Reatinus
  420. Annibal Hippolitus Romanus
  421. Annibal Honofrius Typhernas
  422. Annibal Nannius Ariminensis
  423. Annibal Orlandus a Civitate Plebis
  424. Annibal Pierius Senensis
  425. Annibal Raynaldus de Mevania
  426. Annibal Stefanius de Mercatello
  427. Annibal Vigiluccius de Santo Severino
  428. Annibale Mariotti Perugia
  429. Annibalus Gianinus de Santa Agatha
  430. Annuntius Persicus de Persicis de Amatrice
  431. Anselmus Bovius Spedenus
  432. Anselmus Ciolus Aquaspartanus
  433. Anselmus de Aloisiis Amerinus
  434. Anselmus Evangelista de Assisio
  435. Anselmus Massarocius de Ortho
  436. Ansovinus Francisci de Silvestris de Camereno
  437. Antenor Boldrinus Ophida
  438. Antenor Madalchinus de Salvutiis de Aquasparta
  439. Antenor S.us de Esio
  440. Anteus Accicciaccaferreus de Sancto Severino
  441. Anteus Claudius Pergula
  442. Anthonius ser Colle de Cocchiis de Teramo
  443. Antimus Gallius Papiensis
  444. Antiochius Fortesa Hispanus civitatis Calaris
  445. Antonellus de Alexandris de civitate S. Sepolcri
  446. Antoninus Clarellus Reatinus
  447. Antoninus de Antoninis de Gualdo
  448. Antoninus Delphinus de Spoleto
  449. Antonio Francesco Paserini Cortonensis
  450. Antonio Golinucci de Rimini
  451. Antonio Griphi Romanus
  452. Antonio Martini de Castelione Aretino
  453. Antonio Mezzanotte
  454. Antonius da Calgle
  455. Antonius de Fano
  456. Antonius de Sulmona
  457. Antonius de Sora
  458. Antonius de Carpineto
  459. Antonius de Calabria
  460. Antonius Aprutii
  461. Antonius de Nepe
  462. Antonius de Sutro
  463. Antonius de Visso
  464. Antonius de Gualdo
  465. Antonius de Asisio
  466. Antonius de Asisio
  467. Antonius de Veruli
  468. Antonius de Aretio
  469. Antonius de Butrio
  470. Antonius de Pensauro
  471. Antonius de Cortonio
  472. Antonius --rellus de Pergula
  473. Antonius Aceti
  474. Antonius Albericus Urbevetanus
  475. Antonius Alfonsus de Comitibus ab Hispello
  476. Antonius Aloysius de Veruculo
  477. Antonius Alupius Calliensis
  478. Antonius Amadei cortonensis
  479. Antonius Angelettus Stronconiensis
  480. Antonius Angeluccius de Hispello
  481. Antonius Angelutii de Perusio
  482. Antonius Anticus Mevanas
  483. Antonius Antonillus Reatinus
  484. Antonius Aurelius de Firmo
  485. Antonius Azelius Romanus
  486. Antonius Baldassaninus de Monteleone
  487. Antonius Baldassarinus de Terra Monteleonis
  488. Antonius Bartonius de Hyspello
  489. Antonius Benedictus Canthianensis
  490. Antonius Benegardus de Firmo
  491. Antonius Bernabous de Fulgineo
  492. Antonius Bernardini ser Laurentii de Monte Florum
  493. Antonius Bernardinius de Terra Citerne
  494. Antonius Bernardinus Citerniensis
  495. Antonius Boidius de Alexandria
  496. Antonius Bonamicus Ariminensis
  497. Antonius Bonannus de Saxoferrato
  498. Antonius Boncius Vitoriensis
  499. Antonius Bonfinius de Patrignone
  500. Antonius Bonuccelli Lucensis
  501. Antonius Bordonius de Bastia
  502. Antonius Brancutus Calliensis
  503. Antonius Britius de Civitate Plebis
  504. Antonius Burgus Novus Lucensis
  505. Antonius Cabballinus Romanus
  506. Antonius Caetanus
  507. Antonius Canalis de Ameria
  508. Antonius Capardus Regiensis
  509. Antonius Carnevalis de Civitate Nucerie
  510. Antonius Caruccius Eugubinus
  511. Antonius Cecconus de Sonnino
  512. Antonius Coleo Bergomas
  513. Antonius Corneus Urbinas
  514. Antonius Cozzius a Civitate Sancti Sepulchri
  515. Antonius Danielius Mercatellensis
  516. Antonius Daniellus de Gradole
  517. Antonius de Bosyo Mediolanensis
  518. Antonius de Brunis Camers
  519. Antonius de Ciancolariis de Cortonio
  520. Antonius de Cristianis Civita Castelli
  521. Antonius de Possentibus Fabrianensis
  522. Antonius de Rosellis de Aretio
  523. Antonius de Salvettis Gualdensis
  524. Antonius de Statis Romanus
  525. Antonius de Thomasiis de Lanciano
  526. Antonius de Tortis de Mevania
  527. Antonius domini Micchaelis de Aquila de Regno
  528. Antonius domini Nicolai de Baregianis de Perusio, porte Sancti Petri
  529. Antonius Fidus de Spoleto
  530. Antonius Figinus Mediolanensis
  531. Antonius Figinus Mediolanensis
  532. Antonius Filippus Hortentius de Camerino
  533. Antonius Fissicus ab Urbe
  534. Antonius Floravantis de Terra Montis Castelli
  535. Antonius Francischinus de Firmo
  536. Antonius Franciscus Baldassini Parmensis
  537. Antonius Franciscus Berardus Calliensis
  538. Antonius Franciscus de Melioratis Burgensis
  539. Antonius Franciscus Egidius de Asisio
  540. Antonius Franciscus Godius Vincentinus
  541. Antonius Franciscus Marchesanius Thifernas
  542. Antonius Franciscus Massius Monterculensis
  543. Antonius Franciscus Ravatius Alexandrinus
  544. Antonius Franciscus Ugulini de Marcuccis Aretinus
  545. Antonius Franciscus Vannutius Caliensis
  546. Antonius Galeota de Urbino
  547. Antonius Gentilis Canthianensis
  548. Antonius Graffionius Arretinus
  549. Antonius Gratianus Pergulensis
  550. Antonius Guerrerius ab Acquapendente
  551. Antonius Guglierius de Assisio
  552. Antonius Guidonius Urbevetanus
  553. Antonius Honestus de Castilione Florentino
  554. Antonius Iacobus Straccha Anconitanus
  555. Antonius Iacopettus Tuscus
  556. Antonius Ioannellus de Tuscia
  557. Antonius Iohannis de Civitate Castelli
  558. Antonius Iustinus Chiensis
  559. Antonius Lamparellus Hispellas
  560. Antonius Libellus Tifernas
  561. Antonius Lignanus e Fratta
  562. Antonius magistri Coppoli de Castro Marsciani
  563. Antonius magistri Petri
  564. Antonius magistri Ugutii de Scarparia, habitator in civitate Perusii
  565. Antonius Maialis de Callio
  566. Antonius Manasanguis Forosemproniensis
  567. Antonius Manentius Forosemproniensis
  568. Antonius Maria Canitius Montonensis
  569. Antonius Maria Carandinus Mutinensis
  570. Antonius Maria Cassius Pisaurensis
  571. Antonius Maria Coratius de Cortoneo
  572. Antonius Maria de Magistris de Mediolano
  573. Antonius Maria de Sixtis de Sarteano
  574. Antonius Maria Franceschinus Romanus
  575. Antonius Maria Gentilucius de Sancto Genesio
  576. Antonius Maria Lellius Cortonensis
  577. Antonius Maria Macattus Montegallensis
  578. Antonius Maria Moderatus Ariminensis
  579. Antonius Maria Niccolinus Foroliviensis
  580. Antonius Maria Petricciolus de Assisio
  581. Antonius Maria Petronius ex Monte Regali
  582. Antonius Maria Rogus di Castro Novo Pisauri
  583. Antonius Maria Saxatellus Castri Coriani in Romandiola
  584. Antonius Maria Silvester Sante Agatensis
  585. Antonius Maria Venturinus de Trebio
  586. Antonius Maria Vincus de Firmo
  587. Antonius Marias Patritius de Cerreto
  588. Antonius Marinus Veronensis
  589. Antonius Marsilius de Caputiis de Visso
  590. Antonius Massa de Gallesio
  591. Antonius Matei Pictignani de Perusio, porte Sancti Angeli
  592. Antonius Mathei de Castro Marsciani
  593. Antonius Media Barba Venetus
  594. Antonius Meloriutiuss Tifernas
  595. Antonius Mensuratus e Precibus
  596. Antonius Merula Utinensis
  597. Antonius Montius de Spoleto
  598. Antonius Morellus de Berriis Caliensis
  599. Antonius Morgalanti de Anglario
  600. Antonius Moriconus Apiranus
  601. Antonius Nellus de Auximo
  602. Antonius Nicolaus Pasqualius de Castielione Fosco
  603. Antonius Nigusantius de Fano
  604. Antonius Orlandus de Terra Castri Plebis
  605. Antonius Pacificus Paulutius de Hyspello
  606. Antonius Paganus Romanus
  607. Antonius Paglionus de Gypso
  608. Antonius Panochius Napuletanus
  609. Antonius Papius Durantinus
  610. Antonius Pauli de Perusio
  611. Antonius Paulinus a Civitate Plebis
  612. Antonius Peccius Eugubinus
  613. Antonius Perfrancisci de Valentis de Trevio
  614. Antonius Perius Florentinus
  615. Antonius Peruzzinius Forosemproniensis
  616. Antonius Petri Pauli de Monte Politiano
  617. Antonius Philorista Forumsempronii
  618. Antonius Piermathei de Perusio, porte Solis
  619. Antonius Planus Belfortensis
  620. Antonius Poggius Fulginas
  621. Antonius Poggius de Fulginia
  622. Antonius Pontellius Cortonensis
  623. Antonius Pontus de Terra Bastie
  624. Antonius Portius Foroliviensis
  625. Antonius Putii de Michelottis de Perusio
  626. Antonius Raffaellius Mutinensis
  627. Antonius Rainaldus de Troilis de Nuceria
  628. Antonius Rainaldus Troylus de Nucerio
  629. Antonius Rainutius Urbevetanus
  630. Antonius Rappus Vissanus
  631. Antonius Realecius de Sicilia
  632. Antonius Ripa Ariminensis
  633. Antonius Roccius Romanus
  634. Antonius Roffenus Bononiensis
  635. Antonius Rosarius Spoletinus
  636. Antonius Rutilius Benignus ab Assisio
  637. Antonius Sabatellus Forosemproniensis
  638. Antonius Salimbenus de Sarnano
  639. Antonius Salutius de Pergula
  640. Antonius Salvatorius Gualdensis
  641. Antonius Salvettus de Spoleto
  642. Antonius Sanctae Crucis de Fabriano
  643. Antonius Santucius Cesenas
  644. Antonius Saxus de Contexiis de Britonorio
  645. Antonius Sempronius Forosemproniensis
  646. Antonius Seneca de Nursia
  647. Antonius ser Iacobi de Assisio
  648. Antonius ser Iohannis Batiste Negusantius de Fano
  649. Antonius Severinus Matelicas
  650. Antonius Silvestri de Florentia
  651. Antonius Simonetti Perusinus
  652. Antonius Smagius de Terra Castri Plebis
  653. Antonius Submontanus Genuensis
  654. Antonius Tadei de Florentia
  655. Antonius Talpa de Sancto Severino
  656. Antonius Tundius Eugubinus
  657. Antonius Ungulatus de Monte Falco
  658. Antonius Vagnotius de Monte Gallo
  659. Antonius Valignanus de Civitate Theatina
  660. Antonius Vipera Narniensis
  661. Antonius Viva Calliensis
  662. Antonius Vivianus Urbinas
  663. Antoniusfranciscus Durantes de Assisio
  664. Antoniusmaria Brincius Ariminensis
  665. Antonucius de Buclano
  666. Apollonius Lorus Esinas
  667. Apollonius Phebeus Urbevetanus
  668. Appodeus Appodeus de Urciano
  669. Aquila Gennarus de Tolentino
  670. Aquilius Accursius Tudertinus
  671. Arcangelus Smiraldus Exinus
  672. Arcangelus Tricchius Ariminensis
  673. Arcevalla *** de Interane
  674. Archangelus Baronus de Murro
  675. Archangelus Beneamatus de Eugubio
  676. Archangelus de Archangelis a Balneoregio
  677. Archangelus Hyeronymus Archangeli de Aretio
  678. Archangelus Tuti de Senis
  679. Archangelus Vinterius Cortonensis
  680. Ardiccionus de Ardiccionis de Urbeveteri
  681. Argentinus de Argentinis de Fabriano
  682. Ariodante Fabretti Perugia
  683. Aristoteles Donatus Trebias
  684. Armerius Persius Tudertinus
  685. Arminius Mondinus Eugubinus
  686. Arnaldus de Senis
  687. Arnaldus Alexandris Fanensis
  688. Arrigus Gasparis Ricutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  689. Ascanius Armenzanus de Serra Sancti Quirici
  690. Ascanius Ascancollus Tudertinus
  691. Ascanius Benincasa Urbevetanus
  692. Ascanius Biscazantius Eugubinus
  693. Ascanius Bisdominus de Aretio
  694. Ascanius Brancutus de Callio
  695. Ascanius Clementinus de Ameria
  696. Ascanius Comitius de Spoleto
  697. Ascanius de Boncontibus de Nursia
  698. Ascanius Fabbrius Pisaurensis
  699. Ascanius Floramontius de Civitate Castelli
  700. Ascanius Formosa Casertanus
  701. Ascanius Gothus de Castro Plebis
  702. Ascanius Guglielmius de Fabriano
  703. Ascanius Iacobi de Celleno
  704. Ascanius Lallius Ariminensis
  705. Ascanius Lutius de Pergula
  706. Ascanius Madalchinus de Aquasparta
  707. Ascanius Nasutus de Saxoferato
  708. Ascanius Parisanus Tolentinas
  709. Ascanius Parisanus de Tolentino
  710. Ascanius Piccolomini de Senis
  711. Ascanius Realtus de Lanciano de Regno
  712. Ascanius Sfortia Hispellas
  713. Ascanius Theobaldus de Castro Plebis
  714. Ascanius Traffichettus Ariminensis
  715. Ascanius Valla de Aquila
  716. Ascanius Vecchius Senensis
  717. Ascanius Venturinus Fabrianensis
  718. Aschanius Dantinus Senensis
  719. Aschanius Fontius Tuders
  720. Asdrubal Minutellus de Cetona
  721. Asdrubal Morgalantius Anglariensis
  722. Asdrubal Rampaccius Citernensis
  723. Asdrubal Ritius de Trebio
  724. Asdrubal Silvestrius Cingulanus
  725. Astolfus Caciottus de Hispello
  726. Astolfus domini Angeli de Rainaldutiis de Castignano
  727. Astolphus Bardinius Romanus
  728. Attilius Alerottus ex Monte Novo
  729. Attilius Alexander Attillii de Valentano
  730. Attilius Baldellius Cortonensis
  731. Attilius Brigottus civitatis Hadrie
  732. Attilius Caesareanus de ------
  733. Attilius Ferrazza de Petrella
  734. Attilius Garzonius Lucensis
  735. Attilius Luntus Fulginas
  736. Attilius Pagellus Vicentinus
  737. Attilius Sbarra Tudertinus
  738. Augustinus de Trento
  739. Augustinus Andrianus Fivizanensis
  740. Augustinus Baldutius de Pergula
  741. Augustinus Berretta de Hispello
  742. Augustinus Bussonius Interamnensis
  743. Augustinus Carosinus de Plumbino
  744. Augustinus Casellius de Civitate Plebis
  745. Augustinus Cola Urbaniensis
  746. Augustinus Cremesinus Matelicensis
  747. Augustinus de Augustinus
  748. Augustinus domini Riccardi Pontanus
  749. Augustinus Fabrius Forosemproniensis
  750. Augustinus Ferronus de Civitanova
  751. Augustinus Fuschinus Ariminensis
  752. Augustinus Galesius Ianuensis
  753. Augustinus Gallutius Mondulphensis
  754. Augustinus Gratiosus de Querqueto
  755. Augustinus Lucens de Monte Causario
  756. Augustinus Lucentinus de Fulgineo
  757. Augustinus Mannus de Canthiano
  758. Augustinus Marchettus de Fabriano
  759. Augustinus Montegranellus de Euguvio
  760. Augustinus Montobius Ianuensis
  761. Augustinus Petrocchus Casperiensis
  762. Augustinus Rubulus de Rhavenna
  763. Augustinus Stephani Sanctuccius de Urbino
  764. Augustinus Turrianus Bergomensis
  765. Augustinus Vagnarellus Tifernas
  766. Augustinus Valentinus Tuders
  767. Augustus Bilellus de Pergula
  768. Augustus Lucarinus de Trebio
  769. Aurelius Aquilanus
  770. Aurelius Bartoluccius Tudertinus
  771. Aurelius Bonectus Regiensis
  772. Aurelius Gattus Durantinus
  773. Aurelius Guarnerius de Barillis Bergomas
  774. Aurelius Iordanus de Salisano Abbazzie Farfe
  775. Aurelius Lucianus Aquilensis
  776. Aurelius Mancinus Tefernensis
  777. Aurelius Paulotius de Castro Pacciani
  778. Aurelius Pavonus de Tolentino
  779. Aurelius Turtur Pisaurensis
  780. Aurelius Viola Romano
  781. Aurelius Ysilerius de Exio
  782. Ausonius/Eusonius de Piperno
  783. Aversa Capitanus de Sancto Gemino
  784. Azzolinus magistri Iohannis olim de Camerino
  785. Baffus Baffius Curinaleatis
  786. Baglione Ugolini de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  787. Baldasar Ansidei de Perusio
  788. Baldasar Bellanus Assisiensis
  789. Baldasar Fabritii de Signorellis de Perusio
  790. Baldasar magistri Guilielmi de Perusio
  791. Baldassar Gambarino de Bononia
  792. Baldaxar de Salerno
  793. Baldinus Varinus de Fulginia
  794. Baldus [...] Angeli Bianche de Assisio
  795. Baldus Bastiani de Eugubio
  796. Baldus Biccillus Biturgiensis
  797. Baldus domini Angeli de Periglis de Perusio, porte Eburnea
  798. Baldus Farratinus Romanus
  799. Baldus Gelusius de Spoleto
  800. Baldus Guadagnius de Trevio
  801. Baldus Lapius de Mercatello
  802. Baldus Senilis de Montifalchio
  803. Baldus ser Cole de Bartholinis de Perusio, porte Eburnee
  804. Baldus Zocchus de Tiferno
  805. Balthasar Carnaccia Narniensis
  806. Balthasar de Mazzicis de Asisio
  807. Balthasar Guidonius de Aquila
  808. Balthasar Manitii de Bittonio
  809. Balthasar Prata Casalensis
  810. Balthasar Sfortiosius Cremonensis
  811. Balthassar Paulonius de Clanciano
  812. Bandinus magistri Iohannis de Florentia
  813. Bandinus magistri Thebaldi de Perusio, porta Sancti Angeli
  814. Baptista de Monte de Novem
  815. Baptista de Reate
  816. Baptista de Nursia
  817. Baptista a Sale Ravennas
  818. Baptista Benenatus Piccolomineus de Cassia
  819. Baptista de Geraldinis de Amelia
  820. Baptista de Lunensis de Viterbio
  821. Baptista Gattus Durantinus
  822. Baptistello de Cingulo
  823. Baptistinus Gallus Auximanus
  824. Barnaba Cesare Adornus
  825. Barnabas de Burgo
  826. Barnabeo de Montefalco
  827. Barone Gualfredutii de Perusio, porte Sancti Petri
  828. Bartholomaeus Scribantus Veronensis
  829. Bartholomeeus Villerius Gallo Bast.
  830. Bartholomeus de Aversa
  831. Bartholomeus de Varignana
  832. Bartholomeus de Lendinara
  833. Bartholomeus de Iulia Nova
  834. Bartholomeus de Roma
  835. Bartholomeus loco Bistagni
  836. Bartholomeus de Pistoia
  837. Bartholomeus de Aretio
  838. Bartholomeus de Celle
  839. Bartholomeus Albanus de Urbeveteri
  840. Bartholomeus Albericus de Nuceria
  841. Bartholomeus Angelinus Nucerinus
  842. Bartholomeus Bardus Ariminensis
  843. Bartholomeus Bellinus Novariensis
  844. Bartholomeus Bertolinius Lucensis
  845. Bartholomeus Carandinus Mutinensis
  846. Bartholomeus Cavassico de Belluno
  847. Bartholomeus Cennes Cantianensis
  848. Bartholomeus Cesareus a Sarnano
  849. Bartholomeus Cesis de Roma
  850. Bartholomeus Classarinus ex Monterchio
  851. Bartholomeus Concinius de Florentiis
  852. Bartholomeus Constantinus Urbinas
  853. Bartholomeus de Comitibus Hispellas
  854. Bartholomeus de Fracassis de Cellularum terra
  855. Bartholomeus de Nobilibus Lucensis
  856. Bartholomeus de Periglis de Perusio, porte Solis
  857. Bartholomeus de Raneriis de Perusio
  858. Bartholomeus de Stamineis a Civitate Fani
  859. Bartholomeus de Ubaldis de Perusio
  860. Bartholomeus domini Francisci Gualterocti Florentinus
  861. Bartholomeus Dominici de Iudicibus de Leonessa
  862. Bartholomeus Ficcadentes Asculanus
  863. Bartholomeus Fidelis de Civitate Burgi Sancti Sepulcri
  864. Bartholomeus Floravantius Bononiensis
  865. Bartholomeus Francischius a Civitate Santi Sepulcri
  866. Bartholomeus Francisci Ciccori de Mevania
  867. Bartholomeus Francisci ser Francisci de Perusio, porte Solis
  868. Bartholomeus Galluccius Mundulphensis
  869. Bartholomeus Iohannis Schiacti de Perusio
  870. Bartholomeus Leonardus Canthianensis
  871. Bartholomeus Luporus Lucensis
  872. Bartholomeus Lutius Calliensis
  873. Bartholomeus Masserius de Ancona
  874. Bartholomeus Mazzonus Tifernas
  875. Bartholomeus Nicole de Perusio
  876. Bartholomeus Nucii de Burgo
  877. Bartholomeus Ottavius Corradus Genuensis
  878. Bartholomeus Parentius de Spoleto
  879. Bartholomeus Persianus de Bittonio
  880. Bartholomeus Riccius Genuenssis
  881. Bartholomeus Sabbe de Roma
  882. Bartholomeus Sanctus Mutinensis
  883. Bartholomeus Santinellus Aquilanus
  884. Bartholomeus Sensatus de Urbe Veteri
  885. Bartholomeus ser Antonii de Gualdo Captaneorum
  886. Bartholomeus ser Hermanni de Perusio, porte Sancte Subxanne
  887. Bartholomeus Tacchellus de Arcu Tridentinus
  888. Bartholomeus Taglieschus Tipherno
  889. Bartholomeus Tertii de Sancto Gemino
  890. Bartholomeus Testi de Anglario
  891. Bartholomeus Tuschus Regiensis
  892. Bartholomeus Ugulinus Eugubinus
  893. Bartholus Alessius a Montereali
  894. Bartholus de Alexiis de Monte Regali de Regno
  895. Bartolomeo Egidii de Citerna
  896. Bartolomeus de Monte Bodio
  897. Bartolomeus de Intraduco
  898. Bartolomeus Andreolus Eugubinus
  899. Bartolomeus Antiquus Camers
  900. Bartolomeus Benassaius Lucensis
  901. Bartolomeus Benvedutus Cantianensis
  902. Bartolomeus Berlenghini de Perusio, porte Sancti Angeli
  903. Bartolomeus Bernardinius Lucensis
  904. Bartolomeus Capoferreus Foroliviensis
  905. Bartolomeus de Castellis de Civitate Interamnensis
  906. Bartolomeus de Claudiis de Monte Boddio
  907. Bartolomeus de Fraticellis de Senis
  908. Bartolomeus Frezza Bononiensis
  909. Bartolomeus Granarolus Pisaurensis
  910. Bartolomeus Iohannis Salvatti [?] de Perusio, porte Sancte Subxanne
  911. Bartolomeus Matias Borghesius Ariminensis
  912. Bartolomeus Petteghinus de Sancto Marino in Rio
  913. Bartolomeus Piccaluga de Ceva
  914. Bartolomeus Pinus de Spetia
  915. Bartolomeus Radicinus de Monte Georgio
  916. Bartolomeus Rochetta de Cingulo
  917. Bartolomeus Rota Ravenatensis
  918. Bartolomeus Schacchettus de Sancto Severino
  919. Bartolomeus Squarciaficus Genuensis
  920. Bartolus de Saxoferrato
  921. Bartolus ser Iunte de Radicofano
  922. Bartolutius de Preitis de Bononia
  923. Basilius Azzonus Vissanus
  924. Basilius Berardus Assisias
  925. Basilius Morellio de Cerreto
  926. Bastianus Archanus de Narnia
  927. Bastianus Benedictionus Tuders
  928. Bastianus Evangelista Sarnanensis
  929. Basylius Vannutius de Aquila
  930. Batista de Arimino
  931. Batista de Firmo
  932. Batista Iacobi de Viterbio
  933. Batista Luce de Spoletium
  934. Batista ser Nicolai de Cingulo
  935. Batista ser Nicolai olim de Eugubio civis Perusinus
  936. Battista Cicer de Urbino
  937. Battista Novellus Amerinus
  938. Battista Putius Hispellas
  939. Belardinus Mariottus de Mevania
  940. Bell.us Baffus Curinaltensis
  941. Bellisarius Rocchatanus de Sancto Homero
  942. Beltrame magistri Nerii Chirimbaldi de Cortonio
  943. Benantius Tardolus de Santo Severino
  944. Benedict Fieger von Hirschberg di Hall nel Tirolo
  945. Benedictius Panetius Ursinus Durantinus
  946. Benedictus de Podio Bonizi
  947. Benedictus de Cortonio
  948. Benedictus de Pisis
  949. Benedictus de Fano
  950. Benedictus de Formio
  951. Benedictus Antonius Benedictonius de Tuderto
  952. Benedictus Argentius de Nursia
  953. Benedictus Bagnatus Bergomensis
  954. Benedictus Barnabò Fulginas
  955. Benedictus Barzius Eugubinus
  956. Benedictus Berrecta Ispello
  957. Benedictus Brancavalerius Romanus
  958. Benedictus Castellus Bergomas
  959. Benedictus Ciaccius Camers
  960. Benedictus Clavarius de Sancto Angelo in Vado
  961. Benedictus Clementinus Amerinus
  962. Benedictus Cremesinus de Tuderto
  963. Benedictus Dal Pozzo de Pisis
  964. Benedictus de Benedictis Durantinus
  965. Benedictus de Benedictis de Capra de Perusio, porte Sancti Angeli
  966. Benedictus de Carsidoni de Borgo
  967. Benedictus de Felippis de Esio
  968. Benedictus de Gherardi de Fano
  969. Benedictus de Guidalotte de Perusio, porte Sancti Petri
  970. Benedictus de Morbidellis de Pergola
  971. Benedictus de Valentibus de Trevio
  972. Benedictus Dionisius Calliensis
  973. Benedictus Faventius de Cannaria
  974. Benedictus Felitianus de Gualdo
  975. Benedictus Frestus de Force
  976. Benedictus Grillus Eugubinus
  977. Benedictus Iacobi de Exculo
  978. Benedictus Lentus de Rocha Contrata
  979. Benedictus magistri Benedicti de Nursia
  980. Benedictus Mattheus de Canaria
  981. Benedictus olim Petri Thome de Cellis de Cortona
  982. Benedictus Parensius Lucensis
  983. Benedictus Passionei
  984. Benedictus Paulutii de Barsis de Perusio, porte Solis
  985. Benedictus Paulutius de Hyspello
  986. Benedictus Rancinus Eugubinus
  987. Benedictus Reguardati de Nursia
  988. Benedictus Remerius Romanus
  989. Benedictus Rosettus a Forolivio
  990. Benedictus Sanctis de Firmo
  991. Benedictus Scarpaccinus Cortonensis
  992. Benedictus Serip--ius Viterbiensis
  993. Benedictus Sertorius de Civitate Callii Status Urbini
  994. Benedictus Tosius de Castilione Florentino
  995. Benedictus Valentinus de Farfa
  996. Benedictus Valletta Setinus
  997. Benedictus Valubbius Urbinas
  998. Berardino de Fioravante de Bieneincasa de Perusio, porte Solis
  999. Berardinus de Fonticulis de Aquila de Regno
  1000. Berardinus de Gulielmis de Perusio, porta Heburnea
  1001. Berardinus Everardus de Santo Lorentio
  1002. Berardinus Iohannis Philippi de Trebia
  1003. Berardinus Riccius de Toccho Aprutinus Regni Sycilie
  1004. Berardinus Statera de Tussicia de Valle Siciliana de Regno
  1005. Berardinus Stefanus Senensis
  1006. Berardinus Theophilus Urbinas
  1007. Berardinus Ulisses de Macerata
  1008. Bernabeus Bassius de Ripis Senogalliensis diocesis
  1009. Bernabeus Piissimus de Montebodio
  1010. Bernabo Ascasii de Ursinis de Urbe
  1011. Bernadinus Cirocchus Fulginas
  1012. Bernadinus Racanus Tudertinus
  1013. Bernardinus de Rocha Contrata
  1014. Bernardinus de Senis
  1015. Bernardinus de Civitate Castelli
  1016. Bernardinus de Pesculo
  1017. Bernardinus
  1018. Bernardinus Alfani de Perusio
  1019. Bernardinus Alloysius de Assisio
  1020. Bernardinus Aloysius Assisiensis
  1021. Bernardinus Amici Aquilanus de Fossa
  1022. Bernardinus Arnallus Tudertinus
  1023. Bernardinus Baldracanus Bononiensis
  1024. Bernardinus Balistarius Fanensis
  1025. Bernardinus Bedi de Molaciis Eugubinus
  1026. Bernardinus Benamatus de Callio
  1027. Bernardinus Benedictus Durantinus
  1028. Bernardinus Bonavisius de Spoleto
  1029. Bernardinus Calvus Montifalchius
  1030. Bernardinus Calvus Moriconus de Monte Falcone
  1031. Bernardinus Campellus Spoletinus
  1032. Bernardinus Capilupus de Auximo
  1033. Bernardinus Cardanetus Montonensis
  1034. Bernardinus Cencius de Mons Leone
  1035. Bernardinus Cercavilla Eugubinus
  1036. Bernardinus Conticellius de Penna Billorum
  1037. Bernardinus Damianus Aquensis
  1038. Bernardinus de Amici de Taleacotio
  1039. Bernardinus de Benedictis de Hispello
  1040. Bernardinus de Lanceis Amerinus
  1041. Bernardinus de Mercatis de Burgo Sancti Sepulcri
  1042. Bernardinus de Rafaelibus de Eugubio
  1043. Bernardinus Doni de Perusio
  1044. Bernardinus Eleutherius de Civitate Plebis
  1045. Bernardinus Fabianus Sancta Agata
  1046. Bernardinus Facchinus de Eugubi
  1047. Bernardinus Faronius Fulginas
  1048. Bernardinus Florentius de Auximo
  1049. Bernardinus Francischinus Forosemproniensis
  1050. Bernardinus Fregosus de Gualdo
  1051. Bernardinus Fuscus Urbinas
  1052. Bernardinus Gacius de Castilione Florentino
  1053. Bernardinus Gaugellus Pergolensis
  1054. Bernardinus Ghirellus Eugubinus
  1055. Bernardinus Gianichellius Ariminensis
  1056. Bernardinus Hanibalis de Gregori de Perusio, porte Solis
  1057. Bernardinus Iacobillus de Fulgineo
  1058. Bernardinus Ioannillus ex Monte Regali
  1059. Bernardinus Italianus de Civita Regali
  1060. Bernardinus Leonardus Durantinus
  1061. Bernardinus Leonardus de Civitate Urbanie status Urbini
  1062. Bernardinus Leoncinus Mevanas
  1063. Bernardinus Leonellus de Assisio
  1064. Bernardinus Leonellus Fabianus Eugubinus
  1065. Bernardinus Leopardius Recanatensis
  1066. Bernardinus Leprettus Recanatensis
  1067. Bernardinus Lilius Tuders
  1068. Bernardinus Ludovici Cenci de Perusio
  1069. Bernardinus Lutius Calliensis
  1070. Bernardinus Manaseus Tifernas
  1071. Bernardinus Manfredus Eugubinus
  1072. Bernardinus Martellinus Vectoniensis
  1073. Bernardinus Masseus Tudertinus
  1074. Bernardinus Matius Sant' Agatensis
  1075. Bernardinus Mauritanus de Campagnano
  1076. Bernardinus Montaldus Albensis
  1077. Bernardinus Moronus de Gualdo
  1078. Bernardinus Nardius Aquilanus
  1079. Bernardinus Paulutius Tudertinus
  1080. Bernardinus Perantonius Auximanus
  1081. Bernardinus Prosperus Tuders
  1082. Bernardinus Riccius de Tuderto
  1083. Bernardinus Sabbatius Pisaurensis
  1084. Bernardinus Salta Mattilicanus
  1085. Bernardinus Scalza Urbevetanus
  1086. Bernardinus Severolus Faventinus
  1087. Bernardinus Spada Bersighellensis
  1088. Bernardinus Stefanutius Tuders
  1089. Bernardinus Turrius Lucensis
  1090. Bernardinus Umbertus Typhernas
  1091. Bernardinus Verolinius de Gualdo
  1092. Bernardus de Trevio
  1093. Bernardus de Urbeveteri
  1094. Bernardus Cataneus Romanus
  1095. Bernardus Ceffinus Florentinus
  1096. Bernardus de Bernardis Urbevetanus
  1097. Bernardus de Mazzieri de Trevio
  1098. Bernardus de Oddis Albinganensis
  1099. Bernardus Massarius de Gallesio
  1100. Bernardus Parentius Spoletanus
  1101. Bernardus Tumbesius Pisaurensis
  1102. Berrardinus de Cianis de Hispello
  1103. Bertacchus de Foiano
  1104. Bertus Bini de Sancto Gemini
  1105. Bianciardinus Alovigii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1106. Bieneincasa Berardini de Bieneincasa de Perusio
  1107. Blanchalinus Blancharini de Acquipendio
  1108. Blasius Lirezzanus Ariminensis
  1109. Blasius Prosperus Camerinensis
  1110. Blasius Quaglianus de Roccha Contrata
  1111. Blasius Racanus Amerinus
  1112. Blasius Scardutius de Cerreto
  1113. Blasius Ursus de Cocleano
  1114. Blasius Vitalis de Bastia
  1115. Blaxius de Interamne
  1116. Blaxius de Eugubio
  1117. Bonaccontius Caffarellus Hispellas
  1118. Bonacursus de Saxoferrato
  1119. Bonaiutus magistri Salomonis de Nepe
  1120. Bonandreas de Bononia
  1121. Bonaventura Angelinus Hispellas
  1122. Bonaventura Antolinius de Panicalis
  1123. Bonaventura Archangeli a Balneoreggio
  1124. Bonaventura Christophorus Balneoregiensis
  1125. Bonaventura de Grillis assertus de Armannis de Eugubio
  1126. Bonaventura magistri Laurentii de Forocinfronio
  1127. Bonaventura Moroctus Fulginas
  1128. Bonaventura Palatius Thipernatensis
  1129. Bonaventura Pulio de Monte Sancte Marie
  1130. Bonaventura Rolus Aquipendianus
  1131. Bonaventura Victorius de Gualdo
  1132. Bonaventuras Antianus de Castiglioncello Trinori
  1133. Bonfiglio Mura Cuglieri
  1134. Bonifacius Ceraseus de Monte Regali
  1135. Bonifacius Rugerius de Regio
  1136. Bonifactius Orolandus de Terra Castri Plebis
  1137. BONIFATIUS Caetanus
  1138. Bonifatius domini Curradi de Sancta Anatolia
  1139. Bonifatius Gregorius de Fulginea
  1140. Bonifatius Maria de Cinguli
  1141. Bonifatius Petrotius Clusinus
  1142. Bonifatius Ursilius de Exio
  1143. Boniohannes Batiste de Perusio
  1144. Bonisegna Bartolomei Bonisegni de Senis
  1145. Bonucci Giovan Angelo
  1146. Bracius Discretus a Corcumello
  1147. Brancaleo de Brancaleonibus de Mercatello
  1148. Brancaleo de Brancaleonibus Ariminensis
  1149. Brancaleo Fuschinus Urbinas
  1150. Brancaleo Roberteschus de Ortho
  1151. Brandimartes de Montibus de Montellparo
  1152. Britius de Montepulciano
  1153. Brunarius ser Massarelli de Perusio, porte Solis
  1154. Brunorus Saxatellus Ariminensis
  1155. Brunorus Sciamanna Interamnas
  1156. Brunus Saccardus de Venarupta
  1157. Brutus Clavellectus Vissanus
  1158. Buccio
  1159. Buccolino de Firmo
  1160. Buccolinus de Vitiatis de Amandula
  1161. Buoncambio de Buoncambi de Perusio
  1162. Butus de Posta
  1163. Bynatius ser Crisci de Sancto Gemini
  1164. Cado de Civita nova
  1165. Caecus Ventura de Neapolis
  1166. Caesar Actius Forosemproniensis
  1167. Caesar Bicillus Urbinas
  1168. Caesar Fumagiolius de Perusio
  1169. Caesar Gherardus
  1170. Caesar Godius Urbinas
  1171. Caesar Gorius de Setia
  1172. Caesar Iobbius de Terra Montoni
  1173. Caesar Merlinus Sanvitensis
  1174. Caesar Steccates Romanus
  1175. Caesar Turrectinus Lucensis
  1176. Caietanus Antonius de Tadeis de Cassia
  1177. Calistus Lollius Narniensis
  1178. Callidius Delphinus de Amatrice
  1179. Camillo Alberti dei Baglione de Perusio, porte Sancti Petri
  1180. Camillus Albizzinus Tifernas
  1181. Camillus Angelinus de Hyspello
  1182. Camillus Baciochis de Trevio
  1183. Camillus Baldinus Soranus
  1184. Camillus Benedittus de Aquila
  1185. Camillus Blasi de Auximo
  1186. Camillus Bonafides de Sancto Iusto
  1187. Camillus Bonincontrius Romanus
  1188. Camillus Brinus Cremonensis
  1189. Camillus Brusinus Tifernes
  1190. Camillus Clavarius de S. Angelo in Vado
  1191. Camillus de Abbatis Egovinus
  1192. Camillus de Cardonibus de Narnia
  1193. Camillus de Ciaglia de Civitate Theatina de Regno Sicilie
  1194. Camillus de Felicis de Callio
  1195. Camillus de Malatestis de Arimino
  1196. Camillus de Ulixis Maceratensis
  1197. Camillus de Vermiglioli de Perusio
  1198. Camillus Farnetius Novellariensis
  1199. Camillus Ferreus Asculanus
  1200. Camillus Francisci ser Mattei de Asisio
  1201. Camillus Gaetanus
  1202. Camillus Garzadorus Vincentinus
  1203. Camillus Guidarellus Calliensis
  1204. Camillus Iulius de Castro Vasanelli
  1205. Camillus Iustius Anglariensis
  1206. Camillus Laurentius Serra Santo Quiricanus
  1207. Camillus Longinius Tifernas
  1208. Camillus Lupius filius domini Claudii de Plumbino
  1209. Camillus magistri Francisci Durantis de Fano
  1210. Camillus Manutius de Civitate Castelli
  1211. Camillus Morolus de Serra Sancti Quirici
  1212. Camillus Mutius Camers
  1213. Camillus Odasius Urbinas
  1214. Camillus Piccininus Narniensis
  1215. Camillus Pinus de Assisio
  1216. Camillus Rampaccius Citernensis
  1217. Camillus Riccius de Aretio
  1218. Camillus Riccius de Exio
  1219. Camillus Rigius Eugubinus
  1220. Camillus Sachettus de Cingulo in Piceno
  1221. Camillus Sazzius de Ficulle
  1222. Camillus Severus Sentinas
  1223. Camillus Simius Romanus
  1224. Camillus Stefanus Calliensis
  1225. Camillus Testius a Bergamo
  1226. Camillus Tuttavilla Neapolitanus
  1227. Camillus Vallemanius de Fabriano
  1228. Camillus Victorius Trifernas
  1229. Camilus Florius de Lanciano
  1230. Candidus Zeile Tauphensis
  1231. Carbonchi Carbonchio de Perusio
  1232. Carbone de Montelupone
  1233. Carlo Emanuele di Emanuele Renato Madruzzo di Trento
  1234. Carlo Petri deli Scire de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1235. Carlus Boldrinus a Costaciario
  1236. Carlus Vitellius Tifernas
  1237. Carolus de Faventia
  1238. Carolus a Monte ex Marchionibus Montis Sancte Marie
  1239. Carolus Aff.us Severolius Faventinus
  1240. Carolus Agatonius de Montefalchio
  1241. Carolus Amanucius de Asisio
  1242. Carolus Angelinus de Assisio
  1243. Carolus Antonii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1244. Carolus Antonius Ianuensis
  1245. Carolus Antonius Borellus Genuensis
  1246. Carolus Antonius Leonardus de Ameria
  1247. Carolus Antonius Paggius Ianuensis
  1248. Carolus Argenterius Taurinensis
  1249. Carolus Argenteus de Leonissa
  1250. Carolus Avvedutus Fanensis
  1251. Carolus Balestra Lauretanus
  1252. Carolus Bartholus de Balneoregio
  1253. Carolus Bartolomeus de Felicibus Septempedanus
  1254. Carolus Benedictus Canthianensis
  1255. Carolus Berardellius de Nursia
  1256. Carolus Bisticcius Assisiensis
  1257. Carolus Blanchellius Ariminensis
  1258. Carolus Bonellus
  1259. Carolus Bonifatius Costaciariensis
  1260. Carolus Campanus de Monte Politiano
  1261. Carolus Capogrossi Tudertinus
  1262. Carolus Cappellus de Amatrice
  1263. Carolus Casavecchia de Fulgineo
  1264. Carolus Clarius de Saso Corvario
  1265. Carolus Concinus ex Comitibus Penne Florentinus
  1266. Carolus Contugius de Vulterra
  1267. Carolus Cotta Genuensis
  1268. Carolus de Benedictis Napolitanus
  1269. Carolus de Blanchinis Eugubino
  1270. Carolus de Carolis Lucensis
  1271. Carolus de Iordanis de Toffia Abbati e Farfensis
  1272. Carolus de Manilis de Pisaro
  1273. Carolus Diotallevius Mevanas
  1274. Carolus Durantes de Asisio
  1275. Carolus Fabbrus de Gualdo
  1276. Carolus Felicianus Gualdensis
  1277. Carolus Ferrus de Monte Ulmi
  1278. Carolus Floravantes Cesenas
  1279. Carolus Franciscus Blaxia Ianuensis
  1280. Carolus Franciscus Vicecomes Mediolanensis
  1281. Carolus Gentilinus de Regnio Sicilie
  1282. Carolus Gilius Recanatensis
  1283. Carolus Guardabassus Aquilanus
  1284. Carolus Guiducius a Civitate Plebis
  1285. Carolus Hondedeus Iguvinus
  1286. Carolus Hyacinthius de Stefaniis de Mercatello Urbini
  1287. Carolus Iacobutius Nucerinus
  1288. Carolus Iobbius Montonensis
  1289. Carolus Iustius Anglariensis
  1290. Carolus Lambardius Arretinus
  1291. Carolus Laurentius de Licetis Ienuensis
  1292. Carolus Lucius Tudertinus
  1293. Carolus Macingnus Pisaurensis
  1294. Carolus Mandarinus de Trebio
  1295. Carolus Marchecellus Ariminensis
  1296. Carolus Margaruccius Septempedanus
  1297. Carolus Marsuppinus Aretinus de Aretio
  1298. Carolus Martinellius Ariminensis
  1299. Carolus Massarutius de Cesis
  1300. Carolus Matascellius Nursinus
  1301. Carolus Mutius Cencius Vectoniensis
  1302. Carolus Oliverius Nucerinus
  1303. Carolus Paulutius Clusinus
  1304. Carolus Philippus Novellus Interamnensis
  1305. Carolus Philipputius de Asisio
  1306. Carolus Pizzottus de Typherno
  1307. Carolus Pongellus de Sancta Anatolia
  1308. Carolus Puccitellus Septempedanus
  1309. Carolus Renusius Genuvensis
  1310. Carolus Salustius Arellus a Sancto Cassiano ad Balnea
  1311. Carolus Sciamanna de Oppido Collisazzonis
  1312. Carolus ser Francisci Nicolai Ferroli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1313. Carolus Tirannus de Callio
  1314. Carolus Vanectus de Urciano ducatus Urbini
  1315. Carolus Venturellus Forossemproniensis
  1316. Carolus Vitelleschus Fulginas
  1317. Carulus Antonius Gabriellus de Eugubio
  1318. Cassianus Carrodorus Imolensis
  1319. Cassius Vicceus de Asculo
  1320. Castor Durante de Gualdo
  1321. Cataldinus de Monte Sancto
  1322. Cataldus de Visso
  1323. Cataldus Buscalferrus Anatholiensis
  1324. Catarinus Angelus Lancius de Hyspello
  1325. Cecchus Nucciarelli de Curtona
  1326. Cecilianus de Gualdo
  1327. Celsus de Anticis Mevanatus
  1328. Celsus de Celsis de Civitanova
  1329. Censorius Gratiosus de Montebodio
  1330. Centius Pontanus Spoletinus
  1331. Cerrinus de Cerrinis Romanus
  1332. Cerronius de Cerroniis de Reate
  1333. Cervasius Orlandus de Castro Plebis
  1334. Cesandrus Adrianus de Castro Filardo
  1335. Cesar Allegrettus Mevanas
  1336. Cesar Badissius Tyfernas
  1337. Cesar Biviglianus de Sterpeto
  1338. Cesar Catenutius de Castro Plebis
  1339. Cesar Claramontius de Cesena
  1340. Cesar Consantes de Sancto Genesio
  1341. Cesar de Gais de Civitate Urbanea
  1342. Cesar de Rubeis Fulginas
  1343. Cesar Docciolus Tifernas
  1344. Cesar domini Macthei de Silvestrinis de Nursia
  1345. Cesar Eleusarius Tifernas
  1346. Cesar Fontana Anglariensis
  1347. Cesar Gallus Ariminensis
  1348. Cesar Grampe de Fabriano
  1349. Cesar Lucarinus de Trevio
  1350. Cesar Manfredus Polenianensis de Regno
  1351. Cesar Manilius Romanus
  1352. Cesar Maria de Cenciactis Canthianensis
  1353. Cesar Marianus Lucensis
  1354. Cesar Merlinus ex Sancto Vito
  1355. Cesar Nuccius Eugubinus
  1356. Cesar Oculatus de Pergula
  1357. Cesar Orius Ariminensis
  1358. Cesar Pompeius Tudertinus
  1359. Cesar Pompeus de Castro Aquile
  1360. Cesar Redulfus Romanus
  1361. Cesar Riverius de Aquila
  1362. Cesar Rubeus de Lanzano de Regno
  1363. Cesar Rubeus de Terra Durantis
  1364. Cesar Savirnagus de Brisighella
  1365. Cesar Scalza Urbevetanus
  1366. Cesar Scarmilio Fulginas
  1367. Cesar Sperellus Assisiensis
  1368. Cesar Tacchinus de Foro Sempronio
  1369. Cesar Testius Anglariensis
  1370. Cesar Thebaldiscus de Nursia
  1371. Cesar Thomassinus Tudertinus
  1372. Cesar Tignosinus de Fulgineo
  1373. Cesar Venturellus Forosemproniensis
  1374. Cesare de Crispoltis de Perusio
  1375. Cesare Massari Perugia
  1376. Cesarinus Constantinus Ophydanus
  1377. Cesarione Pocciantius de Montenovo
  1378. Cesarius Colombinus de Sancto Angelo in Vado
  1379. Cesarius Tottus de Cerreto
  1380. Cesius Cherobinus Tudertinus
  1381. Charolus de Lapis de Cesena
  1382. Chatelutius Cecchini de Tuderto
  1383. Checchus Ursius Froliviensis
  1384. Cherubinus del Borgo
  1385. Cherubinus Albertus de Burgo Sancti Sepulcri
  1386. Cherubinus Barnabous Fulginas
  1387. Cherubinus de Cherubinis Tifernas
  1388. Cherubinus domini Cesaris de Monte Bodio
  1389. Cherubinus Mar.i de Vulsinio
  1390. Cherubinus Tempestivus de Monte Falchio
  1391. Chiaramontes Contes Asculanus
  1392. Chrispolitus Ciccarellus Vadensis
  1393. Chrispoltus Cortigianus de Tuderto
  1394. Chrispoltus de Benedictoniis de Tuderto
  1395. Chrispoltus Severinus de Montefalco
  1396. Christianus Nantii de Camereno
  1397. Christoforus de Gualdo
  1398. Christoforus de Aretio
  1399. Christoforus Bigonzellus ex Monte Leone
  1400. Christoforus de Casis de Pesculo Asserulo, de Regno Apulie
  1401. Christoforus Giannettus Aquensis
  1402. Christoforus Mabuccinus Viterbiensis
  1403. Christoforus Petri Mathei de Perusio, porte Solis
  1404. Christoforus Rosarius de Spoleto
  1405. Christoforus ser Nicolai Marcoli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1406. Christophorus a Brandiss Tirolensis Germanus
  1407. Christophorus Achorymbonus Nursinus
  1408. Christophorus Bartolomeus Grustner Bolzanensis
  1409. Christophorus Ciccolus a Monte Falco
  1410. Christophorus de Honestis de Bononia
  1411. Christophorus Ioannellus Bergomas
  1412. Christophorus Kerschpaumer Tyrolensis Bolzanus
  1413. Christophorus Monaldus de Civitate Plebis
  1414. Christophorus Orlandus de Civitate Plebis
  1415. Christophorus Papius Durantinus
  1416. Christophorus Rota de Aquipendio
  1417. Christophorus Rudolfinus Vissanus
  1418. Christophorus Sassi de Perusio
  1419. Christophorus Valentinus Urbevetanus
  1420. Christophorus Vitus a Firmian et Cromez Tirolensis
  1421. Ciccholinus de Ciccholinis de Tuderto
  1422. Cicchus magistri Angeli de Spoleto
  1423. Cicchus Nicolay Giptii de Sublaco
  1424. Cicero de Balsio Transaquanus
  1425. Cichinus Campellus de Nobilibuds de Spoleto
  1426. Cicholinus Margarutius de Sancto Severino
  1427. Ciesero de Roma
  1428. Ciesero de Baldesche de Perusio
  1429. Cimus Naldi de Sancto Severino
  1430. Cinthius Aldobrandinus Passerus
  1431. Cinthius Olivellus de Sancto Gemino
  1432. Cinthius Paitellus Vadensis
  1433. Cinus de Sinibuldis de Pistoia
  1434. Cinus Iacobi de Sancta Victoria
  1435. Ciolus Ciolus Cetonensis
  1436. Ciro Belli
  1437. Cirocchus Cirocchi Fulginas
  1438. Ciucianus de Montemonaco
  1439. Civitella de Saxis de Brithonorio
  1440. Claramontes Sublucanus de Spoleto
  1441. Claudius Aquaviva
  1442. Claudius Berardellus de Nursia
  1443. Claudius Clarus a Civitate Castri
  1444. Claudius de Mattheis Montoriensis
  1445. Claudius de Pignattellis de Canino
  1446. Claudius Francischinus Forosemproniensis
  1447. Claudius Honestius a Castilione Florentino
  1448. Claudius Mannellus de Rocca Contrada
  1449. Claudius Montanius Fabrianensis
  1450. Claudius Pignattas Ravennas
  1451. Claudius Porcius de Teramo
  1452. Claudius Rangonus Mutinensis
  1453. Claudius Scottus Placentinus
  1454. Clemens Bichanus Reatinus
  1455. Clemens Carlenus Amerinus
  1456. Clemens Cittadinus Interamnensis
  1457. Clemens de Galligaris de Arretio
  1458. Clemens Fabritius Spoletinus
  1459. Clemens Gramaccia de Gualdo
  1460. Clemens Guerrerius Firmanus
  1461. Cletus Antonius Normandus de Terra Otriculi
  1462. Clodianus de Clodianis Amatriciensis
  1463. Cocinus Tedoldus Bergomas
  1464. Cola domini Francischini de Sancta Victoria
  1465. Colantonius de Rosis de Civitate Penne
  1466. Colantonius Sanctarellus Adriensis
  1467. Colella de Villa Magna de Regno Sicilie
  1468. Comes Colonyus de Hyspello
  1469. Comes de Comitibus Hispellas
  1470. Comes Hercules Ferettus de Ancona
  1471. Commendones Stefanutiis Tudertinus
  1472. Concordius de Guardia Greca de Regno Sicilie
  1473. Conradus Ghiandengus de Rocca Contratta
  1474. Constantinus de Narnea
  1475. Constantinus Albanensis Sigillensis
  1476. Constantinus Angelus Capenas
  1477. Constantinus Brancutus de Casacastalda
  1478. Constantinus Cibo Fulginas
  1479. Constantinus Corradinus Fabrianensis
  1480. Constantinus Orphinus Fulginas
  1481. Constantius Barzius Euguinus
  1482. Constantius Felix de Castro Durantis
  1483. Constantius Floravantes de Fossato
  1484. Constantius Florentii Cancionus de Perusio, porte Solis
  1485. Constantius Iovannis Gulielmi de Fabriano
  1486. Constantius Martinus Ianuensis
  1487. Constantius Sala de Spoleto
  1488. Constantius Stellutus Fabrianensis
  1489. Constantius Torri Buccafocus de Sarnano
  1490. Consul Casella a Terra Plebis
  1491. Conte domini Sacchi de Perusio, porte Solis
  1492. Conte ser Sacchi de Perusio, porte Solis
  1493. Contes Colonius de Hispello
  1494. Contes Nobilis Nucerinus
  1495. Contuccius Contucci de Cannarie
  1496. Coriolanus Frenfanellus de Cassia
  1497. Cornelius Bonamicus de Nursia
  1498. Cornelius Ciprius Sentinas
  1499. Cornelius de Bieneincasa de Perusio
  1500. Cornelius Maidalchinus de Acquapendente
  1501. Cornelius Severinus de Sancto Genesio
  1502. Cornelius Vannarellus de Santo Genesio
  1503. Corradinus de Interanda
  1504. Corradus de Spoleto
  1505. Corradus Tartarinus Tifernas
  1506. Cosimus Laparellius a Cortona
  1507. Cosmus Bernardinius Lucensis
  1508. Cosmus Casella a Civitate Plebis
  1509. Cosmus Concinus
  1510. Cosmus de Cuppis de Montifalchio
  1511. Cosmus Fidelius Florentinus
  1512. Cosmus Menghinus Senensis
  1513. Cosmus Stazius de Monte Ilcino
  1514. Cosmus Tarusius Urbevetanus
  1515. Costantinus Montatius de Civitella prope Truentum
  1516. Costanzius Arnaldus Vicentinus
  1517. Credius Cesareus de Sarnano
  1518. Crispoldus Crispoldius de Reate
  1519. Crispolitus Censius Vectoniensis
  1520. Crispolitus de Sophiis Maevana
  1521. Crispoltus Ciccolus de Mevania
  1522. Crispoltus Lutius Fara
  1523. Crispoltus Parrianus de Trebio
  1524. Crispoltus Vagnoli de Perusio, porte Sancti Petri
  1525. Cristallinus Cristallini de Gualdo Cattaneorum
  1526. Cristianus Rubeus Fulginas
  1527. Cristoforus de Sutrio
  1528. Cristopherus Pichus de Civitate Sancti Sepulcri
  1529. Cristophorus Ambrosius Vintler a Platssco Brixinensis
  1530. Cristophorus Bartholuccius Durantinus
  1531. Cristophorus Britius a Civitate Plebis Toscanus
  1532. Curius Pezzellus Velliternus
  1533. Curius Rosinus Ophfidanus
  1534. Curius Tullius de Trebio
  1535. Curtius Benius Appiculensis
  1536. Curtius Carsidoneus de Monte Bodio
  1537. Curtius Cirochus Fulginas
  1538. Curtius Conca de Montetaxorum
  1539. Curtius Corbolus Urbinas
  1540. Curtius de Cornachia de Tiferno
  1541. Curtius de Valentibus de Trevio
  1542. Curtius Iannicolus de Auximo
  1543. Curtius Lattanzii de Foro Sempronii
  1544. Curtius Michalonius Urbinas
  1545. Curtius Polus Senensis
  1546. Curtius Rossus Urbinas
  1547. Curtius Saltius Cortonensis
  1548. Curtius Stephanutius de Tuderto
  1549. Curtius Tomasius Cortonensis
  1550. Curtius Urigus Trebias
  1551. Curtius Urigus de Arietio
  1552. Curtius Zanibellus Senogaliensis
  1553. Cyriacus Picinicolles de Ancona
  1554. Cyriacus Quatrinus de Pulverigio
  1555. Cyrus Bisdominus Aretinus
  1556. Damaso Moroni Perugia
  1557. Damianus Germanus de Oppido Montis Veteris
  1558. Daniel Felix von Spaur
  1559. Daniel Floridus Nepesinus
  1560. Daniel Morellus ab Acquipendio
  1561. Darius Petrutius de Aquipendente
  1562. Decius Barzius Eugubinus
  1563. Decius Donnola de Hispello
  1564. Deifobo de Lucarelli de Camereno
  1565. Delius Rodulphus Tudertinus
  1566. Dell'Uomo Luigi
  1567. Demetrius Comitius de Collestatto
  1568. Democritus Medices Camers
  1569. Demophoom Fossius a Rocca Contrada
  1570. Demophoon de Paolonibus de Trevio
  1571. Dentius de Dentiis Podio Hybernorum
  1572. Deottaleus Pinzonius Urbinas
  1573. Desiderius Carosius ex Amatrice
  1574. Desiderius domini Marinuctii de Porcula
  1575. Desius Pontanus de Ponte
  1576. Desyderius Sprettus Ravennas
  1577. Didacus Beliardus Senogalliensis
  1578. Didacus Butius de Trebio
  1579. Dinus magister Bono de Garbo de Florentia
  1580. Dioclides Montilius Casalensis
  1581. Diogenes Angelus Capenas
  1582. Diomedes Abbatis de Civitate Ducali
  1583. Diomedes Alatus de Alanno aprutinus de Regno
  1584. Diomedes de Humanis de Civitate Sancti Angeli
  1585. Diomedes Frenfanellus de Cassia
  1586. Diomedes Pallarius de Burgo Sancti Sepulcri
  1587. Diomesius Grifaldus a Neapolim
  1588. Dionigi Athanagi de Caglie
  1589. Dionisius de Roma
  1590. Dionisius Benedicti de Reguardati de Nursia
  1591. Dionisius de Dionisiis Veronensis
  1592. Dionisius domini Nicolai de Baregianis de Perusio, porte Sancte Subsanne
  1593. Dionisius Fannius Camers
  1594. Dionisius Intraboschius Anglaris
  1595. Dionisius Mancinus Cortonensis
  1596. Dionisius Moriconus de Nuceria
  1597. Dionisius Potentianus Reatinus
  1598. Dionysius Boncius Narniensis
  1599. Dionysius Fontius Eugubinus
  1600. Dionysius Minimus de Tuscanella
  1601. Dionysius Pierleonus de Cesio
  1602. Dionysius Riccardus de Laureto
  1603. Diotalleus Antonius Taffonius de Penna Billorum
  1604. Docente di Prova da Perugia
  1605. Dolphus de Monte Alcino
  1606. Domenico Bruschi Perugia
  1607. Domenicus Caccia Romanus
  1608. Dominichus de Cingulo
  1609. Dominicus de Laureto
  1610. Dominicus de Firmo
  1611. Dominicus de Populio de Regno
  1612. Dominicus de Egio
  1613. Dominicus de Aretio
  1614. Dominicus Aquilanus
  1615. Dominicus de Montebodio
  1616. Dominicus de Sancta Maria de Ponte de Aquila de Regno
  1617. Dominicus Aeliuterius de Terra Castri Plebis
  1618. Dominicus Albertinus de Callio
  1619. Dominicus Ambrosius de Castro Plebis Comperseti
  1620. Dominicus Angelus Blondus de Spoleto
  1621. Dominicus Antonius Antiserus Centumcellensis
  1622. Dominicus Antonius de Gratiis de Reate
  1623. Dominicus Bardinus de Senis
  1624. Dominicus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  1625. Dominicus Blasii de Guiduccis Florentinus
  1626. Dominicus Britius de Civitate Plebbis
  1627. Dominicus Caballus Corinaldensis
  1628. Dominicus Carlettus Rocchensis
  1629. Dominicus Cavernius de Rocca Contrata
  1630. Dominicus Cecchinus
  1631. Dominicus Ciapharellius de Hyspello
  1632. Dominicus Ciucus Urbevetanus
  1633. Dominicus Coellius Urbevetanus
  1634. Dominicus Colesanctus a Balneoregio
  1635. Dominicus Consul Camertis
  1636. Dominicus Corvinus de Camerino
  1637. Dominicus de Anellis Urbevetanus
  1638. Dominicus de Buzellis de Regno neapoletano
  1639. Dominicus de Laczaris de Oppido Cerreti
  1640. Dominicus Emilianus ex Insula Lilii
  1641. Dominicus Fabricius Ficullensis
  1642. Dominicus Fabrius de Fano
  1643. Dominicus Fabrutius ex Castri Sancti Cassiani
  1644. Dominicus Fagnanus Senogagliensis
  1645. Dominicus Felix Gosimus a Cesio
  1646. Dominicus Francesscuolis Clancianensis
  1647. Dominicus Franchilluccius de Firmo
  1648. Dominicus Francus de Arrono
  1649. Dominicus Fredianus Lucensis
  1650. Dominicus Gherard.s Fossatensis
  1651. Dominicus Guiduccius a Civitate Plebis
  1652. Dominicus Hectoreus de Leonessa
  1653. Dominicus Iacobi de Mediolanum
  1654. Dominicus Leonorus Romanus
  1655. Dominicus Lilia de Visso
  1656. Dominicus Liscianus de Cortonio
  1657. Dominicus Lucius de Collestatte
  1658. Dominicus Mancinus Cortonensis
  1659. Dominicus Mancinus Cortonensis
  1660. Dominicus Marcellus Calliensis
  1661. Dominicus Marsilianus Plagariensis
  1662. Dominicus Martinus Tridentinus
  1663. Dominicus Mazzabufa de Santo Genesio
  1664. Dominicus Niger de Esio
  1665. Dominicus Orlandus ex Civitate Plebis
  1666. Dominicus Orsuccius Lucensis
  1667. Dominicus Pagnottus Reatinus
  1668. Dominicus Perulus de Fabriano
  1669. Dominicus Perusinus de Castro Plagarii
  1670. Dominicus Rictius de Firmo
  1671. Dominicus Saulius Ianuensis
  1672. Dominicus Savirnaghus de Brisighella
  1673. Dominicus Sertorius De Callio
  1674. Dominicus Taddeus ex Monte Castello
  1675. Dominicus Tobiolus Tudertinus
  1676. Dominicus Tomasius Cortonensis
  1677. Dominicus Tomassus de Perusio
  1678. Dominicus Tuschus Reggiensis
  1679. Dominicus Tuscus Regiensis
  1680. Dominicus Ventura Stronconiensis
  1681. Dominicus Vita de Fano
  1682. Domitius de Alanno Aprutinus de Regno
  1683. Domitius de Domitiis de Matelica
  1684. Domitius Petramala de Burgo Sancti Sepulcri
  1685. Dompetrus Matheus Raffaelli de Durante
  1686. Donatellus Pontanus de Como
  1687. Donatus Barensius de Castilione Florentino
  1688. Donatus Bartolinius de Tuscia
  1689. Donatus Bonsignorius Florentinus
  1690. Donatus Carolus de Vivarellis Aretinus
  1691. Donatus de Octavianis de Arretio
  1692. Donatus Iustinius Aretinus
  1693. Donatus Natus Eugubinus
  1694. Donatus Tordeus de Civitanova
  1695. Dondus Ser Francisci Mevanas
  1696. Dorastantes Tattonus Bellantentis
  1697. Durantes de Durantibus de Gualdo
  1698. Durantolus magistri Iohannis Durantoli de Perusio, porte Solis
  1699. Durastantes Vignati Matelicanus
  1700. Dutiosciolus de Interamne
  1701. Ector de Brandi de Vicentia
  1702. Egidius de Asisio
  1703. Egidius de Urbeveteri
  1704. Egidius Arcanus Cesenas
  1705. Egidius Cavitelli de Cremona
  1706. Egidius Comes Romanus
  1707. Egidius de Malabertis de Cremona
  1708. Egidius Fuccius Tiphernas
  1709. Egidius magistri Petri de Cortonio
  1710. Egidius Nardi de Sancto Gemino
  1711. Egidius Pacius Assisiensis
  1712. Egnatius Celius de Narnia
  1713. Eleonorus Piersantes de Bentivolis a Saxoferrato
  1714. Eleutherius Pilosus ab Amatrice
  1715. Elias Franzin a Mareid Eppannensis ex Tyroli
  1716. Emilianus Cappellus Amatricius
  1717. Emilianus Cellius de Trebio
  1718. Emilianus Travaglinius de Spoleto
  1719. Emilius Emilius Pisaurensis
  1720. Emilius Sperellus de Assisio
  1721. Emilius Timeus de Urbe Veteri
  1722. Eneas Gaugellus de Pergula
  1723. Eneas Mannius de Pergola
  1724. Eneie domini Dominici de Baldesche de Perusio, porte Sancti Petri
  1725. Enoc de Esculo
  1726. Epiphanius Epifanii de Cannaria
  1727. Epiphanius Rosa Nursinus
  1728. Eraclius Vecchius Vissanus
  1729. Erculanus Angelus de Panicalis
  1730. Ercules Ciotius Assisiatis
  1731. Ercules Fabrizius de Matelica
  1732. Erminius de Valentibus de Trivio
  1733. Erminius Paleus de Civitate Hortana
  1734. Erolus Marescottus de Carbio
  1735. Ersilius de Preggio Pisaurensis
  1736. Eschines Leoninus Hyspellas
  1737. Eugenius Sabinus Firmanus
  1738. Euphemius Guiduccius de Civitate Plebis
  1739. Eusebius Alveus de Tuderto
  1740. Eusebius Ancaianus de Spoleto
  1741. Eusepius magistrii Marci de Sarnano
  1742. Eustachius Colesantus a Balneo Regio
  1743. Eustachius Confidatus Asisinas
  1744. Eustachius Confidatus de Assisio
  1745. Eustachius Desiderius Tudertinus
  1746. Eustachius Fanellius de Sartheano
  1747. Eutitius Pacius Surianensis
  1748. Evander Campellus Spoletinus
  1749. Evander Leoninus Hyspellas
  1750. Evander Tonius Camers
  1751. Evangelista Alticotius Cortonensis
  1752. Evangelista Gigliatus Ragusinus
  1753. Evangelista Mancinus Cortonensis
  1754. Evangelista Mariani Iohanniscole de Anticolo, provincie Campanie
  1755. Evangelista Mastinus Scapezzanensis
  1756. Evangelista Pausellius de Trebio
  1757. Evangelista Pongellus Anatoliensis
  1758. Evangelisti Cipriano de Nursia
  1759. Fabianus de Asisio
  1760. Fabianus Galifanus Ienuensis
  1761. Fabianus Guglielmus de Alviano
  1762. Fabius Almericus Pisaurensis
  1763. Fabius Arcas de Narnia
  1764. Fabius Bartocius Tifernas
  1765. Fabius Bordigonus de Spetia
  1766. Fabius Brunus de Arimino
  1767. Fabius Cavalerius Romanus
  1768. Fabius Celius de Trevio
  1769. Fabius Cicholinus de Tuderto
  1770. Fabius Clavarius de Terra Santi Angeli
  1771. Fabius Conventatus de Monte Granario
  1772. Fabius Danzetta
  1773. Fabius de Aromatariis de Assisio
  1774. Fabius Fanus Romanus
  1775. Fabius Ferrantinus de Ancona
  1776. Fabius Flavius Aquilanus
  1777. Fabius Franchillucius de Firmo
  1778. Fabius Gabrieli Vaianensis
  1779. Fabius Galvanus Esinus
  1780. Fabius Gubernarius de Interamna
  1781. Fabius Lippus de Baschio
  1782. Fabius Manilius Pisaurensis
  1783. Fabius Marinellus Canthianensis
  1784. Fabius Marius a Monteregali
  1785. Fabius Modestus de Rocha Contrata
  1786. Fabius Moriconus de Ameria
  1787. Fabius Pompeianus Pisaurensis
  1788. Fabius Saccotius de Nucerio
  1789. Fabius Sanitas Sulmonensis
  1790. Fabius Spinosius Romanus
  1791. Fabius Thimeus de Urbeveteri
  1792. Fabius Tome Arnolphi Lucensis
  1793. Fabius Turrettus de Perusio
  1794. Fabius Tybertus Caesenas
  1795. Fabius Victerii de Gualdo
  1796. Fabius Vigil de Spoleto
  1797. Fabius Zullus de Pinna,de Provintia Romandiole
  1798. Fabritius de Macirata
  1799. Fabritius a Bona Familia Scorculensis
  1800. Fabritius Aligerus Reatinus
  1801. Fabritius Arditius de Pisauro
  1802. Fabritius Badesius Roma
  1803. Fabritius Baronius Soranus
  1804. Fabritius Benamatus Cantianensis
  1805. Fabritius Brunus Ariminensis
  1806. Fabritius Cantalarius Veronensis
  1807. Fabritius Cerrus a Sancto Genesio
  1808. Fabritius Ciuchius de Ficulle
  1809. Fabritius Conventatus de Montegranario
  1810. Fabritius de Fabris de Nuceria
  1811. Fabritius Eriguccius Tudertinus
  1812. Fabritius Feccius Cortonensis
  1813. Fabritius Ferzonus Brassighellensis
  1814. Fabritius Furiosus Cantianensis
  1815. Fabritius Gentilis de Trebio
  1816. Fabritius Macarini Cetonius
  1817. Fabritius Marazzanus Ariminensis
  1818. Fabritius Ovidius Gualdensis
  1819. Fabritius Papa Caietanus
  1820. Fabritius Sante Crucis de Fabriano
  1821. Fabritius Terranus de Curesio
  1822. Fabritius Varanus de Camereno
  1823. Fabritius Verospus Romanus
  1824. Fancellus Fancellius de Citerna
  1825. Fantinus Petrignanus de Ameria
  1826. Fatinellus Fatinellius Lucensis
  1827. Fatius Trasattus ab Adria
  1828. Faustinus Menicozius Viterbiensis
  1829. Faustus Britius de Terra Castri Plebis
  1830. Faustus de Oddis Urbinas
  1831. Faustus Dominicus Casellius de Civitate Plebis
  1832. Faustus Grassus de Assisio
  1833. Faustus Lucius Urbevetanus
  1834. Faustus Philipputius de Asisio
  1835. Faustus Ugulinus Sassoferrato
  1836. Faustus Valentinus de Trebio
  1837. Federico da Phano
  1838. Federico Cavaceppi Perugia
  1839. Federicus Spediensis
  1840. Federicus Agathonius de Montifalchio
  1841. Federicus Astancollus Tudertinus
  1842. Federicus Carnevalius Nucerinus
  1843. Federicus Carnevalius Nucerinus
  1844. Federicus Cassettius Egubinus
  1845. Federicus Cellinus Fulginas
  1846. Federicus Cesius Romanus
  1847. Federicus Clavarius de Sancto Angelo
  1848. Federicus de Ubaldis de Monte Siccheo
  1849. Federicus Fontana a Serra Sancti Quirici
  1850. Federicus Granus Pisaurensis
  1851. Federicus Iuncus Urbinas
  1852. Federicus Marionius Eugubinus
  1853. Federicus Mengacius Mondulphensis
  1854. Federicus Mutius de Aquila
  1855. Federicus Pepulus Bononiensis
  1856. Federicus Petrochius ex Aquapendente
  1857. Federicus Petrucius de Senis
  1858. Federicus Romaldus Serra Sancti Quirici
  1859. Federicus Severus de Saxoferrato
  1860. Federicus Simonettus Cingulanus
  1861. Federicus Theophilus de Urbino
  1862. Federicus Ubaldus seu Columna de Perusio
  1863. Federicus Venturellus Forosemproniensis
  1864. Federicus Zamperolus Calliensis
  1865. Federigus Cungius de Burgo Sancti Sepulcri
  1866. Federigus Hondedeus Eugubinus
  1867. Federigus Insignie de Assisio
  1868. Felcinus ser Andree de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1869. Felices Conventatus de Monte Granario
  1870. Felices Roscius de Sancto Severino
  1871. Feliciantonius Lodovici de Elemosinis de Perusio, porte Sancti Petri
  1872. Felicianus de Honofriis Fulginas
  1873. Felicianus Lilius Fulginatensis
  1874. Felicissimus de Egidiis Asisiensis
  1875. Felicissimus Lamparellus de Ispellio
  1876. Felicissimus Spadatratta de Nuceria
  1877. Felicissimus Troilus Nucerinus
  1878. Felipus Tucharelisi Vadensis
  1879. Felis Cabballinus Romanus
  1880. Felitianus Felitianus Castaldensis
  1881. Felix de Fulgineo
  1882. Felix de Matelica
  1883. Felix Alemanus de Aquipendente
  1884. Felix Antonius Baccius de Tuderto
  1885. Felix Antonius Buzzutus de Alba
  1886. Felix Antonius Felicius de Avezano
  1887. Felix Antonius Lutius Massenses
  1888. Felix Benedittonius Tudertinus
  1889. Felix Berardus Ripanus
  1890. Felix Castellus de Interamna
  1891. Felix de mesere Iohannes Baldoli de Fulgineo
  1892. Felix de Thebaldeschis Romanus
  1893. Felix de Torellis ex Monte Leone
  1894. Felix Manardinus de Cerreto
  1895. Felix Marsilius Camers
  1896. Felix Mascius Ofenensis
  1897. Felix Morronus de Firmo
  1898. Felix Novellus Stronconiensis
  1899. Felix Paracianus a Civitate Plebis
  1900. Felix Pierius Senensis
  1901. Felix ser Angeli de Pocciolis de Perusio, porte Solis
  1902. Ferdinandus Carrettus Taurinensis
  1903. Ferdinandus Celius de Narnia
  1904. Ferdinandus de Guerris Cortonensis
  1905. Ferdinandus Ingram in Liebenrain Tirolensis Oenipontanus
  1906. Ferdinandus Morgalannius de Anglara
  1907. Ferdinandus Pasquirius de Fulgineo
  1908. Ferdinandus Petrignanus Amerinus
  1909. Ferdinandus Rasus Ariminensis
  1910. Ferrantes Marcuttius a Monte Gallo
  1911. Ferrantes Marianis Lucensis
  1912. Ferrantes Stefanutius Tudertinus
  1913. Fidelis Fidelis Bastiensis
  1914. Filippus Facius Urbinas
  1915. Filippus Iohannis de Cortona
  1916. Filippus magistri Alamandi de Cerreto
  1917. Filippus Riganus Sigillensis
  1918. Filitianus Georgeus de Terra Castri Plebis
  1919. Fillippus ----callutius de Pergola
  1920. Filottete Corbucci da Città di Castello
  1921. Flaminius Ancaianus Spoletinus
  1922. Flaminius Baccius Firmanus
  1923. Flaminius Belignus de Asisio
  1924. Flaminius Belus de Sancto Laurentio in Campo status Urbini ducis
  1925. Flaminius Bernardinius Citernensis
  1926. Flaminius Biscacciantius Eugubinus
  1927. Flaminius Cartharius de Urbeveteris
  1928. Flaminius Cerasola Bergomensis
  1929. Flaminius Ciancius de Gualdo Captaneo
  1930. Flaminius Ciarconius de Nursia
  1931. Flaminius de Lapis de Cesena
  1932. Flaminius Dominici Iacobi Perusinus
  1933. Flaminius Giribertus a Matelica
  1934. Flaminius Lazarus de Pergula
  1935. Flaminius Mancinus de Urbe Veteri
  1936. Flaminius Oradeus de Callio
  1937. Flaminius Palatius Urbevetanus Toscanus
  1938. Flaminius Palma de Urbino
  1939. Flaminius Randolus de Civitate Tiferni
  1940. Flaminius Raphael de Urbania
  1941. Flaminius Remosettus Eugubinus
  1942. Flaminius Rentius Trebianus
  1943. Flaminius Scalza Urbevetanus
  1944. Flaminius Tarlatinus de Monte Cassiano
  1945. Flaminius Tertius Durantinus
  1946. Flaminius Thebaldutius Bodiensis
  1947. Flavius Cherubinus de Monte Bodio
  1948. Flavius Filippucius de Asisio
  1949. Flavius Luccius de Pergola
  1950. Flavius Maggius de Fossato
  1951. Flavius Magonius Urbevetanus
  1952. Flavius Pavonius Tudertinus
  1953. Flavius Pierfranciscus de Callio
  1954. Flavius Quaerengus de Padua
  1955. Floravantes Mancinus Frattensis
  1956. Florianus Spetia Mevanas
  1957. Floridus Salvatorius de Thiferno
  1958. Florius de Floriis Fabrianensis
  1959. Florius Mausonius Aquilanus
  1960. Fortunatus de Coppolis de Perusio
  1961. Fortunatus Galeoctus de Amandula
  1962. Fortunatus Lilius Tudertinus
  1963. Fortunatus Lilius de Tuderto
  1964. Fortunatus Seraphinus Lucanus
  1965. Fortunatus Stefanucius de Civitate Gualdensis
  1966. Fortunius Laelius de Corneto
  1967. Franceschinus per Franciscum de Interamnia de Trevio
  1968. Francesco Belo romano
  1969. Francesco Berardi
  1970. Francesco Bonucci Perugia
  1971. Francesco Ma------dus de Foligno
  1972. Francescus Antonius Paganus Napolitanus
  1973. Francescus de Vignolis Tifernensis
  1974. Francescus Gelusius Spoletinus
  1975. Francescus Maria Vernaccius Vadensis
  1976. Francescus Nicolellus Eugubinus
  1977. Francischo da Norscia
  1978. Francischus de Callio
  1979. Francischus de Gallese
  1980. Francischus de Trano
  1981. Francischus de Fabriano
  1982. Francischus Gottardi Tridentinus
  1983. Francischus Mataratius de Perusio
  1984. Francischus Santis de Urbino
  1985. Francischus Turrianus Mediolanensis
  1986. Franciscus de Stroncone
  1987. Franciscus ab Arcu
  1988. Franciscus ab Arcu
  1989. Franciscus de Nursia
  1990. Franciscus de Eugubio
  1991. Franciscus de Roma
  1992. Franciscus de Gualdo
  1993. Franciscus de Viterbio
  1994. Franciscus de Corinaldo
  1995. Franciscus de Padua
  1996. Franciscus de Florentia
  1997. Franciscus de Macerata Feretranus
  1998. Franciscus de Bononia
  1999. Franciscus de Borgo
  2000. Franciscus de Nursia
  2001. Franciscus Abbatius Cesenatensis
  2002. Franciscus Aerarius Castro Giubilei
  2003. Franciscus Aerarius Santhomeritanus Regniculus
  2004. Franciscus Albericus Urbevetanus
  2005. Franciscus Alberti de Mugello
  2006. Franciscus aloysius Tifernensis
  2007. Franciscus Aloysius Tiphernus
  2008. Franciscus Ambrosinus de Camerino
  2009. Franciscus Andreolus Eugubinus
  2010. Franciscus Andrutii de terra Fabriani
  2011. Franciscus Angelinus Ariminensis
  2012. Franciscus Angelus Ariminensis
  2013. Franciscus Angelus Petrignanus Amerie
  2014. Franciscus Antisanus Viterbiensis
  2015. Franciscus Antonii de Verolis
  2016. Franciscus Antonii de Trano
  2017. Franciscus Antonius Mevanas
  2018. Franciscus Antonius Benzius Asisii
  2019. Franciscus Antonius Civicus de Toxicia
  2020. Franciscus Antonius de Amicis de Civitate Pennae
  2021. Franciscus Antonius de Bernardo de Civitate Ortone a Mare
  2022. Franciscus Antonius de Honofriis Theatinus de Regno
  2023. Franciscus Antonius Gas.be de Castro Rocca Muntis Plani
  2024. Franciscus Antonius Rubeus de Assisi
  2025. Franciscus Antonius Solarius De Govono
  2026. Franciscus Antonutius de Civitate Typherni
  2027. Franciscus Areghinus a Burgo Sancti Sepulcri
  2028. Franciscus Baciuccius de Assisio
  2029. Franciscus Baldacchinus de Cortona
  2030. Franciscus Baldalucchius Pergulensis
  2031. Franciscus Baldassarrinus de Monte Leone
  2032. Franciscus Baldellius Cortonensis
  2033. Franciscus Baldellus Tuscius
  2034. Franciscus Barlectanus Volaterranus
  2035. Franciscus Barnabò Fulginatensis
  2036. Franciscus Bartholomei de Nursia
  2037. Franciscus Bartolomei Casini de Senis
  2038. Franciscus Bartolottus Spoletinus
  2039. Franciscus Benadusus de Mantua
  2040. Franciscus Benamatus Canthianensis
  2041. Franciscus Bencius Foroliviensis
  2042. Franciscus Bencius Aquensis
  2043. Franciscus Benedettonius Tudertinus
  2044. Franciscus Benedicttus Calliensis
  2045. Franciscus Benius Eugubinus
  2046. Franciscus Berta Foroliviensis
  2047. Franciscus Bighus Anconitanus
  2048. Franciscus Binus de Assisio
  2049. Franciscus Blasius Hispellas
  2050. Franciscus Blondus Romanus
  2051. Franciscus Blondus de Aquipendio
  2052. Franciscus Boccacius Fanensis
  2053. Franciscus Bolli de Monte Realis
  2054. Franciscus Bomcius Siculus de Senis
  2055. Franciscus Bonadies Pisaurensis
  2056. Franciscus Bonellus Viterbiensis
  2057. Franciscus Bonellus Montonensius
  2058. Franciscus Bonus de Sancto Angilo in Vado
  2059. Franciscus Bonus Christianus Romanus
  2060. Franciscus Bordigonus de Spedia
  2061. Franciscus Brancaleo da Spoleto
  2062. Franciscus Brancaleoneus de Spoleto
  2063. Franciscus Britius a Civitate Plebis
  2064. Franciscus Brunarii de Perusio, porta Solis
  2065. Franciscus Bruni de Sancto Severino
  2066. Franciscus Brusculus de Dionisiis Mevanas
  2067. Franciscus Brutus Mediolanensis
  2068. Franciscus Bulgarellus Romanus
  2069. Franciscus Butii de Saona
  2070. Franciscus Caballinus de Narni
  2071. Franciscus Calydonius Vicentinus
  2072. Franciscus Campellus Spoletinus
  2073. Franciscus Canaulius Tifernas
  2074. Franciscus Candidi de Vanutii de Cortona
  2075. Franciscus Cantutius de Perusio
  2076. Franciscus Cardinalis Reatinus
  2077. Franciscus Carnevalis de Nuceria
  2078. Franciscus Cataneus de Fulginea
  2079. Franciscus Catanius Ariminensis
  2080. Franciscus Caurusius de Monte Pulitiano
  2081. Franciscus Cazzagus Brixiensis
  2082. Franciscus Centonus Florentinus
  2083. Franciscus Cherubinus de Monte Bodio
  2084. Franciscus Cherubinus Murro Aprutino
  2085. Franciscus Ciccarelli de Fulgineo
  2086. Franciscus Cinius de Florentia
  2087. Franciscus Cintius Mevanas
  2088. Franciscus Claramontius Cesennas
  2089. Franciscus Claramontius Cesenas
  2090. Franciscus Claudius de Sarnano
  2091. Franciscus Colotius de Esio
  2092. Franciscus Confortus Brixsiensis
  2093. Franciscus Coparius Nucerinus
  2094. Franciscus Corona Reatinus
  2095. Franciscus Corradinus de Fabriano
  2096. Franciscus Cynus Forosemproniensis
  2097. Franciscus Damianus de Acquipendio
  2098. Franciscus de Albergotis de Aretio
  2099. Franciscus de Alvis Tudertinus
  2100. Franciscus de Andr.s de Regio
  2101. Franciscus de Andreolis Eugubinus
  2102. Franciscus de Angelis Romanus
  2103. Franciscus de Approbatis de Trevio
  2104. Franciscus de Baldesche de Perusio
  2105. Franciscus de Carnevale de Civitas Nova
  2106. Franciscus de Colbassanis Castri Montis
  2107. Franciscus de Comitibus Genghae
  2108. Franciscus de Consulibus a Vissio
  2109. Franciscus de Cortineis Spoletanus
  2110. Franciscus de Franciscis Auximanus
  2111. Franciscus de Gentilibus de Nursia
  2112. Franciscus de Gregoriis Sentinas
  2113. Franciscus de Iuliis de Fabbriano
  2114. Franciscus de la Rovere de Savona
  2115. Franciscus de Leonibus de Corneto
  2116. Franciscus de Mannis a Civitate Plebis
  2117. Franciscus de Marchionibus Montis Sancte Marie
  2118. Franciscus de Mattarellis de Mutina
  2119. Franciscus de Nardutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  2120. Franciscus de nobilibus de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Angeli
  2121. Franciscus de Oddis Pisaurensis
  2122. Franciscus de Sancta Cruce Fabrianensis
  2123. Franciscus de Santis de Castro Parrani
  2124. Franciscus de Stephanis de Merchatello
  2125. Franciscus de Tuccis Fulginas
  2126. Franciscus de Valentinis Assisiensis
  2127. Franciscus Doccius Petracutulensis
  2128. Franciscus domini Baldi de Perusio, porte Sancti Petri
  2129. Franciscus domini Francisci de Sancta Victoria
  2130. Franciscus domini Iacobi de Nursia
  2131. Franciscus domini Petri de Zanellis de Bononia
  2132. Franciscus domini Severi de Nursia
  2133. Franciscus Donatus de Asisio
  2134. Franciscus Eganus Urbevetanus
  2135. Franciscus Episcopius Durantinus
  2136. Franciscus Errigus Tudertinus
  2137. Franciscus Faber de Nucerio
  2138. Franciscus Faber de Gualdo
  2139. Franciscus Fantis Aiuti de Bastia
  2140. Franciscus Fazzuolius Aretinus
  2141. Franciscus Febeus Augustinus Calliensis
  2142. Franciscus Federighus de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  2143. Franciscus Felicius Durantinus
  2144. Franciscus Florentius Auximas
  2145. Franciscus Fossius de Rocca Contrada
  2146. Franciscus Fuscus de Montenovo
  2147. Franciscus Gaggius a Tipherno
  2148. Franciscus Gagliardutii Matelica
  2149. Franciscus Gallettus de Cartoceto
  2150. Franciscus Galligantius Brisichalensis
  2151. Franciscus Gallus Amatricius
  2152. Franciscus Gamba Longa Ariminensis
  2153. Franciscus Gegius Forosempronii
  2154. Franciscus Gennarus de Monte Monaco
  2155. Franciscus Georgius Mevanas
  2156. Franciscus Gervasius de Tuderto
  2157. Franciscus Golfus a Saxoferrato
  2158. Franciscus Gotius Pisaurensis
  2159. Franciscus Grimaldus de Ancona
  2160. Franciscus Gualtieri de Sancto Genesio
  2161. Franciscus Helmus Fulginas
  2162. Franciscus Hondedeus Eugubinus
  2163. Franciscus Honuphrius Mevanas
  2164. Franciscus Humanus de Saxoferrato
  2165. Franciscus Iacobutius de Nuceria
  2166. Franciscus Ignatius Lazzarus Tiphernas
  2167. Franciscus Ilarius Binus Assisiatis
  2168. Franciscus Ioannis Pauli Lancellottus de Perusio
  2169. Franciscus Iohannis de Beccutis de Perusio
  2170. Franciscus Iuliani de Macerata
  2171. Franciscus Iuliani de Florentia
  2172. Franciscus Iuncta de Puteo
  2173. Franciscus Iunius Romanus
  2174. Franciscus Iustus de Anglario
  2175. Franciscus Lamertinus de Civitate Theatina de Regno
  2176. Franciscus Lancilottus Spoletinus
  2177. Franciscus Laurentes Tudertinus
  2178. Franciscus Laurentius de Massa Tudertine diocesis
  2179. Franciscus Leander de Canino
  2180. Franciscus Leonellus de Forosempronio
  2181. Franciscus Letutius de Spoleto
  2182. Franciscus Liberatus de Nuceria
  2183. Franciscus Liberatus Mevanas
  2184. Franciscus Liera Urbinas
  2185. Franciscus Liera de Orsellis de Urbino
  2186. Franciscus Lucianus de Aquipendio
  2187. Franciscus Luparinus de Spoleto
  2188. Franciscus Maffeus de Macerata Feretranae diocesis
  2189. Franciscus magistri Filippi de Fulgineo
  2190. Franciscus magistri Filippi magistri Mathey de Fulgineo
  2191. Franciscus magistri Marini de Camereno
  2192. Franciscus Magnonus Vadensis
  2193. Franciscus Malvetanus de Stronconio
  2194. Franciscus Mancinus Cortonensis
  2195. Franciscus Mansueti de Perusio, porte Heburnee
  2196. Franciscus Marbellus Mercatellensis
  2197. Franciscus Marcellus Ripanus
  2198. Franciscus Marerius Romanus
  2199. Franciscus Maria Baccius Fulginas
  2200. Franciscus Maria Belus Pisaurensis
  2201. Franciscus Maria Bernabeus Urbinas
  2202. Franciscus Maria Boldrinus de Castro Costaciaris
  2203. Franciscus Maria Bonaminus Pisaurensis
  2204. Franciscus Maria Bonellus de Terra Montonensis
  2205. Franciscus Maria Bonipertus Romanus
  2206. Franciscus Maria Brunettus Urbinas
  2207. Franciscus Maria Calanus Sarzanensis
  2208. Franciscus Maria Cantalmaius Eugubinus
  2209. Franciscus Maria Catalutius Camerrinensis
  2210. Franciscus Maria Cerbonius Thiferno
  2211. Franciscus Maria Cipolleschi de Tuscia
  2212. Franciscus Maria Corneus de Assisio
  2213. Franciscus Maria Corsi de Anglario
  2214. Franciscus Maria de Becchis Eugubinus
  2215. Franciscus Maria de Luciis Rocchensis
  2216. Franciscus Maria de Montanis Pisaurensis
  2217. Franciscus Maria Diamante de Hyspello
  2218. Franciscus Maria Fidelis Urbinas
  2219. Franciscus Maria Gambocious Eugubinus
  2220. Franciscus Maria Giobbi Montonensis
  2221. Franciscus Maria Gratius de Florentia
  2222. Franciscus Maria Guiduccius Eugubinus
  2223. Franciscus Maria Gulielmus Camers
  2224. Franciscus Maria Lamparellus de Hyspello
  2225. Franciscus Maria Marcellus de Fulginio
  2226. Franciscus Maria Milanus Eugubinus
  2227. Franciscus Maria Minius de Terra Durantis
  2228. Franciscus Maria Montanus Pisaurensis
  2229. Franciscus Maria Oddus de Civitate Plebis
  2230. Franciscus Maria Orphinus de Fulgineo
  2231. Franciscus Maria Picciolius Siculus
  2232. Franciscus Maria Pinus Assisiensis
  2233. Franciscus Maria Puleus Eugubinus
  2234. Franciscus Maria Riccardus Lauretanus
  2235. Franciscus Maria Sambucus di Cantiana
  2236. Franciscus Maria Scamaccius de Camerino
  2237. Franciscus Maria Spezzarius Aretinus
  2238. Franciscus Maria Venerucius de Montegridulpho comitatus Arimini
  2239. Franciscus Mariani de Fulgineo
  2240. Franciscus Marinus Septempedanus
  2241. Franciscus Martellinus de Victonio
  2242. Franciscus Marzolus Thifernatis
  2243. Franciscus Mascii de Monte Falconio
  2244. Franciscus Mazzarosa de Luca
  2245. Franciscus Mazziottus Romanus
  2246. Franciscus Mazzonius ab Anglario
  2247. Franciscus Mediaroma Sutrinus
  2248. Franciscus Meglionus Civitatis Sancti Sepulcri
  2249. Franciscus Melchior Recanatensis
  2250. Franciscus Melioriutius Tifernas
  2251. Franciscus Mengacius Mondulphensis
  2252. Franciscus Merzagora Mediolanensis
  2253. Franciscus Miccionus Anglariensis
  2254. Franciscus Micheli de Florentia
  2255. Franciscus Milius Mediolanensis
  2256. Franciscus Mincellius a Terra Mercatelli status Urbini
  2257. Franciscus Missirolus Brictinoriensis
  2258. Franciscus Morettus de Castro Marsiani
  2259. Franciscus Moriconus Apiranus
  2260. Franciscus Moricus de Rocha Contrata
  2261. Franciscus Moronus de Gualdo Nucerie
  2262. Franciscus Moronus Gualdensis
  2263. Franciscus Morsellius Nuceriensis
  2264. Franciscus Moscatellus de Civitate Plebis
  2265. Franciscus Nappius Anconitanus
  2266. Franciscus Nardius Politanus
  2267. Franciscus Natus Nucerinus
  2268. Franciscus Nicolai Manlii de Ancona
  2269. Franciscus Nicolai Piccolomini de Senis
  2270. Franciscus Nicollius Masensis
  2271. Franciscus Nutus Fulginatensis
  2272. Franciscus Oddi de Perusio, porte Sancti Petri
  2273. Franciscus Oddus a Civitate Plebis
  2274. Franciscus Oddutii de Perusio
  2275. Franciscus Ordinius de Castilione Florentino
  2276. Franciscus Orlandus Corinaltensis
  2277. Franciscus Pacianus Sabinus
  2278. Franciscus Palamedis de Burgo
  2279. Franciscus Pallius Leonissanus
  2280. Franciscus Palmerius Aquilanus
  2281. Franciscus Pannactus Ariminensis
  2282. Franciscus Paolinius Lucensis
  2283. Franciscus Particella de Monte Veteri
  2284. Franciscus Partinus de Firmo
  2285. Franciscus Passtrinus de Cortona
  2286. Franciscus Paulinus de Terra Panicalis
  2287. Franciscus Paulus de Alcinis Trianensis
  2288. Franciscus Pavetius Canthianensis
  2289. Franciscus Pazzius Citernensis
  2290. Franciscus Peccius Eugubinus
  2291. Franciscus Pendasius Mantuanus
  2292. Franciscus Perillus de Sancto Genesio
  2293. Franciscus Perius Florentinus
  2294. Franciscus Perottius Camers
  2295. Franciscus Perozzius a Clusio
  2296. Franciscus Petrollinus Fabrianensis
  2297. Franciscus Petrutius de Tuderto
  2298. Franciscus Picottus Eugubinus
  2299. Franciscus Picus de Sancto Georgio
  2300. Franciscus Planus Hortanus
  2301. Franciscus Pollidorus Urbevetanus
  2302. Franciscus Pontus de Terra Bastie
  2303. Franciscus Porfirius de Camerino
  2304. Franciscus Pucciarelli de Asisio
  2305. Franciscus Pucius de Mondavio
  2306. Franciscus Quatroculos Montefanensis
  2307. Franciscus Raica de Cantiano
  2308. Franciscus Ranaldi de Perusio, porte Sancti Petri
  2309. Franciscus Raphaelius Eugubinus
  2310. Franciscus Regius civitatis Assisii
  2311. Franciscus Regnerolus de Pisauro
  2312. Franciscus Riccardus Cornetanus
  2313. Franciscus Ricciardus de Monte Gallo
  2314. Franciscus Riccius Romanus
  2315. Franciscus Rodulphinus Cortonensis
  2316. Franciscus Romanus Forosemproniensis
  2317. Franciscus Roncallius Roncilionensis
  2318. Franciscus Rosellius Arretinus
  2319. Franciscus Sabellicus Siculus Saccigena
  2320. Franciscus Salarus Hispellas
  2321. Franciscus Salvatus Urbevetanus
  2322. Franciscus Salvius de Urbania status de Urbini
  2323. Franciscus Sanctacrucius Montonensis
  2324. Franciscus Sanctae Crucis de Fabriano
  2325. Franciscus Sanctinus Urbinas
  2326. Franciscus Sansonius Fanensis
  2327. Franciscus Santinus de Arimino
  2328. Franciscus Santolinus Romanus
  2329. Franciscus Sardolus Tuders
  2330. Franciscus Sartorius Ariminensis
  2331. Franciscus Saxus Asisiensis
  2332. Franciscus Saxus Foroliviensis
  2333. Franciscus Scainus Ravennas
  2334. Franciscus Sciopera Narniensis
  2335. Franciscus ser Batiste de Perusio, porte Sancti Petri
  2336. Franciscus ser Dionisii Burdhacanis de Stronchonio
  2337. Franciscus ser Mei de Cortona
  2338. Franciscus Sfortia Marchellus Alexandrinus
  2339. Franciscus Sicenalius de Reate
  2340. Franciscus Simoncellus de Carbio
  2341. Franciscus Socinus Monsavinensis
  2342. Franciscus Spinellius Viterbiensis
  2343. Franciscus Spinettus de Montono
  2344. Franciscus Sponta de Terra Fratte
  2345. Franciscus Stampettus de Monte Olmi
  2346. Franciscus Stella Perusinus
  2347. Franciscus Tabarrani de Luca
  2348. Franciscus Taffonius de Pinna Billorum
  2349. Franciscus Tartaliae Urbaniensis
  2350. Franciscus Thadei de Urbania
  2351. Franciscus Theus Romanus
  2352. Franciscus Tianus de Castro Pacciani
  2353. Franciscus Ticcius Florentinus
  2354. Franciscus Tigrinus de Pisis
  2355. Franciscus Todeschini Piccolomini de Senis
  2356. Franciscus Tome Fulginas
  2357. Franciscus Tonus Camers
  2358. Franciscus Torzius Hortinus
  2359. Franciscus Trelius a Monte Regali
  2360. Franciscus Triumphus Anconitanus
  2361. Franciscus Turrianus Victorioensis
  2362. Franciscus Tuscus Regiensis
  2363. Franciscus Urbanus Piccinus Sarteanensis
  2364. Franciscus Valentinius Urbinatus Mercartellensis
  2365. Franciscus Valentinus Anconitanus
  2366. Franciscus Vannola Assisiensis
  2367. Franciscus Venantius Camers
  2368. Franciscus Venarutius Pergulensis
  2369. Franciscus Venitius di Civitate Plebis
  2370. Franciscus Vettius Aquaspartanus
  2371. Franciscus Vicarius Gualdensis
  2372. Franciscus Vicedominus Comensis
  2373. Franciscus Victucius de Narnia
  2374. Franciscus Vitus Perusinus
  2375. Franciscus Vvivius de Aquila
  2376. Franciscus Zaccardus de Corriggio
  2377. Franciscus Zambecharius de Bononia
  2378. Franciscus Zanchus Ravennas
  2379. Franciscus Zobolus Regiensis
  2380. Franciscus Zoppirus Cortonensis
  2381. Franciscus Zuccaronius Aquilanus
  2382. Francisus Crilellus de Corinaldo
  2383. Francius Maria Guidalottus Urbinas
  2384. Francutius Augustinellus de Iano
  2385. Frater Guarinus Privernas
  2386. Friderigus Manfredius Lucensis
  2387. Fulgentius de Roma
  2388. Fulgentius Lutius Calliensis
  2389. Fulvius Astallius Romanus
  2390. Fulvius Barnabeus Gualdensis
  2391. Fulvius Benius Eugubinas
  2392. Fulvius Camillus Collaltus Tarvisinus
  2393. Fulvius Cellinus Fulginas
  2394. Fulvius Constantinus  de Perusio
  2395. Fulvius de Bonamicis de Serra Comitum
  2396. Fulvius de Centis a Monteregali
  2397. Fulvius Dulcis Scithoniensis
  2398. Fulvius Eugenius
  2399. Fulvius Fanellus Scapezzanensis
  2400. Fulvius Fanellus de Sarteano
  2401. Fulvius Fannius Camerinensis
  2402. Fulvius Fratadochius Firmanus
  2403. Fulvius Gentiles de Nursia
  2404. Fulvius Moresius de Monte Sicco
  2405. Fulvius Peresius Romanus
  2406. Fulvius Pezzelius Veliternus
  2407. Fulvius Radicina de Monte Georgio
  2408. Fulvius Salvolus Pergulensis
  2409. Fulvius Soccius Camers
  2410. Gabinius Consules Vissanus
  2411. Gabinius Delfinus Amerinus
  2412. Gabriel Blanchellus Urbevetanus
  2413. Gabriel de Brunis de Barleta
  2414. Gabriel de Fattis Tridentinus
  2415. Gabriel de Fattis Tridentinus
  2416. Gabriel de Ripantibus de Esio
  2417. Gabriel Fabritius de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2418. Gabriel Franciosius Ariminensis
  2419. Gabriel Leoncinus de Rocha Contrada
  2420. Gabriel Moscatellus de Civitate Plebis
  2421. Gabriel Rossettus Eugubinus
  2422. Gabriel ser Angeli de Perusio, porte Eburnea
  2423. Gabriel ser Bevegnatis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2424. Gaidon Nepis Assisiensis
  2425. Galaottus Carnevalius Frosenproniensis
  2426. Galassus de Aquila
  2427. Galeacius Crispinus de Forlivio
  2428. Galeacius Francisci de Metellis de Pisauro
  2429. Galeanus Angaranus Vicentinus
  2430. Galeatius Albericus de Urbeveteri
  2431. Galeatius Aloysii Matthei de Perusio, porte Sancti Petri
  2432. Galeatius Carnevalis de Nucerio
  2433. Galeottous Bernardinius Lucensis
  2434. Galeottus Nicolai de Ferraria
  2435. Galienus Bonamicus Nursinus
  2436. Galiffe Petri Antoni de Bacialla de Perusio
  2437. Gallienus Vigilantius de Assisio
  2438. Gamurrinus Maria de Gamurrinis de Aretio
  2439. Gandinus magistri Bonaventure Iudeus de Perusio
  2440. Gaspar Aurelius Urbevetanus
  2441. Gaspar Bigius Cantianensis
  2442. Gaspar Caballinus de Cingulo
  2443. Gaspar Casellius de Terra Castri Plebis
  2444. Gaspar Christophorus Urbevetanus
  2445. Gaspar de Civolinis Pisaurensis
  2446. Gaspar de Crispoltis
  2447. Gaspar Farina de Camplo
  2448. Gaspar Galassus a Terra Castri Plebis
  2449. Gaspar Iunius Brixiensis
  2450. Gaspar Mascius de Cannaria
  2451. Gaspar Merenda Cesenas
  2452. Gaspar Murtola Genuensis
  2453. Gaspar Orlandus a Civitate Plebis
  2454. Gaspar Petrinus Pisaurensis
  2455. Gaspar Serpetrus de Camplo
  2456. Gaspar Spitillus de Camplo
  2457. Gaspar Tuscus Regiensis
  2458. Gaspar Ventura de Camplo
  2459. Gasparinus Borro
  2460. Gasparus Bureus Romanus
  2461. Gasper Ector Clavari de Civitate Vadensi
  2462. Gaudentius Brusatus Novarienssis
  2463. Gaudentius de Gaudentiis Cornetanus
  2464. Gaudius Castellus Interamnus
  2465. Genesius Gibertus de Sancto Genesio
  2466. Gentiles Bonavoglia Fulginas
  2467. Gentiles Gentilis Byptoniensis
  2468. Gentiles Melchior Urcianensis
  2469. Gentilis de Esculo
  2470. Gentilis Bonavoglia de Fulgineo
  2471. Gentilis de Gentilibus de Fulgineo
  2472. Gentilis Porcius Romanus
  2473. Gentilis Senilis ex Montefalchio
  2474. Gentilonus de Gentilonis de Cingulo
  2475. Georg Fieger von Hirschberg di Hall nel Tirolo
  2476. Georg Sigfried Zott von Berneck
  2477. Georgeus Iustinianus Ianuensis
  2478. Georgeus Ridolfinus Cortonensis
  2479. Georgius a Firman et Cromez
  2480. Georgius Benadusus de Mantua
  2481. Georgius Bogenzinus Goritiensis
  2482. Georgius Camelius de Aquila
  2483. Georgius de Detalevis Ariminensis
  2484. Georgius de Erhoiis Pisaurensis
  2485. Georgius Franciottus de Luca
  2486. Georgius Oriens de Urbeveteri
  2487. Georgius Pallearius Alexandrinus Longobardus
  2488. Georgius Puccinus Urbaniensis
  2489. Georgius Sentelles Sassarensis
  2490. Georgius Theodoricus Kaufman Meranensis ex Tyroli
  2491. Gerardus de Mutina
  2492. Gerardus de Parma
  2493. Gerardus Spada Lucensis
  2494. Germanicus Corradinus de Fabriano
  2495. Gherardus Marionus Eugubinus
  2496. Ghirardus Floritus de Castro Plebis
  2497. Giancarlo Conestabile della Staffa Perugia
  2498. Giapeco de Spoletium
  2499. Gigarollus de Toscanella
  2500. Gintile de Baldesche de Perusio, porte Sancti Petri
  2501. Gio Batta di Tono
  2502. Gio. Battista Bernerius Romanus
  2503. Gioandominicus Brunorius de Aquila
  2504. Gioannes Baptista Eliseus de Fuglinio
  2505. Gioannes de Camillis Napolitanus
  2506. Giorgius Serafinus Ariminensis
  2507. Giovan Battista Agretti Perugia
  2508. Giovan Battista Vermiglioli Perugia
  2509. Giovan Piero da Montealbodio
  2510. Giovangie de Mansouete de Perusio, porte Heburnea
  2511. Giovangnie de Macirata Montefeltri
  2512. Giovannes Baptista Severinus de Tiferno
  2513. Giovannes Benedittus Galius de Città di Castello
  2514. Giovannes Carolus Cappellus de Acummulo
  2515. Giovio Filippo
  2516. Girolamo de Ugubio
  2517. Girolamo Ascani de Spoletium
  2518. Girolamo Borrio de Aretio
  2519. Girolamus Andreangeli de Perusio, porte Sancti Angeli
  2520. Girolamus Bianchi de Civitate Castelli
  2521. Girolamus Francisci de Bigazzini de Perusio
  2522. Girolamus Ioannis Bigazzini de Perusio
  2523. Girolamus magistri Petri de Perusio
  2524. Girolimus Caufridius de Montefalchio
  2525. Girolomo da Pasigniano
  2526. Gironymo Transimani da Spoleto
  2527. Gisbertus de Siciliae
  2528. Gisbertus de Fossato
  2529. Gisbertus de Cremona
  2530. Gisbertus Bruni de Toniis de Cerreto
  2531. Gisbertus Ciccolus Mevanas
  2532. Gisbertus Ciccolus de Bevania
  2533. Gisbertus Toneus de Cerreto
  2534. Gismondus de Ubaldis de Perusio
  2535. Gismundus Costa de Assisio
  2536. Giulius Racanus Narniensis
  2537. Giuseppe Antinori Perugia
  2538. Giuseppe Colizzi Roma
  2539. Giuseppe Maria Bravi da Montesanto
  2540. Gostantino de mastro Gilberto da Gualdo
  2541. Gotius de Gozze Pisaurensis
  2542. Granella Granella de Gualdo
  2543. Gratia Marinelli de Aretio
  2544. Gratiandeus de Mutina
  2545. Gratianus Benignus de Assisio
  2546. Gratiosus Candelinus Brixiensis
  2547. Gratiosus Ubertus Cesenas
  2548. Gregorius de Sancto Miniato
  2549. Gregorius Tharanensis
  2550. Gregorius de Toscanella
  2551. Gregorius Bivignianus de Monterchio Florentio
  2552. Gregorius Calvius de Monte Falco
  2553. Gregorius Cardonius Narniensis
  2554. Gregorius Castrichinus de Spoleto
  2555. Gregorius de Luschis Vicentinus
  2556. Gregorius de Petrinis a Monte Castello
  2557. Gregorius Formicinus Romanus
  2558. Gregorius Magnascus Tudertinus
  2559. Gregorius Rossius Interamna
  2560. Gregorius Sambaccius Saludecensis
  2561. Gregorius Tardolus a Sancto Severino
  2562. Gregorius Turrianus Otricolanus
  2563. Gregorius Vulpius de Montorio de Regno
  2564. Griffolus Francisci de Perusio, porte Sancti Petri
  2565. Grifones Vicus Stronconius
  2566. Gripho Ruggerius Pergulensis
  2567. Gualfredutius domini Petri de Perusio
  2568. Guardinus Coleo Bergomas
  2569. Guarinus Maciochinus de Lanzano de Regno
  2570. Guarnerius Guarnerius de Auximo
  2571. Guaspar de la Rocca
  2572. Guaspar Bartholomei de Perusio, porte Eburnea
  2573. Guaspar magistri Ventura de Venetiis
  2574. Guaspar Petri Beltramutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2575. Guaspar Rubei abbas Heremi de Perusio, porte Sancte Subsanne
  2576. Guazzinus Guazinus Tiferna
  2577. Guidelmus Lattantius de Amatrice
  2578. Guido Antonii de Ynsula maiori lacus Perusini
  2579. Guido Capasinus Burgensis
  2580. Guido Monaldensis de Urbe Veteri
  2581. Guido Olorinus Hyspellas
  2582. Guido Venutellus Cortonensis
  2583. Guidobaldus Andreolus Eugubinus
  2584. Guidobaldus Gallus Ariminensis
  2585. Guidobaldus Montegranellus Eugubinus
  2586. Guidus Antonius Beccolus Eugubinus
  2587. Guidus Antonius Berardus Calliensis
  2588. Guidus Antonius Bonaventura Urbinas
  2589. Guidus Antonius Zamparolus Senogaliensis
  2590. Guidus Ascanius Gabuccinus Senogalliensis
  2591. Guidus Benedictus de Callio
  2592. Guidus Castellottus de Offida
  2593. Guidus Catanius Forosemproniensis
  2594. Guidus Costa de Assisio
  2595. Guidus Cristallinus de Masse Umbrie
  2596. Guidus Massarellus Eugubinus
  2597. Guidus Patanazzius Urbinas
  2598. Guidus Saccinus Durantinus
  2599. Guidus Ubaldus Augustinus a Saxoferrato
  2600. Guidus Ubaldus Cominus a Cartoceto Fani
  2601. Guidus Ubaldus Puchellus Eugubinus
  2602. Guidus Ubaldus Tosus a Belviderio Aesii
  2603. Guidus Vetus Fabrianensis
  2604. Guidusantonius de Baractanis de Nursia
  2605. Guidusbaldus Racchus de Roccha Contrata
  2606. Guidusubaldus Mannellus de Roccha Contrata
  2607. Guielminus Santutii de Camereno
  2608. Guigliottus de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  2609. Guilielmus de Novaria
  2610. Guilielmus Celloli Gilimutii de Perusio, porte Heburnee
  2611. Guilielmus domini Matthei Pontano de Perusio, porte Sancti Petri
  2612. Guilielmus Guilielmius Cannariensis
  2613. Gullielmus de Florentia
  2614. Hannibal de Firmo
  2615. Hannibal Cacianimicus de Faventia
  2616. Hannibal Gemma de Trevio
  2617. Hannibal Peroctus de Firmo
  2618. Hannibal Petrignanus de Ameria
  2619. Harrigus domini Manentis de Spoleto
  2620. Hector Alevolus a Pergola
  2621. Hector Almericus de Pisauro
  2622. Hector Brantius de Luschis Vicentinus
  2623. Hector de Felicibus de Callio
  2624. Hector Factibonus Cesenas
  2625. Hector Ottonus de Matelica
  2626. Hector Racanus Tudertinus
  2627. Hennius Brunus de Cingulo
  2628. Henricus Gaetanus
  2629. Henricus Villicus Romanus
  2630. Herculanus Herculanius Fanensis
  2631. Hercules de Genga
  2632. Hercules Carapella de Matelica
  2633. Hercules Gallus Auximanus
  2634. Hercules Gegius Forosemproniensis
  2635. Hercules Georgius Mediolanensis
  2636. Hercules Leonius de Tuderto
  2637. Hercules Miraldus de Cassia
  2638. Herennius Fortinus de Sancto Severino
  2639. Hermanno de Cionolo de Perusio
  2640. Herminius Masserius de Ancona
  2641. Herminius Pantalicus de Spoleto
  2642. Hermodorus Provantinus Interamnesis
  2643. Hermus Cussanus Spediensis
  2644. Herulus de Herulis Narniensis
  2645. Hiacynthus Vallemanius Fabrianensis
  2646. Hieronimus de Phano
  2647. Hieronimus Agabitus Sulmonensis
  2648. Hieronimus Albertus de Cisterna
  2649. Hieronimus Angeli Smagi de Terra Castri Plebis
  2650. Hieronimus Bartolaceus Venetus
  2651. Hieronimus Bellolus de Pergula
  2652. Hieronimus Benedictus Urbinas
  2653. Hieronimus Bonellus Matelicanus
  2654. Hieronimus Casatus Placentinus
  2655. Hieronimus Colensius Nucerinus
  2656. Hieronimus Corbolus Urbinas
  2657. Hieronimus Cremesinus de Tuderto
  2658. Hieronimus de Lazzaris Fosatensis
  2659. Hieronimus de Mesius de Phara
  2660. Hieronimus Dominicus a Sancto Constantio
  2661. Hieronimus Factus Cetonensis
  2662. Hieronimus Factus Spoletinus
  2663. Hieronimus Fascie Genuensis
  2664. Hieronimus Felix de Montelfachio
  2665. Hieronimus Francisci de Ronco
  2666. Hieronimus Garzonius Lucensis
  2667. Hieronimus Gentiles de Trevio
  2668. Hieronimus Gualterius de Urbeveteri
  2669. Hieronimus Iacobutius Nucerinus
  2670. Hieronimus Iannicolus Ariminensis
  2671. Hieronimus Magalotius de Assisio
  2672. Hieronimus Martinus de Hyspello
  2673. Hieronimus Masserio de Furlì
  2674. Hieronimus Matteus de Tuderto
  2675. Hieronimus Mazzicus Assisiensis
  2676. Hieronimus Monti.s de Civitate Clusii
  2677. Hieronimus Muscettius Anglariensis
  2678. Hieronimus Oliverius Urbinas
  2679. Hieronimus Philippucius de Asisio
  2680. Hieronimus Pichus a Burgho Sancto Sepulcro
  2681. Hieronimus Pisellus Camers
  2682. Hieronimus Postinis de Castro Petre Fitte
  2683. Hieronimus Raynerius de Matelica
  2684. Hieronimus Rivera de Aquila
  2685. Hieronimus Rodulfus Pisaurensis
  2686. Hieronimus Roseus de Aquila
  2687. Hieronimus Rufinus Urbevetanus
  2688. Hieronimus Salvaneus Bergomas
  2689. Hieronimus Schinbernus de Sigillo
  2690. Hieronimus Simonis ser Pauli civis perusinus
  2691. Hieronimus Terratufulus Asculanus
  2692. Hieronimus Tirannus Calliensis
  2693. Hieronimus Ufredutius de Tuderto
  2694. Hieronimus Valentinus civis Ducalensis de Regno
  2695. Hieronimus Vulponius de Saxoferrato
  2696. Hieronymus de Nurea
  2697. Hieronymus Acorombonus de Eugubio
  2698. Hieronymus Actus de Tuderto
  2699. Hieronymus Angelius Urbinatensis
  2700. Hieronymus Aque Cotte de Mathelica
  2701. Hieronymus Astancollus Tuders
  2702. Hieronymus Augustinus Canthianensis
  2703. Hieronymus Avvedutus Urbevetanus
  2704. Hieronymus Balduinus Gualdensis
  2705. Hieronymus Barattanus de Nursia
  2706. Hieronymus Barnabeus de Ancona
  2707. Hieronymus Bartalineus Ariminensis
  2708. Hieronymus Bartholus Anconitanus
  2709. Hieronymus Barzius Plagarensis
  2710. Hieronymus Bertolinius Lucanus
  2711. Hieronymus Bocchardus de Fara
  2712. Hieronymus Bonannus de Fulginea
  2713. Hieronymus Bonarellus de Ancona
  2714. Hieronymus Branconius Aquilanus
  2715. Hieronymus Brunus Albenganensis
  2716. Hieronymus Brunus de Saxoferrato
  2717. Hieronymus Bucciottus Urbevetanus
  2718. Hieronymus Calbettus Faventinus
  2719. Hieronymus Carevalens de Sulmone de Regno
  2720. Hieronymus Celsus Romanus
  2721. Hieronymus Cerasola Bergomensis
  2722. Hieronymus Cerbonius Thifernas
  2723. Hieronymus Ciaccionus de Sancto Ioanne in Mariniano
  2724. Hieronymus Cicarellus Camers
  2725. Hieronymus Cioius Urbevetanus
  2726. Hieronymus Clotius de Eugubio
  2727. Hieronymus Colesanctus a Balneoregio
  2728. Hieronymus Confortus Brixiensis
  2729. Hieronymus Corbectus Cannariensis
  2730. Hieronymus Crispus Hadriensis
  2731. Hieronymus de Cimis Ariminensis
  2732. Hieronymus de Gregoriis de Fulgineo
  2733. Hieronymus de Marzutillis de Camerino
  2734. Hieronymus de Morellis Leonissanus
  2735. Hieronymus de Rubeis Cantianensis
  2736. Hieronymus de Ruvere Savonensis
  2737. Hieronymus de Ruvere de Taurino
  2738. Hieronymus de Veramontibus Asculanus
  2739. Hieronymus Desiderius de Tuderto
  2740. Hieronymus Dottus Burgensis
  2741. Hieronymus Elmus Fulginas
  2742. Hieronymus Erculanus de Pergula
  2743. Hieronymus Gianninus de Pedeluco
  2744. Hieronymus Gigas de Forosempronio
  2745. Hieronymus Gregorius Fulginas
  2746. Hieronymus Herculanus Maceratensis
  2747. Hieronymus Iacobillus Romanus
  2748. Hieronymus Iobbius Montonensis
  2749. Hieronymus Lalli de Nursia
  2750. Hieronymus Lebbrius Monterolensis
  2751. Hieronymus Leonardus Vissanus
  2752. Hieronymus Lutius de Monte Maiori
  2753. Hieronymus Maggerius Urbinas
  2754. Hieronymus Magius
  2755. Hieronymus Magnanus Thiphernas
  2756. Hieronymus Mannellus de Rocca Contracta
  2757. Hieronymus Marchionius Urcianensis
  2758. Hieronymus Marinellus de Gualdo
  2759. Hieronymus Martellinus de Victonio
  2760. Hieronymus Masseus de Tuderto
  2761. Hieronymus Meardi da Fano
  2762. Hieronymus Melchiorrius Romanus
  2763. Hieronymus Melosius de Terra Castri Plebis
  2764. Hieronymus Morellus Romanus
  2765. Hieronymus Muciolus de Pisauro
  2766. Hieronymus Nolphius de Fano
  2767. Hieronymus Olgiattus Romanus
  2768. Hieronymus Parisanus de Tolentino
  2769. Hieronymus Planus Hortinus
  2770. Hieronymus Pollidorus Urbevetanus
  2771. Hieronymus Ricci de Aritio
  2772. Hieronymus Rimbottus ab Urbeveteri
  2773. Hieronymus Romanus de Forosempronio
  2774. Hieronymus Roscettus de Deruta
  2775. Hieronymus Rosinius de Assisio
  2776. Hieronymus Rubeus de Castello
  2777. Hieronymus Sabbatinus Ariminensis
  2778. Hieronymus Sardagna Tridentinus
  2779. Hieronymus Silvanus de Terra Castri Plebis
  2780. Hieronymus Sirottus Cesenas
  2781. Hieronymus Spaccanilius Spoletinus
  2782. Hieronymus Speronius Viterbiensis
  2783. Hieronymus Staccolus Urbinatensis
  2784. Hieronymus Summovicus Ianuensis
  2785. Hieronymus Tetius de Perusio
  2786. Hieronymus Ubaldinus Eugubenus
  2787. Hieronymus Ugolini de Perulis de Fabriano
  2788. Hieronymus Valens de Trevio
  2789. Hieronymus Vallemanius Fabrianensis
  2790. Hieronymus Venturellus de Ameria
  2791. Hieronymus Verbevericantus Anconitanus
  2792. Hieronymus Vianus de Spedia
  2793. Hieronymus Victorius Vadensis
  2794. Hieronymus Vitellescus Fulginas
  2795. Hilarius Vereschius Viterbiensis
  2796. Hipolitus Grasetus de Mutina
  2797. Hippolitus Aldobrandini
  2798. Hippolitus Bernabeus de Urbino
  2799. Hippolitus de Hippolitis a Monte Castello
  2800. Hippolitus Gualterius de Equicolis
  2801. Hippolitus Guarnarippa Laudensis
  2802. Hippolitus Innocentius Calliensis
  2803. Hippolitus Pavonius Ariminensis
  2804. Hippolitus ser Nicolai de Sancto Geminiano
  2805. Hippollitus Albertinus de Callio
  2806. Hippolytus de Mediolano
  2807. Hippolytus Benedictus Urbinas
  2808. Hippolytus Berardus Tifernas
  2809. Hippolytus Delphycus de Tuderto
  2810. Hippolytus Manasanguis Forosemproniensis
  2811. Honofrius de Fulgineo
  2812. Honofrius de Amatrice
  2813. Honofrius Angeli de Perusio, porte Sancti Petri
  2814. Honofrius Bartolini de Perusio
  2815. Honofrius de Honofriis de Fulgineo
  2816. Honofrius Eliseus Fulginas
  2817. Honofrius Geraldinus de Ameria
  2818. Honofrius Lutius de Cesena
  2819. Honofrius Paganus de Civitate Ducali
  2820. Honofrius Pazzalea Pergulensis
  2821. Honoratus Vicecomes Mediolanensis
  2822. Honorius Fasianellus Reatinus
  2823. Honorius Guerrerius Firmanus
  2824. Horatius Abbatius Eugubbinus
  2825. Horatius Amicius Pergulensis
  2826. Horatius Andreolus Eugubinus
  2827. Horatius Angelus Salvius Viterbiensis
  2828. Horatius Avicenna Urbinas
  2829. Horatius Belardinus de Fano
  2830. Horatius Benedictus Calliensis
  2831. Horatius Benedictus de Callio
  2832. Horatius Benedictus Cantianensis
  2833. Horatius Beriolus Tifernas
  2834. Horatius Bernardini de Corsettis de Castro Panicalis
  2835. Horatius Billius Eugubinus
  2836. Horatius Bonus de Sancto Angelo in Vado
  2837. Horatius Brancaleo Plobicensis
  2838. Horatius Carocius de Tuderto
  2839. Horatius Celsus Romanus
  2840. Horatius Chiappinus Eugubinus
  2841. Horatius Christianus Tifernas
  2842. Horatius Correttus a Panicale
  2843. Horatius de Biscacciantibus a Fonte Eugubinus
  2844. Horatius de Salinis Romanus
  2845. Horatius Diamantes de Assisio
  2846. Horatius Egidius Cisternensis
  2847. Horatius Fagnanus de Arimino
  2848. Horatius Fattorinus de Rocca Contrata
  2849. Horatius Ferrettus Anconitanus
  2850. Horatius Fracasinus de Fratta
  2851. Horatius Gallius Citernensis
  2852. Horatius Gegius de Reforzato
  2853. Horatius Gueratus Eugubinus
  2854. Horatius Guidonus ex Monte Ulmi
  2855. Horatius Hondedeus de Iguvio
  2856. Horatius Iustinianus Egenuensis
  2857. Horatius Lancelottus Romanus
  2858. Horatius Lucidus Spoletinus
  2859. Horatius Lutius de Callio
  2860. Horatius Maccarius Cortonensis
  2861. Horatius Maffucellus Citernensis
  2862. Horatius Magonius de Urbeveteri
  2863. Horatius Malfantus de Monte Brandono
  2864. Horatius Marionus Tifernas
  2865. Horatius Marionus Eugubinus
  2866. Horatius Mattheius Romanus
  2867. Horatius Missinus Urbevetanus
  2868. Horatius Montagna Ariminensis
  2869. Horatius Montagna Ariminensis
  2870. Horatius Moscatellus de Terra Castri Plebis
  2871. Horatius Nardus Romanus
  2872. Horatius Nuccius de Aesio
  2873. Horatius Oddus de Tuderto
  2874. Horatius Oliverius Fanensis
  2875. Horatius Probatus a Saxoferrato
  2876. Horatius Raffaellus Tiphernus
  2877. Horatius Raphael Eugubinus
  2878. Horatius Salmerinus de Pinna Romandiole
  2879. Horatius Salvius Viterbiensis
  2880. Horatius Senilis de Terra Montis Falchii
  2881. Horatius Tacchinus Forosemproniensis
  2882. Horatius Tortonus de Pergola
  2883. Horatius Vaschiensius Urbevetanus
  2884. Horatius Venantius Ariminensis
  2885. Horatius Venerinus Sicilianus
  2886. Horatius Zabarellius Cortonensis
  2887. Horatius Zitellus de Roccha Contrata
  2888. Hortensius Colista Aquilanus
  2889. Hortensius Laurus Firmignianensis
  2890. Hortensius Vernatius de Santo Angelo in Vado
  2891. Hortentius Cataldus de Horto
  2892. Hortentius de Hortentiis Camers
  2893. Hortentius Leoncillus de Spoleto
  2894. Hortentius Montanus de Porcharia
  2895. Hugolinus Gentilonus de Monte Filoptrano
  2896. Humanus de Humanis de Manliano Sabine
  2897. Hyacinthus Georgius Mediolanensis
  2898. Hyacinthus Hectoreus a Leonissa
  2899. Hyacinthus Masseus Tudertinus
  2900. Hyacinthus Palmatius Tudertinus
  2901. Hyacinthus Valentinus de Sancto Severino
  2902. Hyacintus Maria Guar.us ex Monte Regali
  2903. Hyacintus Racanus Tudertinus
  2904. Hyeronimus Belmustus Ginuensis
  2905. Hyeronimus Brutius de Tyferno
  2906. Hyeronimus de Bonis Cortonensis
  2907. Hyeronimus de Carbonis de Pinna Billorum
  2908. Hyeronimus de Iuvanfilippis de Firmo
  2909. Hyeronimus Guidonius Urbevetanus
  2910. Hyeronimus Santinellus Urbinas
  2911. Hyeronimus Sbarra Lucensis
  2912. Hyeronimus Theseus de Matelica
  2913. Hyppolitus de Piczischis Spoletanus
  2914. Hyppolitus Sorbolus de Bagnacaballo
  2915. Iachobus de Roma
  2916. Iachobus de Amatrice
  2917. Iachobus de Tollentino
  2918. Iachobus de Asisi
  2919. Iachobus de Nursia
  2920. Iachobus de Aquila
  2921. Iachobus de Camerino
  2922. Iacintus Tomacellus Cesanatensis
  2923. Iacintus Totius de Cassia
  2924. Iacobus de Lucensis
  2925. Iacobus de Bononia
  2926. Iacobus de Cicilia
  2927. Iacobus de Regium
  2928. Iacobus Pergulensis
  2929. Iacobus de Leonessa
  2930. Iacobus de Perusio, porte Solis
  2931. Iacobus de Arquata
  2932. Iacobus Actius Forosemproniensis
  2933. Iacobus Angelius de Urbino
  2934. Iacobus Antiquarius de Perusio
  2935. Iacobus Antonelus Pergulensis
  2936. Iacobus Antonius de Piccinis Eugubinus
  2937. Iacobus Antonius Fractis Pontanus de Cerreto
  2938. Iacobus Antonius Petrutii de Perusio, porte Solis
  2939. Iacobus Antonuccius Eugubinus
  2940. Iacobus Armannus Eugubinus
  2941. Iacobus Ascalonius de Asisio
  2942. Iacobus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  2943. Iacobus Bartolius Maceratensis
  2944. Iacobus Bartolutius de Sancto Angelo in Vado
  2945. Iacobus Batiste de Perusio, porte Sancti Petri
  2946. Iacobus Benedat de Gualdo
  2947. Iacobus Bernardus a Visso
  2948. Iacobus Bertolanus Lucensis
  2949. Iacobus Betoschus Bergomas
  2950. Iacobus Blaxii de Perusio, porte Solis
  2951. Iacobus Blaxii de Perusio, porte Sancti Angeli
  2952. Iacobus Brancaleonus Anconitanus
  2953. Iacobus Canerius de Passignano
  2954. Iacobus Capellonus Eugubinus
  2955. Iacobus Carpinus de Firmo
  2956. Iacobus Cataldinus Calliensis
  2957. Iacobus Cervonus Romanus
  2958. Iacobus Cianberlinus Bodiensi
  2959. Iacobus Cole Iohannetti de Spoleto
  2960. Iacobus Cristinus de Monte Filoptrano
  2961. Iacobus Croccittus de Santo Severino
  2962. Iacobus de Antonuciis de Eugubio
  2963. Iacobus de Buctiglaribus de Bononia
  2964. Iacobus de Maccancollis de Interanne
  2965. Iacobus de Marchesiis Bergomensis
  2966. Iacobus de Miccioniis de Anglaria
  2967. Iacobus de Micheli de Venetiis
  2968. Iacobus de Mutis Romanus
  2969. Iacobus de Pazziis Citernensis
  2970. Iacobus de Quartis Veronensis
  2971. Iacobus de Sbaraccinis de Matelica
  2972. Iacobus de Soranis Vulsiniensis
  2973. Iacobus Diacentius Florentinus
  2974. Iacobus domini Antonii de Perusio, porte Eburnea
  2975. Iacobus domini Francisci de Bononia
  2976. Iacobus domini Francisci Angeli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2977. Iacobus domini Iohannis Binorfi de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2978. Iacobus Dudonius de Fano
  2979. Iacobus Dughesius Pulitianensis
  2980. Iacobus Durantes Gualdensis
  2981. Iacobus Egidius de Assisio
  2982. Iacobus Fancellius Citernensis
  2983. Iacobus Fazi de Eugubio
  2984. Iacobus Francisci de Minutulis de Luca
  2985. Iacobus Franciscus Turresinus Cremonensis
  2986. Iacobus Giannettus Aquipendinus
  2987. Iacobus Golinuccius de Castro Burgorum
  2988. Iacobus Grifolus de Lucinianum
  2989. Iacobus Hondedeus Pisaurensis
  2990. Iacobus Iacobettus Assisiensis
  2991. Iacobus Iohangnoli de Montefalco
  2992. Iacobus Iohannis de Viterbio
  2993. Iacobus Iohannis Petrus de Urbeveteris
  2994. Iacobus Lama Faventinus
  2995. Iacobus Lambardus Trebias
  2996. Iacobus Laurus Spoletinus
  2997. Iacobus Lazzarus de Terra Castri Plebis
  2998. Iacobus Locti de Prato
  2999. Iacobus Lucianus de Mevania
  3000. Iacobus Lupatellus de Ugubio
  3001. Iacobus magistri Phylippi de Asisio
  3002. Iacobus Mansueti de Perusio, porte Eburnea
  3003. Iacobus Maria Candia Genuensis
  3004. Iacobus Maria Malfantius Ianuensis
  3005. Iacobus Maria Rolandus Albinganensis
  3006. Iacobus Menecutii de Urbeveteri
  3007. Iacobus Muccius de Monte Sancti Sabini
  3008. Iacobus Narsinus Narneensis
  3009. Iacobus Nicolai de Perusio, porte Sancti Angeli
  3010. Iacobus Nicolai de Cavargentis de Perusio, porte Sancti Angeli
  3011. Iacobus Nicolay de Esculo
  3012. Iacobus Nicolay de Mutis de Urbe
  3013. Iacobus Nuccius Viterbiensis
  3014. Iacobus Nutus de Asisio
  3015. Iacobus Octavius de Golinis de Tipherno
  3016. Iacobus Odduccius de Stroncono
  3017. Iacobus Ortonius Anconitanus
  3018. Iacobus Perulus Urbinas
  3019. Iacobus Philippus Buccacanis de Stronconio
  3020. Iacobus Philippus Leoncillus de Spoleto
  3021. Iacobus Philippus Scarlattinus Interamnas
  3022. Iacobus Philippus Spada Bersighellensis
  3023. Iacobus Phisicus de Sancto Angelo Vadense
  3024. Iacobus quondam Antonii Marci de Tocco de Aprutium
  3025. Iacobus Riccius de Exio
  3026. Iacobus Roncellus Arretinus
  3027. Iacobus Roscettus de Monte Oppido
  3028. Iacobus Sassonus Urbinas
  3029. Iacobus Sboni de Urbe
  3030. Iacobus Scanellius Foroliviensis
  3031. Iacobus ser Dini de Cappiano
  3032. Iacobus ser Stephani de Bictonio, habitator Perusii in porta Heburnea
  3033. Iacobus ser Stephani de Cingulo
  3034. Iacobus Serranus Pergulensis
  3035. Iacobus Simeonius Utinensis
  3036. Iacobus Stabilis de Visso
  3037. Iacobus Tacconius Urbinas
  3038. Iacobus Talpa de Santo Severino
  3039. Iacobus Tancii Benedicti de Perusio, porte Sancti Angeli
  3040. Iacobus Tedaldus a Civitate Sancti Sepulcri
  3041. Iacobus Teggia Saxolensis
  3042. Iacobus Tibaldottus Vectoniensis
  3043. Iacobus Tiberutii de Raneriis de Perusio, porte Sancti Petri
  3044. Iacobus Tostus de Monte Vetero
  3045. Iacobus Turrita de Monte Falco
  3046. Iacobus Turrius Lucensis
  3047. Iacobus Vallemanus Fabrianensis
  3048. Iacobus Vazzuglia Pergulensis
  3049. Iacobus Vespinius de Calasio
  3050. Iacobus Vivius de Aquila
  3051. Ianbaptista Baffi de Corinaldo
  3052. Ianfranciscus de Burgo Sancti Sepulcri
  3053. Ianfranciscus de Castilione Aretino
  3054. Ianlaurentius Chiriati de Saxoferrato
  3055. Ianmattheus magistri Manni de Perusio
  3056. Iannes Antonius Galicellus Brixiensis
  3057. Iannes Antonius Rigutyus Ariminensis
  3058. Iannes Benedictus Pallavicinus Ianuensis
  3059. Iannes Nicolaus Mannus Spoletinus
  3060. Ianuarius Mancia Narniensis
  3061. Ierolamus de Urbe
  3062. Ieronimus Angelus de Pisauro
  3063. Ieronimus Bartolinus Urbinas
  3064. Ieronimus Carnicellus Sentinas
  3065. Ieronimus Claravallensis de Tuderto
  3066. Ieronimus de Comitibus Pisaurensis
  3067. Ieronimus de Silvestris Vissanus
  3068. Ieronimus Gervasius de Pergola
  3069. Ieronimus Grippus Politianensis
  3070. Ieronimus Querinus de Fabriano
  3071. Ieronimus Silvester de Monte Sancte Marie
  3072. Ieronymus Moscatellus de Terra Castri Plebis
  3073. Ieronymus Pandorzius de Chastello
  3074. Ignatius Warath Tyrolensis
  3075. Iheronimus Pheus de Ortho
  3076. Ihoannes Franciscus Carsidoneus de Monte Boddio
  3077. Ihoannes Franciscus Sanatellus Sassarensis
  3078. Ihoannes Gabbutius de Montebodio
  3079. Ilarius Ilari Forosemproniensis
  3080. Innocentius Blanchinus de Acquipendio
  3081. Innocentius de Montibus de Monte Elparo
  3082. Innocentius Fracassinus civis Perusinus de Fratta
  3083. Innocentius Fracassinus de Fratta
  3084. Innocentius Seneca Nurcinus
  3085. Innocentius Ugolinus de Assisio
  3086. Inocentius Menchionus Clusinus
  3087. Io. [----------] de Fano
  3088. Io. Achilles de Ciprianis a Sancto Archangelo
  3089. Io. Albericus de Nuceria
  3090. Io. Andreas Bastianellus a Thipherno
  3091. Io. Andreas Ciccolus Mevanas
  3092. Io. Andreas Paulinus de Exio
  3093. Io. Andreas Pesentus a Mevania
  3094. Io. Andreas Urbanus de Apiro Picenus
  3095. Io. Andreas Vallensis Bergomas
  3096. Io. Angelus Dominicus de Pavesiis Ticinensis
  3097. Io. Angelus Ferrantius de Massatio
  3098. Io. Angelus Salarius de Hispello
  3099. Io. Antonius Bennedictus Eugubinus
  3100. Io. Antonius Binus de Asisio
  3101. Io. Antonius Boranus Mediolanensis civis Romanus
  3102. Io. Antonius Cucchus Brixiensis
  3103. Io. Antonius Helmus de Fulginio
  3104. Io. Antonius Mangilius Pisaurensis
  3105. Io. Antonius Oliva de Aquila
  3106. Io. Antonius Riccierius Perusinus
  3107. Io. Antonius Suspirius Genuensis
  3108. Io. Antonius Victorius de Firmo
  3109. Io. Augustinus de Ferrariis Genuensis
  3110. Io. Bapstista d.ni Cesaris Paravicini Sondrienses
  3111. Io. Bapt. Blasius neapolitanus de Idro
  3112. Io. Baptista Albanesius a Sigillo
  3113. Io. Baptista Antonellus Pisaurensis
  3114. Io. Baptista Antonius Fiammetta de Amelia
  3115. Io. Baptista Arcangerillus de Anticis Mevanas
  3116. Io. Baptista Arigonius Ariminensis
  3117. Io. Baptista Balduccius Gualdensis
  3118. Io. Baptista Beculus Urbevetanus
  3119. Io. Baptista Bertucius Pisaurensis
  3120. Io. Baptista Bianchinus Forosemproniensis
  3121. Io. Baptista Brunettus Fabrianensis
  3122. Io. Baptista Camottus de Sacto Donato
  3123. Io. Baptista Cardulus Narniensis
  3124. Io. Baptista Cartharius Urbevetanus
  3125. Io. Baptista Cecchinellus Sarzanensis
  3126. Io. Baptista Ceulus Romanus
  3127. Io. Baptista Cittadinus Mediolanensis
  3128. Io. Baptista Collutius de Firmo
  3129. Io. Baptista de Brancaleonibus de Terra Panicalis
  3130. Io. Baptista de Consulibus Auximanus
  3131. Io. Baptista de Ninis de Viterbio
  3132. Io. Baptista Fabianus de Civitate Ducali
  3133. Io. Baptista Fadultus de Interamna
  3134. Io. Baptista Flammetta de Ameria
  3135. Io. Baptista Fuccius Tifernas
  3136. Io. Baptista Iannis de Civitate Regali
  3137. Io. Baptista Leoninus ab Amatrice
  3138. Io. Baptista Levius Romanus
  3139. Io. Baptista Mancinus Urbevetanus
  3140. Io. Baptista Mangellus Foroliviensis
  3141. Io. Baptista Merlinus de Sancto Vito Picenus
  3142. Io. Baptista Monicus a Pentima
  3143. Io. Baptista Montanus Pisaurensis
  3144. Io. Baptista Morellus Anmerinus
  3145. Io. Baptista Moriconus de Monte Falchio
  3146. Io. Baptista Nutus Eugubinus
  3147. Io. Baptista Pacinus Collensis
  3148. Io. Baptista Panta a Sancto Laurentio in Campo
  3149. Io. Baptista Patitius de Montescutulo
  3150. Io. Baptista Petrucius Mevanas
  3151. Io. Baptista Realius Fabrianensis
  3152. Io. Baptista Rinuccinus Florentinus
  3153. Io. Baptista Rodolphinus Cortonensis
  3154. Io. Baptista Sanitas Sulmonensis
  3155. Io. Baptista Spinolas Ianuensis
  3156. Io. Baptista Suressius Interamnas
  3157. Io. Baptista Tachinus de Forosempronio
  3158. Io. Baptista Tartalius Arcidossensis
  3159. Io. Baptista Turcasius ab Insula Maiori
  3160. Io. Baptista Valentinus de Belforte
  3161. Io. Bartholomeus Solimanus Ianuensis
  3162. Io. Bartolomeus Fagnanus Senogalliensis
  3163. Io. Batista Guidonus de Sancto Constantio
  3164. Io. Battista Andreolus Iguvinus
  3165. Io. Battista Lancelottus Romanus
  3166. Io. Battista Laparellus a Cortona
  3167. Io. Battista Lutius Pergulensis
  3168. Io. Battista Savellus Anagninus
  3169. Io. Battista Spinola de Gualdo
  3170. Io. Battista Strangolinus de Firmo
  3171. Io. Battista Vigilantius de Assisio
  3172. Io. Battista Volpinus Cetonensis Toscanus
  3173. Io. Battista Zagrius Viterbiensis
  3174. Io. Bernardinus Anbrosius Fabrianensis
  3175. Io. Bernardinus Felicianus de Tuderto
  3176. Io. Bernardinus Pizzutus Narniensis
  3177. Io. Blaxia Spediensis
  3178. Io. Carolus Carolucius de Monte Novo
  3179. Io. Carolus de Bartocciis Hyspellas
  3180. Io. Carolus Murrichius Monteregalensis
  3181. Io. Carolus Persianus Sabinus
  3182. Io. Carolus Rivera Ubertus Urbinas
  3183. Io. Cesar Bigarolius Mediolanensis
  3184. Io. Christophorus Vitotius de Valentano
  3185. Io. Clemens Guerrerius de Vectonio
  3186. Io. Contius Lucensis
  3187. Io. Dominicus Bellettus de Saxoferrato
  3188. Io. Dominicus Bixius Gianuensis
  3189. Io. Dominicus de Sinibaldis Leonissanus
  3190. Io. Dominicus Lorenzinus Calliensis
  3191. Io. Dominicus Morichettus de Tuderto
  3192. Io. Ercules Almericus Cesenas
  3193. Io. Evangelista Aquila de Sora
  3194. Io. Felix Meccolus de Nuceria
  3195. Io. Francesco Paglicci da Castiglione Fiorentino
  3196. Io. Franciscu Martinus Forosemproniensis
  3197. Io. Franciscus Andreolus Iguvinus
  3198. Io. Franciscus Baccius Romanus
  3199. Io. Franciscus Berardus Calliensis
  3200. Io. Franciscus Binotti de Gualdo
  3201. Io. Franciscus Caracciolus Pisaurensis
  3202. Io. Franciscus de Cardaneto de Montono
  3203. Io. Franciscus de Comitibus Camers
  3204. Io. Franciscus de Granellis de Gualdo
  3205. Io. Franciscus de Magis de Terra Fracte Perusie
  3206. Io. Franciscus de Mantuanis Mantuanus
  3207. Io. Franciscus Giugius Montonensis
  3208. Io. Franciscus Giugius de Montono
  3209. Io. Franciscus Leporis de Aquila
  3210. Io. Franciscus Macheraneus de Civitate Hadrie
  3211. Io. Franciscus Mazinus Saludecensis, de Provincia Romandiole
  3212. Io. Franciscus Panciarellus Vectoniensis
  3213. Io. Franciscus Rosa Urbinas
  3214. Io. Franciscus Stella Arretinus
  3215. Io. Franciscus Tranquillus de Claudiis de Monte Bodio
  3216. Io. Gregorius Paglionius Gipsensis
  3217. Io. Hieronymus Utinus Imolensis
  3218. Io. Iacobus Bastianellus Tudertinus
  3219. Io. Iacobus de Thianis de Castilione Lacus
  3220. Io. Iacobus Puleus Eugubinus
  3221. Io. Iacobus Rota Bergomensis
  3222. Io. Iacobus Spinula quondam Lelii Ianuensis
  3223. Io. Ieronimus Oliva de Aquila
  3224. Io. Ioanninus Reatinus
  3225. Io. Ioseph de Papinio e Tibeiaco
  3226. Io. Ioseph Pasquinus Acumoli
  3227. Io. Iosephus Maccabeus de Camplo
  3228. Io. Marcus Medices Camers
  3229. Io. Maria Iapessius de Assisio
  3230. Io. Maria Panta Canthianensis
  3231. Io. Mattheus Cataneus de Anguillaria
  3232. Io. Mattheus Savius de Tolentino
  3233. Io. Matthias Eleutherius a Civitate Plebis
  3234. Io. Nicolaus Galvanus de Esio
  3235. Io. Nicolaus Lucatellus de Assisio
  3236. Io. Orlandus a Civitate Plebis
  3237. Io. Paulus Brunettus Cortonensis
  3238. Io. Paulus de Bonfredis de Burgo Sancto Sepulcro
  3239. Io. Paulus Frasconius de Thipherno
  3240. Io. Paulus Manentolus Eugubinus
  3241. Io. Paulus Martinellus de Aquila
  3242. Io. Paulus Rainutius de Tipherno
  3243. Io. Petrus Borea de Lugo
  3244. Io. Petrus Colinus de Aesio
  3245. Io. Petrus Crollalanzius Genuensis
  3246. Io. Petrus de Curtis Iterocreanus
  3247. Io. Petrus Leonorus de Tuderto
  3248. Io. Petrus Rocca Bella de Cingulo
  3249. Io. Petrus Severinus de Cingulo
  3250. Io. Petrus Zurla Cremae
  3251. Io. Philippus Matalutius de Tuderto
  3252. Io. Prosperus Filippus Tedeschi a Castiglione Fiorentino
  3253. Io. Sebastianus Rastellinus Recinetensis
  3254. Io. Simon Gherardius Montonensis
  3255. Io. Stefanus Bricchus Lucensis
  3256. Io. Stephanus Ferri Ianuensis
  3257. Io. Thomas Castilionus Genuensis
  3258. Io. Thomas de Spoletinis de Fratta
  3259. Io. Thomas Straserra Genuensis
  3260. Io. Tomas de Agliata Siculus de civitate Panormitana de Regno vero Sicilie
  3261. Io. Victorius Lupertus Calliensis
  3262. Io. Vincentius Aurelius Urbevetanus
  3263. Io. Vincentius Colantonius de Aquila
  3264. Io. Vincentius Crispus de Adria
  3265. Io. Vincentius Marozus Sabinensis
  3266. Io. Vincentius Mugnonus de Asculo
  3267. Io. Vincentius Sartius de Amatrice
  3268. Io. Vincentius Trombetius Eugubinus
  3269. Io.Antonius Caldorus Fabrianensis
  3270. Io.Baptista Magonius Urbevetanus
  3271. Io.Celsus Romanus
  3272. Io.Maria Beccolus Nursinus
  3273. Io.Nicola de Mattotiis de Fulgineo
  3274. Io.Vincentius Cansachus Amerinus
  3275. Ioa. Battista Meonius a civitate Viterbiensi
  3276. Ioa. Nicolaus Picinus Forosemproniensis
  3277. Ioachinus Canaulius Tifernas
  3278. Ioahnes Antonius Mediolanensis
  3279. Ioahnes Baptista Cantalmaius de Eugubio
  3280. Ioamnes Battista Santinus Rocchensis
  3281. Ioan Francisci Cameni perusinus
  3282. Ioanes Baptista Baroncinius Ficinensis de Valle d'Arno
  3283. Ioanes Baptista Pinzonus Urbinas
  3284. Ioanes Baptista Santolicius Cesenas
  3285. Ioanes Batista Laglius Ariminensis
  3286. Ioanes Battista Scalamontes Anconitanus
  3287. Ioanes di Marchionibus di Montis Sante Marie
  3288. Ioanes Dominicus Petruccius Aretino
  3289. Ioanes Franciscus Penna Vadensis
  3290. Ioanes Iacobus de Lanciano
  3291. Ioanes Iacobus Dugatius Brixiensis
  3292. Ioanes Maria Dominichetus de Regnio Sicilia
  3293. Ioanes Maria Salinerius Ianuensis
  3294. Ioanes Thomas Vicentinus de Foro Sempronii
  3295. Ioaneus Antonius Zeffer Tyrolensis
  3296. Ioanis Malvezzius de Monte Olmi
  3297. Ioanne Franciscus Christianus Crem.s
  3298. Ioannes de Terra Tussicie
  3299. Ioannes de Sulmone de Regno
  3300. Ioannes de Rocha
  3301. Ioannes de Cugnulo de Regno
  3302. Ioannes Andrea de Martinis a Valle Aperta Tridentinus, inclite et Germanice Nationis prior
  3303. Ioannes Andrea Iannottus de Sancto Lauderio
  3304. Ioannes Andreas Crotiatus Anatholiensis
  3305. Ioannes Andreas de Alutiis Theatinus
  3306. Ioannes Andreas Facciardus de Veruculo
  3307. Ioannes Andreas Io. Marinus de Appignano
  3308. Ioannes Andreas Rubeus Urbinas
  3309. Ioannes Angaranus Vicentinus
  3310. Ioannes Angelus Angelinis a Sancto Archangelo
  3311. Ioannes Angelus Asplanatus Ianuensis
  3312. Ioannes Angelus Discretus Corcumello
  3313. Ioannes Angelus Dominici Cerqueti de Urbe Vetero
  3314. Ioannes Angelus Mechettus Panicalensis
  3315. Ioannes Angelus Monica Brescientis
  3316. Ioannes Angelus Porcinarius de Aquila
  3317. Ioannes Angelus Sillanus Gualdensis
  3318. Ioannes Angnielus Tortorellus de Firmo
  3319. Ioannes Antonius de Urceano
  3320. Ioannes Antonius a Coret Tridentinus
  3321. Ioannes Antonius Altierius Ravennatensis
  3322. Ioannes Antonius Andreonius
  3323. Ioannes Antonius Barzisius Bergomas
  3324. Ioannes Antonius Benedictus Caliensis
  3325. Ioannes Antonius Binus de Assisio
  3326. Ioannes Antonius Bonavoglia de Fulgineo
  3327. Ioannes Antonius comes de Flor Lattistiensis Tyrolensis
  3328. Ioannes Antonius Coris de Pisauro
  3329. Ioannes Antonius de Franciscis Ianuensis
  3330. Ioannes Antonius Durantius de Fano
  3331. Ioannes Antonius Gallus Mediolanensis
  3332. Ioannes Antonius Grifonius de Leonissa
  3333. Ioannes Antonius Leonellus de Assisio
  3334. Ioannes Antonius Malatesta de Proceno
  3335. Ioannes Antonius Manardus de Amandula
  3336. Ioannes Antonius Philippinus de Capistrello
  3337. Ioannes Antonius Scortus de Civitate Penne de Aprutis Regni Sicilie
  3338. Ioannes Antonius Spitillus de Camplo
  3339. Ioannes Baccius Tudertinus
  3340. Ioannes Baglionus Hispellatensis
  3341. Ioannes Baglionus Hispellus
  3342. Ioannes Baptista Actius Foroliviensis
  3343. Ioannes Baptista Adrianus de Sigillo
  3344. Ioannes Baptista Adrianus Pergulensis
  3345. Ioannes Baptista Agatonius de Monte Falco
  3346. Ioannes Baptista Agnesius Genovensis
  3347. Ioannes Baptista Alanus de Asisio
  3348. Ioannes Baptista Albanus de Matelica
  3349. Ioannes Baptista Albertinus Senogalliensis
  3350. Ioannes Baptista Angelinus Tudertinus
  3351. Ioannes Baptista Animella Spediensis
  3352. Ioannes Baptista Arnulfus de Arimino
  3353. Ioannes Baptista Avius Camers
  3354. Ioannes Baptista Bacella Forosemproniensis
  3355. Ioannes Baptista Barberius Romanus
  3356. Ioannes Baptista Beltraminus Ravennas
  3357. Ioannes Baptista Bencius ab Aquapendente
  3358. Ioannes Baptista Bentinus Faventinus
  3359. Ioannes Baptista Bertollus Ianoensis
  3360. Ioannes Baptista Binus Assisinas
  3361. Ioannes Baptista Binus de Assisio
  3362. Ioannes Baptista Brullinus M. Forosemproniensis
  3363. Ioannes Baptista Brullinus Forosemproniensis
  3364. Ioannes Baptista Buzzacharinus de Pergula
  3365. Ioannes Baptista Caccialupus de Sancto Severino
  3366. Ioannes Baptista Caleganus Genuensis
  3367. Ioannes Baptista Camelus de Civitate Aquile
  3368. Ioannes Baptista Candiottus Vadensis
  3369. Ioannes Baptista Cantius Saxocorvariensis
  3370. Ioannes Baptista Cerbonius de Civitate Castelli
  3371. Ioannes Baptista Cerrus de Sancto Genesio
  3372. Ioannes Baptista Cesena Genovensis
  3373. Ioannes Baptista Cianus Corinaltensis
  3374. Ioannes Baptista Cinnus Saltariensis
  3375. Ioannes Baptista Ciolus Tudertinus
  3376. Ioannes Baptista Cirocchus de Fulginio
  3377. Ioannes Baptista Corsettus Bibienensis
  3378. Ioannes Baptista de Aromatariis de Penna Bilorum
  3379. Ioannes Baptista de Capassinis Biturgensis
  3380. Ioannes Baptista de Federicis Ianuensis
  3381. Ioannes Baptista de Maidalchinis Acquipendii
  3382. Ioannes Baptista de Raynutiis de Tippherno
  3383. Ioannes Baptista de Tundis de Eugubio
  3384. Ioannes Baptista Faber Ripensis
  3385. Ioannes Baptista Fatius Urbinas
  3386. Ioannes Baptista Ferracius Papiensis
  3387. Ioannes Baptista Formentus Gualdensis
  3388. Ioannes Baptista Furiosus Canthianensis
  3389. Ioannes Baptista Gambus Ravennas
  3390. Ioannes Baptista Gregorius Tudertinus
  3391. Ioannes Baptista Guiezovius Calderolensis
  3392. Ioannes Baptista Helmus Fulginas
  3393. Ioannes Baptista Lallius de Nursia
  3394. Ioannes Baptista Laparellius Cortonensis
  3395. Ioannes Baptista Lattanzii de Foro Sempronii
  3396. Ioannes Baptista Laurentius Typhernas
  3397. Ioannes Baptista Mannellus de Rocca Contrata
  3398. Ioannes Baptista Marcellus Ripanus
  3399. Ioannes Baptista Marchius Genuensis
  3400. Ioannes Baptista Marinus de Monte Gallo
  3401. Ioannes Baptista Mellius Cortona
  3402. Ioannes Baptista Montecchius Senogalliensis
  3403. Ioannes Baptista Mozzacchiodius Ianuensis
  3404. Ioannes Baptista Nannius ex Sancto Angelo Vadensi
  3405. Ioannes Baptista Nauper Romangiola
  3406. Ioannes Baptista Neri Ianuensis
  3407. Ioannes Baptista Oldoinus Ianuensis
  3408. Ioannes Baptista Oliverius Nucerinus
  3409. Ioannes Baptista Passerus de Eugubio
  3410. Ioannes Baptista Peregrinus de Terra Montis Castelli
  3411. Ioannes Baptista Petroni de Trevio
  3412. Ioannes Baptista Petruslilius Mevanatus
  3413. Ioannes Baptista Pinolus Eugubinus
  3414. Ioannes Baptista Pretalata de Camerino
  3415. Ioannes Baptista Primolus Eugubinus
  3416. Ioannes Baptista Privitellius Utinensis
  3417. Ioannes Baptista Rancinus Florentinus
  3418. Ioannes Baptista Ricciardus de Belforte
  3419. Ioannes Baptista Riccius Mediolanensis
  3420. Ioannes Baptista Roccatellius Tuscius
  3421. Ioannes Baptista Rubeus Camers
  3422. Ioannes Baptista Rugerius de Regio
  3423. Ioannes Baptista Santius Racanatensis
  3424. Ioannes Baptista Scalionus Ianuensis
  3425. Ioannes Baptista Spera Narniensis
  3426. Ioannes Baptista Spinettus Lucensis
  3427. Ioannes Baptista Spinettus Fractensis
  3428. Ioannes Baptista Sterlich de Castilento
  3429. Ioannes Baptista Tebaldus de Belmonte
  3430. Ioannes Baptista Teodorus de Fichino
  3431. Ioannes Baptista Tintus de Sancto Severino
  3432. Ioannes Baptista Valentinus de Mundulpho
  3433. Ioannes Baptista Vecchius Fabrianensis
  3434. Ioannes Baptista Vignatolus Fanensis
  3435. Ioannes Baptista Vulpinus Cetonensis
  3436. Ioannes Baptista Zandrius Forosemproniensis
  3437. Ioannes Baptista Zeffirus de Luniano
  3438. Ioannes Barattanus de Nursia
  3439. Ioannes Barattanus Nursinus
  3440. Ioannes Batista Sandrianus de Corinalto
  3441. Ioannes Battista Caballus Senogalliensis
  3442. Ioannes Battista Castellanuccius Tiphernas
  3443. Ioannes Battista de Felicibus de Sancto Severino
  3444. Ioannes Battista de Paleonibus de Civitate regali
  3445. Ioannes Battista Francischini de Recaneto
  3446. Ioannes Battista Gabrielius Forosemproniensis
  3447. Ioannes Battista Gentilis Fulginas
  3448. Ioannes Battista Lazarellus de Eugubio
  3449. Ioannes Battista Mancinus Cortonensis
  3450. Ioannes Battista Maninus Romanus
  3451. Ioannes Battista Martinellus Urbinas
  3452. Ioannes Benedictus Balbi de Luca
  3453. Ioannes Benzonus Cremensis
  3454. Ioannes Bernardinus Conventinus Eugubinus
  3455. Ioannes Bernardinus Crispoltus Reatinus
  3456. Ioannes Bernardinus Puchellus Eugubinus
  3457. Ioannes Bernardinus Rastellius de Perusio
  3458. Ioannes Bernardinus Salvius de Urbania
  3459. Ioannes Binus de Assisio
  3460. Ioannes Bonfilius de Firmo
  3461. Ioannes Bonguilielmius de civitate Florentia
  3462. Ioannes Butius a Monte Franco
  3463. Ioannes Buzzolinus Vercellensis
  3464. Ioannes Cagnaccinus Ferrariensis
  3465. Ioannes Calcaneus Recanatensis
  3466. Ioannes Calvus de Monte Falchio
  3467. Ioannes Camillus Villanus de Bictonio
  3468. Ioannes Campanarius Pisaurensis
  3469. Ioannes Canavatius de Monte Falco
  3470. Ioannes Canazzius Senensis
  3471. Ioannes Carda Eugubinus
  3472. Ioannes Cardonius Tifernas
  3473. Ioannes Carolus de Bartuccinis de Marsiano
  3474. Ioannes Carolus Marchetti Luce
  3475. Ioannes Carolus Picolonius Camers
  3476. Ioannes Catherinus de Aquila
  3477. Ioannes Cautus Asculanus
  3478. Ioannes Centes de Monte Regali
  3479. Ioannes Centius Citernensis
  3480. Ioannes Cerbone de Cerqueto
  3481. Ioannes Chrisostimus de Lucis de Amandula
  3482. Ioannes Chrisostomus Egidius de Montefalchio
  3483. Ioannes Ciccarelus de Gualdo Cattaneorum
  3484. Ioannes Cima Cingulanus
  3485. Ioannes Coleiacobus Asculanus
  3486. Ioannes Conventinus Eogubinus
  3487. Ioannes Crispus Corradi de Montibus civis aquilanus
  3488. Ioannes Darius Cepolleschus de Tuscia
  3489. Ioannes de Beccolis de Aretio
  3490. Ioannes de Cavalleriis diocesis Tridentine comitatus Tirollensis
  3491. Ioannes de Cocchis ex Castro Passignani
  3492. Ioannes de Ghibilinis Cortonensis
  3493. Ioannes de Iohanis a Sancto Casiano
  3494. Ioannes de Lallis de Rocca de Medio de Regno
  3495. Ioannes de Leonibus Romanus
  3496. Ioannes de Minimis Aquilanus
  3497. Ioannes de Nardis de Aquila
  3498. Ioannes de Paulinis Lucensis
  3499. Ioannes Dilectus de Durantibus de Gualdo
  3500. Ioannes Dominicus Censius Sicilianus
  3501. Ioannes Dominicus Chicka a Terra Plagari
  3502. Ioannes Dominicus de Cassenariis de Terra Passignani
  3503. Ioannes Dominicus de Vitalibus de Firmo
  3504. Ioannes Dominicus Garganus de Montorio
  3505. Ioannes Dominicus Paulutius Pisaurensis
  3506. Ioannes Dominicus Picca Viterbiensis
  3507. Ioannes Durantius Fannensis
  3508. Ioannes Evangelista Tomasius Cortonensis
  3509. Ioannes Fardinus de Ancona
  3510. Ioannes Felix Galienus Stronconiensis
  3511. Ioannes Felix Ioannis Martini de Monte Birotio
  3512. Ioannes Felix Taddeus ex Civitate Ducali
  3513. Ioannes Ferdinandus Capograssus de Monteregali
  3514. Ioannes Fernandus Pandolfus de Murra Vallium
  3515. Ioannes Festus de Leonibus Romanus
  3516. Ioannes Filippus Zepolina Genovensis
  3517. Ioannes Fortia Monaldus de Pisauro
  3518. Ioannes Franciscus Albinus de Aquila
  3519. Ioannes Franciscus Ambrosinus Forossemproniensis
  3520. Ioannes Franciscus Andreolus Eugubinus
  3521. Ioannes Franciscus Angius Montonensis
  3522. Ioannes Franciscus Binus Assisiensis
  3523. Ioannes Franciscus Campanus de Spoleto
  3524. Ioannes Franciscus Chidinatus Cesenas
  3525. Ioannes Franciscus Cithareus Massensis Tudertine diocesis
  3526. Ioannes Franciscus Compagniuccius de Monte Casiano
  3527. Ioannes Franciscus de Avenionis de Aquipendio
  3528. Ioannes Franciscus de Benedictis de Fulginea
  3529. Ioannes Franciscus de Paolutiis de Hyspello
  3530. Ioannes Franciscus de Passaris Hispellas
  3531. Ioannes Franciscus Fredonius Montefalchiensis
  3532. Ioannes Franciscus Gabrielius Senegalliensis
  3533. Ioannes Franciscus Gambara de Brixia
  3534. Ioannes Franciscus Ianuarius Gualdensis
  3535. Ioannes Franciscus Laurus de Fabriano
  3536. Ioannes Franciscus Magliozzus Balneumregiensis
  3537. Ioannes Franciscus Marganettus de Ancona
  3538. Ioannes Franciscus Martinellus Ariminensis
  3539. Ioannes Franciscus Nastasinus Santagatensis
  3540. Ioannes Franciscus Remosettus Euguvii
  3541. Ioannes Franciscus Tartarinus de Civitate Castelli
  3542. Ioannes Franciscus Tempestivus a Monte Falco
  3543. Ioannes Franciscus Tuschius Caesenas
  3544. Ioannes Franciscus Valterius de Tolentino
  3545. Ioannes Gabriellius de Sartheano
  3546. Ioannes Gallus de Spoleto
  3547. Ioannes Gattus Parmensis
  3548. Ioannes Georginus de Esio
  3549. Ioannes Giorginus Verucchiensis
  3550. Ioannes Gregorius Mancia de Sancto Georgio
  3551. Ioannes Gualbertus Classarinus de Monterchio
  3552. Ioannes Gualterius Aretinus
  3553. Ioannes Guccius Calliensis
  3554. Ioannes Gulielmus Alvianensis
  3555. Ioannes Guttius Calliensis
  3556. Ioannes Hieronymus Assettatus a Civitate Theatina
  3557. Ioannes Hieronymus Civicus de Tossicia
  3558. Ioannes Hieronymus Nuceus de Cautiano Regniculus
  3559. Ioannes Honoratus de Serra Comitum
  3560. Ioannes I--------us Leonissanus
  3561. Ioannes Iacobus Mantuanus
  3562. Ioannes Iacobus Benius Urbinas
  3563. Ioannes Iacobus Fayus Savonensis
  3564. Ioannes Iacobus Gambinus Pisaurensis
  3565. Ioannes Iacobus Lanciottus de Adria
  3566. Ioannes Iacobus Maffiolus Novariensis
  3567. Ioannes Iacobus Tortonius Pergulensis
  3568. Ioannes Ingrius Aquilensis
  3569. Ioannes Iosseph de Blanchis Tridentinus
  3570. Ioannes Iouianus Pontanus de Cerreto
  3571. Ioannes Latinus Carosius de Fara
  3572. Ioannes Laurentius Bartolinius Lucensis
  3573. Ioannes Lauretus Novellus Interamnas
  3574. Ioannes Laureus de Spoleto
  3575. Ioannes Leopardus ab Amatrice
  3576. Ioannes Lodovicus de Pienzenaw
  3577. Ioannes Lonbardus a Sancto Remulo
  3578. Ioannes Longus Aretinus
  3579. Ioannes Lucarellus de Monte Boddio
  3580. Ioannes Ludovicus Attius Tudertinus
  3581. Ioannes Machrobius Leonissanus
  3582. Ioannes Mancinus de Monte Sancto
  3583. Ioannes Maria Montius Savinas
  3584. Ioannes Maria Biradellus de Serra Sancti Quirici
  3585. Ioannes Maria Boschus de Monte Bodio
  3586. Ioannes Maria Calcalarius Camers
  3587. Ioannes Maria de Theis Vectoniensis
  3588. Ioannes Maria Dominikettus de Cesis
  3589. Ioannes Maria Fanelli de Ripatransone
  3590. Ioannes Maria Ghizardus Ianuensis
  3591. Ioannes Maria Guelfus a Civitate Sancti Sepulchri
  3592. Ioannes Maria Manentus de Eugubio
  3593. Ioannes Maria Mastricchius Eugubinus
  3594. Ioannes Maria Mastrichius Eugubinus
  3595. Ioannes Maria Montanus Pisaurensis
  3596. Ioannes Maria Narduccius de Camplo
  3597. Ioannes Maria Parianus de Trebio
  3598. Ioannes Maria Pichus Burgensis
  3599. Ioannes Maria Pompeus de Scurcula
  3600. Ioannes Maria Vallechius Cortonensis
  3601. Ioannes Maria Vespa Calasii
  3602. Ioannes Martellus Spoletinus
  3603. Ioannes Martinellus Ariminensis
  3604. Ioannes Masinus Ariminensis
  3605. Ioannes Massa Ianuensis
  3606. Ioannes Mattheus de Ghibellinis Cecchettis Cortonensis
  3607. Ioannes Mattheus de Vannitellis Adrianensis
  3608. Ioannes Maurus Hispellatensis
  3609. Ioannes Montanus Pisarensis
  3610. Ioannes Nicolaus Ripa Verucchiensis
  3611. Ioannes Nicolaus Sillardus Genuensis
  3612. Ioannes Ordelaphus Pisaurensis
  3613. Ioannes Orius Ariminensis
  3614. Ioannes Pandulphus de Vetralla
  3615. Ioannes Pascolus Imolensis
  3616. Ioannes Paulellius de Trevio
  3617. Ioannes Paullus Marionus Eugubinus
  3618. Ioannes Paulus de Civitate Plebis
  3619. Ioannes Paulus Baronus Eginus
  3620. Ioannes Paulus Lancelottus de Perusio
  3621. Ioannes Paulus Pongellus de Sancta Anatolia
  3622. Ioannes Paulus Robusterius et Cordellas Romanus
  3623. Ioannes Paulus Testa de Nursia
  3624. Ioannes Paulus Vannutius Anatholiensis
  3625. Ioannes Perottus a Sassoferato
  3626. Ioannes Petrus Arnaldus de Tuderto
  3627. Ioannes Petrus Capilupus Auximanus
  3628. Ioannes Petrus Grimaldus Ianuensis
  3629. Ioannes Petrus Mancinus Isernie
  3630. Ioannes Petrus Mariettus Novarensis
  3631. Ioannes Petrus Ugulinus Eugubinus
  3632. Ioannes Philippus Bartolutius de Monte Ulmi
  3633. Ioannes Philippus Cozzius de Firmo
  3634. Ioannes Philippus Pucciattus de Mevania
  3635. Ioannes Ranerius Bicchencellus Viterbiensis
  3636. Ioannes Ranghiascius de Eugubio
  3637. Ioannes Rasponus Ravennas
  3638. Ioannes Raynaldus Mevanas
  3639. Ioannes Rogerius de Recaneto
  3640. Ioannes Romanellius Aretinus
  3641. Ioannes Ropogettus Tripontinus
  3642. Ioannes Rosellius Aretinus
  3643. Ioannes Sanctes Collectus Sabinus
  3644. Ioannes Sanna Arborensis
  3645. Ioannes Sartius Amatricianus
  3646. Ioannes Sbergottonius a Monte Santi Sabini
  3647. Ioannes Scagnonus de Leonissa
  3648. Ioannes Severinus Matellicensis
  3649. Ioannes Simon de Bartolis Senogalliensis
  3650. Ioannes Smagus de Terra Castri Plebis
  3651. Ioannes Sparverius de Guardia Grelis de Regno Sicilie
  3652. Ioannes Subrigundus Romanus
  3653. Ioannes Testa Monferrinus
  3654. Ioannes Thomas Cattaneus Novensis
  3655. Ioannes Thomas de Egidiis de Castro Rigone
  3656. Ioannes Thomas Pagliarinus de Ancona
  3657. Ioannes Tinnolus de Perusio
  3658. Ioannes Tortelius de Guardia Grece de Regno Sicilie
  3659. Ioannes Tottus Spoletanus
  3660. Ioannes Turreanus Utinensis
  3661. Ioannes Unnulphius de Fano
  3662. Ioannes Vannutius ex Oppido Castri Plebis
  3663. Ioannes Venturinus de Massa
  3664. Ioannes Vincentius Azolinus Firmanus
  3665. Ioannes Vincentius Circavillus Eugubinus
  3666. Ioannes Vincentius Milianus de Asculo
  3667. Ioannes Vincentius Scafalius de Fulginia
  3668. Ioannes Vincentius Sgariglius de Asculo
  3669. Ioannes Zampettus de Forosempronii
  3670. Ioannes Zancettus de Viterbio
  3671. Ioannesbaptista Maccolus de Callio
  3672. Ioannesbaptista Sinibaldus de Auximo
  3673. Ioannis Baptista Pieronius Torellius Seniae Florentie
  3674. Ioannis Bernardinus de Butelli Eugubinus
  3675. Ioannis de Bartolucci de Cantiano
  3676. Iochobus de Roma
  3677. Iohamnes Baptista de Tartaro Romanus
  3678. Iohannes de Castro Florentino
  3679. Iohannes de Monte Rigale de Regno
  3680. Iohannes de Fondi
  3681. Iohannes de Lucensis
  3682. Iohannes de Capistrano
  3683. Iohannes de Tuschannella
  3684. Iohannes de Bibiena
  3685. Iohannes de Recanata
  3686. Iohannes de Neapolis
  3687. Iohannes de Rachaneto
  3688. Iohannes de Sancto Severino
  3689. Iohannes de Furnio
  3690. Iohannes de Stronconio
  3691. Iohannes de Saxoferrato
  3692. Iohannes de Sulmona
  3693. Iohannes de Viterbio
  3694. Iohannes de Camerino
  3695. Iohannes de Cicilia
  3696. Iohannes de Fracta filiorum Uberti
  3697. Iohannes de Mercatello
  3698. Iohannes de Benevento
  3699. Iohannes de Carramanicho
  3700. Iohannes de Viterbio
  3701. Iohannes Andreas de Crucianis de Colleveteri
  3702. Iohannes Andreas Ferabos de Verona
  3703. Iohannes Andree de Bononia
  3704. Iohannes Angeli dicti Angnarelli de Perusio, porte Sancti Petri
  3705. Iohannes Angeli Tomaxiij Telli de Reate
  3706. Iohannes Antonius de Hatria
  3707. Iohannes Antonius Campanus de Cavelle
  3708. Iohannes Antonius Futius de Castello
  3709. Iohannes Baccharinus de Civitate Hortana
  3710. Iohannes Balestrieri de Cremona
  3711. Iohannes Baptista de Nursia
  3712. Iohannes Baptista de Viterbio
  3713. Iohannes Baptista Alfani de Perusio
  3714. Iohannes Baptista Cantalicius
  3715. Iohannes Baptista Cioncolari de Cortonio
  3716. Iohannes Baptista de Bartolini de Perusio
  3717. Iohannes Baptista de Mellinis de Roma
  3718. Iohannes Baptista Fidelis Urbinas
  3719. Iohannes Baptista Granella de Gualdo
  3720. Iohannes Baptista Leoncillus de Spoleto
  3721. Iohannes Baptista Marci Pici de Burgo Sancti Sepolcri
  3722. Iohannes Baptista Rosati de Firmo
  3723. Iohannes Baptista Saccutius de Perusio, porte Heburnea
  3724. Iohannes Baptista ser Nicolai de Eugubio
  3725. Iohannes Baptista Silvanus de Perusio, porte Solis
  3726. Iohannes Bartholomei de Casaccis de Amelia
  3727. Iohannes Batista de Crispoltis de Perusio, porte Eburnea
  3728. Iohannes Battistae Subrexsus
  3729. Iohannes Bernardinus de Aquila ex Regno
  3730. Iohannes Blancius de Civitate Castelli
  3731. Iohannes Blundi de Perusio
  3732. Iohannes Danzetta de Perusio
  3733. Iohannes de Bartolinis de Perusio, porte Eburnea
  3734. Iohannes de Curpilta de Florentia
  3735. Iohannes de Mansueti de Perusio
  3736. Iohannes de Tonsis de Fano
  3737. Iohannes domini Adriani de Saxoferrato
  3738. Iohannes domini Francisci de Teramo
  3739. Iohannes Dominicus de Cecconibus de Sorano
  3740. Iohannes Fantini de Fabrica
  3741. Iohannes Francisci de Citerna
  3742. Iohannes Francisci de Balleonibus de Perusio
  3743. Iohannes Franciscus de Macerata
  3744. Iohannes Franciscus de Monte Sancte Marie in Giorgio
  3745. Iohannes Franciscus Alicorneus de Fulginia
  3746. Iohannes Franciscus de Claudiis de Monte Bodio
  3747. Iohannes Franciscus Honophryus de Saxoferrato
  3748. Iohannes Franciscus Leonius Tuders
  3749. Iohannes Franciscus Salimbenus de Sarnano
  3750. Iohannes Iohannis de Monte Regali
  3751. Iohannes Jacobi de Verona
  3752. Iohannes Latinus domini Modestini Terribilis de Narnea
  3753. Iohannes magistri Ambroxii de Brosano
  3754. Iohannes magistri Benedicti de Pensauro
  3755. Iohannes magistri Berardi Bencivennis de Spello
  3756. Iohannes magistri Francisci de Civita Castellana
  3757. Iohannes magistri Fuscii de Puteo de Fano
  3758. Iohannes magistri Luce de Camereno
  3759. Iohannes magistri Nicolai de S. Suffia Padova
  3760. Iohannes magistri Raynerii de Viterbio
  3761. Iohannes Manilius de Bittonio
  3762. Iohannes Maria de Zocchiis de Monte
  3763. Iohannes Marius Pichus de Burgo
  3764. Iohannes Martinus Garbini de Parma
  3765. Iohannes Nicolai Vincenti de Senis
  3766. Iohannes Patrigiani de Saxoferrato
  3767. Iohannes Petri de Perusio
  3768. Iohannes Petri de Orto
  3769. Iohannes Petrutii de nobilibus de Montesperello de Perusio, porte Solis
  3770. Iohannes Quentii dicti Guerriatis de Empoli
  3771. Iohannes quondam Mucii magistri Pauli de Aquila
  3772. Iohannes ser Butii de Spoletium
  3773. Iohannes ser Lodovici de Firmo
  3774. Iohannes ser Nerii de' Pagliarensi de Senis
  3775. Iohannes ser Nutii de Civitate Castelli
  3776. Iohannes Stephani de Vetralla
  3777. Iohannes Sulpitius de Verulis
  3778. Iohannespaulus de Santa Vittoria
  3779. Iones Franciscus de Cocchis Mesinensis
  3780. Iordanus Gregus Tifernas
  3781. Iordanus Raffaellius de Eugubio
  3782. Iosef Arcangelus de Mundulfo
  3783. Iosef de Pindemontibus Verona
  3784. Iosef Panurgus de Regnio Sicilie
  3785. Iosef Romanellius Aretinus
  3786. Iosefus Minimus de Tuscanella
  3787. Ioseph Accorambonus de Nursia
  3788. Ioseph Adamus de Firmo
  3789. Ioseph Albericus Urbevetanus
  3790. Ioseph Anastasius de Acquapendente
  3791. Ioseph Anticius Recinetensis
  3792. Ioseph Antonius Bontadosius de Monte Falchio
  3793. Ioseph Arfirus de Camerino
  3794. Ioseph Azzonus de Visso
  3795. Ioseph Bartolus de Carticeto Fani
  3796. Ioseph Barzaninus Pisaurensis
  3797. Ioseph Bassus Romanus
  3798. Ioseph Bassus Mediolanensis
  3799. Ioseph Bellius Gubinus
  3800. Ioseph Bertonius Capranicensis
  3801. Ioseph Bovinus Ilcinensis
  3802. Ioseph Brunus de Pisauro
  3803. Ioseph Campharinus de Moliano
  3804. Ioseph Cappellettus Taurinensis
  3805. Ioseph Carbonius Veliternus
  3806. Ioseph Carolus Mevanas
  3807. Ioseph Censius de Bictonio
  3808. Ioseph Chelle de Nucerio
  3809. Ioseph Citolus Aquilanus
  3810. Ioseph Claudius Pergulensis
  3811. Ioseph Claveronius Aquensis
  3812. Ioseph de Anastasiis de Acquipendio
  3813. Ioseph de Anticis Mevanatus
  3814. Ioseph de Bonaiutis Precensis
  3815. Ioseph de Briitis a Civitate Plebis
  3816. Ioseph de Britiis de Civitate Plebis
  3817. Ioseph de Domo de Spoleto
  3818. Ioseph de Galiaris Cortonensis
  3819. Ioseph de Manasseis de Interamna
  3820. Ioseph de Mazzonis Lucensis
  3821. Ioseph de Rubeis Assisiensis
  3822. Ioseph de Sartis Spoletinus
  3823. Ioseph Diamantes ex Hispello
  3824. Ioseph Durantes de Gualdo
  3825. Ioseph Erculanus Pergulensis
  3826. Ioseph Fabianus Eugubinus
  3827. Ioseph Ferroneus Aquilanus
  3828. Ioseph Ferruzius Savoniensis
  3829. Ioseph Francischetti Ianuensis
  3830. Ioseph Gaetanus Mesinensis
  3831. Ioseph Gasparellus de Hispello
  3832. Ioseph Gervasonus Ariminensis
  3833. Ioseph Gualdus Vicentinus
  3834. Ioseph Guglielmus Pisaurensis
  3835. Ioseph Iacobutius Nucerinus
  3836. Ioseph Latenius de Brandis de Urbino
  3837. Ioseph Leonellus de Asisio
  3838. Ioseph Macciottus Spoletanus
  3839. Ioseph Maidalchinus a Leonissa
  3840. Ioseph Malfanctius Ianuensis
  3841. Ioseph Manentulus Eugubinus
  3842. Ioseph Marcellinus Forosemproniensis
  3843. Ioseph Maria Fantaguccius de Cesena
  3844. Ioseph Maria Gentilis Cantianensis
  3845. Ioseph Maria Paggius Ianuensis
  3846. Ioseph Martellus Spoletinus
  3847. Ioseph Matalutius de Tuderto
  3848. Ioseph Mattheus de Saxoferrato
  3849. Ioseph Pacificus de Visso
  3850. Ioseph Paravicinus ex Valletellina
  3851. Ioseph Pavonnius de Urbeveteri
  3852. Ioseph Pellinus de Nuceria
  3853. Ioseph Perleonus de Tulpha
  3854. Ioseph Piccini Septempedanus, de Marchia
  3855. Ioseph Piccinus Cantianensis
  3856. Ioseph Pierleonus Romanus a Tulpha
  3857. Ioseph Puccius de Assisio
  3858. Ioseph Rentius de Terra Mercatelli Status Urbini
  3859. Ioseph Riccardus Interamnensis
  3860. Ioseph Ricciolinus de Tuderto
  3861. Ioseph Rubeus Romanus
  3862. Ioseph Sanitas Sulmonensis
  3863. Ioseph Sansius de Spoleto
  3864. Ioseph Savanus Auximanus
  3865. Ioseph Senibaldus de Gualdo
  3866. Ioseph Sogarus Civitatis Corrigie
  3867. Ioseph Spallonus de Eugubia Civitate
  3868. Ioseph Tramallus Ianuensis
  3869. Ioseph Vitelleschus de Fulginia
  3870. Iosephf Rusticus de Aquila
  3871. Iosephf Sardolus Tudertinus
  3872. Iosephus Alucius civitatis Theatine
  3873. Iosephus Anticus de Mevania
  3874. Iosephus Antonius Rubimacga Leonissanus
  3875. Iosephus Belus de Rocca Contrada
  3876. Iosephus Benedictus Senogalliensis
  3877. Iosephus Benignus de Assisio
  3878. Iosephus Bernabeus Pisaurensis
  3879. Iosephus Bisecchius de Asisio
  3880. Iosephus Bovariellus Eugubinus
  3881. Iosephus Cancius Romanus
  3882. Iosephus Cocceius Cortonensis
  3883. Iosephus Confidatus de Assisio
  3884. Iosephus de Mazzochis de Viquerie
  3885. Iosephus de Nobilibus de Reate
  3886. Iosephus Fidus de Cerreto
  3887. Iosephus Galluccius Mundulphensis
  3888. Iosephus Gherardus Fulginas
  3889. Iosephus Iacobonus de Reate
  3890. Iosephus Liberatoris Civitatis Theatine
  3891. Iosephus Mancinellus Tudertinus
  3892. Iosephus Masseus Tudertinus
  3893. Iosephus Maurer Bolzanensis
  3894. Iosephus Mazzicus de Asisio
  3895. Iosephus Miscinellus Urbevetanus
  3896. Iosephus Palma Mevanas
  3897. Iosephus Paulinus a Balneoregio
  3898. Iosephus Perosinus Eugubinus
  3899. Iosephus Placentus de terra Stronconiensis
  3900. Iosephus Ripantes Serra Sancti Quirici
  3901. Iosephus Roseus ab Amatrice
  3902. Iosephus Spagna Maceratensis
  3903. Iosephus Spica de Cereto
  3904. Iosephus Untus de Fulgineo
  3905. Iosephus Vasinellus Ianuensis
  3906. Iosippus Cobutius de Tuderto
  3907. Iosippus Conradus Tuders
  3908. Iosippus Pompeius Tudertinus
  3909. Iosippus Sperantius de Fano
  3910. Iovacchinus Marini de Santa Vittoria
  3911. Iovanbatiste de Matelicha
  3912. Iovanes Avides de Pergula
  3913. Iovanes Battista Verdixellus Vicentinus
  3914. Iovaneus Franciscus Sartius de Sancto Angelo in Vado
  3915. Iovanne Balduccius Foroliviensis
  3916. Iovannes Albertus Bergomensis
  3917. Iovannes Baptista Bartoluccius Cisternensis
  3918. Iovannes Baptista Bicillus Urbinas
  3919. Iovannes Baptista Lottus Ravennas
  3920. Iovannes Baptista Rellettus de Sancto Constantio
  3921. Iovannes Baptista Rubetus Eugubinus
  3922. Iovannes Baptista Tellinus de Ancona
  3923. Iovannes Bartolucius Civitatis Castelli
  3924. Iovannes Batista de Ciucarellis de Castro Paciani
  3925. Iovannes Benedictus Venturellus de Foro Sempronio
  3926. Iovannes Biordius a Cammerto
  3927. Iovannes Canaulius Tifernas
  3928. Iovannes Franciscus Barzius de Macerata Montis Feretri
  3929. Iovannes Franciscus Bernardus Calliensis
  3930. Iovannes Franciscus Tutius Anglariensis
  3931. Iovannes Georgeus Iustinianus ex Ianua
  3932. Iovannes Hieronymus Monti Castris Tuders
  3933. Iovannes Lascus Foroliviensis
  3934. Iovannes Pavolus de Urbino
  3935. Iovannes Saxus Foroliviensis
  3936. Isidorus Maghettus de Assisio
  3937. Iubileus de Arca de Narnia
  3938. Iulianus de Cingulo
  3939. Iulianus de Urbe
  3940. Iulianus Bini de Perusio, porte Heburnee
  3941. Iulianus Cesarini de Roma
  3942. Iulianus Chiappa Lucensis
  3943. Iulianus Cianca de Assisio
  3944. Iulianus de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  3945. Iulianus Fabritius Spoletinus
  3946. Iulianus Fabritius Spoletinus
  3947. Iulianus Oliva Aquilanus
  3948. Iulianus quondam magistri Antonii de Maglionibus de Urbe
  3949. Iulius Albertinus Senegaliensis
  3950. Iulius Angelicus de Camerino
  3951. Iulius Angelius Urbinas
  3952. Iulius Antiquus de Recaneto
  3953. Iulius Antonius Mazzerillus Fulginas
  3954. Iulius Beculus de Euguvio
  3955. Iulius Benincasa Anconitanus
  3956. Iulius Caesar Cassianus a Monte Regali
  3957. Iulius Caesar de Rubeis Pedemontanus
  3958. Iulius Caesar Sbaraglinus de Assisio
  3959. Iulius Caesar Secundius Ariminensis
  3960. Iulius Caesar Vacca Sancti Germani
  3961. Iulius Carlettus Rochensis
  3962. Iulius Cazzaghius Burgensis
  3963. Iulius Cesar Batafagnus de Urbeveteri
  3964. Iulius Cesar Bertucciolus Pisaurensis
  3965. Iulius Cesar Bevilacqua Forosemproniensis
  3966. Iulius Cesar Bretanus de Monte Sicco
  3967. Iulius Cesar Carellus de Montelparo
  3968. Iulius Cesar Cupers de Verucchio
  3969. Iulius Cesar de Bracceschis Perusinus
  3970. Iulius Cesar de Grimaldis Genuensis
  3971. Iulius Cesar de Thebaldischis Ferentinas
  3972. Iulius Cesar Falcutius Eugubinus
  3973. Iulius Cesar Florentius Auximanus
  3974. Iulius Cesar Morigius Ravennatensis
  3975. Iulius Cesar Oliverius Camers
  3976. Iulius Cesar Orlandus de Terra Castri Plebis
  3977. Iulius Cesar Paltronus Urbinas
  3978. Iulius Cesar Righus Cesenas
  3979. Iulius Cesar Rufini de Pergola
  3980. Iulius Cesar Scyrrus Durantinus
  3981. Iulius Cesar Zannottus Ariminensis
  3982. Iulius Citeronius de Trevio
  3983. Iulius Colamus Sarzanensis
  3984. Iulius Corona Reatinus
  3985. Iulius de Benedictis Romanus
  3986. Iulius de Ebubo Neapolitanus
  3987. Iulius de Firmonibus de Firmo
  3988. Iulius de Iulii Fabrianensis
  3989. Iulius de Iuliis Fabrianensis
  3990. Iulius de Marcholinis de Nursia
  3991. Iulius de Oddis Albinganensis
  3992. Iulius de Rossiis Senogalliensis
  3993. Iulius Diotalevius de Arimino
  3994. Iulius Filippellus Eugubinus
  3995. Iulius Flaminii Cartharius de Urbeveteris
  3996. Iulius Formicius de Cetona
  3997. Iulius Franciolinus de Exio
  3998. Iulius Gabriellus Eugobinus
  3999. Iulius Gentilescus Romanus
  4000. Iulius Graziosi
  4001. Iulius Guirrinus de civitate Pisauri
  4002. Iulius Herricus de civitate Theatina de Regno
  4003. Iulius Iacobillus de Fulgineo
  4004. Iulius Laurentius Bonfiglioli Aretinus
  4005. Iulius Lazzarinus Rocchigenus
  4006. Iulius Magnonus Pergulensis
  4007. Iulius Malettus Lavianensis
  4008. Iulius Melosius de Civitati Plebis
  4009. Iulius Mengacius Eugubinus
  4010. Iulius Mengacius Mondulphensis
  4011. Iulius Mengacius Eugubinus
  4012. Iulius Montebovius Vissanus
  4013. Iulius Parracianus ex Oppido Castri Plebis
  4014. Iulius Passerinus Cortonensis
  4015. Iulius Patanazzius Urbinas
  4016. Iulius Petrutius Forliviensis
  4017. Iulius Picus Biturgensis
  4018. Iulius Rosatus Rocchensis
  4019. Iulius Rubertus Romanus
  4020. Iulius Salimbenus Sarnanensis
  4021. Iulius Sanctes Durantinus
  4022. Iulius Savornianus Belgradi
  4023. Iulius Scorcellius Eugubinus
  4024. Iulius Sorbellus de Valfabrica
  4025. Iulius Staffertius de Massa
  4026. Iulius Taurusius a Monte Politiano
  4027. Iulius Venantius Hispellensis
  4028. Iulius Ventula Romanus
  4029. Iulius Venturinus de Terra Masse
  4030. Iulius Verzillus de Montebodio
  4031. Iulius Veteranus de Urbino
  4032. Iustinianus Barnabous de Fulgineo
  4033. Iustinianus Benedictus Caliensis
  4034. Iustinianus de Iustinianis de Faliscorum Monte
  4035. Iustinianus Nelli de Senis
  4036. Iustinianus Piccinus Forosemproniensis
  4037. Iustinianus Vitalleschus de Fulginia
  4038. Iustinus de Bernardinis Camers
  4039. Iustinus Gentilis a Salisano Farfensi in Sabinis
  4040. Ivo Albertus de Coppolis de Perusio, porte Sancti Angeli
  4041. Ivo Nicolai Iohannis Fatii de Coppolis de Perusio, porte Sancti Angeli
  4042. Ivo Nicolai Tudinelli de Perusio
  4043. Jacobus de Belviso de Bononia
  4044. Jacobus de Marchia de Monteprandone
  4045. Jacobus Torellus de Fano
  4046. Joannes Baptista de Caccialupis de Sancto Severino
  4047. Joannis Angeli Guidarelli de Perusio
  4048. Johann Fischer
  4049. Johannes de Lionessa
  4050. Johannes de Sanseverino
  4051. Johannes de Tuderto
  4052. Johannes Fieger von Hirschberg di Hall nel Tirolo
  4053. Johannes Jacobus domini Dionisi de Gregorianis de Sancto Alpydio ad mare
  4054. Joseph de Aromatariis
  4055. Joseph Girolami
  4056. Joseph Maria Bravi
  4057. Joseph Neri
  4058. Julianus Francisci de Arginatis de Fabriano
  4059. Labienus Vulpius de Amelia
  4060. Lactantius de Lactantiis Forosemproniensis
  4061. Lactantius de Pergaminis de Montebodio
  4062. Lactantius Francisci de Rochis de Perusio, porte Solis
  4063. Lactantius Pacepta de Asculo
  4064. Laertius Carosus Amatricius
  4065. Lamberto domini Gentilis de Graziane de Perusio, porte Sancti Petri
  4066. Lancellottus Andrei de Avezzano
  4067. Lancillottis Romanus
  4068. Lanfrancus de Mediolanum
  4069. Latinus Catalanus de Roccha Contrata
  4070. Latinus Mencuccius de Canthiano
  4071. Latinus Zitellus Rocchensis
  4072. Lattanius Seculus de Monte Sicco
  4073. Lattantius de Ponte
  4074. Laud. Graegorius Tudertinus
  4075. Laurentis de Biagiis Perusinus
  4076. Laurentius Antonii de Sancto Geminiano
  4077. Laurentius Arcitus de Tuderto
  4078. Laurentius Baldelli de Perusio, porte Sancti Angeli
  4079. Laurentius Bargagnus de Ancona
  4080. Laurentius Bertolinius Lucensis
  4081. Laurentius Brancaleonus Panicalensis
  4082. Laurentius Brunetus de Russio
  4083. Laurentius Colbassanus Serre Sancti Quirici
  4084. Laurentius Contutius Trebias
  4085. Laurentius Cornachia de Civitella
  4086. Laurentius de Boncis de Castro Pacciani
  4087. Laurentius de Cingiis Biturgiensis
  4088. Laurentius de Tovaliolis a Civitate Sancti Sepulcri
  4089. Laurentius domini Iacobi Gentilis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4090. Laurentius Donatus de Santo Angelo in Vado
  4091. Laurentius Drusulinus Romanus
  4092. Laurentius Ferrarius ex Communantia
  4093. Laurentius Floridus Mevanas
  4094. Laurentius Francisci de Floris de Terranova
  4095. Laurentius Grasius Cortonensis
  4096. Laurentius Guaschonus Florentinus
  4097. Laurentius Honoratus de Serra Comitum
  4098. Laurentius Ingris a Cole Petro de Aquila
  4099. Laurentius Lagnonus Urbinas
  4100. Laurentius Lancissius Burgensis
  4101. Laurentius Mancinus Cortonensis
  4102. Laurentius Marinus de Casacastalda
  4103. Laurentius Mutius de Castello
  4104. Laurentius Nocturnus de Communantia
  4105. Laurentius Persius Tudertinus
  4106. Laurentius Piccarus de Amatrice
  4107. Laurentius Picchius Cerretanus
  4108. Laurentius Piciacchius de Interamna
  4109. Laurentius Raggius civis Civitatis Terdone
  4110. Laurentius Rampaccius Citarnensis
  4111. Laurentius Ranerius Tifernas
  4112. Laurentius Romanus de Cillenio
  4113. Laurentius Savinus de Scithonio
  4114. Laurentius Sebbastulus de Anguillara
  4115. Laurentius ser Hermanni de Perusio, porte Sancte Subsanne
  4116. Laurentius Tholomeus de Monteflascone
  4117. Laurentius Thome de Mevania
  4118. Laurentius Topa Matelicanus
  4119. Laurentius Trelius a Monte Regali
  4120. Laurentius Vaschiensis Urbevetanus
  4121. Laurentius Venturellus Amerinus
  4122. Laurentius Victorius Viterbiensis
  4123. Laurentius Zocchus Sarnanensis
  4124. Laurenzius Cittadinus Mediolanensis
  4125. Lauretus Campellus Spoletinus
  4126. Lauretus Granatus Spoletinus
  4127. Lauretus Martanus Spoletinus
  4128. Lauretus Nardellus de Acquipendio
  4129. Laurus Girellus de Brixia
  4130. Lazarus Viganegus Genuensis
  4131. Leander Galganettus de Colle
  4132. Leander Gratiosus de Sigillo
  4133. Leander Vicecomes Romanus
  4134. Lelius Albericus Urbevetanus
  4135. Lelius Baratta de Setia
  4136. Lelius Bencius de Monte Politiano
  4137. Lelius Capoleo Urbevetanus
  4138. Lelius Ciccolus Mevanas
  4139. Lelius Cupers de Veruchio
  4140. Lelius de Leliis de Fulginia
  4141. Lelius Foresterius Fanensis
  4142. Lelius Golfarellus Britonoriensis
  4143. Lelius Oldanus Ianuensis
  4144. Lelius Paccaronus de Firmo
  4145. Lelius Paulinus Amatricis
  4146. Lelius Sestus de Civita Ducali
  4147. Lelius Sperellus de Visso
  4148. Lelius Tastius Rocchensis
  4149. Lelius Taurellus de Fano
  4150. Lelius Tazza de Montefranco
  4151. Lellus Iohannis de Perusio
  4152. Lellus magistri Petri de Sulmona
  4153. Lemme Rossi perugino
  4154. Leo Cungius de Civitate Sancti Sepulcri
  4155. Leo Ghiedella Brixiensis
  4156. Leo Gratianus de Civitate Sancti Sepulcri
  4157. Leo Martini Vannis de Leonibus de Firmo
  4158. Leo Pacificus de Cannaria
  4159. Leo Pallonius de Monte Leone
  4160. Leonardus de Perusio
  4161. Leonardus de Senis
  4162. Leonardus de Urbe
  4163. Leonardus de Senis
  4164. Leonardus de Valle Fulginas
  4165. Leonardus de Spoleto
  4166. Leonardus Arnaldus Vicentinus
  4167. Leonardus Augustinius de Fano
  4168. Leonardus de Allegris Arretinus
  4169. Leonardus de Balistris de Perusio, porte Eburnea
  4170. Leonardus de Mansueti de Perusio
  4171. Leonardus Fardinus Anconitanus
  4172. Leonardus Gallus de Monte Maio
  4173. Leonardus Gherardius de Burgo Sancti Sepulcri
  4174. Leonardus Guelfius de Castilione Fiorentino
  4175. Leonardus Hiertmair in Hiertenberg Bulzanensis
  4176. Leonardus Laurenzettus de Tuderto
  4177. Leonardus Leoncillus de Spoleto
  4178. Leonardus Lippi de Perusio, porte Heburnee
  4179. Leonardus Macciochinus de Lanzano de Regno
  4180. Leonardus magistri Iohannis de Recanate
  4181. Leonardus Mancinus de Macerata
  4182. Leonardus Marcella Calliensis
  4183. Leonardus Marcellus Calliensis
  4184. Leonardus Novellus Reatinus
  4185. Leonardus Rubeus Bergomensis
  4186. Leonardus Simoncellus Calliensis
  4187. Leonardus Taurellus Salimbenus ab Acquapendente
  4188. Leonardus Titolonus Accumulensis
  4189. Leonardus Vallatus de Fuglineo
  4190. Leonardus Verlatus Vicentinus
  4191. Leonardus Visucinus de Terra Castri Plebis
  4192. Leonellus Andreonus Eugubinus
  4193. Leonellus Baccius Tudertinus
  4194. Leonellus Cibo de Fulginio
  4195. Leonellus de Brancaleonibus Calliensis
  4196. Leonellus Pretianus Sarteanensis
  4197. Leonidas Montesperellus Vissanus
  4198. Leonides de Paternianis Hispellas
  4199. Leontius Galeottus Romanus
  4200. Leopardus Benedittus Offidanus
  4201. Leopardus ser Marini de Castro Ficardo
  4202. Leopoldus in Waelckhenstain Tirolensis
  4203. Lepidus Bussius Viterbiensis
  4204. Lepidus Cardanetus Montonensis
  4205. Letus Aurutius de Tuderto
  4206. Libenus Orphinus de Fulgineo
  4207. Liberatus de Liberatis de Nucerio
  4208. Licinius Racanus de Tuderto
  4209. Licinius Racanus Tuders
  4210. Licinius Riccius Monte Regali
  4211. Lilius de Liliis de Spoleto
  4212. Lilius Egidius Libellus de Civitate Castelli
  4213. Lilius Taurellus de Terra Cerreti
  4214. Lillum de Perusio
  4215. Lintheus Clementinus Neapolitanus
  4216. Linus Istiagus de Ricarasis
  4217. Lione Pascoli de Perusio
  4218. Livius Alesius Viterbiensis
  4219. Livius Fratadochius de Firmo
  4220. Livius Issacchinus de Tuderto
  4221. Livius Leo Pergulensis
  4222. Livius Riccardus Interamna
  4223. Livius Stellifer de Acquapendente
  4224. Livius Surdius Foroliviensis
  4225. Livius Vulpellus Pergulensis
  4226. Ljomo de Ancona
  4227. Lodierius Lodius Urbevetanus
  4228. Lodovichus de Matelicha
  4229. Lodovicus de Rocchacontrata
  4230. Lodovicus de Camerino
  4231. Lodovicus Anibaldus de Neapoli
  4232. Lodovicus Bartholomei de Rappis de Montefalcone
  4233. Lodovicus Bossonus Bergomas
  4234. Lodovicus Bricchius Calliensis
  4235. Lodovicus Centoflorinus de Civitanova
  4236. Lodovicus Confallonerius Recanatensis
  4237. Lodovicus de Bonfantis Parmensis
  4238. Lodovicus Francisci Cencii de Perusio
  4239. Lodovicus Galans Tifernas
  4240. Lodovicus Iacobillus Fulginatensis
  4241. Lodovicus Paparella de Monte Sancto
  4242. Lodovicus ser Luce de Agnusdeis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4243. Lodovicus Staminea de Fano
  4244. Lodovicus Tarquinus Tuscanensis
  4245. Lodovicus Tritus de Castello
  4246. Lodovicus Unulphus de Fano
  4247. Lodovicus Vallulia de Pergula
  4248. Lodovicus Vancius Ariminensis
  4249. Luca dal Borgo
  4250. Luca Alberto de sere Pavolo de Perusio
  4251. Lucandius Margarucius de Sancto Severino
  4252. Lucas de Camereno
  4253. Lucas Albertus Pettus Tudertinus
  4254. Lucas Albertus Podiani de Perusio
  4255. Lucas Antonius de Interamnia
  4256. Lucas Antonius Archangelus Fratensis
  4257. Lucas Antonius Blondus de Spoleto
  4258. Lucas Antonius Camaffi de Perusio
  4259. Lucas Antonius de Gregoriis Tudertinus
  4260. Lucas Antonius Gerius Urbevetanus
  4261. Lucas Antonius Iubileus Narniensis
  4262. Lucas Antonius Paoli de Scarmiglionibus de Interamna
  4263. Lucas Brandus Romanus
  4264. Lucas Carpinus de Firmo
  4265. Lucas Cattaneus de Fulgineo
  4266. Lucas Cervaria Urbevetanus
  4267. Lucas de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  4268. Lucas de Ercolanis de Perusio
  4269. Lucas Feragallus Britonoriensis
  4270. Lucas Fredianus Lucensis
  4271. Lucas Frolius Ariminensis
  4272. Lucas Gualterottus Tifernas
  4273. Lucas Luce de Abbatibus de Pisauro
  4274. Lucas magistri Angeli de Camereno
  4275. Lucas Mattias de Taccinis ex Castro Castilionis Lacus
  4276. Lucas Mattias Taccinus ex Terra Chlanceani
  4277. Lucas Octavius Restaureus Ianuensis
  4278. Lucas Paciolus de Burgo
  4279. Lucas Palma de Aesio
  4280. Lucas Paracianus de Castro Plebis
  4281. Lucas Persantes Spoletanus
  4282. Lucas Perseus de Civitate Sancti Severini
  4283. Lucas Ranerius Paccianensis
  4284. Lucas Rappus Vissanus
  4285. Lucas Sandreanus Corinaltensis
  4286. Lucas Simonis de Perusio
  4287. Lucas Venturinus de Trebia
  4288. Lucas Vive de Perusio
  4289. Lucas Zappies de Aquila
  4290. Lucchinus Stefani de Civitate Castelli
  4291. Lucentinus de Cascia
  4292. Lucentinus Maurus de Ripatransonum
  4293. Luchas de Roma
  4294. Lucianus Belus de Rocca Contrata
  4295. Lucianus Gentilis Civitate Realis
  4296. Lucianus Lomellinus Ianuensis
  4297. Lucianus Riccierius Perusinus
  4298. Lucidus de Mastini de Mantua
  4299. Lucius Bussius
  4300. Lucius Dominicus Controvertius de Valentano
  4301. Lucius Fratoddus de Posta
  4302. Lucius Trottus Alexandrinus
  4303. Lucius Vergellinus Senogalliensis
  4304. Ludivicus Gratius Tifernas
  4305. Ludovichus Becti de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4306. Ludovico Cialdelli da Fuligno
  4307. Ludovico Viti Orvieto
  4308. Ludovicus de Borgo
  4309. Ludovicus de Ymola
  4310. Ludovicus Acerbus Neocastrensis
  4311. Ludovicus Actius de Forosempronio
  4312. Ludovicus Adamus Firmanus
  4313. Ludovicus Aureli de Perusio
  4314. Ludovicus Avvertatus de Monte Milone
  4315. Ludovicus Baitellus a Sancto Angelo in Vado
  4316. Ludovicus Barsotius Lucensis
  4317. Ludovicus Bartolucius de Asisio
  4318. Ludovicus Bernardini Ludovici de Urbeveteri
  4319. Ludovicus Bertolanius Lucensis
  4320. Ludovicus Blasii de Montis feretrii de Macerata
  4321. Ludovicus Borellus de Calio
  4322. Ludovicus Buldrinius Saltariensis
  4323. Ludovicus Carboni de Costacciaro
  4324. Ludovicus Cencius
  4325. Ludovicus Cilladus Tridentinus
  4326. Ludovicus Cillenius de Assisio
  4327. Ludovicus Cincius Romanus
  4328. Ludovicus de Alferiis de Cortona
  4329. Ludovicus de Paolis Cortonensis
  4330. Ludovicus de Salvatoribus de Terra Proceni
  4331. Ludovicus des Iontellis Massensis
  4332. Ludovicus Fraccabrinus de Cartoceto Fani
  4333. Ludovicus Fratadochius de Firmo
  4334. Ludovicus Gallus Auximas
  4335. Ludovicus Gualterius Urbevetanus
  4336. Ludovicus Guelfutius Thifernas
  4337. Ludovicus Herculanus Trestinensis
  4338. Ludovicus Iracius Tifernas
  4339. Ludovicus Iudicibus de Terra Castri Plebis
  4340. Ludovicus Lazzarus a Terra Castri Plebis
  4341. Ludovicus Ludovici Serra Sancti Quirici
  4342. Ludovicus Marinellus de Gualdo
  4343. Ludovicus Mazzancollius Interamnas
  4344. Ludovicus Meliorius Asculanus
  4345. Ludovicus Nicolai Corsutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  4346. Ludovicus Oddus Tuders
  4347. Ludovicus Ondedeus de Pisauro
  4348. Ludovicus Petri de Perusio, porte Sancti Angeli
  4349. Ludovicus Petrucciani de Interamnia Nahars
  4350. Ludovicus Planus de Orta
  4351. Ludovicus Pontanus de Cerreto
  4352. Ludovicus Puccius ex Monte Politiano
  4353. Ludovicus Randonius Vicentinus
  4354. Ludovicus Rugerius Regiensis
  4355. Ludovicus Sbarallinus de Assisio
  4356. Ludovicus Scarintius de Monte Falisco
  4357. Ludovicus Simonettus de Panicale
  4358. Ludovicus Sop-----omnius Sentinas
  4359. Ludovicus Tomassus Postii de Castilione Fuscus, civis perusinus
  4360. Ludovicus Tritus Tifernas
  4361. Ludovicus Vannuccius de Ficulle
  4362. Ludovicus Venarucius Pergulensis
  4363. Ludovicus Venturinus de Fabriano
  4364. Ludovicus Vicomannus Camers
  4365. Ludovisi Leone
  4366. Luigi Canali Perugia
  4367. Luovicus Mannus ex Civitate Plebis
  4368. Lutius Alavolinus a Rocca Contratta
  4369. Lutius Aleolus Pergulensis
  4370. Lutius Catalanus de Rocca
  4371. Lutius Centoflorinus de Civitanova
  4372. Lutius de Lutiis Calliensis
  4373. Lutius de Lutiis Durantinus
  4374. Lutius Faustus ex Monte Ulmi
  4375. Lutius Guerrerius de Castro Pladiarium
  4376. Lutius Lamponus de Monte Fortino
  4377. Lutius Laurus Firminianensis
  4378. Lutius Luccius Tolentinas
  4379. Lutius Melchior de Exio
  4380. Lutius Navarroneus Ariminensis
  4381. Lutius Niccolai de Castro Panicali
  4382. Lutius Vermilius Ariminensis
  4383. Lutius Vertollus de Hadria
  4384. Lutius Victorius de Gualdo
  4385. Lycinius Romanus
  4386. Lysius de Lisiis de Civitate Falisca
  4387. Maccarius de Maccariis Cortonensis
  4388. Macharius de Macharinis de Cetona
  4389. Mactheus de Camereno
  4390. Mactheus Baldi Macthei de Ubaldis de Perusio
  4391. Mafeus Reccutii de Perusio, Porte Sancte Subxanne
  4392. Magalottus de Magalottis de Civitate Urbevetana
  4393. Magius Angeli de Perusio, parochia Sancti Martini
  4394. Magius de Magiis Tifernas
  4395. Malaspina Clavarius de Sancto Angelo in Vado
  4396. Malatesta Cataneus Burgi Sancti Sepulcri
  4397. Malatesta Nicolai de Gabutiis de Monte Bodio
  4398. Mamurius Lancilottus de Spoleto
  4399. Mandricardus Bertus de Assisio
  4400. Manfredus Suavis de Reggio Lombardie
  4401. Manilius Senensis de Sancto Cassiano
  4402. Mannus Caroli de Saxoferrato
  4403. Mansuetus domini Francisci Mansueti de Perusio, porte Eburnee
  4404. Marcantonius Maturantius de Perusio
  4405. Marcellus Argenti Romanus
  4406. Marcellus Ciuccius de Asculo
  4407. Marcellus Costa de Assisio
  4408. Marcellus de Amicis de Civitate Penne
  4409. Marcellus de Laparellis Cortonensis
  4410. Marcellus Ferrazza de Subblaco
  4411. Marcellus Ferrazza Equicolanus
  4412. Marcellus Franciarinus Eugubinus
  4413. Marcellus Garganus Bergomensis
  4414. Marcellus Gryphus de Fracta
  4415. Marcellus Iustinianus Nucerinus
  4416. Marcellus Laparellius Cortonensis
  4417. Marcellus Lippius de Baschio
  4418. Marcellus Ludovicus de Assisio
  4419. Marcellus Macaranus Hadrianus
  4420. Marcellus Mancinus de Monte Politiano
  4421. Marcellus Mangilius Pisaurensis
  4422. Marcellus Oliva a Terra Castri Plebis
  4423. Marcellus Paulutius de Tuderto
  4424. Marcellus Pignatellus de Plagario
  4425. Marcellus Piissimus de Monte Bodio
  4426. Marchesius Orfinus Fulginas
  4427. Marchettus Adamus Firmanus
  4428. Marcho de Rubeis de Perusio, porte Heburnea
  4429. Marchus de Esculo
  4430. Marcocus de Egubio
  4431. Marcus de Montegallo
  4432. Marcus de Civita Ducali
  4433. Marcus Angelelli de Perusio porte Sancti Angeli, parrochie Sancti Fortunati
  4434. Marcus Antonii de Montelagello
  4435. Marcus Antonius Senensis
  4436. Marcus Antonius Aspinus Foroliviensis
  4437. Marcus Antonius Augustinellus a Iano
  4438. Marcus Antonius Baccius de Monte Bodio
  4439. Marcus Antonius Barnabò de Fulgineo
  4440. Marcus Antonius Biagiolus Fulginiensis
  4441. Marcus Antonius Bonciarius de Perusio
  4442. Marcus Antonius Carluccius a Civitate Ducali
  4443. Marcus Antonius Casellius a Civitate Plebis
  4444. Marcus Antonius Cecconius Sonninensis
  4445. Marcus Antonius Corneus de Assisio
  4446. Marcus Antonius de Baciochis de Trevio
  4447. Marcus Antonius de Bartolini de Perusio
  4448. Marcus Antonius de Bonis Brixiensis
  4449. Marcus Antonius de Castellis Ravennatis
  4450. Marcus Antonius de Crispoltis de Perusio, porte Eburnea
  4451. Marcus Antonius de Gozze Pisaurensis
  4452. Marcus Antonius de Melioribus de Asculo
  4453. Marcus Antonius Eugenius de Perusio
  4454. Marcus Antonius Fiorrettus Anconitanus
  4455. Marcus Antonius Furlanus de Manleano in Sabina
  4456. Marcus Antonius Gentilis de Aquila
  4457. Marcus Antonius Ghellinus Vicentinus
  4458. Marcus Antonius Gilius Lucensis
  4459. Marcus Antonius Godius Vicentinus
  4460. Marcus Antonius Gozzius de Pisauro
  4461. Marcus Antonius Hectoris de Monte Rubiano
  4462. Marcus Antonius Laudensis da Cantiana
  4463. Marcus Antonius Lelius de Corneto
  4464. Marcus Antonius Malapezzius de Civitate Burgi
  4465. Marcus Antonius Mambrinus Durantinus
  4466. Marcus Antonius Mannus Canthianensis
  4467. Marcus Antonius Matalutius de Tuderto
  4468. Marcus Antonius Mazzaroni a Monte Rubiano
  4469. Marcus Antonius Mazzetta de Adria
  4470. Marcus Antonius Moderatus Ariminensis
  4471. Marcus Antonius Moronius de Cicilia
  4472. Marcus Antonius Mutii Eugenius
  4473. Marcus Antonius Paganellus Matelicanus
  4474. Marcus Antonius Peregrinus Romanus
  4475. Marcus Antonius Raynerius de Interamna
  4476. Marcus Antonius Restorellius Monsavinensis
  4477. Marcus Antonius Rosellius de Tuscia
  4478. Marcus Antonius Rota Britinoriensis
  4479. Marcus Antonius Rubeus Urbinas
  4480. Marcus Antonius Silvanus de Civitate Plebis
  4481. Marcus Antonius Vepescus Romanus
  4482. Marcus Antonius Zamara de Brixia
  4483. Marcus Arnulfus de Montesicco
  4484. Marcus Aurelius Toniolius a Sancto Leone
  4485. Marcus Baldini de Becchutis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4486. Marcus Barnabeus de Fulgineo
  4487. Marcus Camaianus de Bibiena
  4488. Marcus Capatius Tifernas
  4489. Marcus Carlettus de Roccha Contrada
  4490. Marcus Cassianus Monteregali
  4491. Marcus Catalutius Spoletinus
  4492. Marcus Cirochus de Fulginea
  4493. Marcus Fundius Romanus
  4494. Marcus Herculani Petri de Perusio, porte Sancti Petri
  4495. Marcus Iohannis Bentius de Senis
  4496. Marcus Picinus de Costacciaro
  4497. Marcus Porconus Pergulensis
  4498. Marcus Ruccius de Terre Bastie
  4499. Marcus Serperella de Ynsula Maiori lacus Perusini
  4500. Marcus Silvestri de Perusio, porte Eburnea
  4501. Marcus Taurellus de Salinbenis Aquesius
  4502. Marcus Vigerius Senegaliensis
  4503. Marcus Zucchinus Faventinus
  4504. Marcusaurelius de Domo de Spoleto
  4505. Marcutius Fornitus de Rocca Contrada
  4506. Mariangelicus Gentilis de marchionibus de Monticulo, provincie Marchie Anchonitane
  4507. Mariangelus de Rainaldis de Castro Case Castalde
  4508. Marianus Tuder
  4509. Marianus de Potentia Picena
  4510. Marianus de Villa de Palena de Regno Sicilie
  4511. Marianus Arriza de Lanzano ex Regno Sicilie
  4512. Marianus Bernacchius Scavolinensis
  4513. Marianus Bonusius de Sancto Petro de Galatina de Regno
  4514. Marianus Cimichettus de Camerino
  4515. Marianus Clavellonius de Reate
  4516. Marianus Crescentii de Monteflascone
  4517. Marianus domini Baldi de Bartolinis de Perusio, porte Heburnea
  4518. Marianus Pacificus Asculanus
  4519. Marinus de Monte Falconio
  4520. Marinus de Auximo
  4521. Marinus Cole de Spellum
  4522. Marinus de Vagnolinis de Castignano
  4523. Marinus Filiputii de Civitate Castelli
  4524. Marinus Iacobi de Trevio
  4525. Marinus Iacobus Catalanus de Firmo
  4526. Marinus Marinus Eugubinus
  4527. Marinus Marinus Fulginas
  4528. Marinus Mignanellus de Spoleto
  4529. Marinus Ugolati de Civitas Nova
  4530. Marionus de Marionibus Iguvinus
  4531. Mariottus Ciallius de Citerna
  4532. Mariottus Ferulus Cortonensis
  4533. Mariottus Guasparris de Boncambiis de Perusio, porte Eburnea
  4534. Mariottus ser Iohannis de Perusio, porte Sancti Petri
  4535. Mariottus Stadius Cortonensis
  4536. Marius de Turricella de Regno Sicilie
  4537. Marius de Macerata Feretrana
  4538. Marius Adiunctus a Burgo Sancti Sepulcri
  4539. Marius Antoninus de Macerata
  4540. Marius Bardinus Volaterranus
  4541. Marius Bellhomus Romanus
  4542. Marius Benzonus Cremensis
  4543. Marius Boninsignius de Civitate Burgi Sancti Sepulcri
  4544. Marius Cerbellius Sabinus
  4545. Marius de Pavoncellis Panicalis
  4546. Marius Feliceus Plobicensis
  4547. Marius Felicius de Plobico
  4548. Marius Marcellus de Callio
  4549. Marius Marescutius Forosemproniensis
  4550. Marius Petrutius de Tuderto
  4551. Marius Salvestrutius Urbevetanus
  4552. Marius Tasonus de Cetona
  4553. Marius Tonsinus de Monte Ceregnone Montis Feltrii
  4554. Marius Ugolinutius Callensis
  4555. Marsilium magistri Nicolai de Fulgineo
  4556. Marsilius Perutius Moldulfensis
  4557. Marsilius Tomasius Cortonensis
  4558. Martanus Bennatus Falconensis
  4559. Martinello Annilii Perugino
  4560. Martinus de Montepolitiano
  4561. Martinus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  4562. Martinus Gilias Lucensis
  4563. Martinus Laurentii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4564. Martinus Nardutii de Nursia
  4565. Martius Guidonius Urbevetanus
  4566. Martius Hectoreus de Monte Sancto
  4567. Martius Mancinus de Ripa Transonis
  4568. Martius Maxilla Recanatensis
  4569. Martius Solis ha Urbeveteri
  4570. Mascilena Bartolutii de Fabriano
  4571. Masciolus de Spoleto
  4572. Mascius Nucciarelli de Spoleto
  4573. Massellinus Massellini de Hyspello
  4574. Massini Isidoro
  4575. Massinissa Minutellus Cetonensis in Etruria
  4576. Mateo de Ridolfo de Perusio, porte Solis
  4577. Mateus de Sutrio
  4578. Mathaeus Sciugatrosius Tudertinus
  4579. Matheolus magistri Baldassarris de Perusio
  4580. Matheus de Asisio
  4581. Matheus de Monte Bodio
  4582. Matheus de Bonfillius de Exculo
  4583. Matheus de Similibus Ariminensis
  4584. Matheus domini Antonii de Perusio, porte Eburnea
  4585. Matheus domini Mei de Eugubio
  4586. Matheus Felitiani de Perusio, porte Solis
  4587. Matheus Grillotus Urbinas
  4588. Matheus magistri Marini de Perusio
  4589. Matheus Pauli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4590. Matheus Ripa de Hispello
  4591. Matheus ser Vannis de Nursia
  4592. Matheus Tini de Perusio, porte Sancti Angeli
  4593. Mathias Perrutius Tiphernas
  4594. Mathias Venerutius de Pergula
  4595. Matteus de Camerino
  4596. Matteus Bambacari Lucensis
  4597. Matthaeus Catanius Ariminensis
  4598. Matthaeus de Carsidoneis de Civitate Castelli
  4599. Matthaeus de Honofriis Fulginas
  4600. Matthaeus Gribaldus Mopha de Chieri
  4601. Mattheus Azonus Vissanus
  4602. Mattheus Berardus Calliensis
  4603. Mattheus Brullinus Forosemproniensis
  4604. Mattheus Cirenus Eugubinus
  4605. Mattheus Compianus Firmanus
  4606. Mattheus Factorius de Arimino
  4607. Mattheus Franceschinus Montorii
  4608. Mattheus Gibellinus Pisaurensis
  4609. Mattheus Ianutius Urbinas
  4610. Mattheus Nolus Cremensis
  4611. Mattheus Pazzalius Montonensis
  4612. Matthias Buldrinus Forosemproniensis
  4613. Matthias Poggettus de Serra Sancti Abundii
  4614. Mauritius Augustinus Mediolanensis
  4615. Mauritius Buonfactus Cantianensis
  4616. Mauritius Mauritius Lombardus
  4617. Mauritius Silvanus de Fulgineo
  4618. Mauritius Totius de Castro Rigonis
  4619. Maurus Magnanus Imolensis
  4620. Maximilianus Ingram in Liebenrain Tirolensis Oenipontanus
  4621. Maximilianus Rhodinus de Terra Gualdi Cattaneorum
  4622. Maximus Archa Narniensis
  4623. Maximus de Florentino de Casulis de Regno
  4624. Maximus Fabius Equicola
  4625. Maximus Gelusius Spoletinus
  4626. Maximus Ugulinutius Calliensis
  4627. Mazolus Suardus Bergomensis
  4628. Mecenas Contius de Castello
  4629. Mecenate de Civitate Castelli
  4630. Melchior Blondius Cesenas
  4631. Melchior Calvanus Ophidanus
  4632. Melchior Crescentius Romanus
  4633. Melchior Giorgius ex Divo Arcangelo
  4634. Melchior Minimus de Tuscanella
  4635. Melchior Resta Taleacotinus
  4636. Melior de Melioribus Asculanus
  4637. Melior Meliorius Asculanus
  4638. Mellutius Buccicanus Camers
  4639. Menaciatus Nini de Perusio, porte Sancte Subsanne
  4640. Merchior ser Cecchi de Fossato, civis Perusinus
  4641. Mercurius de Camereno
  4642. Mercurius Bencius de Castro Pacciani
  4643. Metellus Chinus de Trevio
  4644. Metellus Leopardus Auximas
  4645. Metellus Rinaldinus de Ancona
  4646. Metellus Talpa de Sancto Severino
  4647. Metius Oliverius de Tripontio
  4648. Mezetius Carbonarius ex Castro Ferentilli
  4649. Micchael Spetia de Mevania
  4650. Michael de Viterbio
  4651. Michael de Mantua
  4652. Michael Angelus Amandolius Coritanus
  4653. Michael Angelus Bricchius de Callio
  4654. Michael Angelus Brichius Caliensis
  4655. Michael Angelus Buralius Aretinus
  4656. Michael Angelus Cataldinus Calliensis
  4657. Michael Angelus Fabius Panicalensis
  4658. Michael Angelus Humilis de Civitate Penna
  4659. Michael Angelus Montalius Genuensis
  4660. Michael Angelus Oliverius de Pennabilllorum
  4661. Michael Antonellus de Asisi
  4662. Michael Baldinus de Aquipendio
  4663. Michael Blondus Sancto Archangelo
  4664. Michael Briolius de Terra Meldole statu Romandiole
  4665. Michael Campilius Romanus
  4666. Michael Ciminus Civitatis Tabernarum Calabrie
  4667. Michael de Antonellis Neapolitanus
  4668. Michael de Oddis Genuensis
  4669. Michael de Strociis de Florentia
  4670. Michael Faelix Baldinus ab Aquipendio
  4671. Michael Iacobetti Asisiensis
  4672. Michael Orsuttius Lucensis
  4673. Michael ser Antonii de Perusio
  4674. Michael ser Bonaiuncte de Perusio, porte Solis
  4675. Michael Thomas Verdinus Vadensis, civitas Marchie Provincie
  4676. Michaelangelus de Panicale
  4677. Michaelangelus Boncius Clusinus
  4678. Michaelangelus de Stefanis Pisaurensis
  4679. Michaelangelus Mutus Romanus
  4680. Michel Angelus Vergarius de Costacciario
  4681. Michelangelus de Rosellis de Sancti Angeli in Vado
  4682. Michelangelus Leoncinus Rochensis
  4683. Michelangelus Lepidus Pisaurensis
  4684. Miguel Serra Hispanus civitatis Sassarensis
  4685. Milinus domini Antonutii de Tolentino
  4686. Milius de Eschulo
  4687. Mino Nicolai Vincenti de Senis
  4688. Modestinus de Scampis Gualdensis
  4689. Modestinus Humeolus de Gualdo
  4690. Modestius Britiottus Vectoniensis
  4691. Modestus Binus Asisiensis
  4692. Modestus de Nardellis Aquensis
  4693. Modestus Modestus Saludeciensis
  4694. Modestus Montius de Assisio
  4695. Modestus Tottus de Cerreto
  4696. Modestus Valentinus Romanus
  4697. Monaldus de Munaldis Hispellensis
  4698. Monaldus Vigilans de Assisio
  4699. Montanus Caffarinus de Monte Florum
  4700. Montes Bettinus de Tuderto
  4701. Montes Gallus Amandulensis
  4702. Montes Stella de Fratta
  4703. Morichi Francesco
  4704. Mosci Vincenzo
  4705. Moyset Alatinus magistri Venture Alatini
  4706. Mundinus Mundini de Liuciis de Bononia
  4707. Musectus Guilielmi Ebreus de Perusio
  4708. Mutius de Urbeveteri
  4709. Mutius Avedutus Urbevetanus
  4710. Mutius Bussius de Viterbio
  4711. Mutius Cesaurus de Sassoferrato
  4712. Mutius de Bubalis Romanus
  4713. Mutius de Mutiis Romanus
  4714. Mutius Flaminii Cartharius de Urbeveteris
  4715. Mutius Guidonius Urbevetanus
  4716. Mutius Marinus Fulginas
  4717. Mutius Marinus Eugubinus
  4718. Mutius Mazzius de Bictonio
  4719. Mutius Mazzochius Urbevetanus
  4720. Mutius Mucciarellus Asculanus
  4721. Mutius Ortonius Anconitanus
  4722. Mutius Panza de Civitate Penne
  4723. Mutius Petronus de Trevio
  4724. Mutius Sinibaldus Auximas
  4725. Mutius Taurellus ex Cerreto
  4726. Mutius Vectianius Lucensis
  4727. Mutius Venturinus Pisaurensis
  4728. Mutius Veruttius de Nursia
  4729. Nallus Nardi Nicolutii de Esculo
  4730. Nannes Cole de Aquila
  4731. Nannes Gothus a Civitate Plebis
  4732. Nannus Aldobrandinus d'Ischia
  4733. Nardus de Monte Alcino
  4734. Nardus de Climardis de Cathanzario de Regno
  4735. Nardus Monachi de Perusio, porte Solis
  4736. Neapolione Comitolo de CastelLeone
  4737. Neapulio Tybertus Caesenas
  4738. Nellus domini Petri de Tolentino
  4739. Nereus Laurentius Tudertinus
  4740. Nevius Felitianus Spoletanus
  4741. Niccholaus Cattaneus de Fulgineo
  4742. Niccolaus de Narnea
  4743. Niccolaus Adjunctus burgensis
  4744. Niccolaus Agustinus Tursianensis
  4745. Niccolaus Breccius de Asisio
  4746. Niccolaus Casciolus Nucerinus
  4747. Niccolaus Contuccius ex Monte Politiano
  4748. Niccolaus de Rubeis de Asisio
  4749. Niccolaus Macchiavellus de Florentia
  4750. Niccolaus Nutus de Assisi
  4751. Nicholaus de Sancto Lupidio
  4752. Nicholaus de Nursia
  4753. Nicholaus de Camereno
  4754. Nicholaus de Sancta Victoria
  4755. Nicholaus de Sarnano
  4756. Nicholaus de Cecilia
  4757. Nicholaus Leonardus Pisaurensis
  4758. Nicola domini Dionisii de Baregianis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4759. Nicolaj Martini de Perusio
  4760. Nicolas Rubeus de Castello
  4761. Nicolaus de Prato
  4762. Nicolaus de Cingulo
  4763. Nicolaus de Civita Ducale
  4764. Nicolaus de Sulmona
  4765. Nicolaus de Urbino
  4766. Nicolaus in Firmian et Cromez
  4767. Nicolaus de Mantua
  4768. Nicolaus de Iteramne
  4769. Nicolaus de Nurscio
  4770. Nicolaus de Asisio
  4771. Nicolaus de Egubio
  4772. Nicolaus de Asisio
  4773. Nicolaus de Cugnulo de Regno
  4774. Nicolaus de Bononia
  4775. Nicolaus de Perusio
  4776. Nicolaus Albericus de Nuceria
  4777. Nicolaus Angeli de Guidalotte de Perusio, porte Sancti Petri
  4778. Nicolaus Angelinus Assisiensis
  4779. Nicolaus Antoniius Bonifatius de Cerreto
  4780. Nicolaus Antonius Andree de Totis Pontanus de Cerreto
  4781. Nicolaus Antonius Gravinna de Civitate Penne
  4782. Nicolaus Antonius Sensus Viterbiensis
  4783. Nicolaus Arca Narniensis
  4784. Nicolaus Archidyaconus de Brittinorum
  4785. Nicolaus Ballachius de Longiano Romandiole
  4786. Nicolaus Barsotius Lucensis
  4787. Nicolaus Bartoccinus Siculus
  4788. Nicolaus Bartolellus de Fratta
  4789. Nicolaus Bevegnatis Alessi de Perusio
  4790. Nicolaus Bezzius Venetus
  4791. Nicolaus Bini de Bictonio
  4792. Nicolaus Blanchinus de Sancto Genesio
  4793. Nicolaus Bonarellus de Ancona
  4794. Nicolaus Bonius de Monte Falchio
  4795. Nicolaus Braccinus Fabrianensis
  4796. Nicolaus Brancaleonius de Spoleto
  4797. Nicolaus Branchellus Montifalchensis
  4798. Nicolaus Bufalini de Civitate Castelli
  4799. Nicolaus Carnevalius Forossemproniensis
  4800. Nicolaus Carolus Montanus Pisaurensis
  4801. Nicolaus Cattanius Cortonensis
  4802. Nicolaus Cennini de Sarteano
  4803. Nicolaus Cerichellus de Ameria
  4804. Nicolaus Cernea Ianuensis
  4805. Nicolaus Clementinus Ariminensis
  4806. Nicolaus Compagnius Lucensis
  4807. Nicolaus Conventatus de Macerata
  4808. Nicolaus Corradus Amerinus
  4809. Nicolaus Damianus ab Acquapendente
  4810. Nicolaus de Angelis Pisaurensis
  4811. Nicolaus de Angelis de Venetis
  4812. Nicolaus de Baroni Lucensis
  4813. Nicolaus de Bontempi de Perusio
  4814. Nicolaus de Capocis de Urbe
  4815. Nicolaus de Cecinis de Eugubio
  4816. Nicolaus de Fabris Gualdensis
  4817. Nicolaus de Iuvenibus de Matelica
  4818. Nicolaus de Landis de Castellutio de Vallemaiori de Regno de Neapoli
  4819. Nicolaus de Pettis de Tuderto
  4820. Nicolaus de Rialtis ex Sancta Anatolia
  4821. Nicolaus de Rubeis de Serra Sancti Quirici
  4822. Nicolaus de Turris de Firmo
  4823. Nicolaus de Ubaldis de Perusio
  4824. Nicolaus de Ulixis Maceratensis
  4825. Nicolaus domini Nicole de Benciano de Perusio
  4826. Nicolaus Dominicus Franceschi Lucensis
  4827. Nicolaus Egidius Romanus
  4828. Nicolaus Federigi Lucensis
  4829. Nicolaus Ferreus de Assisio
  4830. Nicolaus Finetti de Perusio
  4831. Nicolaus Francischinus Pergulensis
  4832. Nicolaus Franciscus de Papera Theatinus de Regno
  4833. Nicolaus Gabutius de Monte Bodio
  4834. Nicolaus Galeotus Petri de Foro Sempronii
  4835. Nicolaus Gentilis Bassanellensis
  4836. Nicolaus Ginco de Agrigentum
  4837. Nicolaus Giustus Asculanus
  4838. Nicolaus Grillottus Urbinas
  4839. Nicolaus Iacobi Tignosius de Fulgineo
  4840. Nicolaus Iohannis de Fulgineo
  4841. Nicolaus Leonardus de Terra Bastie
  4842. Nicolaus magistri Andree de Spello
  4843. Nicolaus magistri Ciutii de civitate Urbisveteris
  4844. Nicolaus Manarus Eugubinus
  4845. Nicolaus Manasseus Tifernas
  4846. Nicolaus Marcellinus de Pisaurus
  4847. Nicolaus Marchesanius Tifernas
  4848. Nicolaus Marella Maceratensis Feretranus
  4849. Nicolaus Marius Vandinus de Forlivo
  4850. Nicolaus Mattheus a Cannaria
  4851. Nicolaus Mattheus de Sveivis Solianensis
  4852. Nicolaus Mazzucchus Corriggensis
  4853. Nicolaus Medolacus Bergomensis
  4854. Nicolaus Merullius a Saxoferrato
  4855. Nicolaus Morellus de Cerreto
  4856. Nicolaus Morgantinus de Frattis
  4857. Nicolaus Moritschius Tiyrolensis Germanus
  4858. Nicolaus Paracinus de Terra Castri Plebis
  4859. Nicolaus Pauli Baldellius
  4860. Nicolaus Primarius Urbevetanus
  4861. Nicolaus Rentius de Urbe Veteri
  4862. Nicolaus Rosellus Sentinas
  4863. Nicolaus Sambucus de Cantiano
  4864. Nicolaus Sanctae Crucis de Fabriano
  4865. Nicolaus Sanctius Bodiensis
  4866. Nicolaus Sbernardi de Acquasparta
  4867. Nicolaus Scaevola de Spoletium
  4868. Nicolaus ser Antonii de Asisio
  4869. Nicolaus ser Stefani de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4870. Nicolaus Silvestrellus ex Gualdo Cattaneorum
  4871. Nicolaus Sirtius Lucensis
  4872. Nicolaus Syllanus de Spoleto
  4873. Nicolaus Tomasius de Cortonio
  4874. Nicolaus Ubaldinus de Terra Sancti Angeli
  4875. Nicolaus Uffredutius de Tuderto
  4876. Nicolaus Venitius de Civitate Plebis
  4877. Nicolaus Virgilii Firmanus
  4878. Nicolaus Zanchinius Florentinus
  4879. Nicolaus Zannella de Asculo
  4880. Nicolo de Calabria
  4881. Nobilis de Nobilibus Tudertinus
  4882. Nolfrius de Asisio
  4883. Nolfus de Nolfis de Fano
  4884. Nuntius Miloneus Aquilanus
  4885. Octavianus Angius de Montono
  4886. Octavianus de Octavianis Assisias
  4887. Octavianus de Saxis de Brithonorio
  4888. Octavianus de Vannis Romanus
  4889. Octavianus Leonardus Ariminensis
  4890. Octavianus Mactionus Tifernas
  4891. Octavianus Malabaila Astensis
  4892. Octavianus Marinus Castaldensis
  4893. Octavianus Nappius Anconitanus
  4894. Octavianus Numaius Foroliviensis
  4895. Octavianus Orphinus Fulginas
  4896. Octavianus Pamphilius Romanus
  4897. Octavianus Rainaldus de Civitate Urbanie
  4898. Octavianus Razzantes de Matelica
  4899. Octavius Assaltus Firmanus
  4900. Octavius Bactibocca Camers
  4901. Octavius Bellus de Albensis in Liguria
  4902. Octavius Benincampus de Civitate Nucerie
  4903. Octavius Billinis Eugubinus
  4904. Octavius Bonellus Bergomensis
  4905. Octavius Bonus Brixiensis
  4906. Octavius Brolia Taurinensis
  4907. Octavius Civicus de Toxicia
  4908. Octavius de Aquaviva et Aragonia
  4909. Octavius de Elecinis Genuensis
  4910. Octavius Fabianus Iguvinus
  4911. Octavius Guidutius Urbinatensis
  4912. Octavius Maiolinus a Civitate Plebis
  4913. Octavius Riarius Savoniensis
  4914. Octavius Riccius Asculanus
  4915. Octavius Rotius ex Monteregali
  4916. Octavius Scirrus de Urbino
  4917. Octavius Severinus Camplensis
  4918. Octavius Simoncellus de Callio
  4919. Octavius Torricellus Novariensis
  4920. Octavius Vannutius Cortonensis
  4921. Octavius Vicedominus Venetus
  4922. Octavius Victorius Gualdensis
  4923. Octavius Vulpellus pergulensis
  4924. Octavius Zambeccarius Bononiensis
  4925. Oddus Dandinus de Cesena
  4926. Odericus Pelusinus Bellunensis
  4927. Odoardus Bonardus Siculus
  4928. Odorisius Riccius a Monte Regali
  4929. Ofreducius Petri de Perusio
  4930. Olimpiades de Amelia
  4931. Olimpius Petronius Politianus
  4932. Oliverius Carrafa de Neapoli
  4933. Oliverius Mancinus Urbevetanus
  4934. Oliverius Martius de Callio
  4935. Onofrius Bernabeus de Fulgineo
  4936. Onufrius Riccius Romanus
  4937. Onuphrius Silvanus Fulginas
  4938. Oratius Antonius Mattiolus de Visso
  4939. Orazio Cardanetus de Perusio
  4940. Orazio Civalla de Macirata
  4941. Organtinus Sublucanus de Spoleto
  4942. Orioli Francesco
  4943. Orsellus Orsellus de Civitate Nova
  4944. Ortensius Cataldinus de Piceno
  4945. Ortensius Origus de Trebia
  4946. Osberto de Foliano de Cremona
  4947. Ottavianus Castracanus Caliensis
  4948. Ottavianus de Alessandris a Sassoferrato
  4949. Ottavianus Francisci Colombi de Perusio
  4950. Ottavianus Gualterottus Tifernensis
  4951. Ottavianus Raffaellus Tiphernas
  4952. Ottavianus Raphael Egubinus
  4953. Ottavianus Sinibaldus de Santo Elpidio in Mare
  4954. Ottavianus Ubaldinus Pisaurensis
  4955. Ottavianus Zuccarius Romanus
  4956. Ottavio Torelli de Camerino
  4957. Ottavius Antonius de Massettis Aesinus
  4958. Ottavius Arnolphius Lucanus
  4959. Ottavius Bonannus Matelicanus
  4960. Ottavius Claudius de Monte Bodio
  4961. Ottavius de Aromatariis Assisias
  4962. Ottavius de Gattis Parmensis
  4963. Ottavius Floravantes Hispellas
  4964. Ottavius Lancelottus Romanus
  4965. Ottavius Nofrius Romanus
  4966. Ottavius Pacis de Aquila
  4967. Ottavius Sinibaldus Lucensis
  4968. Ottavius Valomeus Asculo
  4969. Ottavius Vanucchius Pacianensis
  4970. Ottavius Venturellus Amerinus
  4971. Ottavius Vivius de Aquila
  4972. P---ius Rambazottus Romanus
  4973. Paccaronus de Paccaronibus Firmanus
  4974. Pace de Amelia
  4975. Paces Sabbatinus Urbevetanus
  4976. Pacificus Maximus d'Esculo
  4977. Pacificus Ufreduciolus Tuders
  4978. Pacinus de Vitis de Santo Vito
  4979. Pacinus Vitus Urbevetanus
  4980. Palatius Benamatus Ariminensis
  4981. Palchetti Giuseppe
  4982. Paleottus Paleotti de Firmo
  4983. Palmarinus Cesarinus de Brancaleonibus Vadensis
  4984. Pamphilius de Pamphilis de Cassia
  4985. Pamphilus de Monte Politiano
  4986. Pamphilus Papirius de Terra Sancte Anatholie
  4987. Pancratius Mustus de Viterbio
  4988. Pandarus Tirannus Durantinus
  4989. Pandulfus Fucciolus Tifernas
  4990. Pandulfus Thomasinius Fanensis
  4991. Pandulfus Victorius Ariminensis
  4992. Pandulphus Guidus Ariminensis
  4993. Pantaleo Bonannus Ianuensis
  4994. Pantaleo Crucianus Camers
  4995. Pantaleon Bonannus a Rivo Maiore
  4996. Paolus Sancte Crucis Fontis Avellanensis
  4997. Paolus Bossius Maceratensis
  4998. Papi Romoli de Florentia
  4999. Papinianus domini Desiderii de Macereto
  5000. Papirius Bartolus de Civitanova
  5001. Papirius Cartharius Urbevetanus
  5002. Papirius Collius de Sancto Severino
  5003. Papirius Lamponus de Montefortino
  5004. Papirius Vulponus de Sassoferrato
  5005. Papyrius Virginius de Macerata
  5006. Paride de Puteo de Neapolis
  5007. Paris.. de Amatrice
  5008. Pascalis de Lectis de Sulmone de Regno
  5009. Pascasius Buccierius de Scurcula
  5010. Pasinus de Lucatellis Utinensis
  5011. Pasqua Alessandro
  5012. Pasqualis Camporisius de Posta
  5013. Pasquinus Zamperolus Senogaliensis
  5014. Patricius de Stronchonio
  5015. Patritius Birellus de Assisio
  5016. Patritius Cupers de Veruchio
  5017. Patrittius de Vicis Tudertinus
  5018. Patroclus Magalottus de Interamna
  5019. Paulinus Arnolphinus de Luca
  5020. Paulinus Diecimius Lucensis
  5021. Paullus Racanus Tudertinus
  5022. Paulo de Firmo
  5023. Paulus de Sancto Gemino
  5024. Paulus de Cecilia
  5025. Paulus de Roma
  5026. Paulus de Carpineto
  5027. Paulus de Ortigia de Regno
  5028. Paulus Adrianus de Saxoferrato
  5029. Paulus Aemilius Sanctorius Casertanus
  5030. Paulus Aemilius Strigonius de Reate
  5031. Paulus Aemylius Tastus de Roccha Contrata
  5032. Paulus Aloysius Assisias
  5033. Paulus Anchaianus de Spoleto
  5034. Paulus Angeli de Castrum
  5035. Paulus Antonius Bartoncinus Forosempronii
  5036. Paulus Antonius de Bizzaris Tudertinus
  5037. Paulus Antonius Stabilius Pisaurensis
  5038. Paulus Antonius Vallesius a Monte Reali
  5039. Paulus Antonius Vitus a Sancto Vito
  5040. Paulus Augustinellus a Iano
  5041. Paulus Augustinus Fabrianensis
  5042. Paulus Augustinus Bonannus a Rivo Maiore
  5043. Paulus Augustinus Bonannus Ianuensis
  5044. Paulus Bartholomei de Perusio, porte Solis
  5045. Paulus Beni de Eugubio
  5046. Paulus Berardus Calliensis
  5047. Paulus Binus Assisiensis
  5048. Paulus Binus de Assisio
  5049. Paulus Bomplanus Anconitanus
  5050. Paulus Bontadosius a Montefalchio
  5051. Paulus Bosci da Cortonio
  5052. Paulus Britius de Terra Castri Plebis
  5053. Paulus Brunus de Spoleto
  5054. Paulus Burghesius Sigillensis
  5055. Paulus Burgus Mediolanensis
  5056. Paulus Castellutius Calliensis
  5057. Paulus Celsus de Monte Rubiano
  5058. Paulus Corona de Reate
  5059. Paulus Corradinus de Piceno
  5060. Paulus Cortesius de Monte Falchio
  5061. Paulus Cute Leonissanus
  5062. Paulus de Buoncambiis de Perusio, porte Eburnea
  5063. Paulus de Gozze Pisaurensis
  5064. Paulus de Iustinianis Ianuensis
  5065. Paulus de Liazaris de Bononia
  5066. Paulus de Lutiis de Trebio
  5067. Paulus de Mazinghi Lombardus
  5068. Paulus de Valentibus de Trevio
  5069. Paulus de Venetinis de Urbe
  5070. Paulus domini Minutii Bertuldi de Vanolis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  5071. Paulus Emilius Berardus Finariensis
  5072. Paulus Emilius Castagnola Ienuensis
  5073. Paulus Emilius Fortunatus de Matelica
  5074. Paulus Emilius Luragus Nova Comensis Longobardus
  5075. Paulus Emilius Rappus de Visso
  5076. Paulus Fantaguzzius de Cesena
  5077. Paulus Felix Bonifacius Schigiensis
  5078. Paulus Ferarius de Senecinis Reggiensis
  5079. Paulus Filippus Aquaronus Genuensis
  5080. Paulus Fiscarius Veliternus
  5081. Paulus Franciottus Lucensis
  5082. Paulus Gandulfus Bononiensis
  5083. Paulus Grillandus de Castilione Aretino
  5084. Paulus Grossellus Cantianensis
  5085. Paulus Iacobettus de Assisio
  5086. Paulus Iubileus Pisaurensis
  5087. Paulus Laurentis de Tuderto
  5088. Paulus Leoncinus Romanus
  5089. Paulus Leonius Reatinus
  5090. Paulus Lodius Urbevetanus
  5091. Paulus Lucainus de Assisio
  5092. Paulus Lucidus Urbevetanus
  5093. Paulus magistri Iohannis de Fulgineo
  5094. Paulus Mancinus Romanus
  5095. Paulus Mangonius de Narnia
  5096. Paulus Martanus de Spoleto
  5097. Paulus Mazzafortis de Fracta Perusie
  5098. Paulus Miccionus de Anglara
  5099. Paulus Mochus de Pergula
  5100. Paulus Neroli de Perusio, porte Sancti Petri
  5101. Paulus Nicolettus Venetus
  5102. Paulus Palla Leonissanus
  5103. Paulus Paulinus de Castro Veteri
  5104. Paulus Paulotius de Castro Paciani
  5105. Paulus Pellutii de Perusio
  5106. Paulus Petrus Leoncinus de Tuderto
  5107. Paulus Petrus Sbarra de Tuderto
  5108. Paulus Pictorius ferr.
  5109. Paulus Pollidorus Urbevetanus Toscanus
  5110. Paulus Rocca Romanus
  5111. Paulus Saibantus Veronensis
  5112. Paulus Salolius Ariminensis
  5113. Paulus Salvatorius Fulginas
  5114. Paulus Santinellus de terra Fratte
  5115. Paulus Scarlattinus de Tuderto
  5116. Paulus ser Antonii de Urbe
  5117. Paulus ser Iulianus Burgensis
  5118. Paulus Stuctius de Molleano
  5119. Paulus Tadei de Florentia
  5120. Paulus Taurellus de Cerreto
  5121. Paulus Thomasius Cortonensis
  5122. Paulus Tramallus Genuensis
  5123. Paulus Valenti de Massa
  5124. Paulus Vannis de Aritio
  5125. Paulus Vannus Mondainensis
  5126. Paulus Vannutius Calliensis
  5127. Paulus Victorius Ianus Viterbiensis
  5128. Paulus Vitellius Tifernas
  5129. Paulus Zagrettus Viterbiensis
  5130. Pauluspetrus Lottus de Terra Montis Castelli
  5131. Paulutius Paulutius (Alterius) de Albertonibus
  5132. Pavolo de Francesco Saluccio de Perusio, porte Sancte Subxanne
  5133. Pavolo de Mengis
  5134. Pavonius Pavonii de Ronciliono
  5135. Pelegrinus Doria Ianuensis
  5136. Pellegrinus Raffelinus Ianuensis
  5137. Pellinus ser Petri ser Bartoli de Perusio, porte Solis
  5138. Perandreas Bardogi a Pisauro
  5139. Peregrinus Chiappa Lucensis
  5140. Peregrinus Maschius Foroliviensis
  5141. Pergratianus de Gratianis de Perusio, porte Sancti Petri
  5142. Periglio de mesere Baldo de Periglis de Perusio, porte Heburnea
  5143. Periteus de nobilibus de Montesperello de Perusio, porte Solis
  5144. Permatheus domini Alexandri de Perusio, porte heburnea
  5145. Peronus Ranaldi de Bononia
  5146. Perotius Mustius Viterbiensis
  5147. Perphilippus Berardi de nobilibus de Cornio civis Perusinus, porte Sancte Subxanne
  5148. Perphilippus Mattioli de Perusio, porte Solis
  5149. Perseus Ciolus de Cetona
  5150. Perseus Ciurcius de Monte Regali
  5151. Perseus Spetia Mevanas
  5152. Persius Blasius de Pergula
  5153. Persius Humanus de Saxoferrato
  5154. Persius Pascutius de Rocca Montis Plani
  5155. Persius Piccirellus Theatinus
  5156. Perus magistri Francisci de Citerna
  5157. Petronius Petronus Trebias
  5158. Petrus de Florentia
  5159. Petrus de Camerino
  5160. Petrus de Phano
  5161. Petrus de Phara
  5162. Petrus de Monte Rotundum
  5163. Petrus de Roma
  5164. Petrus de Senis
  5165. Petrus de Tussignano
  5166. Petrus Ancaranus
  5167. Petrus de Asti
  5168. Petrus de Mogliano
  5169. Petrus de Fulgineo
  5170. Petrus a Sale Ravennas
  5171. Petrus Alberus Romanus
  5172. Petrus Andreas Franciottus Lucensis
  5173. Petrus Andreas Pilestrus de Ancona
  5174. Petrus Andreas Ripantius de Aesio
  5175. Petrus Andreas Statera de Tussicia de Regno Neapolitano
  5176. Petrus Andrius Anatoliensis
  5177. Petrus Angeli de Aretio
  5178. Petrus Angeli de Ubaldis de Perusio
  5179. Petrus Angelus Marcuttius de Monte Gallo
  5180. Petrus Angelus Silvestrus de Rocha Contrata
  5181. Petrus Antaldus Urbinas
  5182. Petrus Antonii de Vermiglioli de Perusio
  5183. Petrus Antonius de Vulsinii
  5184. Petrus Antonius Angellicus a Montenovo
  5185. Petrus Antonius Biordus a Camerto
  5186. Petrus Antonius Borgarutius Romanus
  5187. Petrus Antonius Borgarutius de Cantiano
  5188. Petrus Antonius Borgia Veliternus
  5189. Petrus Antonius Cataldus de Bononia
  5190. Petrus Antonius Ciutius Fanensis
  5191. Petrus Antonius de Bisdominis ex Aretio
  5192. Petrus Antonius de Lauris Esinus
  5193. Petrus Antonius de Sbarraccinus de Matelica
  5194. Petrus Antonius Lamottus Cheriensis
  5195. Petrus Antonius Malacresta Centum Cellensis
  5196. Petrus Antonius Mazza Pisaurensis
  5197. Petrus Antonius Nannius Belfortensis
  5198. Petrus Antonius Nutius Vectoniensis
  5199. Petrus Antonius Paradisus de Terra Sigilli
  5200. Petrus Antonius Rainaldus de Castro Case Castalde
  5201. Petrus Antonius Sansonus Calliensis
  5202. Petrus Antonius Testai Panormita
  5203. Petrus Antonius Thomassinius de Sancta Agatha
  5204. Petrus Antonius Vivianus Urbinas
  5205. Petrus Arcanus Cesenas
  5206. Petrus Ardizzonus Ianuensis
  5207. Petrus Aretinus de Sigillo
  5208. Petrus Argentius Romanus
  5209. Petrus Arighinus Cisternensis
  5210. Petrus Augustinus de Thipherno
  5211. Petrus Augustinus Aneolinus ex Monte Casciano
  5212. Petrus Baldeschi de Perusio
  5213. Petrus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  5214. Petrus Bassettus de Marsiano
  5215. Petrus Bellus Romanus
  5216. Petrus Benedicti de Montolmo
  5217. Petrus Benenatus de Picolominibus de Cassia
  5218. Petrus Bernardi de Monte Alcino
  5219. Petrus Blandolisius Narniensis
  5220. Petrus Bocius Aletinus
  5221. Petrus Bonellus Romanus
  5222. Petrus Bonesius Romanus
  5223. Petrus Bonus Petriboni Bononiensis
  5224. Petrus Caffarinus Trebanus
  5225. Petrus Camillottus de Civitate Castellana
  5226. Petrus Camillus de Matteis Valentanensis
  5227. Petrus Candiottus de Sancto Angelo Metaurense
  5228. Petrus Castorus Fulginatensis
  5229. Petrus Celebrinus Faentinus
  5230. Petrus Ciottus de Monte Monaco
  5231. Petrus Ciurnellus de Montone
  5232. Petrus Comes Sandreanus Corinaltensis
  5233. Petrus Consulus Vissanus
  5234. Petrus Coradi de Viterbo
  5235. Petrus Costa Romanus
  5236. Petrus Cucchius Berscianus
  5237. Petrus Cyrus Chiusinus
  5238. Petrus Danesius Spediensis
  5239. Petrus de Angelis de Veruchio
  5240. Petrus de Attendi Cesenas, de Provincia Romandiole
  5241. Petrus de Banniatis Bergomensis
  5242. Petrus De Bertagnis de Monteignoso
  5243. Petrus de Equitanis de Cesis
  5244. Petrus de Ingalbes Siculus de civitate Panormitana de Regno Sicilie
  5245. Petrus de Lapini de Montalcino
  5246. Petrus de Lovarellis Ravenatensis
  5247. Petrus de Mancis Nucerinus
  5248. Petrus de Pitris Piscensis
  5249. Petrus de Piza Siculus de Regno Cicilie
  5250. Petrus de Rodulphis Lucensis
  5251. Petrus de ser Ninis Cortonensis
  5252. Petrus de Tassis Hyspello
  5253. Petrus Deliperi Sassarensis
  5254. Petrus domini Fabiani de Aquila de Regno Sicilie
  5255. Petrus domini Francisci de Cerreto
  5256. Petrus domini Iohannis de Bictonio
  5257. Petrus Dominicus Constantius de Fano
  5258. Petrus Dominicus Credentiatus de Monte Sancto
  5259. Petrus Dominicus Rampesius Fulginas
  5260. Petrus Dominicus Rossettus da Anconitanus
  5261. Petrus Dominicus Tibaldus Pisaurensis
  5262. Petrus Donatus Cesius
  5263. Petrus Eugeni de Racanate
  5264. Petrus Felitianus de Sigillo
  5265. Petrus Felix Prisianensis Charapolitanus Regniculus
  5266. Petrus Fettus Martanus
  5267. Petrus Fidutius Tolentinas
  5268. Petrus Filippus Rospi de Visso
  5269. Petrus Florimbenius Forosemproniensis
  5270. Petrus Franciscus de Macerata
  5271. Petrus Franciscus Badinus de Gattinaria
  5272. Petrus Franciscus Benignus de Assisio
  5273. Petrus Franciscus Bonadratus Ariminensis
  5274. Petrus Franciscus Directus Amatricius
  5275. Petrus Franciscus Fransonus Genuensis
  5276. Petrus Franciscus Gherardius de Burgo Sancti Sepulcri
  5277. Petrus Franciscus Gorius ex Senalonga
  5278. Petrus Franciscus Laurentius de Anglaria
  5279. Petrus Franciscus Maccionus Fulginas
  5280. Petrus Franciscus Maiolus Canthianensis
  5281. Petrus Franciscus Menguccius de Canthiano
  5282. Petrus Franciscus Palma de Urbino
  5283. Petrus Franciscus Taurelus ab Aquesio
  5284. Petrus Franciscus Tavanti de Aretio
  5285. Petrus Francucci de Aretio
  5286. Petrus Gaudentius Surianus de Arimino
  5287. Petrus Gentilis de Sancto Angelo in Vado
  5288. Petrus Gentilis Gaggius de Tipherno
  5289. Petrus Gilius Rannerius Corinaltensis
  5290. Petrus Hieronymus Cenci
  5291. Petrus Hieronymus Leopardus de Recaneto
  5292. Petrus Hratea Interamnensis
  5293. Petrus Hyeronimus de Fabris Tudertinus
  5294. Petrus Iacobbus Menicutius Urbevetanus
  5295. Petrus Iacobus da Spoleto
  5296. Petrus Iacobus Allegrettus Mevanas
  5297. Petrus Iacobus de Tanis de Tuderto
  5298. Petrus Io. Sanctius Pisaurensis
  5299. Petrus Ioannes Aloysius de Murro Esii
  5300. Petrus Iohannes de Florentii de Sancto Arcangeli, civis perusinus
  5301. Petrus Iohannisbatiste Bartholomei Putii de Perusio, porte Sancti Petri
  5302. Petrus Laurentius Bricchius Cortonensis
  5303. Petrus Laurentius de Moscatellis de Terra Castri Plebis
  5304. Petrus Laurentius Lilius Interamnas
  5305. Petrus Laurentius Sabinus Eugubinus
  5306. Petrus Legrimius Lucensis
  5307. Petrus Leo Golfus a Saxoferrato
  5308. Petrus Leonardus Tudertinus
  5309. Petrus Leonardus Fanensis
  5310. Petrus Lodovici de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  5311. Petrus Luchettus de Civitanova
  5312. Petrus Ludovicus Manius de Camerino
  5313. Petrus Lupus de Spedia
  5314. Petrus magistri [...] de Assisio
  5315. Petrus magistri Francisci de Perusio, porte Sancti Petri
  5316. Petrus magistri Iohannis de Castilione Aretino
  5317. Petrus magistri Iohannis Batiste Leopardi de Cortonio
  5318. Petrus Maltempus de Assisio
  5319. Petrus Maria Litius de Urbino
  5320. Petrus Marinus de Costaciario
  5321. Petrus Marinus Cirocchus de Fulgineo
  5322. Petrus Marinus Vallatus de Fulginio
  5323. Petrus Martanus de Spoleto
  5324. Petrus Mathei domini Petri de Ubaldis de Perusio, porte Sancti Petri
  5325. Petrus Matheus de Sancto Severino
  5326. Petrus Matheus Eugenius Eugubinus
  5327. Petrus Mathias Tottus de Cerreto
  5328. Petrus Mattheus Celsus Romanus
  5329. Petrus Mattheus de Lagoris Lucensis
  5330. Petrus Matthia Morellus de Cereto
  5331. Petrus Mazetta de Corthona
  5332. Petrus Morsellus Nucerinus
  5333. Petrus Narsenus Narniensis
  5334. Petrus Nicolaus Barnabeus de Visso
  5335. Petrus Nicolaus Curti de Montifalco
  5336. Petrus Nuntius Cynus a Monteregali de Regno
  5337. Petrus Orlandinius Lucensis
  5338. Petrus Pallius Leonissanus
  5339. Petrus Passalaqua Alexandrinus
  5340. Petrus Patolfi de Florentia
  5341. Petrus Paulonius de Aquasparta
  5342. Petrus Paulus Anatholiensis
  5343. Petrus Paulus Albericus Nucerinus
  5344. Petrus Paulus Baronus Esinus
  5345. Petrus Paulus Benignus a Camerino
  5346. Petrus Paulus Cerichellus de Ameria
  5347. Petrus Paulus de Lenis de Urbe
  5348. Petrus Paulus de Sibenicis ab Insula Maiori
  5349. Petrus Paulus de Sig.za de Interocria
  5350. Petrus Paulus Florianus Fulginas
  5351. Petrus Paulus Ieronimi de Urbino
  5352. Petrus Paulus Inbutius de Fossato
  5353. Petrus Paulus Iohannis Batiste de la Rocca
  5354. Petrus Paulus Largi de Borgo
  5355. Petrus Paulus Melegarius Ianuensis
  5356. Petrus Paulus Melegarius Siculus
  5357. Petrus Paulus Miglionius de Borgo Sancti Sepulcri
  5358. Petrus Paulus Oliva Aquilanus
  5359. Petrus Paulus Rotus Siculus
  5360. Petrus Paulus Saccus de Viterbio
  5361. Petrus Paulus Sempronius Ariminensis
  5362. Petrus Paulus Tancredutii de Raneriis de Perusio, porte Solis
  5363. Petrus Petrotius de Sigillo
  5364. Petrus Philippus Florentius Auximanus
  5365. Petrus Piccinus a Sarteano degens in Terra Hispelli
  5366. Petrus Pierius Senensis
  5367. Petrus Pollionius Viterbensis
  5368. Petrus Pons Sardus Algrarensis
  5369. Petrus Pritellus de Faventia
  5370. Petrus Putii de Sancto Geminiano
  5371. Petrus Rainaldutii de Perusio
  5372. Petrus Recineus Galeota Urbinas
  5373. Petrus Riccius de Teramo
  5374. Petrus Rocca Neapolitanus
  5375. Petrus Rosatus Interamnas
  5376. Petrus Rota Ravennatensis
  5377. Petrus Rottinus Reatinus
  5378. Petrus Salvena de Tuderto
  5379. Petrus Segnis de Florentia
  5380. Petrus Simon Medianox de Aesio
  5381. Petrus Simon Simoncellus de Fabriano
  5382. Petrus Simon Vicolus de Sancto Severino
  5383. Petrus Thebaldescus de Nursia
  5384. Petrus Thomas Paleus de Cortona
  5385. Petrus Thomasius Cortonensis
  5386. Petrus Thuribulis de Hispello
  5387. Petrus Toctus de Cerreto
  5388. Petrus Tomassus de Corsini de Florentia
  5389. Petrus Tomassus domini Mariotti (de Buoncambi) de Perusio, porte Eburnea
  5390. Petrus Tromba Leonessanus
  5391. Petrus Tundus Eugubinus
  5392. Petrus Tutii de Cento
  5393. Petrus Ursinus Romanus
  5394. Petrus Valentini de Perusio
  5395. Petrus Vannis de Acquapendenti
  5396. Petrus Vellius Romanus
  5397. Petrus Venantius de Cassia
  5398. Petrus Venturellus Amerinus
  5399. Petrus Venturocius de Castro Senalongensis
  5400. Petrus Vincentius Carlutius de Serra Sancti Quirici
  5401. Petrus Vittorius de Gualdo
  5402. Petrusantonius Persantes de Saxoferrato
  5403. Petrusfelix Magnanus Montonensis
  5404. Petrusfelix Tarquini de Monteulmi
  5405. Petrushieronymus Francischius de Burgo Sancto Sepulchro
  5406. Petrusmatthaeus Liliera Urbinatensis
  5407. Petruspaulus Phoebeus Urbevetanus
  5408. Petrusphilippus Florentius Auximas
  5409. Petrusvincentius Christianus Civitatis Tifernatis
  5410. Petrutius de Aquila
  5411. Phebus Francolini de Montealbodio
  5412. Phebus magistri Nicolai de Pergula
  5413. Phebus Orei de Pergula
  5414. Phebus ser Antonii de Pergola
  5415. Philibertus de Valentibus de Trevio
  5416. Philidius Morabotinus Urbevetanus
  5417. Philippus de Sulmona
  5418. Philippus de Pisis
  5419. Philippus Actus Tuders
  5420. Philippus Alegritti de Amatrice
  5421. Philippus Alegrittus de Amatrice
  5422. Philippus Antoni Pazaglie Caballi de Eugubio
  5423. Philippus Antonius de Lucis Tudertinus
  5424. Philippus Badalucchius Pergulensis
  5425. Philippus Baldacchinus
  5426. Philippus Bologninus Fulginas
  5427. Philippus Bonfilius de Gualdo Nucerie
  5428. Philippus Burianus de Ceva
  5429. Philippus Cantarinus de Fano
  5430. Philippus Caufridius de Montifalchio
  5431. Philippus Ciottus Uguvinus
  5432. Philippus de Albizis de Florentia
  5433. Philippus de Baldesche de Perusio
  5434. Philippus de Berardis de Monte Feltro
  5435. Philippus de Corsini de Florentia
  5436. Philippus de Geminis Romanus
  5437. Philippus de Paradisis de Civita Castellana
  5438. Philippus Franciolus Trebie
  5439. Philippus Galeoctus Eugubinus
  5440. Philippus Georginus de Esio
  5441. Philippus Giptius de Monte Gallorum
  5442. Philippus Humanus Pergulensis
  5443. Philippus Iacobutius Nucerinus
  5444. Philippus Innocenti de Massini de Perusio
  5445. Philippus Letus de Spoleto
  5446. Philippus Mannus ex Civitate Plebis
  5447. Philippus Marinellus Gualdensis
  5448. Philippus Martellus de Spoleto
  5449. Philippus Martianesius Foroliviensis
  5450. Philippus Merlinus Romanus
  5451. Philippus Micialdus Eugubinus
  5452. Philippus Nutus Eugubinus
  5453. Philippus Palmerius a Colle Corvino
  5454. Philippus Piissimus de Monte Bodio
  5455. Philippus Pilumnus Veronensis
  5456. Philippus Pinus Auximas
  5457. Philippus Pinus Auximanas
  5458. Philippus Piperonius de Montifalchio
  5459. Philippus Rentius de Trebio
  5460. Philippus Salvolus Interamnensis
  5461. Philippus ser Andree ser Nutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  5462. Philippus ser Gualterocti de Senis
  5463. Philippus ser Lippus Cortonensis
  5464. Philippus Simonesius de Castro Collimancii
  5465. Philippus Titus Thiphernas
  5466. Philippus Toneus de Cerreto Spoletana diocesis
  5467. Philippus Ubaldus Matelicus
  5468. Philippus Vecchius Vissanus
  5469. Phillippus Bravius ex Tuderto
  5470. Phyrrhus de Untis Fulginas
  5471. Phyrrus Flumineus Esterpeti
  5472. Pichi Massimo
  5473. Pier Iohannes de la Rocca
  5474. Pier Vincentius Briccialdus de Tuscia
  5475. Piernicolo de Asese
  5476. Pierus Barsis de Perusio, porte Sancti Angeli
  5477. Pietro Antonio Magalotti Terni
  5478. Pietrus Bettinus Durantinus
  5479. Pindarus Celius de Trebio
  5480. Pinolus Pinolus Eugubinus
  5481. Pinus de Artusinis de Bononia
  5482. Pirrhus Mancinus de Urbeveteri
  5483. Pirrus de Comitibus de Genga
  5484. Pirrus Marchesanus Tifernas
  5485. Pirrus Maurus Arretinus
  5486. Pirrus Narus Romanus
  5487. Pisolus ser Luce de Perusio
  5488. Pitius Tome de Eugubio
  5489. Pius de Magoniis de Urbe Vetere
  5490. Pius Randolus Tiphernas
  5491. Placidus de Prosperis Vissanus
  5492. Placidus Moscatellus de Terra Castri Plebis
  5493. Placidus Nolphus Sulmonensis
  5494. Placidus Placidus Senensis
  5495. Placidus Regius de Asisio
  5496. Plebanus de Camerino
  5497. Plinius Thomassius Cortonensis
  5498. Polenius Paulinus Amatricis
  5499. Polidorus Melosius de Terra Castri Plebis
  5500. Polidorus Ovidii Gualdensis
  5501. Pollidorus de Pollidoris de Tuscia
  5502. Polonius Polini de Morro
  5503. Polycarpus Boninus Veliternus
  5504. Polydorus de Prinis de Cesena
  5505. Polydorus Melinus ex Ilicina Civitate
  5506. Pompeius Andreuccius Tudertinus
  5507. Pompeius Arrigonius
  5508. Pompeius Azolinus de Firmo
  5509. Pompeius Baratta de Setia
  5510. Pompeius Bisecchus de asisio
  5511. Pompeius Bisticchius de Asisio
  5512. Pompeius Bonalingua Tudertinus
  5513. Pompeius Cangrossius Ariminensis
  5514. Pompeius de Andreuccis de Tuderto
  5515. Pompeius de Vecchiis Camplensis
  5516. Pompeius Fossius de Rocca Contratta
  5517. Pompeius Gallius de Cisterna
  5518. Pompeius Gilius Fulginas
  5519. Pompeius Iacobi Detatis de Force
  5520. Pompeius Interverius Aquilanus
  5521. Pompeius Longinius Tifernas
  5522. Pompeius Mancinus de Monte Fortino
  5523. Pompeius Marius de Monteregali
  5524. Pompeius Marsilius de Plagario
  5525. Pompeius Nutius Eugubinus
  5526. Pompeius Pucciattus Mevanas
  5527. Pompeius Roccus a Populo
  5528. Pompeius Rodulfinus de Visso
  5529. Pompeius Salvonius de Aesio
  5530. Pompeius Scorcellius Eugubinas
  5531. Pompeius Simonius de Sutrio
  5532. Pompeius Tingolus Ariminensis
  5533. Pompeius Varrinus Tifernas
  5534. Pompeius Virginius de Macerata
  5535. Pompeus Binus de Assisio
  5536. Pompeus Claudius Pergulensis
  5537. Pompeus Clavarius de Terra Sancti Angeli
  5538. Pompeus de Bini de Assisio
  5539. Pompeus Largius Lanbardus
  5540. Pompeus Lazzarinus Mylonensis
  5541. Pompeus Minutellus de Cetona
  5542. Pompeus Rainus Ravenatensis
  5543. Pompeus Sassus Perusinus
  5544. Pompeus Sperellus de Assisio
  5545. Pompilius Arcangelus de Saxiferrato
  5546. Pompilius Calepius Bergomensis
  5547. Pompilius Egidius de Assisio
  5548. Pompilius Fontius Eugubinus
  5549. Pompilius Iobbius de Terra Montoni
  5550. Pompilius Tarusius de Urbe Veteri
  5551. Pompilius Trombettus de Eugubio
  5552. Pomponius Bonifatius de Saxoferrato
  5553. Pomponius Martorellius de Spoleto
  5554. Pomponius Spilimbergus Guastallensis
  5555. Pomponius Tebaldeschus de Nursia
  5556. Ponpaeus Gierinus Tifernas
  5557. Pontianus de Angiolis de Civitate Plebis
  5558. Pontianus Fargna ex Civitate Plebis
  5559. Porciello da Roma
  5560. Porfirius Felicianus de Gualdo
  5561. Possens Possentius a Fabriano
  5562. Possentes de Possentis de Gualdo
  5563. Presbiter Baptista Garganus Bergomas
  5564. Primarius Primarius de Urbeveteri
  5565. Propertius Frenfanellus de Cassia
  5566. Propertius Possentius Fabrianensis
  5567. Propositus de Aquila
  5568. Prosper Chartarius ex Foro Sempronii
  5569. Prosper de Alexandris Bergomensis
  5570. Prosper de Capitibus aliter de Catonibus civis romanus
  5571. Prosper de Isacch macerantensis
  5572. Prosper Felix de Castro Durantis
  5573. Prosper Georgeus Velliternensis Romanus
  5574. Prosper Honufrii de Sulmone
  5575. Prosper Maffeus Regensis
  5576. Prosper Messorius Regiensis
  5577. Prosper Moronus Loci Pontani diocesis Aquarum
  5578. Prosper Mutus Regiensis
  5579. Prosper Petrusfranciscus Calliensis
  5580. Prosper Roseus de Civitate Penne Aprutii Regni Sicilie
  5581. Prospero Mariotti Perugia
  5582. Prosperus Ciccolus de Mevania
  5583. Prosperus de Prosperi de Terra Valentani
  5584. Prosperus Fagnani de Sancti Angeli in Vado
  5585. Prosperus Farinacii de Urbe
  5586. Prosperus Petrutius de Tuderto
  5587. Ptolemaeus Gambettellius de Fano
  5588. Ptolomeus de Lucacinis de Trebia
  5589. Pulidamas Tibertus de Cesenna
  5590. Pynus de Gozzedinis de Bononia
  5591. Pyrrhus Baldassinus de Aesio
  5592. Pyrrhus Choellius de Urbeveteri
  5593. Pyrrhus Collaltus Tarvisinus
  5594. Pyrrhus de Bonafacie de Civitate Duccali
  5595. Pyrrhus Delphycus de Tuderto
  5596. Pyrrhus Felicius Durantinus
  5597. Pyrrhus Herculanus Camers
  5598. Pyrrhus Theodorus de Balnearia
  5599. Quintilianus Antonii de Castro Figlini
  5600. Quintilianus Cappellus de Amatrice
  5601. Quintilianus Clementius Corinaltensis
  5602. Quintilianus Lamponus de Monte Fortino
  5603. Quintilianus Pavonius de Terra Roncilioni
  5604. Quintilius Cirochus Fuglinas
  5605. Quintilius de Mariis de Spoleto
  5606. Quintilius Ninus da Castro Pacciani
  5607. Quintius Petruccius de Ameria
  5608. Rafel de Pensauro
  5609. Raffaele Marchesi Magione
  5610. Raffaellus de Albrizis Urbevetanus
  5611. Raimundus de Interande
  5612. Raimundus Anticus Maceratensis
  5613. Raimundus Cavitelli de Cremona
  5614. Raimundus Pelegrinus Aesinus
  5615. Rainaldus de Cicilia
  5616. Rainaldus Angelinus de Scriphis de Calasio
  5617. Rainaldus Bartolutii de Spello
  5618. Rainaldus de Rainaldis ex Castro Gualdi Captaneorum
  5619. Rainaldus Iacobutius de Nuceria
  5620. Rainaldus Isfera Zulii de Leontino de Sicilia
  5621. Rainerius Ceulus Romanus
  5622. Rainerius Tomasius Cortonensis
  5623. Rainutius Benedictonius Tudertinus
  5624. Rainutius Comes de Fabriano
  5625. Ranaldus Cutii de Cortonio
  5626. Ranaldus Iacobi Morelli de Porcula
  5627. Ranaldus magistri Venantii de Camerino
  5628. Ranerius de Raneriis de Gualdo
  5629. Ranerius Francus de Perusio, porte Sancte Subxanne
  5630. Raniere Andreuctii de Monte Vibiano (de Perusio)
  5631. Raniere de messer Pietro Pauolo de Raniere de Perusio, porte Solis
  5632. Ranuccius Massuccius Urbevetanus
  5633. Ranutio Iacobi de Perusio
  5634. Raphael Bertollo Genuensis
  5635. Raphael de Ravignanis de Penna Billorum
  5636. Raphael domini Iohannis Baptiste de Petronibus de Trevio
  5637. Raphael Meduceus Sarzane
  5638. Raphael Thaonius a Terra Castri Plebis
  5639. Raphael Vaschensius Urbevetanus
  5640. Raphel Mamoneus de Anglario
  5641. Raynaldus Bracherius de Urbino
  5642. Raynaldus Venturinus Trebianus et civis Spoletanus
  5643. Raynucius Rodolfinus Camers
  5644. Recuperus Guillelmi de Sancto Miniato
  5645. Redulfus Morfus Firmanus
  5646. Remulus Corradus Hispellas
  5647. Remus Iuncta de Saxoferrato
  5648. Restaurus Cecolus de Sancto Gennesio
  5649. Restaurus Pernicole Castaldi de Perusio, porte Sancti Petri
  5650. Restaurus Titellius de Nursia
  5651. Ribechi Antonio
  5652. Riccardus de Viterbo
  5653. Riccardus de Bagnariis ex Massa Lombardorum
  5654. Ricciardus de Castignano
  5655. Ricciardus Benamatus Cantianensis
  5656. Ricciardus de Bartolinis de Perusio
  5657. Ricciardus de Malombris de Cremona
  5658. Riccius de Ricciis Monte Regali
  5659. Riccobaldus de Tectalasinis