Skip to content

Provincia di Perugia

Luogo incluso in

  1. Achille Sansi da Spoleto
  2. Acrisius Pinus de Assiseo
  3. Acursius domini Tindari de Bartolis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  4. Adabiles Codilus Spoletinus
  5. Adonius Salvius de Monte Sancto
  6. Adrianus Delius de Fuglinea
  7. Adrianus Montinus Montonensis
  8. Aemilius Marionus Eugubinus
  9. Aeneas Silvestrinus de Nursia
  10. Agabitus de Grassis de Spoleto
  11. Agabitus ser Mathei de Perusio, porte Sancti Angeli, parochie Sancti Fortunati
  12. Agnilus de Pauli Tifernas
  13. Agostini Ermenegildo
  14. Agustinus Fracassinus de Fracta
  15. Albanensis Albanensis de Castro Sigilli
  16. Albertus de Bellis De Perusio
  17. Albertus de Guidalotte de Perusio
  18. Albertus de Treis de Mevania
  19. Albertus domini Alberti de Perusio, porte Sancti Petri
  20. Albertus Laurentii de Perusio, porte Sancti Petri
  21. Alciatus Satius de Asisio
  22. Alegrus de Sancta Natolia
  23. Alessander Orfinus Fulginas
  24. Alessander Sirena de Fulgineo
  25. Alessander Ubertus Tifernas
  26. Alessandro Pascoli
  27. Alessio Olivieri de Nocera
  28. Alexander Albertus de Mevania
  29. Alexander Andreolus de Eugubio
  30. Alexander Augustiensis Luce Tuders
  31. Alexander Bellius Eugubinus
  32. Alexander Bienincasa
  33. Alexander Bovarellus Eugubinus
  34. Alexander Calandrinus de Fossato
  35. Alexander Carnevalis de Nuceria
  36. Alexander Carocius Tudertinus
  37. Alexander Cittadonus de Cassia
  38. Alexander de Binis Assisias
  39. Alexander de Peccinis de Eugubio
  40. Alexander domini Angeli de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  41. Alexander domini Angeli de Ubaldis de Perusio, porte Heburnee
  42. Alexander Faber Tifernas
  43. Alexander Granella de Gualdo
  44. Alexander Oliverius Nucerinus
  45. Alexander Sabinus de Tuderto
  46. Alexander ser Titus Tifernas
  47. Alexander Tartalius Montonensis
  48. Alexander Tottus a Cerreto
  49. Alexius Oliverus Nucerinus
  50. Alfonsus de Spontis civis Perusinus de Fratta
  51. Alfonsus Gentilonus Tudertinus
  52. Alfonsus Pallectonius Spoletinus
  53. Aliprandus de Domo Spoletanus
  54. Allexander Brunellus de Castro Fratte
  55. Alovigius Andruccioli de Perusio, porte Sancti Angeli
  56. Aloysius Civolus Thiphernas
  57. Alphonsus Confidatus Assisiensis
  58. Alphonsus de Moscatellis de Terra Castri Plebis
  59. Aluisius de Tontibus Eugubinus
  60. Alvisius de Nursia
  61. Amedeus de Giustini de Civitate Castelli
  62. Amelius Ameluccius de Tuderto
  63. Amerigus Egius de Spoleto
  64. Amilcar Cesarinius de Fracta
  65. Anastasius Tottus ex terra Cerreti
  66. Anchises Camillius Montonensis
  67. Andreas de Perusio
  68. Andreas Angeli de Perusio
  69. Andreas Antoniaccius de Assisi
  70. Andreas Baccius de Tuderto
  71. Andreas Ciardellus Nursinus
  72. Andreas Corboli de Castro Antriae
  73. Andreas Cybo de Fracta
  74. Andreas de Buontempi de Perusio
  75. Andreas de Pieraccianis Castilionis Lacus
  76. Andreas Fidelis de Spoleto
  77. Andreas Iohannes de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  78. Andreas Marzanus ex Monte Sancte Marie
  79. Andreas Marzius Citernensis
  80. Andreas Morici de Perusio, porte Solis
  81. Andreas Oddus Tudertinus
  82. Andreas Parentius de Spoleto
  83. Andreas Petrillus de Trevio
  84. Andreas Petrinus de Castro Agelli
  85. Andreas Ranerii de Monte Vibiano de Perusio
  86. Andreas Romanus Spoletinus
  87. Anestagius magistri Orvetani de Perusio, porte Sante Subsanne
  88. Angelinus de Angelinis Hispellas
  89. Angelus Alexandri de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  90. Angelus Angeluccius de Nursia
  91. Angelus Balleonibus de Perusio
  92. Angelus Benedictus Spoletinus
  93. Angelus Berretta Hyspello
  94. Angelus Catalutius de Spoleto
  95. Angelus Contius de Castello
  96. Angelus Cortigianus de Tuderto
  97. Angelus de Benedictis de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  98. Angelus de Manciis Nucerinus
  99. Angelus de Ubaldis junior de Perusio
  100. Angelus dela Gemma de Perusio
  101. Angelus Felice Malateste de Nardutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  102. Angelus Felix de Langerillis de Mevania
  103. Angelus Fracassinus Frattensis
  104. Angelus Frenfanellus Fulginatensis
  105. Angelus Fusconius de Nursia
  106. Angelus Gregorius de Fulginea
  107. Angelus Iacobutius de Nuceria
  108. Angelus Iacoputii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  109. Angelus Iohanni de Balestrinis de Perusio, porte Sancti Petri
  110. Angelus Iohannis de Periglis de Perusio, porte Eburnea parochie Sancti Stephani
  111. Angelus Laurentii de Cantagalina de Perusio, porte Solis
  112. Angelus Luci Antonii de Gualdo Nucerie
  113. Angelus Lutius a Massa Tudertine diocesis
  114. Angelus magistri Francisci de Perusio
  115. Angelus Manutius Tifernas
  116. Angelus Matalucius de Tuderto
  117. Angelus Pontanus de Cerreto
  118. Angelus Putii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  119. Angelus quoddamFabriti de Paracinis de Terra Castri Plebis
  120. Angelus Roseus ex Terra Castri Plebis
  121. Angelus Roseus e Civitate Plebis
  122. Angelus Senibaldus de Gualdo
  123. Angelus ser Francisci de Perusio, porta Sancte Subxanne et parochia Sancti Valentini
  124. Angelus ser Iohannis de Perusio, porte Sancti Petri
  125. Angelus Sfortia Hispello
  126. Angelus Vannis Bernardi de Perusio, porte Sancti Petri
  127. Angelutius alias Mancinus de Perusio
  128. Annibal Camillus Nucerinus
  129. Annibal Honofrius Typhernas
  130. Annibal Orlandus a Civitate Plebis
  131. Annibal Raynaldus de Mevania
  132. Annibale Mariotti Perugia
  133. Anselmus Evangelista de Assisio
  134. Antoninus de Antoninis de Gualdo
  135. Antoninus Delphinus de Spoleto
  136. Antonio Mezzanotte
  137. Antonius de Gualdo
  138. Antonius de Asisio
  139. Antonius de Asisio
  140. Antonius Alfonsus de Comitibus ab Hispello
  141. Antonius Angeluccius de Hispello
  142. Antonius Angelutii de Perusio
  143. Antonius Anticus Mevanas
  144. Antonius Baldassaninus de Monteleone
  145. Antonius Baldassarinus de Terra Monteleonis
  146. Antonius Bartonius de Hyspello
  147. Antonius Bernabous de Fulgineo
  148. Antonius Bernardinius de Terra Citerne
  149. Antonius Bernardinus Citerniensis
  150. Antonius Bordonius de Bastia
  151. Antonius Britius de Civitate Plebis
  152. Antonius Carnevalis de Civitate Nucerie
  153. Antonius Caruccius Eugubinus
  154. Antonius de Cristianis Civita Castelli
  155. Antonius de Salvettis Gualdensis
  156. Antonius de Tortis de Mevania
  157. Antonius domini Nicolai de Baregianis de Perusio, porte Sancti Petri
  158. Antonius Fidus de Spoleto
  159. Antonius Franciscus Egidius de Asisio
  160. Antonius Franciscus Marchesanius Thifernas
  161. Antonius Guglierius de Assisio
  162. Antonius Iohannis de Civitate Castelli
  163. Antonius Lamparellus Hispellas
  164. Antonius Libellus Tifernas
  165. Antonius Lignanus e Fratta
  166. Antonius magistri Coppoli de Castro Marsciani
  167. Antonius magistri Petri
  168. Antonius Maria Canitius Montonensis
  169. Antonius Maria Petricciolus de Assisio
  170. Antonius Maria Venturinus de Trebio
  171. Antonius Marias Patritius de Cerreto
  172. Antonius Matei Pictignani de Perusio, porte Sancti Angeli
  173. Antonius Mathei de Castro Marsciani
  174. Antonius Meloriutiuss Tifernas
  175. Antonius Mensuratus e Precibus
  176. Antonius Montius de Spoleto
  177. Antonius Nicolaus Pasqualius de Castielione Fosco
  178. Antonius Orlandus de Terra Castri Plebis
  179. Antonius Pacificus Paulutius de Hyspello
  180. Antonius Pauli de Perusio
  181. Antonius Paulinus a Civitate Plebis
  182. Antonius Peccius Eugubinus
  183. Antonius Perfrancisci de Valentis de Trevio
  184. Antonius Piermathei de Perusio, porte Solis
  185. Antonius Poggius Fulginas
  186. Antonius Poggius de Fulginia
  187. Antonius Pontus de Terra Bastie
  188. Antonius Putii de Michelottis de Perusio
  189. Antonius Rainaldus de Troilis de Nuceria
  190. Antonius Rainaldus Troylus de Nucerio
  191. Antonius Rosarius Spoletinus
  192. Antonius Rutilius Benignus ab Assisio
  193. Antonius Salvatorius Gualdensis
  194. Antonius Salvettus de Spoleto
  195. Antonius Seneca de Nursia
  196. Antonius ser Iacobi de Assisio
  197. Antonius Simonetti Perusinus
  198. Antonius Smagius de Terra Castri Plebis
  199. Antonius Tundius Eugubinus
  200. Antonius Ungulatus de Monte Falco
  201. Antoniusfranciscus Durantes de Assisio
  202. Aquilius Accursius Tudertinus
  203. Archangelus Beneamatus de Eugubio
  204. Ariodante Fabretti Perugia
  205. Aristoteles Donatus Trebias
  206. Armerius Persius Tudertinus
  207. Arminius Mondinus Eugubinus
  208. Arrigus Gasparis Ricutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  209. Ascanius Ascancollus Tudertinus
  210. Ascanius Biscazantius Eugubinus
  211. Ascanius Comitius de Spoleto
  212. Ascanius de Boncontibus de Nursia
  213. Ascanius Floramontius de Civitate Castelli
  214. Ascanius Gothus de Castro Plebis
  215. Ascanius Sfortia Hispellas
  216. Ascanius Theobaldus de Castro Plebis
  217. Aschanius Fontius Tuders
  218. Asdrubal Rampaccius Citernensis
  219. Asdrubal Ritius de Trebio
  220. Astolfus Caciottus de Hispello
  221. Attilius Luntus Fulginas
  222. Attilius Sbarra Tudertinus
  223. Augustinus Berretta de Hispello
  224. Augustinus Casellius de Civitate Plebis
  225. Augustinus domini Riccardi Pontanus
  226. Augustinus Lucentinus de Fulgineo
  227. Augustinus Montegranellus de Euguvio
  228. Augustinus Vagnarellus Tifernas
  229. Augustinus Valentinus Tuders
  230. Augustus Lucarinus de Trebio
  231. Aurelius Bartoluccius Tudertinus
  232. Aurelius Mancinus Tefernensis
  233. Aurelius Paulotius de Castro Pacciani
  234. Baglione Ugolini de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  235. Baldasar Ansidei de Perusio
  236. Baldasar Bellanus Assisiensis
  237. Baldasar Fabritii de Signorellis de Perusio
  238. Baldasar magistri Guilielmi de Perusio
  239. Baldinus Varinus de Fulginia
  240. Baldus [...] Angeli Bianche de Assisio
  241. Baldus Bastiani de Eugubio
  242. Baldus domini Angeli de Periglis de Perusio, porte Eburnea
  243. Baldus Gelusius de Spoleto
  244. Baldus Guadagnius de Trevio
  245. Baldus Senilis de Montifalchio
  246. Baldus ser Cole de Bartholinis de Perusio, porte Eburnee
  247. Baldus Zocchus de Tiferno
  248. Balthasar de Mazzicis de Asisio
  249. Balthasar Manitii de Bittonio
  250. Bandinus magistri Thebaldi de Perusio, porta Sancti Angeli
  251. Baptista de Nursia
  252. Baptista Benenatus Piccolomineus de Cassia
  253. Barnabeo de Montefalco
  254. Barone Gualfredutii de Perusio, porte Sancti Petri
  255. Bartholomeus Albericus de Nuceria
  256. Bartholomeus Angelinus Nucerinus
  257. Bartholomeus de Comitibus Hispellas
  258. Bartholomeus de Periglis de Perusio, porte Solis
  259. Bartholomeus de Raneriis de Perusio
  260. Bartholomeus de Ubaldis de Perusio
  261. Bartholomeus Francisci Ciccori de Mevania
  262. Bartholomeus Francisci ser Francisci de Perusio, porte Solis
  263. Bartholomeus Iohannis Schiacti de Perusio
  264. Bartholomeus Mazzonus Tifernas
  265. Bartholomeus Nicole de Perusio
  266. Bartholomeus Parentius de Spoleto
  267. Bartholomeus Persianus de Bittonio
  268. Bartholomeus ser Antonii de Gualdo Captaneorum
  269. Bartholomeus ser Hermanni de Perusio, porte Sancte Subxanne
  270. Bartholomeus Taglieschus Tipherno
  271. Bartholomeus Ugulinus Eugubinus
  272. Bartolomeo Egidii de Citerna
  273. Bartolomeus Andreolus Eugubinus
  274. Bartolomeus Berlenghini de Perusio, porte Sancti Angeli
  275. Bartolomeus Iohannis Salvatti [?] de Perusio, porte Sancte Subxanne
  276. Basilius Berardus Assisias
  277. Basilius Morellio de Cerreto
  278. Bastianus Benedictionus Tuders
  279. Batista Luce de Spoletium
  280. Batista ser Nicolai olim de Eugubio civis Perusinus
  281. Battista Putius Hispellas
  282. Belardinus Mariottus de Mevania
  283. Benedictus Antonius Benedictonius de Tuderto
  284. Benedictus Argentius de Nursia
  285. Benedictus Barnabò Fulginas
  286. Benedictus Barzius Eugubinus
  287. Benedictus Berrecta Ispello
  288. Benedictus Cremesinus de Tuderto
  289. Benedictus de Benedictis de Capra de Perusio, porte Sancti Angeli
  290. Benedictus de Guidalotte de Perusio, porte Sancti Petri
  291. Benedictus de Valentibus de Trevio
  292. Benedictus Faventius de Cannaria
  293. Benedictus Felitianus de Gualdo
  294. Benedictus Grillus Eugubinus
  295. Benedictus magistri Benedicti de Nursia
  296. Benedictus Mattheus de Canaria
  297. Benedictus Paulutii de Barsis de Perusio, porte Solis
  298. Benedictus Paulutius de Hyspello
  299. Benedictus Rancinus Eugubinus
  300. Benedictus Reguardati de Nursia
  301. Berardino de Fioravante de Bieneincasa de Perusio, porte Solis
  302. Berardinus de Gulielmis de Perusio, porta Heburnea
  303. Berardinus Iohannis Philippi de Trebia
  304. Bernadinus Cirocchus Fulginas
  305. Bernadinus Racanus Tudertinus
  306. Bernardinus de Civitate Castelli
  307. Bernardinus Alfani de Perusio
  308. Bernardinus Alloysius de Assisio
  309. Bernardinus Aloysius Assisiensis
  310. Bernardinus Arnallus Tudertinus
  311. Bernardinus Bedi de Molaciis Eugubinus
  312. Bernardinus Bonavisius de Spoleto
  313. Bernardinus Calvus Montifalchius
  314. Bernardinus Calvus Moriconus de Monte Falcone
  315. Bernardinus Campellus Spoletinus
  316. Bernardinus Cardanetus Montonensis
  317. Bernardinus Cercavilla Eugubinus
  318. Bernardinus de Benedictis de Hispello
  319. Bernardinus de Rafaelibus de Eugubio
  320. Bernardinus Doni de Perusio
  321. Bernardinus Eleutherius de Civitate Plebis
  322. Bernardinus Facchinus de Eugubi
  323. Bernardinus Faronius Fulginas
  324. Bernardinus Fregosus de Gualdo
  325. Bernardinus Ghirellus Eugubinus
  326. Bernardinus Hanibalis de Gregori de Perusio, porte Solis
  327. Bernardinus Iacobillus de Fulgineo
  328. Bernardinus Leoncinus Mevanas
  329. Bernardinus Leonellus de Assisio
  330. Bernardinus Leonellus Fabianus Eugubinus
  331. Bernardinus Lilius Tuders
  332. Bernardinus Ludovici Cenci de Perusio
  333. Bernardinus Manaseus Tifernas
  334. Bernardinus Manfredus Eugubinus
  335. Bernardinus Martellinus Vectoniensis
  336. Bernardinus Masseus Tudertinus
  337. Bernardinus Moronus de Gualdo
  338. Bernardinus Paulutius Tudertinus
  339. Bernardinus Prosperus Tuders
  340. Bernardinus Riccius de Tuderto
  341. Bernardinus Stefanutius Tuders
  342. Bernardinus Umbertus Typhernas
  343. Bernardinus Verolinius de Gualdo
  344. Bernardus de Trevio
  345. Bernardus de Mazzieri de Trevio
  346. Bernardus Parentius Spoletanus
  347. Berrardinus de Cianis de Hispello
  348. Bianciardinus Alovigii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  349. Bieneincasa Berardini de Bieneincasa de Perusio
  350. Blasius Scardutius de Cerreto
  351. Blasius Vitalis de Bastia
  352. Blaxius de Eugubio
  353. Bonaccontius Caffarellus Hispellas
  354. Bonaventura Angelinus Hispellas
  355. Bonaventura Antolinius de Panicalis
  356. Bonaventura de Grillis assertus de Armannis de Eugubio
  357. Bonaventura Moroctus Fulginas
  358. Bonaventura Palatius Thipernatensis
  359. Bonaventura Pulio de Monte Sancte Marie
  360. Bonaventura Victorius de Gualdo
  361. Bonifactius Orolandus de Terra Castri Plebis
  362. Bonifatius domini Curradi de Sancta Anatolia
  363. Bonifatius Gregorius de Fulginea
  364. Boniohannes Batiste de Perusio
  365. Bonucci Giovan Angelo
  366. Brunarius ser Massarelli de Perusio, porte Solis
  367. Buccio
  368. Buoncambio de Buoncambi de Perusio
  369. Caesar Fumagiolius de Perusio
  370. Caesar Gherardus
  371. Caesar Iobbius de Terra Montoni
  372. Caietanus Antonius de Tadeis de Cassia
  373. Camillo Alberti dei Baglione de Perusio, porte Sancti Petri
  374. Camillus Albizzinus Tifernas
  375. Camillus Angelinus de Hyspello
  376. Camillus Baciochis de Trevio
  377. Camillus Brusinus Tifernes
  378. Camillus de Abbatis Egovinus
  379. Camillus de Vermiglioli de Perusio
  380. Camillus Francisci ser Mattei de Asisio
  381. Camillus Longinius Tifernas
  382. Camillus Manutius de Civitate Castelli
  383. Camillus Pinus de Assisio
  384. Camillus Rampaccius Citernensis
  385. Camillus Rigius Eugubinus
  386. Camillus Victorius Trifernas
  387. Carbonchi Carbonchio de Perusio
  388. Carlo Petri deli Scire de Perusio, porte Sancte Subxanne
  389. Carlus Boldrinus a Costaciario
  390. Carlus Vitellius Tifernas
  391. Carolus a Monte ex Marchionibus Montis Sancte Marie
  392. Carolus Agatonius de Montefalchio
  393. Carolus Amanucius de Asisio
  394. Carolus Angelinus de Assisio
  395. Carolus Antonii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  396. Carolus Berardellius de Nursia
  397. Carolus Bisticcius Assisiensis
  398. Carolus Bonifatius Costaciariensis
  399. Carolus Capogrossi Tudertinus
  400. Carolus Casavecchia de Fulgineo
  401. Carolus de Blanchinis Eugubino
  402. Carolus Diotallevius Mevanas
  403. Carolus Durantes de Asisio
  404. Carolus Fabbrus de Gualdo
  405. Carolus Felicianus Gualdensis
  406. Carolus Guiducius a Civitate Plebis
  407. Carolus Hondedeus Iguvinus
  408. Carolus Iacobutius Nucerinus
  409. Carolus Iobbius Montonensis
  410. Carolus Lucius Tudertinus
  411. Carolus Mandarinus de Trebio
  412. Carolus Matascellius Nursinus
  413. Carolus Mutius Cencius Vectoniensis
  414. Carolus Oliverius Nucerinus
  415. Carolus Philipputius de Asisio
  416. Carolus Pizzottus de Typherno
  417. Carolus Pongellus de Sancta Anatolia
  418. Carolus Sciamanna de Oppido Collisazzonis
  419. Carolus ser Francisci Nicolai Ferroli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  420. Carolus Vitelleschus Fulginas
  421. Carulus Antonius Gabriellus de Eugubio
  422. Castor Durante de Gualdo
  423. Cataldinus de Monte Sancto
  424. Catarinus Angelus Lancius de Hyspello
  425. Cecilianus de Gualdo
  426. Celsus de Anticis Mevanatus
  427. Centius Pontanus Spoletinus
  428. Cervasius Orlandus de Castro Plebis
  429. Cesar Allegrettus Mevanas
  430. Cesar Badissius Tyfernas
  431. Cesar Biviglianus de Sterpeto
  432. Cesar Catenutius de Castro Plebis
  433. Cesar de Rubeis Fulginas
  434. Cesar Docciolus Tifernas
  435. Cesar domini Macthei de Silvestrinis de Nursia
  436. Cesar Eleusarius Tifernas
  437. Cesar Lucarinus de Trevio
  438. Cesar Nuccius Eugubinus
  439. Cesar Pompeius Tudertinus
  440. Cesar Scarmilio Fulginas
  441. Cesar Sperellus Assisiensis
  442. Cesar Thebaldiscus de Nursia
  443. Cesar Thomassinus Tudertinus
  444. Cesar Tignosinus de Fulgineo
  445. Cesare de Crispoltis de Perusio
  446. Cesare Massari Perugia
  447. Cesarius Tottus de Cerreto
  448. Cesius Cherobinus Tudertinus
  449. Chatelutius Cecchini de Tuderto
  450. Cherubinus Barnabous Fulginas
  451. Cherubinus de Cherubinis Tifernas
  452. Cherubinus Tempestivus de Monte Falchio
  453. Chrispoltus Cortigianus de Tuderto
  454. Chrispoltus de Benedictoniis de Tuderto
  455. Chrispoltus Severinus de Montefalco
  456. Christoforus de Gualdo
  457. Christoforus Petri Mathei de Perusio, porte Solis
  458. Christoforus Rosarius de Spoleto
  459. Christoforus ser Nicolai Marcoli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  460. Christophorus Achorymbonus Nursinus
  461. Christophorus Ciccolus a Monte Falco
  462. Christophorus Monaldus de Civitate Plebis
  463. Christophorus Orlandus de Civitate Plebis
  464. Christophorus Sassi de Perusio
  465. Ciccholinus de Ciccholinis de Tuderto
  466. Cicchus magistri Angeli de Spoleto
  467. Cichinus Campellus de Nobilibuds de Spoleto
  468. Ciesero de Baldesche de Perusio
  469. Cirocchus Cirocchi Fulginas
  470. Claramontes Sublucanus de Spoleto
  471. Claudius Berardellus de Nursia
  472. Clemens Fabritius Spoletinus
  473. Clemens Gramaccia de Gualdo
  474. Comes Colonyus de Hyspello
  475. Comes de Comitibus Hispellas
  476. Commendones Stefanutiis Tudertinus
  477. Constantinus Albanensis Sigillensis
  478. Constantinus Brancutus de Casacastalda
  479. Constantinus Cibo Fulginas
  480. Constantinus Orphinus Fulginas
  481. Constantius Barzius Euguinus
  482. Constantius Floravantes de Fossato
  483. Constantius Florentii Cancionus de Perusio, porte Solis
  484. Constantius Sala de Spoleto
  485. Consul Casella a Terra Plebis
  486. Conte domini Sacchi de Perusio, porte Solis
  487. Conte ser Sacchi de Perusio, porte Solis
  488. Contes Colonius de Hispello
  489. Contes Nobilis Nucerinus
  490. Contuccius Contucci de Cannarie
  491. Coriolanus Frenfanellus de Cassia
  492. Cornelius Bonamicus de Nursia
  493. Cornelius de Bieneincasa de Perusio
  494. Corradus de Spoleto
  495. Corradus Tartarinus Tifernas
  496. Cosmus Casella a Civitate Plebis
  497. Cosmus de Cuppis de Montifalchio
  498. Crispolitus Censius Vectoniensis
  499. Crispolitus de Sophiis Maevana
  500. Crispoltus Ciccolus de Mevania
  501. Crispoltus Parrianus de Trebio
  502. Crispoltus Vagnoli de Perusio, porte Sancti Petri
  503. Cristallinus Cristallini de Gualdo Cattaneorum
  504. Cristianus Rubeus Fulginas
  505. Cristophorus Britius a Civitate Plebis Toscanus
  506. Curius Tullius de Trebio
  507. Curtius Cirochus Fulginas
  508. Curtius de Cornachia de Tiferno
  509. Curtius de Valentibus de Trevio
  510. Curtius Stephanutius de Tuderto
  511. Curtius Urigus Trebias
  512. Damaso Moroni Perugia
  513. Decius Barzius Eugubinus
  514. Decius Donnola de Hispello
  515. Delius Rodulphus Tudertinus
  516. Dell'Uomo Luigi
  517. Demophoon de Paolonibus de Trevio
  518. Desius Pontanus de Ponte
  519. Didacus Butius de Trebio
  520. Diomedes Frenfanellus de Cassia
  521. Dionisius Benedicti de Reguardati de Nursia
  522. Dionisius domini Nicolai de Baregianis de Perusio, porte Sancte Subsanne
  523. Dionisius Moriconus de Nuceria
  524. Dionysius Fontius Eugubinus
  525. Docente di Prova da Perugia
  526. Domenico Bruschi Perugia
  527. Dominicus Aeliuterius de Terra Castri Plebis
  528. Dominicus Ambrosius de Castro Plebis Comperseti
  529. Dominicus Angelus Blondus de Spoleto
  530. Dominicus Britius de Civitate Plebbis
  531. Dominicus Ciapharellius de Hyspello
  532. Dominicus de Laczaris de Oppido Cerreti
  533. Dominicus Gherard.s Fossatensis
  534. Dominicus Guiduccius a Civitate Plebis
  535. Dominicus Marsilianus Plagariensis
  536. Dominicus Orlandus ex Civitate Plebis
  537. Dominicus Perusinus de Castro Plagarii
  538. Dominicus Tobiolus Tudertinus
  539. Dominicus Tomassus de Perusio
  540. Donatus Natus Eugubinus
  541. Dondus Ser Francisci Mevanas
  542. Durantes de Durantibus de Gualdo
  543. Durantolus magistri Iohannis Durantoli de Perusio, porte Solis
  544. Egidius de Asisio
  545. Egidius Fuccius Tiphernas
  546. Egidius Pacius Assisiensis
  547. Emilianus Cellius de Trebio
  548. Emilianus Travaglinius de Spoleto
  549. Emilius Sperellus de Assisio
  550. Eneie domini Dominici de Baldesche de Perusio, porte Sancti Petri
  551. Epiphanius Epifanii de Cannaria
  552. Epiphanius Rosa Nursinus
  553. Erculanus Angelus de Panicalis
  554. Ercules Ciotius Assisiatis
  555. Erminius de Valentibus de Trivio
  556. Eschines Leoninus Hyspellas
  557. Euphemius Guiduccius de Civitate Plebis
  558. Eusebius Alveus de Tuderto
  559. Eusebius Ancaianus de Spoleto
  560. Eustachius Confidatus Asisinas
  561. Eustachius Confidatus de Assisio
  562. Eustachius Desiderius Tudertinus
  563. Evander Campellus Spoletinus
  564. Evander Leoninus Hyspellas
  565. Evangelista Pausellius de Trebio
  566. Evangelista Pongellus Anatoliensis
  567. Evangelisti Cipriano de Nursia
  568. Fabianus de Asisio
  569. Fabius Bartocius Tifernas
  570. Fabius Celius de Trevio
  571. Fabius Cicholinus de Tuderto
  572. Fabius Danzetta
  573. Fabius de Aromatariis de Assisio
  574. Fabius Saccotius de Nucerio
  575. Fabius Turrettus de Perusio
  576. Fabius Victerii de Gualdo
  577. Fabius Vigil de Spoleto
  578. Fabritius de Fabris de Nuceria
  579. Fabritius Eriguccius Tudertinus
  580. Fabritius Gentilis de Trebio
  581. Fabritius Ovidius Gualdensis
  582. Fancellus Fancellius de Citerna
  583. Faustus Britius de Terra Castri Plebis
  584. Faustus Dominicus Casellius de Civitate Plebis
  585. Faustus Grassus de Assisio
  586. Faustus Philipputius de Asisio
  587. Faustus Valentinus de Trebio
  588. Federico Cavaceppi Perugia
  589. Federicus Agathonius de Montifalchio
  590. Federicus Astancollus Tudertinus
  591. Federicus Carnevalius Nucerinus
  592. Federicus Carnevalius Nucerinus
  593. Federicus Cassettius Egubinus
  594. Federicus Cellinus Fulginas
  595. Federicus Marionius Eugubinus
  596. Federicus Ubaldus seu Columna de Perusio
  597. Federigus Hondedeus Eugubinus
  598. Federigus Insignie de Assisio
  599. Felcinus ser Andree de Perusio, porte Sancte Subxanne
  600. Feliciantonius Lodovici de Elemosinis de Perusio, porte Sancti Petri
  601. Felicianus de Honofriis Fulginas
  602. Felicianus Lilius Fulginatensis
  603. Felicissimus de Egidiis Asisiensis
  604. Felicissimus Lamparellus de Ispellio
  605. Felicissimus Spadatratta de Nuceria
  606. Felicissimus Troilus Nucerinus
  607. Felitianus Felitianus Castaldensis
  608. Felix de Fulgineo
  609. Felix Antonius Baccius de Tuderto
  610. Felix Antonius Lutius Massenses
  611. Felix Benedittonius Tudertinus
  612. Felix de mesere Iohannes Baldoli de Fulgineo
  613. Felix Manardinus de Cerreto
  614. Felix Paracianus a Civitate Plebis
  615. Felix ser Angeli de Pocciolis de Perusio, porte Solis
  616. Ferdinandus Pasquirius de Fulgineo
  617. Ferrantes Stefanutius Tudertinus
  618. Fidelis Fidelis Bastiensis
  619. Filippus magistri Alamandi de Cerreto
  620. Filippus Riganus Sigillensis
  621. Filitianus Georgeus de Terra Castri Plebis
  622. Filottete Corbucci da Città di Castello
  623. Flaminius Ancaianus Spoletinus
  624. Flaminius Belignus de Asisio
  625. Flaminius Bernardinius Citernensis
  626. Flaminius Biscacciantius Eugubinus
  627. Flaminius Ciancius de Gualdo Captaneo
  628. Flaminius Ciarconius de Nursia
  629. Flaminius Dominici Iacobi Perusinus
  630. Flaminius Randolus de Civitate Tiferni
  631. Flaminius Remosettus Eugubinus
  632. Flaminius Rentius Trebianus
  633. Flavius Filippucius de Asisio
  634. Flavius Maggius de Fossato
  635. Flavius Pavonius Tudertinus
  636. Floravantes Mancinus Frattensis
  637. Florianus Spetia Mevanas
  638. Floridus Salvatorius de Thiferno
  639. Fortunatus de Coppolis de Perusio
  640. Fortunatus Lilius Tudertinus
  641. Fortunatus Lilius de Tuderto
  642. Fortunatus Stefanucius de Civitate Gualdensis
  643. Franceschinus per Franciscum de Interamnia de Trevio
  644. Francesco Bonucci Perugia
  645. Francesco Ma------dus de Foligno
  646. Francescus de Vignolis Tifernensis
  647. Francescus Gelusius Spoletinus
  648. Francescus Nicolellus Eugubinus
  649. Francischo da Norscia
  650. Francischus Mataratius de Perusio
  651. Franciscus de Gualdo
  652. Franciscus de Nursia
  653. Franciscus de Nursia
  654. Franciscus de Eugubio
  655. Franciscus Aloysius Tiphernus
  656. Franciscus aloysius Tifernensis
  657. Franciscus Andreolus Eugubinus
  658. Franciscus Antonius Mevanas
  659. Franciscus Antonius Benzius Asisii
  660. Franciscus Antonius Rubeus de Assisi
  661. Franciscus Antonutius de Civitate Typherni
  662. Franciscus Baciuccius de Assisio
  663. Franciscus Baldassarrinus de Monte Leone
  664. Franciscus Barnabò Fulginatensis
  665. Franciscus Bartholomei de Nursia
  666. Franciscus Bartolottus Spoletinus
  667. Franciscus Benedettonius Tudertinus
  668. Franciscus Benius Eugubinus
  669. Franciscus Binus de Assisio
  670. Franciscus Blasius Hispellas
  671. Franciscus Bonellus Montonensius
  672. Franciscus Brancaleo da Spoleto
  673. Franciscus Brancaleoneus de Spoleto
  674. Franciscus Britius a Civitate Plebis
  675. Franciscus Brunarii de Perusio, porta Solis
  676. Franciscus Brusculus de Dionisiis Mevanas
  677. Franciscus Campellus Spoletinus
  678. Franciscus Canaulius Tifernas
  679. Franciscus Cantutius de Perusio
  680. Franciscus Carnevalis de Nuceria
  681. Franciscus Cataneus de Fulginea
  682. Franciscus Ciccarelli de Fulgineo
  683. Franciscus Cintius Mevanas
  684. Franciscus Coparius Nucerinus
  685. Franciscus de Alvis Tudertinus
  686. Franciscus de Andreolis Eugubinus
  687. Franciscus de Approbatis de Trevio
  688. Franciscus de Baldesche de Perusio
  689. Franciscus de Cortineis Spoletanus
  690. Franciscus de Gentilibus de Nursia
  691. Franciscus de Mannis a Civitate Plebis
  692. Franciscus de Marchionibus Montis Sancte Marie
  693. Franciscus de Nardutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  694. Franciscus de nobilibus de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Angeli
  695. Franciscus de Tuccis Fulginas
  696. Franciscus de Valentinis Assisiensis
  697. Franciscus domini Baldi de Perusio, porte Sancti Petri
  698. Franciscus domini Iacobi de Nursia
  699. Franciscus domini Severi de Nursia
  700. Franciscus Donatus de Asisio
  701. Franciscus Errigus Tudertinus
  702. Franciscus Faber de Gualdo
  703. Franciscus Faber de Nucerio
  704. Franciscus Fantis Aiuti de Bastia
  705. Franciscus Federighus de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  706. Franciscus Gaggius a Tipherno
  707. Franciscus Georgius Mevanas
  708. Franciscus Gervasius de Tuderto
  709. Franciscus Helmus Fulginas
  710. Franciscus Hondedeus Eugubinus
  711. Franciscus Honuphrius Mevanas
  712. Franciscus Iacobutius de Nuceria
  713. Franciscus Ignatius Lazzarus Tiphernas
  714. Franciscus Ilarius Binus Assisiatis
  715. Franciscus Ioannis Pauli Lancellottus de Perusio
  716. Franciscus Iohannis de Beccutis de Perusio
  717. Franciscus Lancilottus Spoletinus
  718. Franciscus Laurentes Tudertinus
  719. Franciscus Laurentius de Massa Tudertine diocesis
  720. Franciscus Letutius de Spoleto
  721. Franciscus Liberatus de Nuceria
  722. Franciscus Liberatus Mevanas
  723. Franciscus Luparinus de Spoleto
  724. Franciscus magistri Filippi de Fulgineo
  725. Franciscus magistri Filippi magistri Mathey de Fulgineo
  726. Franciscus Mansueti de Perusio, porte Heburnee
  727. Franciscus Maria Baccius Fulginas
  728. Franciscus Maria Boldrinus de Castro Costaciaris
  729. Franciscus Maria Bonellus de Terra Montonensis
  730. Franciscus Maria Cantalmaius Eugubinus
  731. Franciscus Maria Cerbonius Thiferno
  732. Franciscus Maria Corneus de Assisio
  733. Franciscus Maria de Becchis Eugubinus
  734. Franciscus Maria Diamante de Hyspello
  735. Franciscus Maria Gambocious Eugubinus
  736. Franciscus Maria Giobbi Montonensis
  737. Franciscus Maria Guiduccius Eugubinus
  738. Franciscus Maria Lamparellus de Hyspello
  739. Franciscus Maria Marcellus de Fulginio
  740. Franciscus Maria Milanus Eugubinus
  741. Franciscus Maria Oddus de Civitate Plebis
  742. Franciscus Maria Orphinus de Fulgineo
  743. Franciscus Maria Pinus Assisiensis
  744. Franciscus Maria Puleus Eugubinus
  745. Franciscus Mariani de Fulgineo
  746. Franciscus Martellinus de Victonio
  747. Franciscus Marzolus Thifernatis
  748. Franciscus Mascii de Monte Falconio
  749. Franciscus Melioriutius Tifernas
  750. Franciscus Morettus de Castro Marsiani
  751. Franciscus Moronus de Gualdo Nucerie
  752. Franciscus Moronus Gualdensis
  753. Franciscus Morsellius Nuceriensis
  754. Franciscus Moscatellus de Civitate Plebis
  755. Franciscus Natus Nucerinus
  756. Franciscus Nutus Fulginatensis
  757. Franciscus Oddi de Perusio, porte Sancti Petri
  758. Franciscus Oddus a Civitate Plebis
  759. Franciscus Oddutii de Perusio
  760. Franciscus Paulinus de Terra Panicalis
  761. Franciscus Pazzius Citernensis
  762. Franciscus Peccius Eugubinus
  763. Franciscus Petrutius de Tuderto
  764. Franciscus Picottus Eugubinus
  765. Franciscus Pontus de Terra Bastie
  766. Franciscus Pucciarelli de Asisio
  767. Franciscus Ranaldi de Perusio, porte Sancti Petri
  768. Franciscus Raphaelius Eugubinus
  769. Franciscus Regius civitatis Assisii
  770. Franciscus Salarus Hispellas
  771. Franciscus Sanctacrucius Montonensis
  772. Franciscus Sardolus Tuders
  773. Franciscus Saxus Asisiensis
  774. Franciscus ser Batiste de Perusio, porte Sancti Petri
  775. Franciscus Spinettus de Montono
  776. Franciscus Sponta de Terra Fratte
  777. Franciscus Stella Perusinus
  778. Franciscus Tianus de Castro Pacciani
  779. Franciscus Tome Fulginas
  780. Franciscus Vannola Assisiensis
  781. Franciscus Venitius di Civitate Plebis
  782. Franciscus Vicarius Gualdensis
  783. Franciscus Vitus Perusinus
  784. Francutius Augustinellus de Iano
  785. Fulvius Barnabeus Gualdensis
  786. Fulvius Benius Eugubinas
  787. Fulvius Cellinus Fulginas
  788. Fulvius Constantinus  de Perusio
  789. Fulvius Eugenius
  790. Fulvius Gentiles de Nursia
  791. Gabriel Fabritius de Perusio, porte Sancte Subxanne
  792. Gabriel Moscatellus de Civitate Plebis
  793. Gabriel Rossettus Eugubinus
  794. Gabriel ser Angeli de Perusio, porte Eburnea
  795. Gabriel ser Bevegnatis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  796. Gaidon Nepis Assisiensis
  797. Galeatius Aloysii Matthei de Perusio, porte Sancti Petri
  798. Galeatius Carnevalis de Nucerio
  799. Galienus Bonamicus Nursinus
  800. Galiffe Petri Antoni de Bacialla de Perusio
  801. Gallienus Vigilantius de Assisio
  802. Gandinus magistri Bonaventure Iudeus de Perusio
  803. Gaspar Casellius de Terra Castri Plebis
  804. Gaspar de Crispoltis
  805. Gaspar Galassus a Terra Castri Plebis
  806. Gaspar Mascius de Cannaria
  807. Gaspar Orlandus a Civitate Plebis
  808. Gentiles Bonavoglia Fulginas
  809. Gentiles Gentilis Byptoniensis
  810. Gentilis Bonavoglia de Fulgineo
  811. Gentilis de Gentilibus de Fulgineo
  812. Gentilis Senilis ex Montefalchio
  813. Gherardus Marionus Eugubinus
  814. Ghirardus Floritus de Castro Plebis
  815. Giancarlo Conestabile della Staffa Perugia
  816. Giapeco de Spoletium
  817. Gintile de Baldesche de Perusio, porte Sancti Petri
  818. Gioannes Baptista Eliseus de Fuglinio
  819. Giovan Battista Agretti Perugia
  820. Giovan Battista Vermiglioli Perugia
  821. Giovangie de Mansouete de Perusio, porte Heburnea
  822. Giovannes Baptista Severinus de Tiferno
  823. Giovannes Benedittus Galius de Città di Castello
  824. Giovio Filippo
  825. Girolamo de Ugubio
  826. Girolamo Ascani de Spoletium
  827. Girolamus Andreangeli de Perusio, porte Sancti Angeli
  828. Girolamus Bianchi de Civitate Castelli
  829. Girolamus Francisci de Bigazzini de Perusio
  830. Girolamus Ioannis Bigazzini de Perusio
  831. Girolamus magistri Petri de Perusio
  832. Girolimus Caufridius de Montefalchio
  833. Girolomo da Pasigniano
  834. Gironymo Transimani da Spoleto
  835. Gisbertus de Fossato
  836. Gisbertus Bruni de Toniis de Cerreto
  837. Gisbertus Ciccolus de Bevania
  838. Gisbertus Ciccolus Mevanas
  839. Gisbertus Toneus de Cerreto
  840. Gismondus de Ubaldis de Perusio
  841. Gismundus Costa de Assisio
  842. Giuseppe Antinori Perugia
  843. Gostantino de mastro Gilberto da Gualdo
  844. Granella Granella de Gualdo
  845. Gratianus Benignus de Assisio
  846. Gregorius Calvius de Monte Falco
  847. Gregorius Castrichinus de Spoleto
  848. Gregorius Magnascus Tudertinus
  849. Griffolus Francisci de Perusio, porte Sancti Petri
  850. Gualfredutius domini Petri de Perusio
  851. Guaspar Bartholomei de Perusio, porte Eburnea
  852. Guaspar Petri Beltramutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  853. Guaspar Rubei abbas Heremi de Perusio, porte Sancte Subsanne
  854. Guazzinus Guazinus Tiferna
  855. Guido Antonii de Ynsula maiori lacus Perusini
  856. Guido Olorinus Hyspellas
  857. Guidobaldus Andreolus Eugubinus
  858. Guidobaldus Montegranellus Eugubinus
  859. Guidus Antonius Beccolus Eugubinus
  860. Guidus Costa de Assisio
  861. Guidus Cristallinus de Masse Umbrie
  862. Guidus Massarellus Eugubinus
  863. Guidus Ubaldus Puchellus Eugubinus
  864. Guidusantonius de Baractanis de Nursia
  865. Guigliottus de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  866. Guilielmus Celloli Gilimutii de Perusio, porte Heburnee
  867. Guilielmus domini Matthei Pontano de Perusio, porte Sancti Petri
  868. Guilielmus Guilielmius Cannariensis
  869. Hannibal Gemma de Trevio
  870. Harrigus domini Manentis de Spoleto
  871. Hector Racanus Tudertinus
  872. Hercules Leonius de Tuderto
  873. Hercules Miraldus de Cassia
  874. Hermanno de Cionolo de Perusio
  875. Herminius Pantalicus de Spoleto
  876. Hieronimus Albertus de Cisterna
  877. Hieronimus Angeli Smagi de Terra Castri Plebis
  878. Hieronimus Colensius Nucerinus
  879. Hieronimus Cremesinus de Tuderto
  880. Hieronimus de Lazzaris Fosatensis
  881. Hieronimus Factus Spoletinus
  882. Hieronimus Felix de Montelfachio
  883. Hieronimus Gentiles de Trevio
  884. Hieronimus Iacobutius Nucerinus
  885. Hieronimus Magalotius de Assisio
  886. Hieronimus Martinus de Hyspello
  887. Hieronimus Matteus de Tuderto
  888. Hieronimus Mazzicus Assisiensis
  889. Hieronimus Philippucius de Asisio
  890. Hieronimus Postinis de Castro Petre Fitte
  891. Hieronimus Schinbernus de Sigillo
  892. Hieronimus Simonis ser Pauli civis perusinus
  893. Hieronimus Ufredutius de Tuderto
  894. Hieronymus Acorombonus de Eugubio
  895. Hieronymus Actus de Tuderto
  896. Hieronymus Astancollus Tuders
  897. Hieronymus Balduinus Gualdensis
  898. Hieronymus Barattanus de Nursia
  899. Hieronymus Barzius Plagarensis
  900. Hieronymus Bonannus de Fulginea
  901. Hieronymus Cerbonius Thifernas
  902. Hieronymus Clotius de Eugubio
  903. Hieronymus Corbectus Cannariensis
  904. Hieronymus de Gregoriis de Fulgineo
  905. Hieronymus Desiderius de Tuderto
  906. Hieronymus Elmus Fulginas
  907. Hieronymus Gregorius Fulginas
  908. Hieronymus Iobbius Montonensis
  909. Hieronymus Lalli de Nursia
  910. Hieronymus Magnanus Thiphernas
  911. Hieronymus Marinellus de Gualdo
  912. Hieronymus Martellinus de Victonio
  913. Hieronymus Masseus de Tuderto
  914. Hieronymus Melosius de Terra Castri Plebis
  915. Hieronymus Roscettus de Deruta
  916. Hieronymus Rosinius de Assisio
  917. Hieronymus Rubeus de Castello
  918. Hieronymus Silvanus de Terra Castri Plebis
  919. Hieronymus Spaccanilius Spoletinus
  920. Hieronymus Tetius de Perusio
  921. Hieronymus Ubaldinus Eugubenus
  922. Hieronymus Valens de Trevio
  923. Hieronymus Vitellescus Fulginas
  924. Hippolytus Berardus Tifernas
  925. Hippolytus Delphycus de Tuderto
  926. Honofrius de Fulgineo
  927. Honofrius Angeli de Perusio, porte Sancti Petri
  928. Honofrius Bartolini de Perusio
  929. Honofrius de Honofriis de Fulgineo
  930. Honofrius Eliseus Fulginas
  931. Horatius Abbatius Eugubbinus
  932. Horatius Andreolus Eugubinus
  933. Horatius Beriolus Tifernas
  934. Horatius Bernardini de Corsettis de Castro Panicalis
  935. Horatius Billius Eugubinus
  936. Horatius Carocius de Tuderto
  937. Horatius Chiappinus Eugubinus
  938. Horatius Christianus Tifernas
  939. Horatius Correttus a Panicale
  940. Horatius de Biscacciantibus a Fonte Eugubinus
  941. Horatius Diamantes de Assisio
  942. Horatius Egidius Cisternensis
  943. Horatius Fracasinus de Fratta
  944. Horatius Gallius Citernensis
  945. Horatius Gueratus Eugubinus
  946. Horatius Hondedeus de Iguvio
  947. Horatius Lucidus Spoletinus
  948. Horatius Maffucellus Citernensis
  949. Horatius Marionus Tifernas
  950. Horatius Marionus Eugubinus
  951. Horatius Moscatellus de Terra Castri Plebis
  952. Horatius Oddus de Tuderto
  953. Horatius Raffaellus Tiphernus
  954. Horatius Raphael Eugubinus
  955. Horatius Senilis de Terra Montis Falchii
  956. Hortentius Leoncillus de Spoleto
  957. Hyacinthus Masseus Tudertinus
  958. Hyacinthus Palmatius Tudertinus
  959. Hyacintus Racanus Tudertinus
  960. Hyeronimus Brutius de Tyferno
  961. Hyppolitus de Piczischis Spoletanus
  962. Iachobus de Asisi
  963. Iachobus de Nursia
  964. Iacintus Totius de Cassia
  965. Iacobus de Perusio, porte Solis
  966. Iacobus Antiquarius de Perusio
  967. Iacobus Antonius de Piccinis Eugubinus
  968. Iacobus Antonius Fractis Pontanus de Cerreto
  969. Iacobus Antonius Petrutii de Perusio, porte Solis
  970. Iacobus Antonuccius Eugubinus
  971. Iacobus Armannus Eugubinus
  972. Iacobus Ascalonius de Asisio
  973. Iacobus Batiste de Perusio, porte Sancti Petri
  974. Iacobus Benedat de Gualdo
  975. Iacobus Blaxii de Perusio, porte Sancti Angeli
  976. Iacobus Blaxii de Perusio, porte Solis
  977. Iacobus Capellonus Eugubinus
  978. Iacobus Cole Iohannetti de Spoleto
  979. Iacobus de Antonuciis de Eugubio
  980. Iacobus de Pazziis Citernensis
  981. Iacobus domini Antonii de Perusio, porte Eburnea
  982. Iacobus domini Francisci Angeli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  983. Iacobus domini Iohannis Binorfi de Perusio, porte Sancte Subxanne
  984. Iacobus Durantes Gualdensis
  985. Iacobus Egidius de Assisio
  986. Iacobus Fancellius Citernensis
  987. Iacobus Fazi de Eugubio
  988. Iacobus Iacobettus Assisiensis
  989. Iacobus Iohangnoli de Montefalco
  990. Iacobus Lambardus Trebias
  991. Iacobus Laurus Spoletinus
  992. Iacobus Lazzarus de Terra Castri Plebis
  993. Iacobus Lucianus de Mevania
  994. Iacobus Lupatellus de Ugubio
  995. Iacobus magistri Phylippi de Asisio
  996. Iacobus Mansueti de Perusio, porte Eburnea
  997. Iacobus Nicolai de Perusio, porte Sancti Angeli
  998. Iacobus Nicolai de Cavargentis de Perusio, porte Sancti Angeli
  999. Iacobus Nutus de Asisio
  1000. Iacobus Octavius de Golinis de Tipherno
  1001. Iacobus Philippus Leoncillus de Spoleto
  1002. Iacobus ser Stephani de Bictonio, habitator Perusii in porta Heburnea
  1003. Iacobus Tancii Benedicti de Perusio, porte Sancti Angeli
  1004. Iacobus Tibaldottus Vectoniensis
  1005. Iacobus Tiberutii de Raneriis de Perusio, porte Sancti Petri
  1006. Iacobus Turrita de Monte Falco
  1007. Ianmattheus magistri Manni de Perusio
  1008. Iannes Nicolaus Mannus Spoletinus
  1009. Ieronimus Claravallensis de Tuderto
  1010. Ieronimus Silvester de Monte Sancte Marie
  1011. Ieronymus Moscatellus de Terra Castri Plebis
  1012. Ieronymus Pandorzius de Chastello
  1013. Innocentius Fracassinus de Fratta
  1014. Innocentius Fracassinus civis Perusinus de Fratta
  1015. Innocentius Seneca Nurcinus
  1016. Innocentius Ugolinus de Assisio
  1017. Io. Albericus de Nuceria
  1018. Io. Andreas Bastianellus a Thipherno
  1019. Io. Andreas Ciccolus Mevanas
  1020. Io. Andreas Pesentus a Mevania
  1021. Io. Angelus Salarius de Hispello
  1022. Io. Antonius Bennedictus Eugubinus
  1023. Io. Antonius Binus de Asisio
  1024. Io. Antonius Helmus de Fulginio
  1025. Io. Antonius Riccierius Perusinus
  1026. Io. Baptista Albanesius a Sigillo
  1027. Io. Baptista Arcangerillus de Anticis Mevanas
  1028. Io. Baptista Balduccius Gualdensis
  1029. Io. Baptista de Brancaleonibus de Terra Panicalis
  1030. Io. Baptista Fuccius Tifernas
  1031. Io. Baptista Moriconus de Monte Falchio
  1032. Io. Baptista Nutus Eugubinus
  1033. Io. Baptista Petrucius Mevanas
  1034. Io. Baptista Turcasius ab Insula Maiori
  1035. Io. Battista Andreolus Iguvinus
  1036. Io. Battista Spinola de Gualdo
  1037. Io. Battista Vigilantius de Assisio
  1038. Io. Bernardinus Felicianus de Tuderto
  1039. Io. Carolus de Bartocciis Hyspellas
  1040. Io. Clemens Guerrerius de Vectonio
  1041. Io. Dominicus Morichettus de Tuderto
  1042. Io. Felix Meccolus de Nuceria
  1043. Io. Franciscus Andreolus Iguvinus
  1044. Io. Franciscus Binotti de Gualdo
  1045. Io. Franciscus de Cardaneto de Montono
  1046. Io. Franciscus de Granellis de Gualdo
  1047. Io. Franciscus de Magis de Terra Fracte Perusie
  1048. Io. Franciscus Giugius Montonensis
  1049. Io. Franciscus Giugius de Montono
  1050. Io. Franciscus Panciarellus Vectoniensis
  1051. Io. Iacobus Bastianellus Tudertinus
  1052. Io. Iacobus de Thianis de Castilione Lacus
  1053. Io. Iacobus Puleus Eugubinus
  1054. Io. Maria Iapessius de Assisio
  1055. Io. Matthias Eleutherius a Civitate Plebis
  1056. Io. Nicolaus Lucatellus de Assisio
  1057. Io. Orlandus a Civitate Plebis
  1058. Io. Paulus Frasconius de Thipherno
  1059. Io. Paulus Manentolus Eugubinus
  1060. Io. Paulus Rainutius de Tipherno
  1061. Io. Petrus Leonorus de Tuderto
  1062. Io. Philippus Matalutius de Tuderto
  1063. Io. Simon Gherardius Montonensis
  1064. Io. Thomas de Spoletinis de Fratta
  1065. Io. Vincentius Trombetius Eugubinus
  1066. Io.Maria Beccolus Nursinus
  1067. Io.Nicola de Mattotiis de Fulgineo
  1068. Ioachinus Canaulius Tifernas
  1069. Ioahnes Baptista Cantalmaius de Eugubio
  1070. Ioan Francisci Cameni perusinus
  1071. Ioanes di Marchionibus di Montis Sante Marie
  1072. Ioannes Angelus Mechettus Panicalensis
  1073. Ioannes Angelus Sillanus Gualdensis
  1074. Ioannes Antonius Binus de Assisio
  1075. Ioannes Antonius Bonavoglia de Fulgineo
  1076. Ioannes Antonius Leonellus de Assisio
  1077. Ioannes Baccius Tudertinus
  1078. Ioannes Baglionus Hispellatensis
  1079. Ioannes Baglionus Hispellus
  1080. Ioannes Baptista Adrianus de Sigillo
  1081. Ioannes Baptista Agatonius de Monte Falco
  1082. Ioannes Baptista Alanus de Asisio
  1083. Ioannes Baptista Angelinus Tudertinus
  1084. Ioannes Baptista Binus de Assisio
  1085. Ioannes Baptista Binus Assisinas
  1086. Ioannes Baptista Cerbonius de Civitate Castelli
  1087. Ioannes Baptista Ciolus Tudertinus
  1088. Ioannes Baptista Cirocchus de Fulginio
  1089. Ioannes Baptista de Raynutiis de Tippherno
  1090. Ioannes Baptista de Tundis de Eugubio
  1091. Ioannes Baptista Formentus Gualdensis
  1092. Ioannes Baptista Gregorius Tudertinus
  1093. Ioannes Baptista Helmus Fulginas
  1094. Ioannes Baptista Lallius de Nursia
  1095. Ioannes Baptista Laurentius Typhernas
  1096. Ioannes Baptista Oliverius Nucerinus
  1097. Ioannes Baptista Passerus de Eugubio
  1098. Ioannes Baptista Petroni de Trevio
  1099. Ioannes Baptista Petruslilius Mevanatus
  1100. Ioannes Baptista Pinolus Eugubinus
  1101. Ioannes Baptista Primolus Eugubinus
  1102. Ioannes Baptista Spinettus Fractensis
  1103. Ioannes Barattanus de Nursia
  1104. Ioannes Barattanus Nursinus
  1105. Ioannes Battista Castellanuccius Tiphernas
  1106. Ioannes Battista Gentilis Fulginas
  1107. Ioannes Battista Lazarellus de Eugubio
  1108. Ioannes Bernardinus Conventinus Eugubinus
  1109. Ioannes Bernardinus Puchellus Eugubinus
  1110. Ioannes Bernardinus Rastellius de Perusio
  1111. Ioannes Binus de Assisio
  1112. Ioannes Calvus de Monte Falchio
  1113. Ioannes Camillus Villanus de Bictonio
  1114. Ioannes Canavatius de Monte Falco
  1115. Ioannes Carda Eugubinus
  1116. Ioannes Cardonius Tifernas
  1117. Ioannes Carolus de Bartuccinis de Marsiano
  1118. Ioannes Centius Citernensis
  1119. Ioannes Cerbone de Cerqueto
  1120. Ioannes Chrisostomus Egidius de Montefalchio
  1121. Ioannes Ciccarelus de Gualdo Cattaneorum
  1122. Ioannes Conventinus Eogubinus
  1123. Ioannes Dilectus de Durantibus de Gualdo
  1124. Ioannes Dominicus Chicka a Terra Plagari
  1125. Ioannes Dominicus de Cassenariis de Terra Passignani
  1126. Ioannes Franciscus Andreolus Eugubinus
  1127. Ioannes Franciscus Angius Montonensis
  1128. Ioannes Franciscus Binus Assisiensis
  1129. Ioannes Franciscus Campanus de Spoleto
  1130. Ioannes Franciscus Cithareus Massensis Tudertine diocesis
  1131. Ioannes Franciscus de Benedictis de Fulginea
  1132. Ioannes Franciscus de Paolutiis de Hyspello
  1133. Ioannes Franciscus de Passaris Hispellas
  1134. Ioannes Franciscus Fredonius Montefalchiensis
  1135. Ioannes Franciscus Ianuarius Gualdensis
  1136. Ioannes Franciscus Remosettus Euguvii
  1137. Ioannes Franciscus Tartarinus de Civitate Castelli
  1138. Ioannes Franciscus Tempestivus a Monte Falco
  1139. Ioannes Gallus de Spoleto
  1140. Ioannes Iouianus Pontanus de Cerreto
  1141. Ioannes Laureus de Spoleto
  1142. Ioannes Ludovicus Attius Tudertinus
  1143. Ioannes Maria de Theis Vectoniensis
  1144. Ioannes Maria Manentus de Eugubio
  1145. Ioannes Maria Mastricchius Eugubinus
  1146. Ioannes Maria Mastrichius Eugubinus
  1147. Ioannes Maria Parianus de Trebio
  1148. Ioannes Martellus Spoletinus
  1149. Ioannes Maurus Hispellatensis
  1150. Ioannes Paulellius de Trevio
  1151. Ioannes Paullus Marionus Eugubinus
  1152. Ioannes Paulus de Civitate Plebis
  1153. Ioannes Paulus Lancelottus de Perusio
  1154. Ioannes Paulus Pongellus de Sancta Anatolia
  1155. Ioannes Paulus Testa de Nursia
  1156. Ioannes Paulus Vannutius Anatholiensis
  1157. Ioannes Petrus Arnaldus de Tuderto
  1158. Ioannes Petrus Ugulinus Eugubinus
  1159. Ioannes Philippus Pucciattus de Mevania
  1160. Ioannes Ranghiascius de Eugubio
  1161. Ioannes Raynaldus Mevanas
  1162. Ioannes Ropogettus Tripontinus
  1163. Ioannes Smagus de Terra Castri Plebis
  1164. Ioannes Thomas de Egidiis de Castro Rigone
  1165. Ioannes Tinnolus de Perusio
  1166. Ioannes Tottus Spoletanus
  1167. Ioannes Vannutius ex Oppido Castri Plebis
  1168. Ioannes Vincentius Circavillus Eugubinus
  1169. Ioannes Vincentius Scafalius de Fulginia
  1170. Ioannis Bernardinus de Butelli Eugubinus
  1171. Iohannes de Fracta filiorum Uberti
  1172. Iohannes Angeli dicti Angnarelli de Perusio, porte Sancti Petri
  1173. Iohannes Antonius Futius de Castello
  1174. Iohannes Baptista de Nursia
  1175. Iohannes Baptista Alfani de Perusio
  1176. Iohannes Baptista de Bartolini de Perusio
  1177. Iohannes Baptista Granella de Gualdo
  1178. Iohannes Baptista Leoncillus de Spoleto
  1179. Iohannes Baptista Saccutius de Perusio, porte Heburnea
  1180. Iohannes Baptista ser Nicolai de Eugubio
  1181. Iohannes Baptista Silvanus de Perusio, porte Solis
  1182. Iohannes Batista de Crispoltis de Perusio, porte Eburnea
  1183. Iohannes Blancius de Civitate Castelli
  1184. Iohannes Blundi de Perusio
  1185. Iohannes Danzetta de Perusio
  1186. Iohannes de Bartolinis de Perusio, porte Eburnea
  1187. Iohannes de Mansueti de Perusio
  1188. Iohannes Francisci de Citerna
  1189. Iohannes Francisci de Balleonibus de Perusio
  1190. Iohannes Franciscus Alicorneus de Fulginia
  1191. Iohannes Franciscus Leonius Tuders
  1192. Iohannes magistri Berardi Bencivennis de Spello
  1193. Iohannes Manilius de Bittonio
  1194. Iohannes Petri de Perusio
  1195. Iohannes Petrutii de nobilibus de Montesperello de Perusio, porte Solis
  1196. Iohannes ser Butii de Spoletium
  1197. Iohannes ser Nutii de Civitate Castelli
  1198. Iordanus Gregus Tifernas
  1199. Iordanus Raffaellius de Eugubio
  1200. Ioseph Accorambonus de Nursia
  1201. Ioseph Antonius Bontadosius de Monte Falchio
  1202. Ioseph Bellius Gubinus
  1203. Ioseph Carolus Mevanas
  1204. Ioseph Censius de Bictonio
  1205. Ioseph Chelle de Nucerio
  1206. Ioseph de Anticis Mevanatus
  1207. Ioseph de Bonaiutis Precensis
  1208. Ioseph de Briitis a Civitate Plebis
  1209. Ioseph de Britiis de Civitate Plebis
  1210. Ioseph de Domo de Spoleto
  1211. Ioseph de Rubeis Assisiensis
  1212. Ioseph de Sartis Spoletinus
  1213. Ioseph Diamantes ex Hispello
  1214. Ioseph Durantes de Gualdo
  1215. Ioseph Fabianus Eugubinus
  1216. Ioseph Gasparellus de Hispello
  1217. Ioseph Iacobutius Nucerinus
  1218. Ioseph Leonellus de Asisio
  1219. Ioseph Macciottus Spoletanus
  1220. Ioseph Manentulus Eugubinus
  1221. Ioseph Martellus Spoletinus
  1222. Ioseph Matalutius de Tuderto
  1223. Ioseph Pellinus de Nuceria
  1224. Ioseph Puccius de Assisio
  1225. Ioseph Ricciolinus de Tuderto
  1226. Ioseph Sansius de Spoleto
  1227. Ioseph Senibaldus de Gualdo
  1228. Ioseph Spallonus de Eugubia Civitate
  1229. Ioseph Vitelleschus de Fulginia
  1230. Iosephf Sardolus Tudertinus
  1231. Iosephus Anticus de Mevania
  1232. Iosephus Benignus de Assisio
  1233. Iosephus Bisecchius de Asisio
  1234. Iosephus Bovariellus Eugubinus
  1235. Iosephus Confidatus de Assisio
  1236. Iosephus Fidus de Cerreto
  1237. Iosephus Gherardus Fulginas
  1238. Iosephus Mancinellus Tudertinus
  1239. Iosephus Masseus Tudertinus
  1240. Iosephus Mazzicus de Asisio
  1241. Iosephus Palma Mevanas
  1242. Iosephus Perosinus Eugubinus
  1243. Iosephus Spica de Cereto
  1244. Iosephus Untus de Fulgineo
  1245. Iosippus Cobutius de Tuderto
  1246. Iosippus Conradus Tuders
  1247. Iosippus Pompeius Tudertinus
  1248. Iovannes Baptista Bartoluccius Cisternensis
  1249. Iovannes Baptista Rubetus Eugubinus
  1250. Iovannes Bartolucius Civitatis Castelli
  1251. Iovannes Batista de Ciucarellis de Castro Paciani
  1252. Iovannes Canaulius Tifernas
  1253. Iovannes Hieronymus Monti Castris Tuders
  1254. Isidorus Maghettus de Assisio
  1255. Iulianus Bini de Perusio, porte Heburnee
  1256. Iulianus Cianca de Assisio
  1257. Iulianus de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  1258. Iulianus Fabritius Spoletinus
  1259. Iulianus Fabritius Spoletinus
  1260. Iulius Antonius Mazzerillus Fulginas
  1261. Iulius Beculus de Euguvio
  1262. Iulius Caesar Sbaraglinus de Assisio
  1263. Iulius Cesar de Bracceschis Perusinus
  1264. Iulius Cesar Falcutius Eugubinus
  1265. Iulius Cesar Orlandus de Terra Castri Plebis
  1266. Iulius Citeronius de Trevio
  1267. Iulius de Marcholinis de Nursia
  1268. Iulius Filippellus Eugubinus
  1269. Iulius Gabriellus Eugobinus
  1270. Iulius Iacobillus de Fulgineo
  1271. Iulius Malettus Lavianensis
  1272. Iulius Melosius de Civitati Plebis
  1273. Iulius Mengacius Eugubinus
  1274. Iulius Mengacius Eugubinus
  1275. Iulius Parracianus ex Oppido Castri Plebis
  1276. Iulius Scorcellius Eugubinus
  1277. Iulius Sorbellus de Valfabrica
  1278. Iulius Venantius Hispellensis
  1279. Iustinianus Barnabous de Fulgineo
  1280. Iustinianus Vitalleschus de Fulginia
  1281. Ivo Albertus de Coppolis de Perusio, porte Sancti Angeli
  1282. Ivo Nicolai Iohannis Fatii de Coppolis de Perusio, porte Sancti Angeli
  1283. Ivo Nicolai Tudinelli de Perusio
  1284. Joannis Angeli Guidarelli de Perusio
  1285. Johannes de Tuderto
  1286. Joseph de Aromatariis
  1287. Joseph Girolami
  1288. Joseph Neri
  1289. Lactantius Francisci de Rochis de Perusio, porte Solis
  1290. Lamberto domini Gentilis de Graziane de Perusio, porte Sancti Petri
  1291. Laud. Graegorius Tudertinus
  1292. Laurentis de Biagiis Perusinus
  1293. Laurentius Arcitus de Tuderto
  1294. Laurentius Baldelli de Perusio, porte Sancti Angeli
  1295. Laurentius Brancaleonus Panicalensis
  1296. Laurentius Contutius Trebias
  1297. Laurentius de Boncis de Castro Pacciani
  1298. Laurentius domini Iacobi Gentilis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1299. Laurentius Floridus Mevanas
  1300. Laurentius Marinus de Casacastalda
  1301. Laurentius Mutius de Castello
  1302. Laurentius Persius Tudertinus
  1303. Laurentius Picchius Cerretanus
  1304. Laurentius Rampaccius Citarnensis
  1305. Laurentius Ranerius Tifernas
  1306. Laurentius ser Hermanni de Perusio, porte Sancte Subsanne
  1307. Laurentius Thome de Mevania
  1308. Lauretus Campellus Spoletinus
  1309. Lauretus Granatus Spoletinus
  1310. Lauretus Martanus Spoletinus
  1311. Leander Gratiosus de Sigillo
  1312. Lelius Ciccolus Mevanas
  1313. Lelius de Leliis de Fulginia
  1314. Lellus Iohannis de Perusio
  1315. Lemme Rossi perugino
  1316. Leo Pacificus de Cannaria
  1317. Leo Pallonius de Monte Leone
  1318. Leonardus de Senis
  1319. Leonardus de Perusio
  1320. Leonardus de Spoleto
  1321. Leonardus de Valle Fulginas
  1322. Leonardus de Balistris de Perusio, porte Eburnea
  1323. Leonardus de Mansueti de Perusio
  1324. Leonardus Laurenzettus de Tuderto
  1325. Leonardus Leoncillus de Spoleto
  1326. Leonardus Lippi de Perusio, porte Heburnee
  1327. Leonardus Vallatus de Fuglineo
  1328. Leonardus Visucinus de Terra Castri Plebis
  1329. Leonellus Andreonus Eugubinus
  1330. Leonellus Baccius Tudertinus
  1331. Leonellus Cibo de Fulginio
  1332. Leonides de Paternianis Hispellas
  1333. Lepidus Cardanetus Montonensis
  1334. Letus Aurutius de Tuderto
  1335. Libenus Orphinus de Fulgineo
  1336. Liberatus de Liberatis de Nucerio
  1337. Licinius Racanus de Tuderto
  1338. Licinius Racanus Tuders
  1339. Lilius de Liliis de Spoleto
  1340. Lilius Egidius Libellus de Civitate Castelli
  1341. Lilius Taurellus de Terra Cerreti
  1342. Lillum de Perusio
  1343. Lione Pascoli de Perusio
  1344. Livius Issacchinus de Tuderto
  1345. Lodovicus Bartholomei de Rappis de Montefalcone
  1346. Lodovicus Francisci Cencii de Perusio
  1347. Lodovicus Galans Tifernas
  1348. Lodovicus Iacobillus Fulginatensis
  1349. Lodovicus ser Luce de Agnusdeis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1350. Lodovicus Tritus de Castello
  1351. Luca Alberto de sere Pavolo de Perusio
  1352. Lucas Albertus Pettus Tudertinus
  1353. Lucas Albertus Podiani de Perusio
  1354. Lucas Antonius Archangelus Fratensis
  1355. Lucas Antonius Blondus de Spoleto
  1356. Lucas Antonius Camaffi de Perusio
  1357. Lucas Antonius de Gregoriis Tudertinus
  1358. Lucas Cattaneus de Fulgineo
  1359. Lucas de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  1360. Lucas de Ercolanis de Perusio
  1361. Lucas Gualterottus Tifernas
  1362. Lucas Mattias de Taccinis ex Castro Castilionis Lacus
  1363. Lucas Paracianus de Castro Plebis
  1364. Lucas Persantes Spoletanus
  1365. Lucas Ranerius Paccianensis
  1366. Lucas Simonis de Perusio
  1367. Lucas Venturinus de Trebia
  1368. Lucas Vive de Perusio
  1369. Lucchinus Stefani de Civitate Castelli
  1370. Lucentinus de Cascia
  1371. Lucianus Riccierius Perusinus
  1372. Ludivicus Gratius Tifernas
  1373. Ludovichus Becti de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1374. Ludovico Cialdelli da Fuligno
  1375. Ludovicus Aureli de Perusio
  1376. Ludovicus Bartolucius de Asisio
  1377. Ludovicus Carboni de Costacciaro
  1378. Ludovicus Cencius
  1379. Ludovicus Cillenius de Assisio
  1380. Ludovicus Guelfutius Thifernas
  1381. Ludovicus Herculanus Trestinensis
  1382. Ludovicus Iracius Tifernas
  1383. Ludovicus Iudicibus de Terra Castri Plebis
  1384. Ludovicus Lazzarus a Terra Castri Plebis
  1385. Ludovicus Marinellus de Gualdo
  1386. Ludovicus Nicolai Corsutiis de Perusio, porte Sancti Angeli
  1387. Ludovicus Oddus Tuders
  1388. Ludovicus Petri de Perusio, porte Sancti Angeli
  1389. Ludovicus Pontanus de Cerreto
  1390. Ludovicus Sbarallinus de Assisio
  1391. Ludovicus Simonettus de Panicale
  1392. Ludovicus Tomassus Postii de Castilione Fuscus, civis perusinus
  1393. Ludovicus Tritus Tifernas
  1394. Ludovisi Leone
  1395. Luigi Canali Perugia
  1396. Luovicus Mannus ex Civitate Plebis
  1397. Lutius Niccolai de Castro Panicali
  1398. Lutius Victorius de Gualdo
  1399. Mactheus Baldi Macthei de Ubaldis de Perusio
  1400. Mafeus Reccutii de Perusio, Porte Sancte Subxanne
  1401. Magius Angeli de Perusio, parochia Sancti Martini
  1402. Magius de Magiis Tifernas
  1403. Mamurius Lancilottus de Spoleto
  1404. Mandricardus Bertus de Assisio
  1405. Mansuetus domini Francisci Mansueti de Perusio, porte Eburnee
  1406. Marcantonius Maturantius de Perusio
  1407. Marcellus Costa de Assisio
  1408. Marcellus Franciarinus Eugubinus
  1409. Marcellus Gryphus de Fracta
  1410. Marcellus Iustinianus Nucerinus
  1411. Marcellus Ludovicus de Assisio
  1412. Marcellus Oliva a Terra Castri Plebis
  1413. Marcellus Paulutius de Tuderto
  1414. Marcellus Pignatellus de Plagario
  1415. Marchesius Orfinus Fulginas
  1416. Marcho de Rubeis de Perusio, porte Heburnea
  1417. Marcocus de Egubio
  1418. Marcus Angelelli de Perusio porte Sancti Angeli, parrochie Sancti Fortunati
  1419. Marcus Antonii de Montelagello
  1420. Marcus Antonius Augustinellus a Iano
  1421. Marcus Antonius Barnabò de Fulgineo
  1422. Marcus Antonius Biagiolus Fulginiensis
  1423. Marcus Antonius Bonciarius de Perusio
  1424. Marcus Antonius Casellius a Civitate Plebis
  1425. Marcus Antonius Corneus de Assisio
  1426. Marcus Antonius de Baciochis de Trevio
  1427. Marcus Antonius de Bartolini de Perusio
  1428. Marcus Antonius de Crispoltis de Perusio, porte Eburnea
  1429. Marcus Antonius Eugenius de Perusio
  1430. Marcus Antonius Matalutius de Tuderto
  1431. Marcus Antonius Mutii Eugenius
  1432. Marcus Antonius Silvanus de Civitate Plebis
  1433. Marcus Baldini de Becchutis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1434. Marcus Barnabeus de Fulgineo
  1435. Marcus Capatius Tifernas
  1436. Marcus Catalutius Spoletinus
  1437. Marcus Cirochus de Fulginea
  1438. Marcus Herculani Petri de Perusio, porte Sancti Petri
  1439. Marcus Picinus de Costacciaro
  1440. Marcus Ruccius de Terre Bastie
  1441. Marcus Serperella de Ynsula Maiori lacus Perusini
  1442. Marcus Silvestri de Perusio, porte Eburnea
  1443. Marcusaurelius de Domo de Spoleto
  1444. Mariangelus de Rainaldis de Castro Case Castalde
  1445. Marianus Tuder
  1446. Marianus domini Baldi de Bartolinis de Perusio, porte Heburnea
  1447. Marinus de Monte Falconio
  1448. Marinus Cole de Spellum
  1449. Marinus Filiputii de Civitate Castelli
  1450. Marinus Iacobi de Trevio
  1451. Marinus Marinus Fulginas
  1452. Marinus Marinus Eugubinus
  1453. Marinus Mignanellus de Spoleto
  1454. Marionus de Marionibus Iguvinus
  1455. Mariottus Ciallius de Citerna
  1456. Mariottus Guasparris de Boncambiis de Perusio, porte Eburnea
  1457. Mariottus ser Iohannis de Perusio, porte Sancti Petri
  1458. Marius de Pavoncellis Panicalis
  1459. Marius Petrutius de Tuderto
  1460. Marsilium magistri Nicolai de Fulgineo
  1461. Martanus Bennatus Falconensis
  1462. Martinello Annilii Perugino
  1463. Martinus Laurentii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1464. Martinus Nardutii de Nursia
  1465. Martius Hectoreus de Monte Sancto
  1466. Masciolus de Spoleto
  1467. Mascius Nucciarelli de Spoleto
  1468. Massellinus Massellini de Hyspello
  1469. Massini Isidoro
  1470. Mateo de Ridolfo de Perusio, porte Solis
  1471. Mathaeus Sciugatrosius Tudertinus
  1472. Matheolus magistri Baldassarris de Perusio
  1473. Matheus de Asisio
  1474. Matheus domini Antonii de Perusio, porte Eburnea
  1475. Matheus domini Mei de Eugubio
  1476. Matheus Felitiani de Perusio, porte Solis
  1477. Matheus magistri Marini de Perusio
  1478. Matheus Pauli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1479. Matheus Ripa de Hispello
  1480. Matheus ser Vannis de Nursia
  1481. Matheus Tini de Perusio, porte Sancti Angeli
  1482. Mathias Perrutius Tiphernas
  1483. Matthaeus de Carsidoneis de Civitate Castelli
  1484. Matthaeus de Honofriis Fulginas
  1485. Mattheus Cirenus Eugubinus
  1486. Mattheus Pazzalius Montonensis
  1487. Mauritius Silvanus de Fulgineo
  1488. Mauritius Totius de Castro Rigonis
  1489. Maximilianus Rhodinus de Terra Gualdi Cattaneorum
  1490. Maximus Gelusius Spoletinus
  1491. Mecenas Contius de Castello
  1492. Mecenate de Civitate Castelli
  1493. Menaciatus Nini de Perusio, porte Sancte Subsanne
  1494. Merchior ser Cecchi de Fossato, civis Perusinus
  1495. Mercurius Bencius de Castro Pacciani
  1496. Metellus Chinus de Trevio
  1497. Metius Oliverius de Tripontio
  1498. Micchael Spetia de Mevania
  1499. Michael Angelus Fabius Panicalensis
  1500. Michael Antonellus de Asisi
  1501. Michael Iacobetti Asisiensis
  1502. Michael ser Antonii de Perusio
  1503. Michael ser Bonaiuncte de Perusio, porte Solis
  1504. Michaelangelus de Panicale
  1505. Michel Angelus Vergarius de Costacciario
  1506. Modestinus de Scampis Gualdensis
  1507. Modestinus Humeolus de Gualdo
  1508. Modestius Britiottus Vectoniensis
  1509. Modestus Binus Asisiensis
  1510. Modestus Montius de Assisio
  1511. Modestus Tottus de Cerreto
  1512. Monaldus de Munaldis Hispellensis
  1513. Monaldus Vigilans de Assisio
  1514. Montes Bettinus de Tuderto
  1515. Montes Stella de Fratta
  1516. Morichi Francesco
  1517. Mosci Vincenzo
  1518. Moyset Alatinus magistri Venture Alatini
  1519. Musectus Guilielmi Ebreus de Perusio
  1520. Mutius Marinus Fulginas
  1521. Mutius Marinus Eugubinus
  1522. Mutius Mazzius de Bictonio
  1523. Mutius Petronus de Trevio
  1524. Mutius Taurellus ex Cerreto
  1525. Mutius Veruttius de Nursia
  1526. Nannes Gothus a Civitate Plebis
  1527. Nardus Monachi de Perusio, porte Solis
  1528. Neapolione Comitolo de CastelLeone
  1529. Nereus Laurentius Tudertinus
  1530. Nevius Felitianus Spoletanus
  1531. Niccholaus Cattaneus de Fulgineo
  1532. Niccolaus Agustinus Tursianensis
  1533. Niccolaus Breccius de Asisio
  1534. Niccolaus Casciolus Nucerinus
  1535. Niccolaus de Rubeis de Asisio
  1536. Niccolaus Nutus de Assisi
  1537. Nicholaus de Nursia
  1538. Nicola domini Dionisii de Baregianis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1539. Nicolaj Martini de Perusio
  1540. Nicolas Rubeus de Castello
  1541. Nicolaus de Asisio
  1542. Nicolaus de Asisio
  1543. Nicolaus de Nurscio
  1544. Nicolaus de Egubio
  1545. Nicolaus de Perusio
  1546. Nicolaus Albericus de Nuceria
  1547. Nicolaus Angeli de Guidalotte de Perusio, porte Sancti Petri
  1548. Nicolaus Angelinus Assisiensis
  1549. Nicolaus Antoniius Bonifatius de Cerreto
  1550. Nicolaus Antonius Andree de Totis Pontanus de Cerreto
  1551. Nicolaus Bartolellus de Fratta
  1552. Nicolaus Bevegnatis Alessi de Perusio
  1553. Nicolaus Bini de Bictonio
  1554. Nicolaus Bonius de Monte Falchio
  1555. Nicolaus Brancaleonius de Spoleto
  1556. Nicolaus Branchellus Montifalchensis
  1557. Nicolaus Bufalini de Civitate Castelli
  1558. Nicolaus de Bontempi de Perusio
  1559. Nicolaus de Cecinis de Eugubio
  1560. Nicolaus de Fabris Gualdensis
  1561. Nicolaus de Pettis de Tuderto
  1562. Nicolaus de Ubaldis de Perusio
  1563. Nicolaus domini Nicole de Benciano de Perusio
  1564. Nicolaus Ferreus de Assisio
  1565. Nicolaus Finetti de Perusio
  1566. Nicolaus Iacobi Tignosius de Fulgineo
  1567. Nicolaus Iohannis de Fulgineo
  1568. Nicolaus Leonardus de Terra Bastie
  1569. Nicolaus magistri Andree de Spello
  1570. Nicolaus Manarus Eugubinus
  1571. Nicolaus Manasseus Tifernas
  1572. Nicolaus Marchesanius Tifernas
  1573. Nicolaus Mattheus a Cannaria
  1574. Nicolaus Morellus de Cerreto
  1575. Nicolaus Morgantinus de Frattis
  1576. Nicolaus Paracinus de Terra Castri Plebis
  1577. Nicolaus Scaevola de Spoletium
  1578. Nicolaus ser Antonii de Asisio
  1579. Nicolaus ser Stefani de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1580. Nicolaus Silvestrellus ex Gualdo Cattaneorum
  1581. Nicolaus Syllanus de Spoleto
  1582. Nicolaus Uffredutius de Tuderto
  1583. Nicolaus Venitius de Civitate Plebis
  1584. Nobilis de Nobilibus Tudertinus
  1585. Nolfrius de Asisio
  1586. Octavianus Angius de Montono
  1587. Octavianus de Octavianis Assisias
  1588. Octavianus Mactionus Tifernas
  1589. Octavianus Marinus Castaldensis
  1590. Octavianus Orphinus Fulginas
  1591. Octavius Benincampus de Civitate Nucerie
  1592. Octavius Billinis Eugubinus
  1593. Octavius Fabianus Iguvinus
  1594. Octavius Maiolinus a Civitate Plebis
  1595. Octavius Victorius Gualdensis
  1596. Ofreducius Petri de Perusio
  1597. Onofrius Bernabeus de Fulgineo
  1598. Onuphrius Silvanus Fulginas
  1599. Orazio Cardanetus de Perusio
  1600. Organtinus Sublucanus de Spoleto
  1601. Ortensius Origus de Trebia
  1602. Ottavianus Francisci Colombi de Perusio
  1603. Ottavianus Gualterottus Tifernensis
  1604. Ottavianus Raffaellus Tiphernas
  1605. Ottavianus Raphael Egubinus
  1606. Ottavius de Aromatariis Assisias
  1607. Ottavius Floravantes Hispellas
  1608. Ottavius Vanucchius Pacianensis
  1609. Pacificus Ufreduciolus Tuders
  1610. Palchetti Giuseppe
  1611. Pamphilius de Pamphilis de Cassia
  1612. Pamphilus Papirius de Terra Sancte Anatholie
  1613. Pandulfus Fucciolus Tifernas
  1614. Pasqua Alessandro
  1615. Patritius Birellus de Assisio
  1616. Patrittius de Vicis Tudertinus
  1617. Paullus Racanus Tudertinus
  1618. Paulus Aloysius Assisias
  1619. Paulus Anchaianus de Spoleto
  1620. Paulus Antonius de Bizzaris Tudertinus
  1621. Paulus Augustinellus a Iano
  1622. Paulus Bartholomei de Perusio, porte Solis
  1623. Paulus Beni de Eugubio
  1624. Paulus Binus Assisiensis
  1625. Paulus Binus de Assisio
  1626. Paulus Bontadosius a Montefalchio
  1627. Paulus Britius de Terra Castri Plebis
  1628. Paulus Brunus de Spoleto
  1629. Paulus Burghesius Sigillensis
  1630. Paulus Cortesius de Monte Falchio
  1631. Paulus de Buoncambiis de Perusio, porte Eburnea
  1632. Paulus de Lutiis de Trebio
  1633. Paulus de Valentibus de Trevio
  1634. Paulus domini Minutii Bertuldi de Vanolis de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1635. Paulus Felix Bonifacius Schigiensis
  1636. Paulus Iacobettus de Assisio
  1637. Paulus Laurentis de Tuderto
  1638. Paulus Lucainus de Assisio
  1639. Paulus magistri Iohannis de Fulgineo
  1640. Paulus Martanus de Spoleto
  1641. Paulus Mazzafortis de Fracta Perusie
  1642. Paulus Neroli de Perusio, porte Sancti Petri
  1643. Paulus Paulotius de Castro Paciani
  1644. Paulus Pellutii de Perusio
  1645. Paulus Petrus Leoncinus de Tuderto
  1646. Paulus Petrus Sbarra de Tuderto
  1647. Paulus Salvatorius Fulginas
  1648. Paulus Santinellus de terra Fratte
  1649. Paulus Scarlattinus de Tuderto
  1650. Paulus Taurellus de Cerreto
  1651. Paulus Vitellius Tifernas
  1652. Pavolo de Francesco Saluccio de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1653. Pavolo de Mengis
  1654. Pellinus ser Petri ser Bartoli de Perusio, porte Solis
  1655. Pergratianus de Gratianis de Perusio, porte Sancti Petri
  1656. Periglio de mesere Baldo de Periglis de Perusio, porte Heburnea
  1657. Periteus de nobilibus de Montesperello de Perusio, porte Solis
  1658. Permatheus domini Alexandri de Perusio, porte heburnea
  1659. Perphilippus Berardi de nobilibus de Cornio civis Perusinus, porte Sancte Subxanne
  1660. Perphilippus Mattioli de Perusio, porte Solis
  1661. Perseus Spetia Mevanas
  1662. Perus magistri Francisci de Citerna
  1663. Petronius Petronus Trebias
  1664. Petrus de Fulgineo
  1665. Petrus Andrius Anatoliensis
  1666. Petrus Angeli de Ubaldis de Perusio
  1667. Petrus Antonii de Vermiglioli de Perusio
  1668. Petrus Antonius Nutius Vectoniensis
  1669. Petrus Antonius Paradisus de Terra Sigilli
  1670. Petrus Antonius Rainaldus de Castro Case Castalde
  1671. Petrus Aretinus de Sigillo
  1672. Petrus Arighinus Cisternensis
  1673. Petrus Augustinus de Thipherno
  1674. Petrus Baldeschi de Perusio
  1675. Petrus Bassettus de Marsiano
  1676. Petrus Benenatus de Picolominibus de Cassia
  1677. Petrus Caffarinus Trebanus
  1678. Petrus Castorus Fulginatensis
  1679. Petrus Ciurnellus de Montone
  1680. Petrus de Mancis Nucerinus
  1681. Petrus de Tassis Hyspello
  1682. Petrus domini Francisci de Cerreto
  1683. Petrus domini Iohannis de Bictonio
  1684. Petrus Dominicus Rampesius Fulginas
  1685. Petrus Donatus Cesius
  1686. Petrus Felitianus de Sigillo
  1687. Petrus Franciscus Benignus de Assisio
  1688. Petrus Franciscus Maccionus Fulginas
  1689. Petrus Gentilis Gaggius de Tipherno
  1690. Petrus Hieronymus Cenci
  1691. Petrus Hyeronimus de Fabris Tudertinus
  1692. Petrus Iacobus da Spoleto
  1693. Petrus Iacobus Allegrettus Mevanas
  1694. Petrus Iacobus de Tanis de Tuderto
  1695. Petrus Iohannes de Florentii de Sancto Arcangeli, civis perusinus
  1696. Petrus Iohannisbatiste Bartholomei Putii de Perusio, porte Sancti Petri
  1697. Petrus Laurentius de Moscatellis de Terra Castri Plebis
  1698. Petrus Laurentius Sabinus Eugubinus
  1699. Petrus Leonardus Tudertinus
  1700. Petrus Lodovici de Balleonibus de Perusio, porte Sancti Petri
  1701. Petrus magistri [...] de Assisio
  1702. Petrus magistri Francisci de Perusio, porte Sancti Petri
  1703. Petrus Maltempus de Assisio
  1704. Petrus Marinus de Costaciario
  1705. Petrus Marinus Cirocchus de Fulgineo
  1706. Petrus Marinus Vallatus de Fulginio
  1707. Petrus Martanus de Spoleto
  1708. Petrus Mathei domini Petri de Ubaldis de Perusio, porte Sancti Petri
  1709. Petrus Matheus Eugenius Eugubinus
  1710. Petrus Mathias Tottus de Cerreto
  1711. Petrus Matthia Morellus de Cereto
  1712. Petrus Morsellus Nucerinus
  1713. Petrus Nicolaus Curti de Montifalco
  1714. Petrus Paulus Anatholiensis
  1715. Petrus Paulus Albericus Nucerinus
  1716. Petrus Paulus de Sibenicis ab Insula Maiori
  1717. Petrus Paulus Florianus Fulginas
  1718. Petrus Paulus Inbutius de Fossato
  1719. Petrus Paulus Tancredutii de Raneriis de Perusio, porte Solis
  1720. Petrus Petrotius de Sigillo
  1721. Petrus Piccinus a Sarteano degens in Terra Hispelli
  1722. Petrus Rainaldutii de Perusio
  1723. Petrus Salvena de Tuderto
  1724. Petrus Thebaldescus de Nursia
  1725. Petrus Thuribulis de Hispello
  1726. Petrus Toctus de Cerreto
  1727. Petrus Tomassus domini Mariotti (de Buoncambi) de Perusio, porte Eburnea
  1728. Petrus Tundus Eugubinus
  1729. Petrus Ursinus Romanus
  1730. Petrus Valentini de Perusio
  1731. Petrus Venantius de Cassia
  1732. Petrus Vittorius de Gualdo
  1733. Petrusfelix Magnanus Montonensis
  1734. Petrusvincentius Christianus Civitatis Tifernatis
  1735. Philibertus de Valentibus de Trevio
  1736. Philippus Actus Tuders
  1737. Philippus Antoni Pazaglie Caballi de Eugubio
  1738. Philippus Antonius de Lucis Tudertinus
  1739. Philippus Bologninus Fulginas
  1740. Philippus Bonfilius de Gualdo Nucerie
  1741. Philippus Caufridius de Montifalchio
  1742. Philippus Ciottus Uguvinus
  1743. Philippus de Baldesche de Perusio
  1744. Philippus Franciolus Trebie
  1745. Philippus Galeoctus Eugubinus
  1746. Philippus Iacobutius Nucerinus
  1747. Philippus Innocenti de Massini de Perusio
  1748. Philippus Letus de Spoleto
  1749. Philippus Mannus ex Civitate Plebis
  1750. Philippus Marinellus Gualdensis
  1751. Philippus Martellus de Spoleto
  1752. Philippus Micialdus Eugubinus
  1753. Philippus Nutus Eugubinus
  1754. Philippus Piperonius de Montifalchio
  1755. Philippus Rentius de Trebio
  1756. Philippus ser Andree ser Nutii de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1757. Philippus Simonesius de Castro Collimancii
  1758. Philippus Titus Thiphernas
  1759. Philippus Toneus de Cerreto Spoletana diocesis
  1760. Phillippus Bravius ex Tuderto
  1761. Phyrrhus de Untis Fulginas
  1762. Phyrrus Flumineus Esterpeti
  1763. Piernicolo de Asese
  1764. Pierus Barsis de Perusio, porte Sancti Angeli
  1765. Pindarus Celius de Trebio
  1766. Pinolus Pinolus Eugubinus
  1767. Pirrus Marchesanus Tifernas
  1768. Pisolus ser Luce de Perusio
  1769. Pitius Tome de Eugubio
  1770. Pius Randolus Tiphernas
  1771. Placidus Moscatellus de Terra Castri Plebis
  1772. Placidus Regius de Asisio
  1773. Polidorus Melosius de Terra Castri Plebis
  1774. Polidorus Ovidii Gualdensis
  1775. Pompeius Andreuccius Tudertinus
  1776. Pompeius Bisecchus de asisio
  1777. Pompeius Bisticchius de Asisio
  1778. Pompeius Bonalingua Tudertinus
  1779. Pompeius de Andreuccis de Tuderto
  1780. Pompeius Gallius de Cisterna
  1781. Pompeius Gilius Fulginas
  1782. Pompeius Longinius Tifernas
  1783. Pompeius Marsilius de Plagario
  1784. Pompeius Nutius Eugubinus
  1785. Pompeius Pucciattus Mevanas
  1786. Pompeius Scorcellius Eugubinas
  1787. Pompeius Varrinus Tifernas
  1788. Pompeus Binus de Assisio
  1789. Pompeus de Bini de Assisio
  1790. Pompeus Sassus Perusinus
  1791. Pompeus Sperellus de Assisio
  1792. Pompilius Egidius de Assisio
  1793. Pompilius Fontius Eugubinus
  1794. Pompilius Iobbius de Terra Montoni
  1795. Pompilius Trombettus de Eugubio
  1796. Pomponius Martorellius de Spoleto
  1797. Pomponius Tebaldeschus de Nursia
  1798. Ponpaeus Gierinus Tifernas
  1799. Pontianus de Angiolis de Civitate Plebis
  1800. Pontianus Fargna ex Civitate Plebis
  1801. Porfirius Felicianus de Gualdo
  1802. Possentes de Possentis de Gualdo
  1803. Propertius Frenfanellus de Cassia
  1804. Prospero Mariotti Perugia
  1805. Prosperus Ciccolus de Mevania
  1806. Prosperus Petrutius de Tuderto
  1807. Ptolomeus de Lucacinis de Trebia
  1808. Pyrrhus Delphycus de Tuderto
  1809. Quintilius Cirochus Fuglinas
  1810. Quintilius de Mariis de Spoleto
  1811. Quintilius Ninus da Castro Pacciani
  1812. Raffaele Marchesi Magione
  1813. Rainaldus Bartolutii de Spello
  1814. Rainaldus de Rainaldis ex Castro Gualdi Captaneorum
  1815. Rainaldus Iacobutius de Nuceria
  1816. Rainutius Benedictonius Tudertinus
  1817. Ranerius de Raneriis de Gualdo
  1818. Ranerius Francus de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1819. Raniere Andreuctii de Monte Vibiano (de Perusio)
  1820. Raniere de messer Pietro Pauolo de Raniere de Perusio, porte Solis
  1821. Ranutio Iacobi de Perusio
  1822. Raphael domini Iohannis Baptiste de Petronibus de Trevio
  1823. Raphael Thaonius a Terra Castri Plebis
  1824. Raynaldus Venturinus Trebianus et civis Spoletanus
  1825. Remulus Corradus Hispellas
  1826. Restaurus Pernicole Castaldi de Perusio, porte Sancti Petri
  1827. Restaurus Titellius de Nursia
  1828. Ricciardus de Bartolinis de Perusio
  1829. Ridolfus de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  1830. Rinaldi Benedetto
  1831. Rinaldus de Martines de Hyspello
  1832. Rinaldus Ridolfini de Perusio
  1833. Rizardus domini Petri de Nursia
  1834. Robertus de Benincampis Nucerinus
  1835. Robertus domini Honofri de Perusio, porte Eburnee
  1836. Robertus Lancellottus de Perusio
  1837. Rocchus Pilorcius de Castro Marsciani
  1838. Rogerius de Antignolla de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1839. Romanus Cilitio de Syllano
  1840. Romolus Rodinus ex Castro Gualdi Captaneorum
  1841. Romulus Cassettus Iguvinus
  1842. Rosatus Sciuccatroscius de Tuderto
  1843. Rubertus Bonaiutus Precensis
  1844. Rubino de Montemelino de Perusio
  1845. Ruffinus Ciaccicus Hispellas
  1846. Rugerius Bontadosus de Montefalchone
  1847. Rugerius Palearius de Bittonio
  1848. Rutilius Gramaciae de Gualdo
  1849. Sacchus domini Contis de Perusio, porte Solis
  1850. Sacramor Laurentii domini Petri Vencioli de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1851. Saldono de Saldi da Castello
  1852. Salubius Agathonius de Montefalchio
  1853. Salustius Ciccolinus de Nuceria
  1854. Salustius domini Guilielmi de Perusio, porte Solis
  1855. Salvator Guelfus de Spoleto
  1856. Salvator Quarantoctus de Nursia
  1857. Salvutius Vittorius Gualdensis
  1858. Sanctes Bictonus Anatoliensis
  1859. Sanctes Bonannus de Spoleto
  1860. Sanctes Gervasius de Tuderto
  1861. Sante de Ballerini de Corciano
  1862. Santes Pillicciarius de Fratta
  1863. Santhes Transitanus de Spoleto
  1864. Sanus de Berardis de Pogio Sancti Herculani
  1865. Scipio Albizinus de Civitate Castelli
  1866. Scipio Antonius a Fonte Eugubinus
  1867. Scipio Baldellus de Eugubio
  1868. Scipio Bonannus Fulginas
  1869. Scipio Gennarus de Typherno
  1870. Scipio Toctus de Cereto
  1871. Scipione de Crispoltis de Perusio
  1872. Sebastianius de Sebastianis Eugubinus
  1873. Sebastianus Albertinus Tifernas
  1874. Sebastianus Berardini de Sellanum
  1875. Sebastianus Cecchettus civis Perusinus de Fratta
  1876. Sebastianus Gentilis Fulginas
  1877. Sebastianus Germanus de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  1878. Sebastianus Guazzinus Tyfernas
  1879. Sebastianus Marchettus de Valfabrica
  1880. Sebastianus Petronius de Fulgineo
  1881. Senius Zuccarus de Spoleto
  1882. Sensi Giuseppe
  1883. Sensinus Contuceus de Canaria
  1884. Sepolcro de Giovangnie de Tinis de Perusio, porte Solis
  1885. Septimius Pucciattus de Mevania
  1886. Seraphinus Ricutia Nursinus
  1887. Seraphinus Troilus de Nuceria
  1888. Sertorius Vulcanus Terre Montis Sancti de Spoleto
  1889. Servatius Vannola de Assisio
  1890. Servuatius Vannola de Assisio
  1891. Settimius Eugenius
  1892. Severius ser Laurentii Mathei de Perusio
  1893. Severus Cordeschus de Nursia
  1894. Sfortia Oddus de Perusio
  1895. Sfortia Sfortia de Hispello
  1896. Sigismundus de Comitibus de Fulgineo
  1897. Sigismundus de Ubaldis de Perusio, porte Sancti Petri
  1898. Sigismundus Paulutius de Hyspello
  1899. Silius Contucius de Trebio
  1900. Silvester Angeli Nucerinus
  1901. Silvester Goccia Nucerinus
  1902. Silvester Paschalis a Bictonio
  1903. Silvestro Bruschi Perugia
  1904. Silvius Calvus Moriconus de Monte Falchio
  1905. Silvius Circavillus Eugubinus
  1906. Simeon Paulinus de Assisio
  1907. Simeon Silvianus Panicalensis
  1908. Simo de Montefalco
  1909. Simon de Asisio
  1910. Simon Fonn.nus de Gualdo
  1911. Simon Leontinus de Spoleto
  1912. Simon Lodovici de Perusio, porte Sancti Angeli
  1913. Simon Martinellius Frattensis
  1914. Simon Mecutius de Nucerio
  1915. Sinibaldus domini Bobii de Perusio, porte Sancti Petri
  1916. Sixtus de Tuderto
  1917. Sixtus Crispultus Mevanas
  1918. Sobastiano del ordine dei Predicatori de Perusio
  1919. Solon Campellus de Spoleto
  1920. Sperellus de Sperellis Assisiensis
  1921. Stefanus Rubeus de Monte Sancte Marie
  1922. Stefanus Vannutius Anatoliensis
  1923. Stephanus Baccius ex Castro Formarum
  1924. Stephanus Bugattus de Nuceria
  1925. Stephanus Cecchi de Perusio, porte Sancti Angeli
  1926. Stephanus de Barnabovis de Fulginea
  1927. Stephanus Egidius Petronius
  1928. Stephanus Evangelistius a Terra Plebis
  1929. Stephanus Farnerius Eugubinus
  1930. Stephanus Racanus de Spoleto
  1931. Stephanus ser Cosci de Perusio
  1932. Stephanus Veronicus de Gualdo Cattaneorum
  1933. Succursus Passarini de Nursia
  1934. Sygismundus Cardanetus de Terra Montoni
  1935. Symuteus de Fulgineo
  1936. Taddeus Paulocius de Assisio
  1937. Tadeus Lelli de Bictonio
  1938. Tarquineus Gorettus Tifernas
  1939. Tavius Iohannis domini Sancolucii de Spoleto
  1940. Terentius Aromatarius de Asisio
  1941. Terentius Caufridius de Monte Falcone
  1942. Terisius Andreolus Iguvinus
  1943. Thaddeus Guidellus de Perusio
  1944. Thadeus Cavernius Tiffernas
  1945. Theobaldus olim de Aretio, civis perusinus
  1946. Theobaldus Loli de Bictonio
  1947. Theodorus Attius Tudertinus
  1948. Theodorus Fatius de Sigillo
  1949. Theodorus Fatius de Sigillo
  1950. Theodorus Fatius de Castro Sigilli
  1951. Theodorus Moriconus Montefalchiensis
  1952. Theophilus Talenti Cannariensis
  1953. Theus de Theis de Bictonio
  1954. Thomas Allegrettus Mevanas
  1955. Thomas Bozius eugubinus
  1956. Thomas Bronzius Tifernas
  1957. Thomas Cardanetus Montonensis
  1958. Thomas Fantozzius Nucerinus
  1959. Thomas Fatius Spoletinus
  1960. Thomas Ferrius de Sigillo
  1961. Thomas Iacoberius de Hyspello
  1962. Thomas Matthiolus de Trebia
  1963. Thomas Thebaldischus de Nursia
  1964. Tiberius Confidatus de Asisio
  1965. Tiberius de Nofris Thyfernas
  1966. Tiberius Ermannii de Perusio, porte Sancti Petri
  1967. Tiberius Sperellus Assisiensi
  1968. Tiberius Tempestivus Montefalchiensis
  1969. Tiburtus Longhus Costacciariensis
  1970. Tindarus Alfani Francisci de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1971. Tindarus Casella de Terra Castri Plebis
  1972. Tiringratius Paragnanus Tudertinus
  1973. Titus Andreolus Eugubbinus
  1974. Titus Floridus Titus de Tiferno
  1975. Titus Scampa de Gualdo
  1976. Tobias Nonius de Perusio
  1977. Tomas Donatus de Asisio
  1978. Tomas ser Herici de Perusio, porte Sancte Subsanne
  1979. Tomas ser Massei de Perusio, porte Sancti Petri
  1980. Tomasso de Nastagie de Perusio, porte Sancte Subxanne
  1981. Torquatus Bontadosius de Monte Falchio
  1982. Torquatus Bontadosus de Montefalcone
  1983. Torquatus Lallus de Nursia
  1984. Torquatus Tebaldeschus de Nursia
  1985. Traianus Cocchus de Montonio
  1986. Traianus Paulotius de Castro Pacciani
  1987. Tranquillus Gratianus de Cassia
  1988. Tranquillus Stracciavela de Fulgineo
  1989. Trebonius Bonacusius Spoletinus
  1990. Trivultius Gentilettus de Spoleto
  1991. Troianus Martelli de Collemancio
  1992. Troilus Bentivolus de Fossato
  1993. Troilus de Troilis de Nuceria
  1994. Troylus Leonius Tuders
  1995. Tullius de Ceccoccis de Assisio
  1996. Tullius Griccius Fossatensis
  1997. Tullius Hortensius de Tuderto
  1998. Tullius Mastichus de Assisio
  1999. Tullius Petronus de Trevio
  2000. Tullius Venantius de Hispello
  2001. Ubaldus de Vergariis Eugubinus
  2002. Ubaldus magistri Francisci de Perusio
  2003. Ubbertus Felicissimi Ugubinensis
  2004. Ufredutius Ancaianus de Spoleto
  2005. Ugolinus domini Iohannis Ugolini de Perusio, porte Solis
  2006. Ugolinus Francisci de Alexandris de Perusio, porte Sancte Subxanne
  2007. Uguitio Fatii de Perusio, porte Sancti Angeli
  2008. Ugutione de Eugubio
  2009. Uliste Galeocti de Balleonibus de Perusio, porte Solis
  2010. Ulysses Manocchius Hyspello
  2011. Urbanus Vannis de Perusio
  2012. Usdadius Arcitus de Tuderto
  2013. Valentinus de Corciano
  2014. Valentinus Valens de Trebio
  2015. Valerius de Montefalcone, de Perusio, porte Eburnea
  2016. Valerius de Tripontium
  2017. Valerius Diamantes Hispellas
  2018. Valerius Nuccius de Eugubio
  2019. Valerius Tintus de Tiferno
  2020. Vannes Masciarelli de Bictonio
  2021. Vannutius Bennincampus de Nucerio
  2022. Venantius de Venantiis de Fulginia
  2023. Venantius Gnottus de Civitate Castelli
  2024. Venantius Paletti Spoleti
  2025. Venantius Pamphilus de Cassia
  2026. Ventorinus Ventorini de Trebio
  2027. Venturas Rainutius Tiphernas
  2028. Venturinus Pontianus de Lutiis Massensis
  2029. Venturius de Compagnis de Tuderto
  2030. Veracchi Ubaldo
  2031. Vergilius de Vergiliis de Cassia
  2032. Verus Verus de Trebio
  2033. Vespasianus Rodinus de Gualdo Captaneorum
  2034. Victorius Antoniaccius de Assisio
  2035. Victorius Cloccius Eugubinus
  2036. Victorius Lancillottus a Spoleto
  2037. Victorius Roius Tiphernas
  2038. Vincentiius de Santis Spoletanus
  2039. Vincentius Angelellus Fulginas
  2040. Vincentius Anibaldus Eugubinus
  2041. Vincentius Barnabò Fulginas
  2042. Vincentius Benius de Hispello
  2043. Vincentius Brunaccius Tifernas
  2044. Vincentius Cantalmaius de Eugubio
  2045. Vincentius Cavallucci
  2046. Vincentius Cirocchus Fulginas
  2047. Vincentius de Andreanis Sigillensis
  2048. Vincentius de Machabrinis de Cerreto
  2049. Vincentius domini Antonii de Perusio, porte Sancti Petri
  2050. Vincentius ex Laurentiis Eugubinus
  2051. Vincentius Gervasius Tudertinus
  2052. Vincentius Gothus a Civitate Plebis
  2053. Vincentius Grottus Eugubinus
  2054. Vincentius Iacobillus Fulginas
  2055. Vincentius Iulius de Civitate Castelli
  2056. Vincentius Manaseius Tifernas
  2057. Vincentius Marinuccius de Ancarano
  2058. Vincentius Mengaccius Gubinus
  2059. Vincentius Menni de Perusio
  2060. Vincentius Montegranellus Eugubinus
  2061. Vincentius Nuccius Eugubinus
  2062. Vincentius Pamphilius Romanus
  2063. Vincentius Piccelellus Eugubinus
  2064. Vincentius Silvestrinus de Mevania
  2065. Vincentius Silvestrius de Nursia
  2066. Vincentius Tartarus de Montefalchio
  2067. Vincentius Tortus Mevanas
  2068. Vincentius Ugolini de Monte Vibiano de Perusio, porte Sancti Petri
  2069. Vincentius Vitelleschus de Fulgineo
  2070. Vincenzio de Hercolanis de Perusio
  2071. Virgilius de Cocchis Plagarensis
  2072. Virgilius Dionisius de Mevania
  2073. Virginius Sfortia Hispellas
  2074. Vistosus Ovidius de Gualdo
  2075. Vitelius Vitellensis de Fulgineo
  2076. Vittorius Fieravantes de Fossato
  2077. Vivianus Cirocchus Fulginas
  2078. Vivianus Cirocchus de Fulgineo
  2079. Xantus de Marinellis de Mevania
  2080. Zanobius de Ubaldis de Perusio
  2081. Zaphirus Pontanus de Cerreto Spoletana diocesis