Skip to content

Students list

Skip pagination
  1. Iachobus de Tollentino
  2. Iachobus de Aquila
  3. Iachobus de Roma
  4. Iachobus de Camerino
  5. Iachobus de Amatrice
  6. Iachobus de Nursia
  7. Iachobus de Asisi
  8. Iacintus Tomacellus Cesanatensis
  9. Iacintus Totius de Cassia
  10. Iacobbus de Marescalchis Menses
  11. Iacobus de Lucensis
  12. Iacobus de Cicilia
  13. Iacobus d'Alamania
  14. Iacobus Pergulensis
  15. Iacobus de Zalezze
  16. Iacobus de Alamania bassa
  17. Iacobus a Stain Germanus
  18. Iacobus Ablitas Navarrus
  19. Iacobus Actius Forosemproniensis
  20. Iacobus Angelius de Urbino
  21. Iacobus Antiquarius de Perusio
  22. Iacobus Antonelus Pergulensis
  23. Iacobus Antonius Clerichellus de Clementis
  24. Iacobus Antonius de Piccinis Eugubinus
  25. Iacobus Antonius Fractis Pontanus de Cerreto
  26. Iacobus Antonuccius Eugubinus
  27. Iacobus Armandus Gallus
  28. Iacobus Armannus Eugubinus
  29. Iacobus Ascalonius de Asisio
  30. Iacobus Bartholomei de Casaccis de Amelia
  31. Iacobus Bartolius Maceratensis
  32. Iacobus Bartolutius de Sancto Angelo in Vado
  33. Iacobus Benedat de Gualdo
  34. Iacobus Bernardus a Visso
  35. Iacobus Bertolanus Lucensis
  36. Iacobus Betoschus Bergomas
  37. Iacobus Borgius Galus
  38. Iacobus Bottonus Hispanus
  39. Iacobus Brancaleonus Anconitanus
  40. Iacobus Canerius de Passignano
  41. Iacobus Capellonus Eugubinus
  42. Iacobus Cappaccinius
  43. Iacobus Carpinus de Firmo
  44. Iacobus Cataldinus Calliensis
  45. Iacobus Cervonus Romanus
  46. Iacobus Chrysurgus
  47. Iacobus Cianberlinus Bodiensi
  48. Iacobus Cole Iohannetti de Spoleto
  49. Iacobus Cristinus de Monte Filoptrano
  50. Iacobus Croccittus de Santo Severino
  51. Iacobus de Antonuciis de Eugubio
  52. Iacobus de Bourgoing Gallus Parisiensis
  53. Iacobus de Leta Sabaudius
  54. Iacobus de Maccancollis de Interanne
  55. Iacobus de Marchesiis Bergomensis
  56. Iacobus de Miccioniis de Anglaria
  57. Iacobus de Micheli de Venetiis
  58. Iacobus de Mutis Romanus
  59. Iacobus de Pazziis Citernensis
  60. Iacobus de Quartis Veronensis
  61. Iacobus de Sbaraccinis de Matelica
  62. Iacobus de Soranis Vulsiniensis
  63. Iacobus Diacentius Florentinus
  64. Iacobus domini Francisci de Bononia
  65. Iacobus du Prey Germanus civitatis Audomarensis in Arthesia
  66. Iacobus Dudonius de Fano
  67. Iacobus Dughesius Pulitianensis
  68. Iacobus Durantes Gualdensis
  69. Iacobus Egidius de Assisio
  70. Iacobus Fancellius Citernensis
  71. Iacobus Filippus Maurer Germanus
  72. Iacobus Forbes
  73. Iacobus Francisci de Minutulis de Luca
  74. Iacobus Franciscus Turresinus Cremonensis
  75. Iacobus Georgius Kydius de Portua
  76. Iacobus Ghennart Luximburgensis
  77. Iacobus Giannettus Aquipendinus
  78. Iacobus Golinuccius de Castro Burgorum
  79. Iacobus Haymuller Monacensis Bavariae
  80. Iacobus Henrici de Erelbach Alamanus Herbipolensis diocesis
  81. Iacobus Hondedeus Pisaurensis
  82. Iacobus Iacobettus Assisiensis
  83. Iacobus Iohannis de Viterbio
  84. Iacobus Lama Faventinus
  85. Iacobus Lambardus Trebias
  86. Iacobus Laurus Spoletinus
  87. Iacobus Lazzarus de Terra Castri Plebis
  88. Iacobus Le Wittre
  89. Iacobus Linchi Maguntiae
  90. Iacobus Lucianus de Mevania
  91. Iacobus Lupatellus de Ugubio
  92. Iacobus Marcellus Valentianus de Spania
  93. Iacobus Maria Candia Genuensis
  94. Iacobus Maria Malfantius Ianuensis
  95. Iacobus Maria Rolandus Albinganensis
  96. Iacobus Muccius de Monte Sancti Sabini
  97. Iacobus Narsinus Narneensis
  98. Iacobus Nefe de Weissenburg
  99. Iacobus Nicolay de Esculo
  100. Iacobus Nicolay de Mutis de Urbe
  101. Iacobus Nuccius Viterbiensis
  102. Iacobus Nutus de Asisio
  103. Iacobus Octavius de Golinis de Tipherno
  104. Iacobus Odduccius de Stroncono
  105. Iacobus Ortonius Anconitanus
  106. Iacobus Perulus Urbinas
  107. Iacobus Philippus Buccacanis de Stronconio
  108. Iacobus Philippus Leoncillus de Spoleto
  109. Iacobus Philippus Merl a Sichlburg
  110. Iacobus Philippus Scarlattinus Interamnas
  111. Iacobus Philippus Spada Bersighellensis
  112. Iacobus Phisicus de Sancto Angelo Vadense
  113. Iacobus quondam Antonii Marci de Tocco de Aprutium
  114. Iacobus quondam Bartholomei de Fava de Radiano
  115. Iacobus Riccius de Exio
  116. Iacobus Roncellus Arretinus
  117. Iacobus Roscettus de Monte Oppido
  118. Iacobus Sassonus Urbinas
  119. Iacobus Sboni de Urbe
  120. Iacobus Scaliger Retursii
  121. Iacobus Scanellius Foroliviensis
  122. Iacobus Sciau Scottogallo
  123. Iacobus ser Dini de Cappiano
  124. Iacobus Serranus Pergulensis
  125. Iacobus Simeonius Utinensis
  126. Iacobus Singnoricti de Ebcodinio
  127. Iacobus Stabilis de Visso
  128. Iacobus Tacconius Urbinas
  129. Iacobus Talpa de Santo Severino
  130. Iacobus Tedaldus a Civitate Sancti Sepulcri
  131. Iacobus Teggia Saxolensis
  132. Iacobus Tibaldottus Vectoniensis
  133. Iacobus Tostus de Monte Vetero
  134. Iacobus Turrita de Monte Falco
  135. Iacobus Turrius Lucensis
  136. Iacobus Vallemanus Fabrianensis
  137. Iacobus Vazzuglia Pergulensis
  138. Iacobus Vespinius de Calasio
  139. Iacobus Vivius de Aquila
  140. Iacobus Weilerg Germanus
  141. Iacobus Zadzyk Polonus
  142. Iannes Antonius Galicellus Brixiensis
  143. Iannes Antonius Rigutyus Ariminensis
  144. Iannes Benedictus Pallavicinus Ianuensis
  145. Iannes Nicolaus Mannus Spoletinus
  146. Ianuarius Mancia Narniensis
  147. Ieremias Tachauer Vratislaviensis Alemannus Silesius
  148. Ierolamus de Urbe
  149. Ieronimus Angelus de Pisauro
  150. Ieronimus Bartolinus Urbinas
  151. Ieronimus Carnicellus Sentinas
  152. Ieronimus Claravallensis de Tuderto
  153. Ieronimus de Comitibus Pisaurensis
  154. Ieronimus de Silvestris Vissanus
  155. Ieronimus Gervasius de Pergola
  156. Ieronimus Grippus Politianensis
  157. Ieronimus Nardus
  158. Ieronimus Querinus de Fabriano
  159. Ieronimus Silvester de Monte Sancte Marie
  160. Ieronymus Moscatellus de Terra Castri Plebis
  161. Ieronymus Pandorzius de Chastello
  162. Ignatius Warath Tyrolensis
  163. Iheronimus Pheus de Ortho
  164. Ihoannes Franciscus Carsidoneus de Monte Boddio
  165. Ihoannes Franciscus Sanatellus Sassarensis
  166. Ihoannes Gabbutius de Montebodio
  167. Ilarius Ilari Forosemproniensis
  168. Innocentius Blanchinus de Acquipendio
  169. Innocentius de Montibus de Monte Elparo
  170. Innocentius Fracassinus de Fratta
  171. Innocentius Fracassinus civis Perusinus de Fratta
  172. Innocentius Seneca Nurcinus
  173. Innocentius Ugolinus de Assisio
  174. Inocentius Menchionus Clusinus
  175. Io. [----------] de Fano
  176. Io. Achilles de Ciprianis a Sancto Archangelo
  177. Io. Albericus de Nuceria
  178. Io. Andreas Bastianellus a Thipherno
  179. Io. Andreas Bellutius Samarinensis
  180. Io. Andreas Ciccolus Mevanas
  181. Io. Andreas Paulinus de Exio
  182. Io. Andreas Pesentus a Mevania
  183. Io. Andreas Urbanus de Apiro Picenus
  184. Io. Andreas Vallensis Bergomas
  185. Io. Andreas Vallo de Bambordis Mansionensis
  186. Io. Angelus Dominicus de Pavesiis Ticinensis
  187. Io. Angelus Ferrantius de Massatio
  188. Io. Angelus Salarius de Hispello
  189. Io. Antonius Bennedictus Eugubinus
  190. Io. Antonius Binus de Asisio
  191. Io. Antonius Boranus Mediolanensis civis Romanus
  192. Io. Antonius Cucchus Brixiensis
  193. Io. Antonius Helmus de Fulginio
  194. Io. Antonius Mangilius Pisaurensis
  195. Io. Antonius Oliva de Aquila
  196. Io. Antonius Riccierius Perusinus
  197. Io. Antonius Sattelberg
  198. Io. Antonius Suspirius Genuensis
  199. Io. Antonius Victorius de Firmo
  200. Io. Augustinus de Ferrariis Genuensis
  201. Io. Bapstista d.ni Cesaris Paravicini Sondrienses
  202. Io. Bapt. Blasius neapolitanus de Idro
  203. Io. Baptista Adamus
  204. Io. Baptista Albanesius a Sigillo
  205. Io. Baptista Albertinius
  206. Io. Baptista Antonellus Pisaurensis
  207. Io. Baptista Antonius Fiammetta de Amelia
  208. Io. Baptista Arcangerillus de Anticis Mevanas
  209. Io. Baptista Arigonius Ariminensis
  210. Io. Baptista Asciuttus de Provincia Hispanie
  211. Io. Baptista Balduccius Gualdensis
  212. Io. Baptista Beculus Urbevetanus
  213. Io. Baptista Bertucius Pisaurensis
  214. Io. Baptista Bianchinus Forosemproniensis
  215. Io. Baptista Brunettus Fabrianensis
  216. Io. Baptista Camottus de Sacto Donato
  217. Io. Baptista Cardulus Narniensis
  218. Io. Baptista Cartharius Urbevetanus
  219. Io. Baptista Cecchinellus Sarzanensis
  220. Io. Baptista Ceulus Romanus
  221. Io. Baptista Cittadinus Mediolanensis
  222. Io. Baptista Collutius de Firmo
  223. Io. Baptista de Brancaleonibus de Terra Panicalis
  224. Io. Baptista de Consulibus Auximanus
  225. Io. Baptista de Ninis de Viterbio
  226. Io. Baptista Fabianus de Civitate Ducali
  227. Io. Baptista Fadultus de Interamna
  228. Io. Baptista Flammetta de Ameria
  229. Io. Baptista Fuccius Tifernas
  230. Io. Baptista Iannis de Civitate Regali
  231. Io. Baptista Leoninus ab Amatrice
  232. Io. Baptista Levius Romanus
  233. Io. Baptista Mancinus Urbevetanus
  234. Io. Baptista Mangellus Foroliviensis
  235. Io. Baptista Martinellus
  236. Io. Baptista Merlinus de Sancto Vito Picenus
  237. Io. Baptista Monicus a Pentima
  238. Io. Baptista Montanus Pisaurensis
  239. Io. Baptista Morellus Anmerinus
  240. Io. Baptista Moriconus de Monte Falchio
  241. Io. Baptista Nutus Eugubinus
  242. Io. Baptista Pacinus Collensis
  243. Io. Baptista Panta a Sancto Laurentio in Campo
  244. Io. Baptista Patitius de Montescutulo
  245. Io. Baptista Petrucius Mevanas
  246. Io. Baptista Realius Fabrianensis
  247. Io. Baptista Rinuccinus Florentinus
  248. Io. Baptista Rodolphinus Cortonensis
  249. Io. Baptista Sanitas Sulmonensis
  250. Io. Baptista Spinolas Ianuensis
  251. Io. Baptista Suressius Interamnas
  252. Io. Baptista Tachinus de Forosempronio
  253. Io. Baptista Tartalius Arcidossensis
  254. Io. Baptista Turcasius ab Insula Maiori
  255. Io. Baptista Valentinus de Belforte
  256. Io. Bartholomeus Solimanus Ianuensis
  257. Io. Bartolomeus Fagnanus Senogalliensis
  258. Io. Batista Guidonus de Sancto Constantio
  259. Io. Batista Vives Hispanus diocesis Valentine
  260. Io. Battista Andreolus Iguvinus
  261. Io. Battista Brasi
  262. Io. Battista Lancelottus Romanus
  263. Io. Battista Laparellus a Cortona
  264. Io. Battista Lutius Pergulensis
  265. Io. Battista Savellus Anagninus
  266. Io. Battista Spinola de Gualdo
  267. Io. Battista Strangolinus de Firmo
  268. Io. Battista Vigilantius de Assisio
  269. Io. Battista Volpinus Cetonensis Toscanus
  270. Io. Battista Zagrius Viterbiensis
  271. Io. Berdardinus Morandus
  272. Io. Bernardinus Anbrosius Fabrianensis
  273. Io. Bernardinus Felicianus de Tuderto
  274. Io. Bernardinus Pizzutus Narniensis
  275. Io. Blaxia Spediensis
  276. Io. Carolus Carolucius de Monte Novo
  277. Io. Carolus de Bartocciis Hyspellas
  278. Io. Carolus de Giorgettis
  279. Io. Carolus Murrichius Monteregalensis
  280. Io. Carolus Persianus Sabinus
  281. Io. Carolus Rivera Ubertus Urbinas
  282. Io. Cesar Bigarolius Mediolanensis
  283. Io. Christophorus Vitotius de Valentano
  284. Io. Clemens Guerrerius de Vectonio
  285. Io. Contius Lucensis
  286. Io. Dominicus Bellettus de Saxoferrato
  287. Io. Dominicus Bixius Gianuensis
  288. Io. Dominicus de Sinibaldis Leonissanus
  289. Io. Dominicus Lorenzinus Calliensis
  290. Io. Dominicus Morichettus de Tuderto
  291. Io. Ercules Almericus Cesenas
  292. Io. Evangelista Aquila de Sora
  293. Io. Felix Meccolus de Nuceria
  294. Io. Fontan Gallus
  295. Io. Francesco Paglicci da Castiglione Fiorentino
  296. Io. Franciscu Martinus Forosemproniensis
  297. Io. Franciscus Andreolus Iguvinus
  298. Io. Franciscus Baccius Romanus
  299. Io. Franciscus Berardus Calliensis
  300. Io. Franciscus Binotti de Gualdo
  301. Io. Franciscus Caracciolus Pisaurensis
  302. Io. Franciscus de Cardaneto de Montono
  303. Io. Franciscus de Comitibus Camers
  304. Io. Franciscus de Granellis de Gualdo
  305. Io. Franciscus de Magis de Terra Fracte Perusie
  306. Io. Franciscus de Mantuanis Mantuanus
  307. Io. Franciscus Giugius Montonensis
  308. Io. Franciscus Giugius de Montono
  309. Io. Franciscus Leporis de Aquila
  310. Io. Franciscus Macheraneus de Civitate Hadrie
  311. Io. Franciscus Martiorellinus
  312. Io. Franciscus Mazinus Saludecensis, de Provincia Romandiole
  313. Io. Franciscus Panciarellus Vectoniensis
  314. Io. Franciscus Rosa Urbinas
  315. Io. Franciscus Stella Arretinus
  316. Io. Franciscus Tranquillus de Claudiis de Monte Bodio
  317. Io. Georgius Abbadignshausen Germanus
  318. Io. Gregorius Paglionius Gipsensis
  319. Io. Henricus Seyler Durstensis diocesis Coloniensis
  320. Io. Hieronymus Utinus Imolensis
  321. Io. Iacobus Bastianellus Tudertinus
  322. Io. Iacobus de Thianis de Castilione Lacus
  323. Io. Iacobus Puleus Eugubinus
  324. Io. Iacobus Rota Bergomensis
  325. Io. Iacobus Sayus
  326. Io. Iacobus Spinula quondam Lelii Ianuensis
  327. Io. Ieronimus Oliva de Aquila
  328. Io. Ioanninus Reatinus
  329. Io. Ioseph de Papinio e Tibeiaco
  330. Io. Ioseph Pasquinus Acumoli
  331. Io. Iosephus Maccabeus de Camplo
  332. Io. Marcus Medices Camers
  333. Io. Maria Iapessius de Assisio
  334. Io. Maria Montanus Parisiensis
  335. Io. Maria Panta Canthianensis
  336. Io. Maria Penna
  337. Io. Mattheus Cataneus de Anguillaria
  338. Io. Mattheus Savius de Tolentino
  339. Io. Matthias Eleutherius a Civitate Plebis
  340. Io. Nicolaus Galvanus de Esio
  341. Io. Nicolaus Lucatellus de Assisio
  342. Io. Orlandus a Civitate Plebis
  343. Io. Paulus Brunettus Cortonensis
  344. Io. Paulus de Bonfredis de Burgo Sancto Sepulcro
  345. Io. Paulus Frasconius de Thipherno
  346. Io. Paulus Manentolus Eugubinus
  347. Io. Paulus Martinellus de Aquila
  348. Io. Paulus Rainutius de Tipherno
  349. Io. Petrus Bonaccionus de Spiaggis
  350. Io. Petrus Borea de Lugo
  351. Io. Petrus Colinus de Aesio
  352. Io. Petrus Crollalanzius Genuensis
  353. Io. Petrus de Curtis Iterocreanus
  354. Io. Petrus Leonorus de Tuderto
  355. Io. Petrus Rocca Bella de Cingulo
  356. Io. Petrus Severinus de Cingulo
  357. Io. Petrus Zurla Cremae
  358. Io. Philippus Matalutius de Tuderto
  359. Io. Prosperus Filippus Tedeschi a Castiglione Fiorentino
  360. Io. Sebastianus Rastellinus Recinetensis
  361. Io. Simon Gherardius Montonensis
  362. Io. Simon Tartalius
  363. Io. Stefanus Bricchus Lucensis
  364. Io. Stephanus Ferri Ianuensis
  365. Io. Thomas Castilionus Genuensis
  366. Io. Thomas de Spoletinis de Fratta
  367. Io. Thomas Straserra Genuensis
  368. Io. Tomas de Agliata Siculus de civitate Panormitana de Regno vero Sicilie
  369. Io. Victorius Lupertus Calliensis
  370. Io. Vincentius Aurelius Urbevetanus
  371. Io. Vincentius Colantonius de Aquila
  372. Io. Vincentius Crispus de Adria
  373. Io. Vincentius Marozus Sabinensis
  374. Io. Vincentius Mugnonus de Asculo
  375. Io. Vincentius Sartius de Amatrice
  376. Io. Vincentius Trombetius Eugubinus
  377. Io.Antonius Caldorus Fabrianensis
  378. Io.Baptista Magonius Urbevetanus
  379. Io.Celsus Romanus
  380. Io.Maria Beccolus Nursinus
  381. Io.Nicola de Mattotiis de Fulgineo
  382. Io.Vincentius Cansachus Amerinus
  383. Ioa. Battista Meonius a civitate Viterbiensi
  384. Ioa. Nicolaus Picinus Forosemproniensis
  385. Ioachinius Toeleman Sundianus Pomeraniae
  386. Ioachinus Canaulius Tifernas
  387. Ioachinus Christophorus Ghiel de Ghielsperg della Svevia
  388. Ioahnes Antonius Mediolanensis
  389. Ioahnes Baptista Cantalmaius de Eugubio
  390. Ioamnes Battista Santinus Rocchensis
  391. Ioan. Rudolphus Rainold
  392. Ioanes Baptista Baroncinius Ficinensis de Valle d'Arno
  393. Ioanes Baptista Pinzonus Urbinas
  394. Ioanes Baptista Santolicius Cesenas
  395. Ioanes Batista Laglius Ariminensis
  396. Ioanes Battista Scalamontes Anconitanus
  397. Ioanes di Marchionibus di Montis Sante Marie
  398. Ioanes Dominicus Petruccius Aretino
  399. Ioanes Franciscus Penna Vadensis
  400. Ioanes Grisogonus Iadertinus
  401. Ioanes Iacobus de Lanciano
  402. Ioanes Iacobus Dugatius Brixiensis
  403. Ioanes Maria Dominichetus de Regnio Sicilia
  404. Ioanes Maria Salinerius Ianuensis
  405. Ioanes Santes de Florit.
  406. Ioanes Thomas Vicentinus de Foro Sempronii
  407. Ioaneus Antonius Zeffer Tyrolensis
  408. Ioanis Malvezzius de Monte Olmi
  409. Ioann Melchior Ilsung Augustanus
  410. Ioanne Franciscus Christianus Crem.s
  411. Ioannes de Rocha
  412. Ioannes de Sulmone de Regno
  413. Ioannes de Terra Tussicie
  414. Ioannes de Cugnulo de Regno
  415. Ioannes d'Alamania
  416. Ioannes Alamanus
  417. Ioannes de Magontia
  418. Ioannes --- --- --- Alemannus
  419. Ioannes a Colonia Confluentinus
  420. Ioannes Adamus a Stolzingen Svaevus
  421. Ioannes Andrea de Martinis a Valle Aperta Tridentinus, inclite et Germanice Nationis prior
  422. Ioannes Andrea Iannottus de Sancto Lauderio
  423. Ioannes Andreas Crotiatus Anatholiensis
  424. Ioannes Andreas de Alutiis Theatinus
  425. Ioannes Andreas Facciardus de Veruculo
  426. Ioannes Andreas Io. Marinus de Appignano
  427. Ioannes Andreas Pappus Veldkirchensis
  428. Ioannes Andreas Rubeus Urbinas
  429. Ioannes Angaranus Vicentinus
  430. Ioannes Angelus de Monte Nigro
  431. Ioannes Angelus Angelinis a Sancto Archangelo
  432. Ioannes Angelus Asplanatus Ianuensis
  433. Ioannes Angelus Discretus Corcumello
  434. Ioannes Angelus Dominici Cerqueti de Urbe Vetero
  435. Ioannes Angelus Mechettus Panicalensis
  436. Ioannes Angelus Monica Brescientis
  437. Ioannes Angelus Porcinarius de Aquila
  438. Ioannes Angelus Sillanus Gualdensis
  439. Ioannes Angnielus Tortorellus de Firmo
  440. Ioannes Antonius de Urceano
  441. Ioannes Antonius a Coret Tridentinus
  442. Ioannes Antonius Altierius Ravennatensis
  443. Ioannes Antonius Andreani
  444. Ioannes Antonius Andreonius
  445. Ioannes Antonius Barzisius Bergomas
  446. Ioannes Antonius Benedictus Caliensis
  447. Ioannes Antonius Binus de Assisio
  448. Ioannes Antonius Bonavoglia de Fulgineo
  449. Ioannes Antonius comes de Flor Lattistiensis Tyrolensis
  450. Ioannes Antonius Coris de Pisauro
  451. Ioannes Antonius de Franciscis Ianuensis
  452. Ioannes Antonius Durantius de Fano
  453. Ioannes Antonius Gallus Mediolanensis
  454. Ioannes Antonius Grifonius de Leonissa
  455. Ioannes Antonius Leonellus de Assisio
  456. Ioannes Antonius Machabeus
  457. Ioannes Antonius Malatesta de Proceno
  458. Ioannes Antonius Manardus de Amandula
  459. Ioannes Antonius Philippinus de Capistrello
  460. Ioannes Antonius Scortus de Civitate Penne de Aprutis Regni Sicilie
  461. Ioannes Antonius Spitillus de Camplo
  462. Ioannes Arbogastus Khueen
  463. Ioannes Baccius Tudertinus
  464. Ioannes Baglionus Hispellus
  465. Ioannes Baglionus Hispellatensis
  466. Ioannes Banelt Leodiensis Gallus
  467. Ioannes Baptista Actius Foroliviensis
  468. Ioannes Baptista Adrianus Pergulensis
  469. Ioannes Baptista Adrianus de Sigillo
  470. Ioannes Baptista Agatonius de Monte Falco
  471. Ioannes Baptista Agnesius Genovensis
  472. Ioannes Baptista Alanus de Asisio
  473. Ioannes Baptista Albanus de Matelica
  474. Ioannes Baptista Albertinus Senogalliensis
  475. Ioannes Baptista Angelinus Tudertinus
  476. Ioannes Baptista Animella Spediensis
  477. Ioannes Baptista Arnulfus de Arimino
  478. Ioannes Baptista Avius Camers
  479. Ioannes Baptista Bacella Forosemproniensis
  480. Ioannes Baptista Barberius Romanus
  481. Ioannes Baptista Beltraminus Ravennas
  482. Ioannes Baptista Bencius ab Aquapendente
  483. Ioannes Baptista Bentinus Faventinus
  484. Ioannes Baptista Bertollus Ianoensis
  485. Ioannes Baptista Binus de Assisio
  486. Ioannes Baptista Binus Assisinas
  487. Ioannes Baptista Bracchinus
  488. Ioannes Baptista Britii
  489. Ioannes Baptista Brullinus Forosemproniensis
  490. Ioannes Baptista Brullinus M. Forosemproniensis
  491. Ioannes Baptista Buzzacharinus de Pergula
  492. Ioannes Baptista Caccialupus de Sancto Severino
  493. Ioannes Baptista Caleganus Genuensis
  494. Ioannes Baptista Camelus de Civitate Aquile
  495. Ioannes Baptista Candiottus Vadensis
  496. Ioannes Baptista Cantius Saxocorvariensis
  497. Ioannes Baptista Cerbonius de Civitate Castelli
  498. Ioannes Baptista Cerrus de Sancto Genesio
  499. Ioannes Baptista Cesena Genovensis
  500. Ioannes Baptista Cianus Corinaltensis
  501. Ioannes Baptista Cinnus Saltariensis
  502. Ioannes Baptista Ciolus Tudertinus
  503. Ioannes Baptista Cirocchus de Fulginio
  504. Ioannes Baptista Corsettus Bibienensis
  505. Ioannes Baptista Cortonius Labacensis Germanus
  506. Ioannes Baptista de Aromatariis de Penna Bilorum
  507. Ioannes Baptista de Capassinis Biturgensis
  508. Ioannes Baptista de Federicis Ianuensis
  509. Ioannes Baptista de Maidalchinis Acquipendii
  510. Ioannes Baptista de Raynutiis de Tippherno
  511. Ioannes Baptista de Riccis
  512. Ioannes Baptista de Tundis de Eugubio
  513. Ioannes Baptista Faber Ripensis
  514. Ioannes Baptista Fatius Urbinas
  515. Ioannes Baptista Ferracius Papiensis
  516. Ioannes Baptista Formentus Gualdensis
  517. Ioannes Baptista Franciscus Odolinus
  518. Ioannes Baptista Furiosus Canthianensis
  519. Ioannes Baptista Gambus Ravennas
  520. Ioannes Baptista Gregorius Tudertinus
  521. Ioannes Baptista Guiezovius Calderolensis
  522. Ioannes Baptista Helmus Fulginas
  523. Ioannes Baptista Lallius de Nursia
  524. Ioannes Baptista Laparellius Cortonensis
  525. Ioannes Baptista Lattanzii de Foro Sempronii
  526. Ioannes Baptista Laurentius Typhernas
  527. Ioannes Baptista Lomellinus Marsiliensis
  528. Ioannes Baptista Mannellus de Rocca Contrata
  529. Ioannes Baptista Marcellus Ripanus
  530. Ioannes Baptista Marchius Genuensis
  531. Ioannes Baptista Marinus de Monte Gallo
  532. Ioannes Baptista Mellius Cortona
  533. Ioannes Baptista Montecchius Senogalliensis
  534. Ioannes Baptista Mozzacchiodius Ianuensis
  535. Ioannes Baptista Nannius ex Sancto Angelo Vadensi
  536. Ioannes Baptista Nauper Romangiola
  537. Ioannes Baptista Neri Ianuensis
  538. Ioannes Baptista Oldoinus Ianuensis
  539. Ioannes Baptista Oliverius Nucerinus
  540. Ioannes Baptista Passerus de Eugubio
  541. Ioannes Baptista Peregrinus de Terra Montis Castelli
  542. Ioannes Baptista Petroni de Trevio
  543. Ioannes Baptista Petruslilius Mevanatus
  544. Ioannes Baptista Pinolus Eugubinus
  545. Ioannes Baptista Plebs
  546. Ioannes Baptista Pretalata de Camerino
  547. Ioannes Baptista Primolus Eugubinus
  548. Ioannes Baptista Privitellius Utinensis
  549. Ioannes Baptista Rancinus Florentinus
  550. Ioannes Baptista Ricciardus de Belforte
  551. Ioannes Baptista Riccius Mediolanensis
  552. Ioannes Baptista Roccatellius Tuscius
  553. Ioannes Baptista Rubeus Camers
  554. Ioannes Baptista Rugerius de Regio
  555. Ioannes Baptista Santius Racanatensis
  556. Ioannes Baptista Santolinus Parisinus
  557. Ioannes Baptista Scalionus Ianuensis
  558. Ioannes Baptista Schaur de Schaurfeldt Bavarus
  559. Ioannes Baptista Spera Narniensis
  560. Ioannes Baptista Spinettus Fractensis
  561. Ioannes Baptista Spinettus Lucensis
  562. Ioannes Baptista Sterlich de Castilento
  563. Ioannes Baptista Tebaldus de Belmonte
  564. Ioannes Baptista Teodorus de Fichino
  565. Ioannes Baptista Tintus de Sancto Severino
  566. Ioannes Baptista Valentinus de Mundulpho
  567. Ioannes Baptista Vecchius Fabrianensis
  568. Ioannes Baptista Vignatolus Fanensis
  569. Ioannes Baptista Vulpinus Cetonensis
  570. Ioannes Baptista Wenceslaus Hartl Budvicensis
  571. Ioannes Baptista Zandrius Forosemproniensis
  572. Ioannes Baptista Zeffer
  573. Ioannes Baptista Zeffirus de Luniano
  574. Ioannes Barattanus de Nursia
  575. Ioannes Barattanus Nursinus
  576. Ioannes Barborsius
  577. Ioannes Batista Cervera Hispanus Maioricensis
  578. Ioannes Batista Miravet Hispanus ex urbe Valentie
  579. Ioannes Batista Sandrianus de Corinalto
  580. Ioannes Battista Caballus Senogalliensis
  581. Ioannes Battista Castellanuccius Tiphernas
  582. Ioannes Battista de Felicibus de Sancto Severino
  583. Ioannes Battista de Paleonibus de Civitate regali
  584. Ioannes Battista de Pazzonibus
  585. Ioannes Battista Francischini de Recaneto
  586. Ioannes Battista Gabrielius Forosemproniensis
  587. Ioannes Battista Gentilis Fulginas
  588. Ioannes Battista Lazarellus de Eugubio
  589. Ioannes Battista Mancinus Cortonensis
  590. Ioannes Battista Maninus Romanus
  591. Ioannes Battista Martinellus Urbinas
  592. Ioannes Bavunach de Wertem
  593. Ioannes Bayer Confluentinus
  594. Ioannes Benedictus Balbi de Luca
  595. Ioannes Benedictus Pasquirius
  596. Ioannes Benzonus Cremensis
  597. Ioannes Bernardinus Conventinus Eugubinus
  598. Ioannes Bernardinus Crispoltus Reatinus
  599. Ioannes Bernardinus Puchellus Eugubinus
  600. Ioannes Bernardinus Salvius de Urbania
  601. Ioannes Bernardus Udinek Monasteriensis Westphalus
  602. Ioannes Binus de Assisio
  603. Ioannes Bonfilius de Firmo
  604. Ioannes Bonguilielmius de civitate Florentia
  605. Ioannes Butius a Monte Franco
  606. Ioannes Buzzolinus Vercellensis
  607. Ioannes Cagnaccinus Ferrariensis
  608. Ioannes Calcaneus Recanatensis
  609. Ioannes Calvus de Monte Falchio
  610. Ioannes Camillus Villanus de Bictonio
  611. Ioannes Campanarius Pisaurensis
  612. Ioannes Canavatius de Monte Falco
  613. Ioannes Canazzius Senensis
  614. Ioannes Carda Eugubinus
  615. Ioannes Cardonius Tifernas
  616. Ioannes Carlegerot Constantia
  617. Ioannes Carolus de Bartuccinis de Marsiano
  618. Ioannes Carolus Marchetti Luce
  619. Ioannes Carolus Picolonius Camers
  620. Ioannes Catherinus de Aquila
  621. Ioannes Cautus Asculanus
  622. Ioannes Centes de Monte Regali
  623. Ioannes Centius Citernensis
  624. Ioannes Cerbone de Cerqueto
  625. Ioannes Chiodolus
  626. Ioannes Chrisostimus de Lucis de Amandula
  627. Ioannes Chrisostomus Egidius de Montefalchio
  628. Ioannes Christoferus Leonardus
  629. Ioannes Christophorus in Clam Austriacus
  630. Ioannes Christophorus Genhave
  631. Ioannes Christophorus Luzenberger Augustanus
  632. Ioannes Christophorus Pesler Bambergensis
  633. Ioannes Ciccarelus de Gualdo Cattaneorum
  634. Ioannes Cima Cingulanus
  635. Ioannes Coleiacobus Asculanus
  636. Ioannes Conradus ab Ulm Laci Acroniani Germanus
  637. Ioannes Conradus a Gemingen Germanus
  638. Ioannes Conradus Rott Augustanus
  639. Ioannes Conventinus Eogubinus
  640. Ioannes Crispus Corradi de Montibus civis aquilanus
  641. Ioannes Cyb.mus dictus de Curia Pannonius
  642. Ioannes Darius Cepolleschus de Tuscia
  643. Ioannes de Beccolis de Aretio
  644. Ioannes de Cavalleriis diocesis Tridentine comitatus Tirollensis
  645. Ioannes de Cocchis ex Castro Passignani
  646. Ioannes de Ghibilinis Cortonensis
  647. Ioannes de Iohanis a Sancto Casiano
  648. Ioannes de Lallis de Rocca de Medio de Regno
  649. Ioannes de Leonibus Romanus
  650. Ioannes de Minimis Aquilanus
  651. Ioannes de Nardis de Aquila
  652. Ioannes de Paulinis Lucensis
  653. Ioannes de Tilignis Alamanicus de Saxonia
  654. Ioannes Dilectus de Durantibus de Gualdo
  655. Ioannes Dominicus Censius Sicilianus
  656. Ioannes Dominicus Chicka a Terra Plagari
  657. Ioannes Dominicus de Cassenariis de Terra Passignani
  658. Ioannes Dominicus de Vitalibus de Firmo
  659. Ioannes Dominicus Garganus de Montorio
  660. Ioannes Dominicus Guglielmus Militensis
  661. Ioannes Dominicus Paulutius Pisaurensis
  662. Ioannes Dominicus Picca Viterbiensis
  663. Ioannes Dominicus Simoncellus de Castro Sacti Marini Romagnolus
  664. Ioannes du Prey Audomarensis, Gallus
  665. Ioannes Durantius Fannensis
  666. Ioannes Erasmus Khuen Salisburgensis
  667. Ioannes Ernestus Fuggari Augustanus
  668. Ioannes Evangelista Tomasius Cortonensis
  669. Ioannes Everardus Molan Monasteriensis ex Westphalia
  670. Ioannes Falchenburgh Ubius Agrippinas
  671. Ioannes Fardinus de Ancona
  672. Ioannes Felix Galienus Stronconiensis
  673. Ioannes Felix Ioannis Martini de Monte Birotio
  674. Ioannes Felix Taddeus ex Civitate Ducali
  675. Ioannes Ferdinandus Angelinus de Monaldis
  676. Ioannes Ferdinandus Capograssus de Monteregali
  677. Ioannes Fernandus Pandolfus de Murra Vallium
  678. Ioannes Festus de Leonibus Romanus
  679. Ioannes Filippus Zepolina Genovensis
  680. Ioannes Fipocher de Alamania
  681. Ioannes Florinus Werll Treverensis diocesis
  682. Ioannes Fortia Monaldus de Pisauro
  683. Ioannes Franciscus Albinus de Aquila
  684. Ioannes Franciscus Ambrosinus Forossemproniensis
  685. Ioannes Franciscus Andreolus Eugubinus
  686. Ioannes Franciscus Angius Montonensis
  687. Ioannes Franciscus Binus Assisiensis
  688. Ioannes Franciscus Breccius
  689. Ioannes Franciscus Campanus de Spoleto
  690. Ioannes Franciscus Chidinatus Cesenas
  691. Ioannes Franciscus Cithareus Massensis Tudertine diocesis
  692. Ioannes Franciscus Compagniuccius de Monte Casiano
  693. Ioannes Franciscus de Avenionis de Aquipendio
  694. Ioannes Franciscus de Benedictis de Fulginea
  695. Ioannes Franciscus de Hann Styrus
  696. Ioannes Franciscus de Paolutiis de Hyspello
  697. Ioannes Franciscus de Passaris Hispellas
  698. Ioannes Franciscus Fredonius Montefalchiensis
  699. Ioannes Franciscus Gabrielius Senegalliensis
  700. Ioannes Franciscus Gambara de Brixia
  701. Ioannes Franciscus Ianuarius Gualdensis
  702. Ioannes Franciscus Laurus de Fabriano
  703. Ioannes Franciscus Magliozzus Balneumregiensis
  704. Ioannes Franciscus Marganettus de Ancona
  705. Ioannes Franciscus Martinellus Ariminensis
  706. Ioannes Franciscus Nastasinus Santagatensis
  707. Ioannes Franciscus Palearius Gallus
  708. Ioannes Franciscus Reichwem ex Trevir
  709. Ioannes Franciscus Remosettus Euguvii
  710. Ioannes Franciscus Schott Bavarus
  711. Ioannes Franciscus Tartarinus de Civitate Castelli
  712. Ioannes Franciscus Tempestivus a Monte Falco
  713. Ioannes Franciscus Tuschius Caesenas
  714. Ioannes Franciscus Valterius de Tolentino
  715. Ioannes Fridericus a Budtlenberg dictus Kessel ex Sachsausaun Montensis
  716. Ioannes Gabriellius de Sartheano
  717. Ioannes Gallus de Spoleto
  718. Ioannes Gattus Parmensis
  719. Ioannes Georgeus Baumgartnerus Augustanus Germanus
  720. Ioannes Georginus de Esio
  721. Ioannes Georgius a Cronberg
  722. Ioannes Georgius Gebelius Rottwilanus Germanus
  723. Ioannes Georgius Luzenberger Gunzburgensis
  724. Ioannes Georgius Orttner Scherdingensis Bavarus
  725. Ioannes Giorginus Verucchiensis
  726. Ioannes Gregorius Mancia de Sancto Georgio
  727. Ioannes Gualbertus Classarinus de Monterchio
  728. Ioannes Gualterius Aretinus
  729. Ioannes Guccius Calliensis
  730. Ioannes Guilielmus Hervartt ab Hohenburg
  731. Ioannes Gulielmus Alvianensis
  732. Ioannes Guttius Calliensis
  733. Ioannes Henricus Khuen ab Awer
  734. Ioannes Hieronymus Assettatus a Civitate Theatina
  735. Ioannes Hieronymus Civicus de Tossicia
  736. Ioannes Hieronymus Nuceus de Cautiano Regniculus
  737. Ioannes Holthusen Monasteriensis
  738. Ioannes Honoratus de Serra Comitum
  739. Ioannes I--------us Leonissanus
  740. Ioannes Iacobi Turrensis
  741. Ioannes Iacobus Mantuanus
  742. Ioannes Iacobus Benius Urbinas
  743. Ioannes Iacobus Bonifatius
  744. Ioannes Iacobus Dubois Audomarensis
  745. Ioannes Iacobus Egeroth Constantiensis
  746. Ioannes Iacobus Fayus Savonensis
  747. Ioannes Iacobus Gambinus Pisaurensis
  748. Ioannes Iacobus Gamser Ginzburgensis Svevus
  749. Ioannes Iacobus Knoll Constantiensis
  750. Ioannes Iacobus Lanciottus de Adria
  751. Ioannes Iacobus Maffiolus Novariensis
  752. Ioannes Iacobus Oppenheimer Gallus
  753. Ioannes Iacobus Tortonius Pergulensis
  754. Ioannes Ierger
  755. Ioannes in Walpurg metropolitanarum ecclesiarum Moguntinae et Coloniensis
  756. Ioannes Ingrius Aquilensis
  757. Ioannes Iosseph de Blanchis Tridentinus
  758. Ioannes Iouianus Pontanus de Cerreto
  759. Ioannes Kennerknecht Stauffensis Acroniacus
  760. Ioannes Kizmagl Salisburgensis
  761. Ioannes Latinus Carosius de Fara
  762. Ioannes Laurentius Bartolinius Lucensis
  763. Ioannes Laurentius Stor ab Ostrach diocesis Constantiensis
  764. Ioannes Lauretus Novellus Interamnas
  765. Ioannes Laureus de Spoleto
  766. Ioannes Leonardus Friz Augustanus Vindelicus
  767. Ioannes Leonardus Pappus Veldkhirchensis
  768. Ioannes Leopardus ab Amatrice
  769. Ioannes Lodovicus de Pienzenaw
  770. Ioannes Lonbardus a Sancto Remulo
  771. Ioannes Longus Aretinus
  772. Ioannes Lucarellus de Monte Boddio
  773. Ioannes Ludovicus Attius Tudertinus
  774. Ioannes Machrobius Leonissanus
  775. Ioannes Maillart Leodiensis
  776. Ioannes Mancinus de Monte Sancto
  777. Ioannes Mandl Gynzbyurgensis
  778. Ioannes Marcus Maximus de Contraguerra
  779. Ioannes Maria Montius Savinas
  780. Ioannes Maria Biradellus de Serra Sancti Quirici
  781. Ioannes Maria Boschus de Monte Bodio
  782. Ioannes Maria Calcalarius Camers
  783. Ioannes Maria Caporalis
  784. Ioannes Maria de Theis Vectoniensis
  785. Ioannes Maria Dominikettus de Cesis
  786. Ioannes Maria Fanelli de Ripatransone
  787. Ioannes Maria Ghizardus Ianuensis
  788. Ioannes Maria Guelfus a Civitate Sancti Sepulchri
  789. Ioannes Maria Manentus de Eugubio
  790. Ioannes Maria Mastricchius Eugubinus
  791. Ioannes Maria Mastrichius Eugubinus
  792. Ioannes Maria Montanus Pisaurensis
  793. Ioannes Maria Narduccius de Camplo
  794. Ioannes Maria Parianus de Trebio
  795. Ioannes Maria Pichus Burgensis
  796. Ioannes Maria Pompeus de Scurcula
  797. Ioannes Maria Vallechius Cortonensis
  798. Ioannes Maria Vespa Calasii
  799. Ioannes Martellus Spoletinus
  800. Ioannes Martinellus Ariminensis
  801. Ioannes Masinus Ariminensis
  802. Ioannes Massa Ianuensis
  803. Ioannes Mattheus Bonesius Monsteriensis
  804. Ioannes Mattheus de Ghibellinis Cecchettis Cortonensis
  805. Ioannes Mattheus de Vannitellis Adrianensis
  806. Ioannes Matthias Reich de Reichenau Austriacus Viennensis
  807. Ioannes Maurus Hispellatensis
  808. Ioannes Maximilianus Cecane et Colle Bavarus
  809. Ioannes Melchior Tritt a Wilderen Acronianus
  810. Ioannes Michael Diepenbeck Montensis
  811. Ioannes Miche Leodiensis
  812. Ioannes Mietinger Hegoius
  813. Ioannes Montanus Pisarensis
  814. Ioannes Nicolaus Ripa Verucchiensis
  815. Ioannes Nicolaus Sillardus Genuensis
  816. Ioannes Ordelaphus Pisaurensis
  817. Ioannes Orius Ariminensis
  818. Ioannes Pandulphus de Vetralla
  819. Ioannes Pascolus Imolensis
  820. Ioannes Paulellius de Trevio
  821. Ioannes Paullus Marionus Eugubinus
  822. Ioannes Paulus de Civitate Plebis
  823. Ioannes Paulus Baronus Eginus
  824. Ioannes Paulus Lancelottus de Perusio
  825. Ioannes Paulus Pongellus de Sancta Anatolia
  826. Ioannes Paulus Robusterius et Cordellas Romanus
  827. Ioannes Paulus Testa de Nursia
  828. Ioannes Paulus Vannutius Anatholiensis
  829. Ioannes Pennant Anglicus
  830. Ioannes Perottus a Sassoferato
  831. Ioannes Petrus Arnaldus de Tuderto
  832. Ioannes Petrus Capilupus Auximanus
  833. Ioannes Petrus Grimaldus Ianuensis
  834. Ioannes Petrus Leonellus
  835. Ioannes Petrus Mancinus Isernie
  836. Ioannes Petrus Mariettus Novarensis
  837. Ioannes Petrus Pastrocchus
  838. Ioannes Petrus Petroccus
  839. Ioannes Petrus Ugulinus Eugubinus
  840. Ioannes Philippus Bartolutius de Monte Ulmi
  841. Ioannes Philippus Cozzius de Firmo
  842. Ioannes Philippus de Meseri--- Gallus
  843. Ioannes Philippus Pucciattus de Mevania
  844. Ioannes Pistorius Germanus
  845. Ioannes Polloeris Leodiensis
  846. Ioannes Pritius de Linconia Britanus
  847. Ioannes Ranerius Bicchencellus Viterbiensis
  848. Ioannes Ranghiascius de Eugubio
  849. Ioannes Rasponus Ravennas
  850. Ioannes Raynaldus Mevanas
  851. Ioannes Reidetus Sabaudus
  852. Ioannes Reinardus a Metternich Trevirensis
  853. Ioannes Riera Barccinonensis
  854. Ioannes Rogerius de Recaneto
  855. Ioannes Romanellius Aretinus
  856. Ioannes Ropogettus Tripontinus
  857. Ioannes Rosellius Aretinus
  858. Ioannes Rota Acquassianicus
  859. Ioannes Rugerus Neustatensis ad Salam Franconiae
  860. Ioannes Rupertus Raw ab Holzhausen
  861. Ioannes Sanctes Collectus Sabinus
  862. Ioannes Sanna Arborensis
  863. Ioannes Sartius Amatricianus
  864. Ioannes Sbergottonius a Monte Santi Sabini
  865. Ioannes Scagnonus de Leonissa
  866. Ioannes Schedeler Campidon de Germania
  867. Ioannes Schlutt Monacensis Bavarus
  868. Ioannes Severinus Matellicensis
  869. Ioannes Simon de Bartolis Senogalliensis
  870. Ioannes Smagus de Terra Castri Plebis
  871. Ioannes Sola Daventriensis Belga
  872. Ioannes Sparverius de Guardia Grelis de Regno Sicilie
  873. Ioannes Staffilavv Bavarus
  874. Ioannes Subrigundus Romanus
  875. Ioannes Tegeder Thyr Westphalus
  876. Ioannes Testa Monferrinus
  877. Ioannes Testovinus Asanetensis
  878. Ioannes Thomas Cattaneus Novensis
  879. Ioannes Thomas de Egidiis de Castro Rigone
  880. Ioannes Thomas Pagliarinus de Ancona
  881. Ioannes Tortelius de Guardia Grece de Regno Sicilie
  882. Ioannes Tottus Spoletanus
  883. Ioannes Turreanus Utinensis
  884. Ioannes Udalricus Rolh Augustanus
  885. Ioannes Unnulphius de Fano
  886. Ioannes Vannutius ex Oppido Castri Plebis
  887. Ioannes Venturinus de Massa
  888. Ioannes Versteghen Belga Embricensis
  889. Ioannes Vincentius Azolinus Firmanus
  890. Ioannes Vincentius Circavillus Eugubinus
  891. Ioannes Vincentius Milianus de Asculo
  892. Ioannes Vincentius Scafalius de Fulginia
  893. Ioannes Vincentius Sgariglius de Asculo
  894. Ioannes Waldorff Treverensis diocesis
  895. Ioannes Wall Ginzburgensis Svevus
  896. Ioannes Werll Confluentinus
  897. Ioannes Wilhellmus de Monsperg Germanus ex Styria
  898. Ioannes Winelmius Marius Memminganus
  899. Ioannes Wolfgangus Khuen de Auer Zellensis
  900. Ioannes Zampettus de Forosempronii
  901. Ioannes Zancettus de Viterbio
  902. Ioannes Zangarellus
  903. Ioannesbaptista Maccolus de Callio
  904. Ioannesbaptista Sinibaldus de Auximo
  905. Ioannis Baptista Pieronius Torellius Seniae Florentie
  906. Ioannis Bernardinus de Butelli Eugubinus
  907. Ioannis de Bartolucci de Cantiano
  908. Ioannis Giuggius Hispanus
  909. Iochobus de Roma
  910. Iodocus a Reck W.
  911. Iohamnes Baptista de Tartaro Romanus
  912. Iohannes de Sulmona
  913. Iohannes de Sancto Severino
  914. Iohannes de Cicilia
  915. Iohannes de Rachaneto
  916. Iohannes de Monte Rigale de Regno
  917. Iohannes de Viterbio
  918. Iohannes de Castro Florentino
  919. Iohannes de Furnio
  920. Iohannes de Saxoferrato
  921. Iohannes de Anglia
  922. Iohannes de Capistrano
  923. Iohannes de Carramanicho
  924. Iohannes Theutonicus
  925. Iohannes de Francia
  926. Iohannes de Tuschannella
  927. Iohannes de Mercatello
  928. Iohannes de Stronconio
  929. Iohannes de Camerino
  930. Iohannes de Confluentia de Alamania Alta
  931. Iohannes de Sassonia
  932. Iohannes Almanus
  933. Iohannes de Viterbio
  934. Iohannes Andreas de Crucianis de Colleveteri
  935. Iohannes Angeli Tomaxiij Telli de Reate
  936. Iohannes Antonius de Hatria
  937. Iohannes Antonius Futius de Castello
  938. Iohannes Baccharinus de Civitate Hortana
  939. Iohannes Balingus Germanus
  940. Iohannes Baptista de Nursia
  941. Iohannes Baptista de Mellinis de Roma
  942. Iohannes Baptista Fidelis Urbinas
  943. Iohannes Baptista Granella de Gualdo
  944. Iohannes Baptista Leoncillus de Spoleto
  945. Iohannes Baptista magistri Pascutii Pucii de Gentilonibus
  946. Iohannes Baptista Marci Pici de Burgo Sancti Sepolcri
  947. Iohannes Baptista Rosati de Firmo
  948. Iohannes Bartholomei de Casaccis de Amelia
  949. Iohannes Bernardinus de Aquila ex Regno
  950. Iohannes Blancius de Civitate Castelli
  951. Iohannes Corendroche de Alemania
  952. Iohannes de Curpilta de Florentia
  953. Iohannes domini Francisci de Teramo
  954. Iohannes Dominicus de Cecconibus de Sorano
  955. Iohannes Franciscus de Macerata
  956. Iohannes Franciscus de Monte Sancte Marie in Giorgio
  957. Iohannes Franciscus Alicorneus de Fulginia
  958. Iohannes Franciscus de Claudiis de Monte Bodio
  959. Iohannes Franciscus Franchinus Pinna
  960. Iohannes Franciscus Honophryus de Saxoferrato
  961. Iohannes Franciscus Leonius Tuders
  962. Iohannes Franciscus Salimbenus de Sarnano
  963. Iohannes Hartman ab Erffa
  964. Iohannes Ieskonis Nicclosdorf
  965. Iohannes Iohannis de Monte Regali
  966. Iohannes Irneris [?] Almanus
  967. Iohannes Latinus domini Modestini Terribilis de Narnea
  968. Iohannes Longolius Ibernus Corkagensis
  969. Iohannes Luce de Castello
  970. Iohannes magistri Francisci de Civita Castellana
  971. Iohannes magistri Raynerii de Viterbio
  972. Iohannes Manilius de Bittonio
  973. Iohannes Maria de Zocchiis de Monte
  974. Iohannes Marius Pichus de Burgo
  975. Iohannes Mondt de Alamania
  976. Iohannes Nicolai Vincenti de Senis
  977. Iohannes Patrigiani de Saxoferrato
  978. Iohannes Paulus
  979. Iohannes Quentii dicti Guerriatis de Empoli
  980. Iohannes quondam Mucii magistri Pauli de Aquila
  981. Iohannes Rubeus Guctiman
  982. Iohannes Rupeis de Haffordia de Alemania
  983. Iohannes ser Butii de Spoletium
  984. Iohannes ser Lodovici de Firmo
  985. Iohannes Tergherus Polonus
  986. Iohannespaulus de Santa Vittoria
  987. Iones Franciscus de Cocchis Mesinensis
  988. Iordanus Gregus Tifernas
  989. Iordanus Raffaellius de Eugubio
  990. Iosef Arcangelus de Mundulfo
  991. Iosef de Pindemontibus Verona
  992. Iosef Panurgus de Regnio Sicilie
  993. Iosef Romanellius Aretinus
  994. Ioseffe Iustinianus de Sui
  995. Iosefus Minimus de Tuscanella
  996. Ioseph Accorambonus de Nursia
  997. Ioseph Adamus de Firmo
  998. Ioseph Albericus Urbevetanus
  999. Ioseph Anastasius de Acquapendente
  1000. Ioseph Anticius Recinetensis
  1001. Ioseph Antonius Bontadosius de Monte Falchio
  1002. Ioseph Arfirus de Camerino
  1003. Ioseph Avvedutus
  1004. Ioseph Azzonus de Visso
  1005. Ioseph Bartolus de Carticeto Fani
  1006. Ioseph Barzaninus Pisaurensis
  1007. Ioseph Bassus Mediolanensis
  1008. Ioseph Bassus Romanus
  1009. Ioseph Bellius Gubinus
  1010. Ioseph Bertonius Capranicensis
  1011. Ioseph Besta Lucdunensis
  1012. Ioseph Bovinus Ilcinensis
  1013. Ioseph Brunus de Pisauro
  1014. Ioseph Campharinus de Moliano
  1015. Ioseph Cappellettus Taurinensis
  1016. Ioseph Carbonius Veliternus
  1017. Ioseph Carolus Mevanas
  1018. Ioseph Censius de Bictonio
  1019. Ioseph Chelle de Nucerio
  1020. Ioseph Citolus Aquilanus
  1021. Ioseph Claudius Pergulensis
  1022. Ioseph Claveronius Aquensis
  1023. Ioseph Claveronius Seraphinus
  1024. Ioseph Coradinus
  1025. Ioseph de Anastasiis de Acquipendio
  1026. Ioseph de Anticis Mevanatus
  1027. Ioseph de Bonaiutis Precensis
  1028. Ioseph de Briitis a Civitate Plebis
  1029. Ioseph de Britiis de Civitate Plebis
  1030. Ioseph de Domo de Spoleto
  1031. Ioseph de Galiaris Cortonensis
  1032. Ioseph de Manasseis de Interamna
  1033. Ioseph de Mazzonis Lucensis
  1034. Ioseph de Rubeis Assisiensis
  1035. Ioseph de Sartis Spoletinus
  1036. Ioseph Diamantes ex Hispello
  1037. Ioseph Durantes de Gualdo
  1038. Ioseph Erculanus Pergulensis
  1039. Ioseph Fabianus Eugubinus
  1040. Ioseph Ferroneus Aquilanus
  1041. Ioseph Ferruzius Savoniensis
  1042. Ioseph Francischetti Ianuensis
  1043. Ioseph Gaetanus Mesinensis
  1044. Ioseph Gasparellus de Hispello
  1045. Ioseph Gentilis
  1046. Ioseph Gervasonus Ariminensis
  1047. Ioseph Gualdus Vicentinus
  1048. Ioseph Guglielmus Pisaurensis
  1049. Ioseph Iacobutius Nucerinus
  1050. Ioseph Latenius de Brandis de Urbino
  1051. Ioseph Leonellus de Asisio
  1052. Ioseph Macciottus Spoletanus
  1053. Ioseph Maidalchinus a Leonissa
  1054. Ioseph Malfanctius Ianuensis
  1055. Ioseph Manentulus Eugubinus
  1056. Ioseph Marcellinus Forosemproniensis
  1057. Ioseph Maria Fantaguccius de Cesena
  1058. Ioseph Maria Gentilis Cantianensis
  1059. Ioseph Maria Paggius Ianuensis
  1060. Ioseph Martellus Spoletinus
  1061. Ioseph Matalutius de Tuderto
  1062. Ioseph Mattheus de Saxoferrato
  1063. Ioseph Pacificus de Visso
  1064. Ioseph Paliarini
  1065. Ioseph Paravicinus ex Valletellina
  1066. Ioseph Pavonnius de Urbeveteri
  1067. Ioseph Pellinus de Nuceria
  1068. Ioseph Perleonus de Tulpha
  1069. Ioseph Piccini Septempedanus, de Marchia
  1070. Ioseph Piccinus Cantianensis
  1071. Ioseph Pierleonus Romanus a Tulpha
  1072. Ioseph Puccius de Assisio
  1073. Ioseph Rentius de Terra Mercatelli Status Urbini
  1074. Ioseph Riccardus Interamnensis
  1075. Ioseph Ricciolinus de Tuderto
  1076. Ioseph Rosatus
  1077. Ioseph Rubeus Romanus
  1078. Ioseph Sanitas Sulmonensis
  1079. Ioseph Sansius de Spoleto
  1080. Ioseph Savanus Auximanus
  1081. Ioseph Senibaldus de Gualdo
  1082. Ioseph Sogarus Civitatis Corrigie
  1083. Ioseph Spallonus de Eugubia Civitate
  1084. Ioseph Tramallus Ianuensis
  1085. Ioseph Vian Callus
  1086. Ioseph Vitelleschus de Fulginia
  1087. Iosephf Rusticus de Aquila
  1088. Iosephf Sardolus Tudertinus
  1089. Iosephus Trans Riciensis
  1090. Iosephus a Lamberg Germanus
  1091. Iosephus Alucius civitatis Theatine
  1092. Iosephus Anticus de Mevania
  1093. Iosephus Antonius Rubimacga Leonissanus
  1094. Iosephus Belus de Rocca Contrada
  1095. Iosephus Benedictus Senogalliensis
  1096. Iosephus Benignus de Assisio
  1097. Iosephus Bernabeus Pisaurensis
  1098. Iosephus Bisecchius de Asisio
  1099. Iosephus Bovariellus Eugubinus
  1100. Iosephus Cancius Romanus
  1101. Iosephus Cocceius Cortonensis
  1102. Iosephus Confidatus de Assisio
  1103. Iosephus de Mazzochis de Viquerie
  1104. Iosephus de Nobilibus de Reate
  1105. Iosephus Fenolletus Hispanus
  1106. Iosephus Fidus de Cerreto
  1107. Iosephus Galluccius Mundulphensis
  1108. Iosephus Gherardus Fulginas
  1109. Iosephus Iacobonus de Reate
  1110. Iosephus Liberatoris Civitatis Theatine
  1111. Iosephus Mancinellus Tudertinus
  1112. Iosephus Masseus Tudertinus
  1113. Iosephus Maurer Bolzanensis
  1114. Iosephus Mazzicus de Asisio
  1115. Iosephus Miscinellus Urbevetanus
  1116. Iosephus Palma Mevanas
  1117. Iosephus Paulinus a Balneoregio
  1118. Iosephus Perosinus Eugubinus
  1119. Iosephus Placentus de terra Stronconiensis
  1120. Iosephus Ripantes Serra Sancti Quirici
  1121. Iosephus Roseus ab Amatrice
  1122. Iosephus Spagna Maceratensis
  1123. Iosephus Spica de Cereto
  1124. Iosephus Stadlerus a Gstyrnern Villacensis Carinthus
  1125. Iosephus Untus de Fulgineo
  1126. Iosephus Vasinellus Ianuensis
  1127. Iosippus Cobutius de Tuderto
  1128. Iosippus Conradus Tuders
  1129. Iosippus Pompeius Tudertinus
  1130. Iosippus Sperantius de Fano
  1131. Iovanes Avides de Pergula
  1132. Iovanes Battista Verdixellus Vicentinus
  1133. Iovaneus Franciscus Sartius de Sancto Angelo in Vado
  1134. Iovanne Balduccius Foroliviensis
  1135. Iovannes Albertus Bergomensis
  1136. Iovannes Baptista Bartoluccius Cisternensis
  1137. Iovannes Baptista Bicillus Urbinas
  1138. Iovannes Baptista Lottus Ravennas
  1139. Iovannes Baptista Rellettus de Sancto Constantio
  1140. Iovannes Baptista Rubetus Eugubinus
  1141. Iovannes Baptista Tellinus de Ancona
  1142. Iovannes Bartolucius Civitatis Castelli
  1143. Iovannes Batista de Ciucarellis de Castro Paciani
  1144. Iovannes Battista Carlus Ultramontanus
  1145. Iovannes Benedictus Venturellus de Foro Sempronio
  1146. Iovannes Biordius a Cammerto
  1147. Iovannes Canaulius Tifernas
  1148. Iovannes Franciscus Barzius de Macerata Montis Feretri
  1149. Iovannes Franciscus Bernardus Calliensis
  1150. Iovannes Franciscus Tutius Anglariensis
  1151. Iovannes Gattinus de Tragurio
  1152. Iovannes Georgeus Iustinianus ex Ianua
  1153. Iovannes Hieronymus Monti Castris Tuders
  1154. Iovannes Lascus Foroliviensis
  1155. Iovannes Pavolus de Urbino
  1156. Iovannes Saxus Foroliviensis
  1157. Isidorus Maghettus de Assisio
  1158. Iubileus de Arca de Narnia
  1159. Iulianus de Cingulo
  1160. Iulianus de Urbe
  1161. Iulianus Cesarini de Roma
  1162. Iulianus Chiappa Lucensis
  1163. Iulianus Cianca de Assisio
  1164. Iulianus Fabritius Spoletinus
  1165. Iulianus Fabritius Spoletinus
  1166. Iulianus Gotius de Santo Marino
  1167. Iulianus Oliva Aquilanus
  1168. Iulianus quondam magistri Antonii de Maglionibus de Urbe
  1169. Iulius Albertinus Senegaliensis
  1170. Iulius Angelicus de Camerino
  1171. Iulius Angelius Urbinas
  1172. Iulius Antiquus de Recaneto
  1173. Iulius Antonius Mazzerillus Fulginas
  1174. Iulius Beculus de Euguvio
  1175. Iulius Benincasa Anconitanus
  1176. Iulius Caesar Cassianus a Monte Regali
  1177. Iulius Caesar de Gherardinis a Castro Cellario
  1178. Iulius Caesar de Rubeis Pedemontanus
  1179. Iulius Caesar Sbaraglinus de Assisio
  1180. Iulius Caesar Secundius Ariminensis
  1181. Iulius Caesar Vacca Sancti Germani
  1182. Iulius Carlettus Rochensis
  1183. Iulius Cazzaghius Burgensis
  1184. Iulius Cesar Batafagnus de Urbeveteri
  1185. Iulius Cesar Bertucciolus Pisaurensis
  1186. Iulius Cesar Bevilacqua Forosemproniensis
  1187. Iulius Cesar Bretanus de Monte Sicco
  1188. Iulius Cesar Carellus de Montelparo
  1189. Iulius Cesar Cupers de Verucchio
  1190. Iulius Cesar de Bracceschis Perusinus
  1191. Iulius Cesar de Grimaldis Genuensis
  1192. Iulius Cesar de Thebaldischis Ferentinas
  1193. Iulius Cesar Falcutius Eugubinus
  1194. Iulius Cesar Florentius Auximanus
  1195. Iulius Cesar Leonardellus de Santo Marino
  1196. Iulius Cesar Morigius Ravennatensis
  1197. Iulius Cesar Oliverius Camers
  1198. Iulius Cesar Orlandus de Terra Castri Plebis
  1199. Iulius Cesar Paltronus Urbinas
  1200. Iulius Cesar Righus Cesenas
  1201. Iulius Cesar Rufini de Pergola
  1202. Iulius Cesar Scyrrus Durantinus
  1203. Iulius Cesar Zannottus Ariminensis
  1204. Iulius Citeronius de Trevio
  1205. Iulius Colamus Sarzanensis
  1206. Iulius Corona Reatinus
  1207. Iulius de Benedictis Romanus
  1208. Iulius de Ebubo Neapolitanus
  1209. Iulius de Firmonibus de Firmo
  1210. Iulius de Iulii Fabrianensis
  1211. Iulius de Iuliis Fabrianensis
  1212. Iulius de Marcholinis de Nursia
  1213. Iulius de Oddis Albinganensis
  1214. Iulius de Rossiis Senogalliensis
  1215. Iulius Diotalevius de Arimino
  1216. Iulius Filippellus Eugubinus
  1217. Iulius Flaminii Cartharius de Urbeveteris
  1218. Iulius Formicius de Cetona
  1219. Iulius Franciolinus de Exio
  1220. Iulius Gabriellus Eugobinus
  1221. Iulius Gentilescus Romanus
  1222. Iulius Guirrinus de civitate Pisauri
  1223. Iulius Herricus de civitate Theatina de Regno
  1224. Iulius Iacobillus de Fulgineo
  1225. Iulius Laurentius Bonfiglioli Aretinus
  1226. Iulius Lazzarinus Rocchigenus
  1227. Iulius Magnonus Pergulensis
  1228. Iulius Malettus Lavianensis
  1229. Iulius Melosius de Civitati Plebis
  1230. Iulius Mengacius Eugubinus
  1231. Iulius Mengacius Eugubinus
  1232. Iulius Mengacius Mondulphensis
  1233. Iulius Montebovius Vissanus
  1234. Iulius Parracianus ex Oppido Castri Plebis
  1235. Iulius Passerinus Cortonensis
  1236. Iulius Patanazzius Urbinas
  1237. Iulius Petrutius Forliviensis
  1238. Iulius Picus Biturgensis
  1239. Iulius Rosatus Rocchensis
  1240. Iulius Rubertus Romanus
  1241. Iulius Salimbenus Sarnanensis
  1242. Iulius Sanctes Durantinus
  1243. Iulius Savornianus Belgradi
  1244. Iulius Scorcellius Eugubinus
  1245. Iulius Sorbellus de Valfabrica
  1246. Iulius Staffertius de Massa
  1247. Iulius Taurusius a Monte Politiano
  1248. Iulius Venantius Hispellensis
  1249. Iulius Ventula Romanus
  1250. Iulius Venturinus de Terra Masse
  1251. Iulius Verzillus de Montebodio
  1252. Iulius Veteranus de Urbino
  1253. Iustinianus Barnabous de Fulgineo
  1254. Iustinianus Benedictus Caliensis
  1255. Iustinianus de Iustinianis de Faliscorum Monte
  1256. Iustinianus Piccinus Forosemproniensis
  1257. Iustinianus Vitalleschus de Fulginia
  1258. Iustinus de Bernardinis Camers
  1259. Iustinus Gentilis a Salisano Farfensi in Sabinis