Skip to content

Provincia Romana (Provincia)

Studenti immatricolati in questa sede

  1. ------
  2. Acrisius Pinus de Assiseo
  3. Adabiles Codilus Spoletinus
  4. Adonis Ardiccionius Urbevetanus
  5. Adonius Salvius de Monte Sancto
  6. Adrianus Delius de Fuglinea
  7. Adrianus Montinus Montonensis
  8. Aeneas Silvestrinus de Nursia
  9. Agabitus Cappellettus Reatinus
  10. Agabitus de Grassis de Spoleto
  11. Agesilaus Conestabilis Narniensis
  12. Agustinus Fracassinus de Fracta
  13. Alamannus Ardiccio da Urbe Veteri
  14. Alamannus de Alamannis de Balneoreggio
  15. Alemannus Ciprius de Sassoferrato
  16. Alesander Catalanus Romanus
  17. Alesander Conciolus de Cantiano
  18. Alessander Calutius de Montefiascone
  19. Alessander Orfinus Fulginas
  20. Alessander Sirena de Fulgineo
  21. Alessio Olivieri de Nocera
  22. Alexander de Urbeveteri
  23. Alexander Alba Romanus
  24. Alexander Albertus de Mevania
  25. Alexander Augustiensis Luce Tuders
  26. Alexander Calandrinus de Fossato
  27. Alexander Carnevalis de Nuceria
  28. Alexander Carocius Tudertinus
  29. Alexander Cervolius
  30. Alexander Ceulus Romanus
  31. Alexander Cittadonus de Cassia
  32. Alexander de Binis Assisias
  33. Alexander Fanus Urbevetanus
  34. Alexander Ferentillus de Ferentillo
  35. Alexander Granella de Gualdo
  36. Alexander Leo Romanus
  37. Alexander Manasanguis ex Foro Sempronii
  38. Alexander Mutius Camers
  39. Alexander Oliverius Nucerinus
  40. Alexander Palatius de Urbeveteri
  41. Alexander Piso de Viterbio
  42. Alexander Sabinus de Tuderto
  43. Alexander Voglia de Camerino
  44. Alexius Oliverus Nucerinus
  45. Alfonsus Cassianus de Cypheloctis
  46. Alfonsus de Spontis civis Perusinus de Fratta
  47. Alfonsus Gentilonus Tudertinus
  48. Alfonsus Pallectonius Spoletinus
  49. Alimentus Roscius Aquaspartanus
  50. Aliprandus de Domo Spoletanus
  51. Aloysius Civolus Thiphernas
  52. Alphonsus Confidatus Assisiensis
  53. Aluisius de Tontibus Eugubinus
  54. Amerigus Egius de Spoleto
  55. Anastasius Corona Romanus
  56. Andreas Antoniaccius de Assisi
  57. Andreas Antonillus Reatinus
  58. Andreas Baccius de Tuderto
  59. Andreas Ciardellus Nursinus
  60. Andreas de Pilosis de Pergula
  61. Andreas Dionisius Stronconius
  62. Andreas Martius de Oppido Scifonii
  63. Andreas Parentius de Spoleto
  64. Andreas Petrillus de Trevio
  65. Angelinus de Angelinis Hispellas
  66. Angelinus S**
  67. Angelus de Confini
  68. Angelus Alticottus a Sancto Gemino
  69. Angelus Angelicus de Camerino
  70. Angelus Angeluccius de Nursia
  71. Angelus Benedictus Spoletinus
  72. Angelus Berretta Hyspello
  73. Angelus Castracanius Romanus
  74. Angelus Catalutius de Spoleto
  75. Angelus Cesius de Narnia
  76. Angelus Cherichellus de Ameria
  77. Angelus Columnesius Vissanus
  78. Angelus Coptius de Narnia
  79. Angelus Cortigianus de Tuderto
  80. Angelus de Benedictis de Castro Castilionis Filiorum Fusci
  81. Angelus de Manciis Nucerinus
  82. Angelus Felix de Langerillis de Mevania
  83. Angelus Frenfanellus Fulginatensis
  84. Angelus Fusconius de Nursia
  85. Angelus Germanellus de Narnia
  86. Angelus Gregorius de Fulginea
  87. Angelus Iacobutius de Nuceria
  88. Angelus Ioannes Arce de Stronconio
  89. Angelus Luci Antonii de Gualdo Nucerie
  90. Angelus Maria de Pizzicantibus a Camerino
  91. Angelus Massiaticus Camers
  92. Angelus Matalucius de Tuderto
  93. Angelus Oliva de Saxoferrato
  94. Angelus Paulemilii de Castro Mirande Narniensis diocesis
  95. Angelus Pennidius Reatinus
  96. Angelus Pierleonus Cesanus
  97. Angelus Pisellus Viterbiensis
  98. Angelus Pontanus de Cerreto
  99. Angelus Roseus e Civitate Plebis
  100. Angelus Sfortia Hispello
  101. Angelus Victorius de Balneoregio
  102. Annibal Augustinus de Visso
  103. Annibal Benignus Camers
  104. Annibal Camillus Nucerinus
  105. Annibal Crispoldius Reatinus
  106. Annibal Hippolitus Romanus
  107. Annibal Raynaldus de Mevania
  108. Anselmus Ciolus Aquaspartanus
  109. Anselmus Evangelista de Assisio
  110. Anselmus Massarocius de Ortho
  111. Antenor Madalchinus de Salvutiis de Aquasparta
  112. Antoninus Clarellus Reatinus
  113. Antoninus de Antoninis de Gualdo
  114. Antoninus Delphinus de Spoleto
  115. Antonio Golinucci de Rimini
  116. Antonio Griphi Romanus
  117. Antonius Angelettus Stronconiensis
  118. Antonius Angeluccius de Hispello
  119. Antonius Antonillus Reatinus
  120. Antonius Azelius Romanus
  121. Antonius Baldassarinus de Terra Monteleonis
  122. Antonius Bartonius de Hyspello
  123. Antonius Bernabous de Fulgineo
  124. Antonius Bonannus de Saxoferrato
  125. Antonius Boncius Vitoriensis
  126. Antonius Cabballinus Romanus
  127. Antonius Canalis de Ameria
  128. Antonius Carnevalis de Civitate Nucerie
  129. Antonius Cecconus de Sonnino
  130. Antonius de Salvettis Gualdensis
  131. Antonius de Statis Romanus
  132. Antonius Fidus de Spoleto
  133. Antonius Franciscus Egidius de Asisio
  134. Antonius Lignanus e Fratta
  135. Antonius Maria Gallius
  136. Antonius Maria Petricciolus de Assisio
  137. Antonius Maria Venturinus de Trebio
  138. Antonius Marias Patritius de Cerreto
  139. Antonius Mensuratus e Precibus
  140. Antonius Montius de Spoleto
  141. Antonius Morgalanti de Anglario
  142. Antonius Peccius Eugubinus
  143. Antonius Pontus de Terra Bastie
  144. Antonius Rainaldus de Troilis de Nuceria
  145. Antonius Rainaldus Troylus de Nucerio
  146. Antonius Rainutius Urbevetanus
  147. Antonius Rappus Vissanus
  148. Antonius Rocchus de Scurcola
  149. Antonius Rosarius Spoletinus
  150. Antonius Salvettus de Spoleto
  151. Antonius Seneca de Nursia
  152. Antonius Simonetti Perusinus
  153. Antonius Ubaldinus de Carda
  154. Antonius Ungulatus de Monte Falco
  155. Antonius Vipera Narniensis
  156. Arcevalla *** de Interane
  157. Ardiccionus de Ardiccionis de Urbeveteri
  158. Armerius Persius Tudertinus
  159. Ascanius Ascancollus Tudertinus
  160. Ascanius Brancutus de Callio
  161. Ascanius Clementinus de Ameria
  162. Ascanius Comitius de Spoleto
  163. Ascanius de Boncontibus de Nursia
  164. Ascanius Iacobi de Celleno
  165. Ascanius Madalchinus de Aquasparta
  166. Ascanius Parisanus de Tolentino
  167. Ascanius Sfortia Hispellas
  168. Ascanius Traffichettus Ariminensis
  169. Aschanius Fontius Tuders
  170. Asdrubal Ritius de Trebio
  171. Astolfus Caciottus de Hispello
  172. Astolphus Bardinius Romanus
  173. Attilius Alexander Attillii de Valentano
  174. Attilius Luntus Fulginas
  175. Augustinus Berretta de Hispello
  176. Augustinus Bussonius Interamnensis
  177. Augustinus Casellius de Civitate Plebis
  178. Augustinus domini Riccardi Pontanus
  179. Augustinus Gratiosus de Querqueto
  180. Augustinus Petrocchus Casperiensis
  181. Augustinus Vagnarellus Tifernas
  182. Augustinus Valentinus Tuders
  183. Augustus Lucarinus de Trebio
  184. Aurelius Bartoluccius Tudertinus
  185. Aurelius Gattus Durantinus
  186. Aurelius Iordanus de Salisano Abbazzie Farfe
  187. Aurelius Mancinus Tefernensis
  188. Aurelius Viola Romano
  189. Aversa Capitanus de Sancto Gemino
  190. Baldasar Augustinus Rubeus
  191. Baldasar Bellanus Assisiensis
  192. Baldinus Varinus de Fulginia
  193. Baldus Farratinus Romanus
  194. Baldus Gelusius de Spoleto
  195. Baldus Guadagnius de Trevio
  196. Baldus Senilis de Montifalchio
  197. Baldus Zocchus de Tiferno
  198. Balthasar de Mazzicis de Asisio
  199. Balthasar Manitii de Bittonio
  200. Bartholomeus Albanus de Urbeveteri
  201. Bartholomeus Albericus de Nuceria
  202. Bartholomeus Angelinus Nucerinus
  203. Bartholomeus Classarinus ex Monterchio
  204. Bartholomeus de Comitibus Hispellas
  205. Bartholomeus Francisci Ciccori de Mevania
  206. Bartholomeus Parentius de Spoleto
  207. Bartholomeus Persianus de Bittonio
  208. Bartholomeus Sensatus de Urbe Veteri
  209. Bartholomeus Tertii de Sancto Gemino
  210. Bartolomeo Egidii de Citerna
  211. Bartolomeus Antiquus Camers
  212. Bartolomeus de Castellis de Civitate Interamnensis
  213. Bartolomeus Petteghinus de Sancto Marino in Rio
  214. Basilius Azzonus Vissanus
  215. Basilius Berardus Assisias
  216. Basilius Morellio de Cerreto
  217. Bastianus Archanus de Narnia
  218. Bastianus Benedictionus Tuders
  219. Battista Novellus Amerinus
  220. Benedictus Antonius Benedictonius de Tuderto
  221. Benedictus Argentius de Nursia
  222. Benedictus Barnabò Fulginas
  223. Benedictus Berrecta Ispello
  224. Benedictus Brancavalerius Romanus
  225. Benedictus Ciaccius Camers
  226. Benedictus Cremesinus de Tuderto
  227. Benedictus Faventius de Cannaria
  228. Benedictus Felitianus de Gualdo
  229. Benedictus Hursinus de Boncontibus
  230. Benedictus Mattheus de Canaria
  231. Benedictus Rancinus Eugubinus
  232. Benedictus Remerius Romanus
  233. Benedictus Valentinus de Farfa
  234. Benedictus Valletta Setinus
  235. Berardinus Iohannis Philippi de Trebia
  236. Berardinus Theophilus Urbinas
  237. Bernadinus Cirocchus Fulginas
  238. Bernadinus Racanus Tudertinus
  239. Bernardinus Alloysius de Assisio
  240. Bernardinus Aloysius Assisiensis
  241. Bernardinus Arnallus Tudertinus
  242. Bernardinus Benamatus de Callio
  243. Bernardinus Benedictus Durantinus
  244. Bernardinus Bonavisius de Spoleto
  245. Bernardinus Calvus Montifalchius
  246. Bernardinus Calvus Moriconus de Monte Falcone
  247. Bernardinus Cardanetus Montonensis
  248. Bernardinus Damianus Aquensis
  249. Bernardinus de Lanceis Amerinus
  250. Bernardinus Eleutherius de Civitate Plebis
  251. Bernardinus Fregosus de Gualdo
  252. Bernardinus Iacobillus de Fulgineo
  253. Bernardinus Leonellus de Assisio
  254. Bernardinus Lilius Tuders
  255. Bernardinus Martellinus Vectoniensis
  256. Bernardinus Masseus Tudertinus
  257. Bernardinus Mauritanus de Campagnano
  258. Bernardinus Moronus de Gualdo
  259. Bernardinus Prosperus Tuders
  260. Bernardinus Riccius de Tuderto
  261. Bernardinus Stefanutius Tuders
  262. Bernardus Cataneus Romanus
  263. Bernardus de Bernardis Urbevetanus
  264. Bernardus Massarius de Gallesio
  265. Bernardus Parentius Spoletanus
  266. Berrardinus de Cianis de Hispello
  267. Blasius Ursus de Cocleano
  268. Blasius Vitalis de Bastia
  269. Bonaccontius Caffarellus Hispellas
  270. Bonaventura Antolinius de Panicalis
  271. Bonaventura Peccius
  272. Bonaventura Pulio de Monte Sancte Marie
  273. Bonaventura Victorius de Gualdo
  274. Bonifatius Gregorius de Fulginea
  275. Brancaleo Roberteschus de Ortho
  276. Brunorus Sciamanna Interamnas
  277. Brutus Clavellectus Vissanus
  278. Caesar Gorius de Setia
  279. Caesar Iobbius de Terra Montoni
  280. Caesar Merlinus Sanvitensis
  281. Caesar Steccates Romanus
  282. Calistus Lollius Narniensis
  283. Camillus Albizzinus Tifernas
  284. Camillus Angelinus de Hyspello
  285. Camillus Baciochis de Trevio
  286. Camillus Bonincontrius Romanus
  287. Camillus Brusinus Tifernes
  288. Camillus de Cardonibus de Narnia
  289. Camillus Iulius de Castro Vasanelli
  290. Camillus Mutius Camers
  291. Camillus Piccininus Narniensis
  292. Camillus Pinus de Assisio
  293. Camillus Simius Romanus
  294. Camillus Victorius Trifernas
  295. Carolus Agatonius de Montefalchio
  296. Carolus Amanucius de Asisio
  297. Carolus Angelinus de Assisio
  298. Carolus Antonius Leonardus de Ameria
  299. Carolus Argenteus de Leonissa
  300. Carolus Benedictus Canthianensis
  301. Carolus Berardellius de Nursia
  302. Carolus Bonifatius Costaciariensis
  303. Carolus de Iordanis de Toffia Abbati e Farfensis
  304. Carolus Diotallevius Mevanas
  305. Carolus Dufò ex provincia Lugdunensis
  306. Carolus Durantes de Asisio
  307. Carolus Fabbrus de Gualdo
  308. Carolus Felicianus Gualdensis
  309. Carolus Guiducius a Civitate Plebis
  310. Carolus Iacobutius Nucerinus
  311. Carolus Iannottus
  312. Carolus Iobbius Montonensis
  313. Carolus Magius
  314. Carolus Martinellius Ariminensis
  315. Carolus Matascellius Nursinus
  316. Carolus Oliverius Nucerinus
  317. Carolus Philipputius de Asisio
  318. Carolus Pizzottus de Typherno
  319. Carolus Pongellus de Sancta Anatolia
  320. Carolus Vitelleschus Fulginas
  321. Celsus de Anticis Mevanatus
  322. Centius Pontanus Spoletinus
  323. Cerrinus de Cerrinis Romanus
  324. Cerronius de Cerroniis de Reate
  325. Cesar Biviglianus de Sterpeto
  326. Cesar Cassianus de Cypheloctis
  327. Cesar Claramontius de Cesena
  328. Cesar de Mattheis de Adiacio ex insula Genuensium scilicet Corsica
  329. Cesar de Rubeis Fulginas
  330. Cesar domini Macthei de Silvestrinis de Nursia
  331. Cesar Lucarinus de Trevio
  332. Cesar Manilius Romanus
  333. Cesar Orius Ariminensis
  334. Cesar Redulfus Romanus
  335. Cesar Rubeus de Terra Durantis
  336. Cesar Scalza Urbevetanus
  337. Cesar Scarmilio Fulginas
  338. Cesar Sperellus Assisiensis
  339. Cesar Thebaldiscus de Nursia
  340. Cesar Thomassinus Tudertinus
  341. Cesar Tignosinus de Fulgineo
  342. Cesarius Tottus de Cerreto
  343. Cesius Cherobinus Tudertinus
  344. Cherubinus Barnabous Fulginas
  345. Cherubinus Tempestivus de Monte Falchio
  346. Chrispoltus Cortigianus de Tuderto
  347. Chrispoltus de Benedictoniis de Tuderto
  348. Chrispoltus Severinus de Montefalco
  349. Christoforus Rosarius de Spoleto
  350. Christophorus Achorymbonus Nursinus
  351. Christophorus Ciccolus a Monte Falco
  352. Christophorus Valentinus Urbevetanus
  353. Ciccholinus de Ciccholinis de Tuderto
  354. Cichinus Campellus de Nobilibuds de Spoleto
  355. Cinthius Olivellus de Sancto Gemino
  356. Claramontes Sublucanus de Spoleto
  357. Claudius Berardellus de Nursia
  358. Claudius de Pignattellis de Canino
  359. Clemens Bichanus Reatinus
  360. Clemens Cittadinus Interamnensis
  361. Clemens Gramaccia de Gualdo
  362. Cletus Antonius Normandus de Terra Otriculi
  363. Comes Colonyus de Hyspello
  364. Comes de Comitibus Hispellas
  365. Commendones Stefanutiis Tudertinus
  366. Constantinus de Narnea
  367. Constantinus Albanensis Sigillensis
  368. Constantinus Angelus Capenas
  369. Constantinus Brancutus de Casacastalda
  370. Constantinus Cibo Fulginas
  371. Constantinus Orphinus Fulginas
  372. Constantius Felix de Castro Durantis
  373. Constantius Floravantes de Fossato
  374. Constantius Sala de Spoleto
  375. Contes Colonius de Hispello
  376. Contes Nobilis Nucerinus
  377. Contuccius Contucci de Cannarie
  378. Coriolanus Frenfanellus de Cassia
  379. Cornelius Bonamicus de Nursia
  380. Cornelius Maidalchinus de Acquapendente
  381. Cosmus Tarusius Urbevetanus
  382. Crispoldus Crispoldius de Reate
  383. Crispolitus Censius Vectoniensis
  384. Crispolitus de Sophiis Maevana
  385. Crispoltus Ciccolus de Mevania
  386. Crispoltus Parrianus de Trebio
  387. Cristallinus Cristallini de Gualdo Cattaneorum
  388. Cristianus Rubeus Fulginas
  389. Curius Pezzellus Velliternus
  390. Curtius Cirochus Fulginas
  391. Curtius Stephanutius de Tuderto
  392. Curtius Urigus Trebias
  393. Daniel Floridus Nepesinus
  394. Darius Petrutius de Aquipendente
  395. Delius Rodulphus Tudertinus
  396. Demetrius Angelinus de Monaldis
  397. Demetrius Comitius de Collestatto
  398. Democritus Medices Camers
  399. Demophoon de Paolonibus de Trevio
  400. Diogenes Angelus Capenas
  401. Diomedes Frenfanellus de Cassia
  402. Dionisius Moriconus de Nuceria
  403. Dionisius Potentianus Reatinus
  404. Dionysius Boncius Narniensis
  405. Dionysius Minimus de Tuscanella
  406. Domenicus Caccia Romanus
  407. Dominicus Antonius de Gratiis de Reate
  408. Dominicus Caballus Corinaldensis
  409. Dominicus Ciapharellius de Hyspello
  410. Dominicus Coellius Urbevetanus
  411. Dominicus Colesanctus a Balneoregio
  412. Dominicus Consul Camertis
  413. Dominicus Corvinus de Camerino
  414. Dominicus de Laczaris de Oppido Cerreti
  415. Dominicus Emilianus ex Insula Lilii
  416. Dominicus Francesscuolis Clancianensis
  417. Dominicus Francus de Arrono
  418. Dominicus Leonorus Romanus
  419. Dominicus Lilia de Visso
  420. Dominicus Lucius de Collestatte
  421. Dominicus Pagnottus Reatinus
  422. Dominicus Tobiolus Tudertinus
  423. Dondus Ser Francisci Mevanas
  424. Durantes de Durantibus de Gualdo
  425. Egidius Comes Romanus
  426. Egidius Fuccius Tiphernas
  427. Egidius Pacius Assisiensis
  428. Egnatius Celius de Narnia
  429. Emilianus Cellius de Trebio
  430. Emilius Sperellus de Assisio
  431. Emilius Timeus de Urbe Veteri
  432. Epiphanius Epifanii de Cannaria
  433. Epiphanius Rosa Nursinus
  434. Erculanus Angelus de Panicalis
  435. Ercules Ciotius Assisiatis
  436. Erminius Paleus de Civitate Hortana
  437. Erolus Marescottus de Carbio
  438. Eschines Leoninus Hyspellas
  439. Euphemius Guiduccius de Civitate Plebis
  440. Eusebius Alveus de Tuderto
  441. Eustachius Confidatus de Assisio
  442. Eustachius Confidatus Asisinas
  443. Eustachius Desiderius Tudertinus
  444. Evander Leoninus Hyspellas
  445. Evander Tonius Camers
  446. Evangelista Pausellius de Trebio
  447. Evangelista Pongellus Anatoliensis
  448. Fabianus Guglielmus de Alviano
  449. Fabius Arcas de Narnia
  450. Fabius Cavalerius Romanus
  451. Fabius Cicholinus de Tuderto
  452. Fabius de Aromatariis de Assisio
  453. Fabius Fanus Romanus
  454. Fabius Gubernarius de Interamna
  455. Fabius Moriconus de Ameria
  456. Fabius Saccotius de Nucerio
  457. Fabius Spinosius Romanus
  458. Fabius Thimeus de Urbeveteri
  459. Fabius Victerii de Gualdo
  460. Fabius Vigil de Spoleto
  461. Fabritius Aligerus Reatinus
  462. Fabritius Baronius Soranus
  463. Fabritius de Fabris de Nuceria
  464. Fabritius Gentilis de Trebio
  465. Fabritius Macarini Cetonius
  466. Fabritius Ovidius Gualdensis
  467. Fabritius Terranus de Curesio
  468. Fabritius Verospus Romanus
  469. Fancellus Fancellius de Citerna
  470. Fantinus Petrignanus de Ameria
  471. Faustinus Menicozius Viterbiensis
  472. Faustus Grassus de Assisio
  473. Faustus Philipputius de Asisio
  474. Faustus Valentinus de Trebio
  475. Federicus Agathonius de Montifalchio
  476. Federicus Antoninus Montaviensis
  477. Federicus Carnevalius Nucerinus
  478. Federicus Cesius Romanus
  479. Federicus Clavarius de Sancto Angelo
  480. Federicus Iuncus Urbinas
  481. Federicus Severus de Saxoferrato
  482. Felicianus de Honofriis Fulginas
  483. Felicissimus de Egidiis Asisiensis
  484. Felicissimus Lamparellus de Ispellio
  485. Felis Cabballinus Romanus
  486. Felix Alemanus de Aquipendente
  487. Felix Antonius Lutius Massenses
  488. Felix Benedittonius Tudertinus
  489. Felix Castellus de Interamna
  490. Felix de Thebaldeschis Romanus
  491. Felix Manardinus de Cerreto
  492. Felix Novellus Stronconiensis
  493. Ferdinandus Celius de Narnia
  494. Ferrantes Stefanutius Tudertinus
  495. Fidelis Fidelis Bastiensis
  496. Filippus Riganus Sigillensis
  497. Flaminius Ancaianus Spoletinus
  498. Flaminius Belignus de Asisio
  499. Flaminius Ciancius de Gualdo Captaneo
  500. Flaminius Ciarconius de Nursia
  501. Flaminius Mancinus de Urbe Veteri
  502. Flaminius Tertius Durantinus
  503. Flavius Filippucius de Asisio
  504. Flavius Maggius de Fossato
  505. Flavius Pavonius Tudertinus
  506. Floravantes Mancinus Frattensis
  507. Florianus Spetia Mevanas
  508. Floridus Salvatorius de Thiferno
  509. Fortunatus Lilius Tudertinus
  510. Fortunatus Stefanucius de Civitate Gualdensis
  511. Francescus de Vignolis Tifernensis
  512. Francescus Gelusius Spoletinus
  513. Franciscus Angelus Petrignanus Amerie
  514. Franciscus Antonius Mevanas
  515. Franciscus Antonius Marinellus
  516. Franciscus Baciuccius de Assisio
  517. Franciscus Baldassarrinus de Monte Leone
  518. Franciscus Barnabò Fulginatensis
  519. Franciscus Bencius Aquensis
  520. Franciscus Benedettonius Tudertinus
  521. Franciscus Binus de Assisio
  522. Franciscus Blasius Hispellas
  523. Franciscus Blondus Romanus
  524. Franciscus Bonus Christianus Romanus
  525. Franciscus Brancaleoneus de Spoleto
  526. Franciscus Britius a Civitate Plebis
  527. Franciscus Brusculus de Dionisiis Mevanas
  528. Franciscus Caballinus de Narni
  529. Franciscus Campellus Spoletinus
  530. Franciscus Cardinalis Reatinus
  531. Franciscus Carnevalis de Nuceria
  532. Franciscus Cataneus de Fulginea
  533. Franciscus Cintius Mevanas
  534. Franciscus Coparius Nucerinus
  535. Franciscus Corona Reatinus
  536. Franciscus Damianus de Acquipendio
  537. Franciscus de Alvis Tudertinus
  538. Franciscus de Andreolis Eugubinus
  539. Franciscus de Angelis Romanus
  540. Franciscus de Approbatis de Trevio
  541. Franciscus de Cortineis Spoletanus
  542. Franciscus de Gentilibus de Nursia
  543. Franciscus de Leonibus de Corneto
  544. Franciscus de Stephanis de Merchatello
  545. Franciscus Donatus de Asisio
  546. Franciscus Errigus Tudertinus
  547. Franciscus Faber de Nucerio
  548. Franciscus Faber de Gualdo
  549. Franciscus Fantis Aiuti de Bastia
  550. Franciscus Georgius Mevanas
  551. Franciscus Gervasius de Tuderto
  552. Franciscus Helmus Fulginas
  553. Franciscus Honuphrius Mevanas
  554. Franciscus Humanus de Saxoferrato
  555. Franciscus Iacobutius de Nuceria
  556. Franciscus Ignatius Lazzarus Tiphernas
  557. Franciscus Ilarius Binus Assisiatis
  558. Franciscus Iunius Romanus
  559. Franciscus Lancilottus Spoletinus
  560. Franciscus Laurentes Tudertinus
  561. Franciscus Laurentius de Massa Tudertine diocesis
  562. Franciscus Letutius de Spoleto
  563. Franciscus Liberatus Mevanas
  564. Franciscus Liberatus de Nuceria
  565. Franciscus Luparinus de Spoleto
  566. Franciscus Maffeus de Macerata Feretranae diocesis
  567. Franciscus Malvetanus de Stronconio
  568. Franciscus Maria Baccius Fulginas
  569. Franciscus Maria Boldrinus de Castro Costaciaris
  570. Franciscus Maria Bonellus de Terra Montonensis
  571. Franciscus Maria Bonipertus Romanus
  572. Franciscus Maria Corneus de Assisio
  573. Franciscus Maria Diamante de Hyspello
  574. Franciscus Maria Gulielmus Camers
  575. Franciscus Maria Lamparellus de Hyspello
  576. Franciscus Maria Marcellus de Fulginio
  577. Franciscus Maria Montanus Pisaurensis
  578. Franciscus Maria Orphinus de Fulgineo
  579. Franciscus Maria Pinus Assisiensis
  580. Franciscus Marinus Septempedanus
  581. Franciscus Martellinus de Victonio
  582. Franciscus Mazziottus Romanus
  583. Franciscus Mediaroma Sutrinus
  584. Franciscus Missirolus Brictinoriensis
  585. Franciscus Morettus de Castro Marsiani
  586. Franciscus Moronus de Gualdo Nucerie
  587. Franciscus Natus Nucerinus
  588. Franciscus Nicollius Masensis
  589. Franciscus Nutus Fulginatensis
  590. Franciscus Oddus a Civitate Plebis
  591. Franciscus Paulinus de Terra Panicalis
  592. Franciscus Petrutius de Tuderto
  593. Franciscus Planus Hortanus
  594. Franciscus Pollidorus Urbevetanus
  595. Franciscus Pontus de Terra Bastie
  596. Franciscus Porfirius de Camerino
  597. Franciscus Regius civitatis Assisii
  598. Franciscus Riccius Romanus
  599. Franciscus Salarus Hispellas
  600. Franciscus Sanctacrucius Montonensis
  601. Franciscus Santolinus Romanus
  602. Franciscus Sardolus Tuders
  603. Franciscus Sartorius Ariminensis
  604. Franciscus Sicenalius de Reate
  605. Franciscus Simoncellus de Carbio
  606. Franciscus Spinettus de Montono
  607. Franciscus Sponta de Terra Fratte
  608. Franciscus Taffonius de Pinna Billorum
  609. Franciscus Theus Romanus
  610. Franciscus Tome Fulginas
  611. Franciscus Vannola Assisiensis
  612. Franciscus Venantius Camers
  613. Franciscus Vettius Aquaspartanus
  614. Franciscus Victucius de Narnia
  615. Franciscus Vitus Perusinus
  616. Franciscus Wilhelmus Knehem Monasteriensis Westphalus
  617. Francutius Augustinellus de Iano
  618. Frater Guarinus Privernas
  619. Fulvius Barnabeus Gualdensis
  620. Fulvius Gentiles de Nursia
  621. Fulvius Peresius Romanus
  622. Fulvius Pezzelius Veliternus
  623. Fulvius Soccius Camers
  624. Gabinius Consules Vissanus
  625. Gabinius Delfinus Amerinus
  626. Gabriel Blanchellus Urbevetanus
  627. Gaidon Nepis Assisiensis
  628. Galeatius Albericus de Urbeveteri
  629. Galeatius Carnevalis de Nucerio
  630. Galienus Bonamicus Nursinus
  631. Gallienus Vigilantius de Assisio
  632. Gaspar Aurelius Urbevetanus
  633. Gaspar Christophorus Urbevetanus
  634. Gaspar Mascius de Cannaria
  635. Gaspar Murtola Genuensis
  636. Gaudentius de Gaudentiis Cornetanus
  637. Gentiles Bonavoglia Fulginas
  638. Gentilis Bonavoglia de Fulgineo
  639. Gentilis Porcius Romanus
  640. Gentilis Senilis ex Montefalchio
  641. Georgius Oriens de Urbeveteri
  642. Gio. Battista Bernerius Romanus
  643. Gio. Carlo Zampa
  644. Gioannes Baptista Eliseus de Fuglinio
  645. Girolimus Caufridius de Montefalchio
  646. Gironymo Transimani da Spoleto
  647. Gisbertus Bruni de Toniis de Cerreto
  648. Gisbertus Toneus de Cerreto
  649. Gismundus Costa de Assisio
  650. Giulius Racanus Narniensis
  651. Granella Granella de Gualdo
  652. Gratianus Benignus de Assisio
  653. Gregorius Tharanensis
  654. Gregorius Calvius de Monte Falco
  655. Gregorius Cardonius Narniensis
  656. Gregorius Castrichinus de Spoleto
  657. Gregorius Formicinus Romanus
  658. Gregorius Magnascus Tudertinus
  659. Gregorius Rossius Interamna
  660. Gregorius Turrianus Otricolanus
  661. Grifones Vicus Stronconius
  662. Guido Monaldensis de Urbe Veteri
  663. Guido Olorinus Hyspellas
  664. Guidus Costa de Assisio
  665. Guidus Cristallinus de Masse Umbrie
  666. Guidus Ubaldus Augustinus a Saxoferrato
  667. Guidusantonius de Baractanis de Nursia
  668. Guilielmus Guilielmius Cannariensis
  669. Hannibal Petrignanus de Ameria
  670. Henricus Villicus Romanus
  671. Hercules Leonius de Tuderto
  672. Hercules Miraldus de Cassia
  673. Herminius Pantalicus de Spoleto
  674. Hermodorus Provantinus Interamnesis
  675. Herulus de Herulis Narniensis
  676. Hieronimus Colensius Nucerinus
  677. Hieronimus Cremesinus de Tuderto
  678. Hieronimus de Lazzaris Fosatensis
  679. Hieronimus de Mesius de Phara
  680. Hieronimus Factus Spoletinus
  681. Hieronimus Felix de Montelfachio
  682. Hieronimus Gentiles de Trevio
  683. Hieronimus Gualterius de Urbeveteri
  684. Hieronimus Iacobutius Nucerinus
  685. Hieronimus Magalotius de Assisio
  686. Hieronimus Martinus de Hyspello
  687. Hieronimus Mazzicus Assisiensis
  688. Hieronimus Philippucius de Asisio
  689. Hieronimus Pisellus Camers
  690. Hieronimus Postinis de Castro Petre Fitte
  691. Hieronimus Schinbernus de Sigillo
  692. Hieronimus Ufredutius de Tuderto
  693. Hieronymus Actus de Tuderto
  694. Hieronymus Astancollus Tuders
  695. Hieronymus Balduinus Gualdensis
  696. Hieronymus Barattanus de Nursia
  697. Hieronymus Bocchardus de Fara
  698. Hieronymus Bonannus de Fulginea
  699. Hieronymus Brunus de Saxoferrato
  700. Hieronymus Celsus Romanus
  701. Hieronymus Cicarellus Camers
  702. Hieronymus Colesanctus a Balneoregio
  703. Hieronymus Corbectus Cannariensis
  704. Hieronymus de Gregoriis de Fulgineo
  705. Hieronymus de Marzutillis de Camerino
  706. Hieronymus Desiderius de Tuderto
  707. Hieronymus Elmus Fulginas
  708. Hieronymus Felicectus
  709. Hieronymus Flammettus
  710. Hieronymus Gianninus de Pedeluco
  711. Hieronymus Gregorius Fulginas
  712. Hieronymus Iacobillus Romanus
  713. Hieronymus Iobbius Montonensis
  714. Hieronymus Leonardus Vissanus
  715. Hieronymus Marinellus de Gualdo
  716. Hieronymus Martellinus de Victonio
  717. Hieronymus Masseus de Tuderto
  718. Hieronymus Morellus Romanus
  719. Hieronymus Olgiattus Romanus
  720. Hieronymus Planus Hortinus
  721. Hieronymus Pollidorus Urbevetanus
  722. Hieronymus Ricci de Aritio
  723. Hieronymus Rimbottus ab Urbeveteri
  724. Hieronymus Rosinius de Assisio
  725. Hieronymus Serlupius
  726. Hieronymus Spaccanilius Spoletinus
  727. Hieronymus Valens de Trevio
  728. Hieronymus Venturellus de Ameria
  729. Hieronymus Vitellescus Fulginas
  730. Hilarius Vereschius Viterbiensis
  731. Hippolytus Delphycus de Tuderto
  732. Honofrius de Honofriis de Fulgineo
  733. Honofrius Eliseus Fulginas
  734. Honofrius Geraldinus de Ameria
  735. Honorius Fasianellus Reatinus
  736. Horatius Angelus Salvius Viterbiensis
  737. Horatius Benedictus de Callio
  738. Horatius Carocius de Tuderto
  739. Horatius Celsus Romanus
  740. Horatius Correttus a Panicale
  741. Horatius de Salinis Romanus
  742. Horatius Diamantes de Assisio
  743. Horatius Lancelottus Romanus
  744. Horatius Lucidus Spoletinus
  745. Horatius Magonius de Urbeveteri
  746. Horatius Mattheius Romanus
  747. Horatius Missinus Urbevetanus
  748. Horatius Nardus Romanus
  749. Horatius Oddus de Tuderto
  750. Horatius Vaschiensius Urbevetanus
  751. Hortentius Cataldus de Horto
  752. Hortentius Leoncillus de Spoleto
  753. Humanus de Humanis de Manliano Sabine
  754. Hyacinthus Masseus Tudertinus
  755. Hyacintus Maria Guar.us ex Monte Regali
  756. Hyacintus Racanus Tudertinus
  757. Hyeronimus Brutius de Tyferno
  758. Hyeronimus Guidonius Urbevetanus
  759. Hyppolitus de Piczischis Spoletanus
  760. Iacintus Totius de Cassia
  761. Iacobbus de Marescalchis Menses
  762. Iacobus Antonius Fractis Pontanus de Cerreto
  763. Iacobus Ascalonius de Asisio
  764. Iacobus Benedat de Gualdo
  765. Iacobus Cervonus Romanus
  766. Iacobus de Mutis Romanus
  767. Iacobus Durantes Gualdensis
  768. Iacobus Egidius de Assisio
  769. Iacobus Fancellius Citernensis
  770. Iacobus Giannettus Aquipendinus
  771. Iacobus Iacobettus Assisiensis
  772. Iacobus Lambardus Trebias
  773. Iacobus Laurus Spoletinus
  774. Iacobus Lucianus de Mevania
  775. Iacobus Nuccius Viterbiensis
  776. Iacobus Nutus de Asisio
  777. Iacobus Odduccius de Stroncono
  778. Iacobus Philippus Buccacanis de Stronconio
  779. Iacobus Philippus Leoncillus de Spoleto
  780. Iacobus Philippus Scarlattinus Interamnas
  781. Iacobus Serranus Pergulensis
  782. Iacobus Stabilis de Visso
  783. Iacobus Tibaldottus Vectoniensis
  784. Iacobus Turrita de Monte Falco
  785. Ianuarius Mancia Narniensis
  786. Ieronimus Claravallensis de Tuderto
  787. Ieronimus de Silvestris Vissanus
  788. Iheronimus Pheus de Ortho
  789. Innocentius Fracassinus civis Perusinus de Fratta
  790. Innocentius Fracassinus de Fratta
  791. Innocentius Seneca Nurcinus
  792. Innocentius Ugolinus de Assisio
  793. Io. Albericus de Nuceria
  794. Io. Andreas Ciccolus Mevanas
  795. Io. Andreas Pesentus a Mevania
  796. Io. Antonius Binus de Asisio
  797. Io. Antonius Helmus de Fulginio
  798. Io. Baptista Albanesius a Sigillo
  799. Io. Baptista Arcangerillus de Anticis Mevanas
  800. Io. Baptista Balduccius Gualdensis
  801. Io. Baptista Cardulus Narniensis
  802. Io. Baptista Ceulus Romanus
  803. Io. Baptista de Ninis de Viterbio
  804. Io. Baptista Fadultus de Interamna
  805. Io. Baptista Flammetta de Ameria
  806. Io. Baptista Levius Romanus
  807. Io. Baptista Mancinus Urbevetanus
  808. Io. Baptista Morellus Anmerinus
  809. Io. Baptista Nutus Eugubinus
  810. Io. Baptista Petrucius Mevanas
  811. Io. Baptista Suressius Interamnas
  812. Io. Baptista Tartalius Arcidossensis
  813. Io. Battista Lancelottus Romanus
  814. Io. Battista Savellus Anagninus
  815. Io. Battista Spinola de Gualdo
  816. Io. Battista Vigilantius de Assisio
  817. Io. Bernardinus Felicianus de Tuderto
  818. Io. Bernardinus Pizzutus Narniensis
  819. Io. Carolus de Bartocciis Hyspellas
  820. Io. Carolus Persianus Sabinus
  821. Io. Clemens Guerrerius de Vectonio
  822. Io. Evangelista Aquila de Sora
  823. Io. Felix Meccolus de Nuceria
  824. Io. Franciscus Baccius Romanus
  825. Io. Franciscus Binotti de Gualdo
  826. Io. Franciscus de Cardaneto de Montono
  827. Io. Franciscus de Comitibus Camers
  828. Io. Franciscus de Granellis de Gualdo
  829. Io. Franciscus Giugius Montonensis
  830. Io. Franciscus Panciarellus Vectoniensis
  831. Io. Iacobus Bastianellus Tudertinus
  832. Io. Iacobus de Thianis de Castilione Lacus
  833. Io. Iacobus Rota Bergomensis
  834. Io. Ioanninus Reatinus
  835. Io. Maria Iapessius de Assisio
  836. Io. Maria Penna
  837. Io. Mattheus Cataneus de Anguillaria
  838. Io. Nicolaus Lucatellus de Assisio
  839. Io. Paulus Frasconius de Thipherno
  840. Io. Paulus Rainutius de Tipherno
  841. Io. Petrus de Curtis Iterocreanus
  842. Io. Petrus Leonorus de Tuderto
  843. Io. Philippus Matalutius de Tuderto
  844. Io. Thomas de Spoletinis de Fratta
  845. Io.Antonius Caldorus Fabrianensis
  846. Io.Baptista Magonius Urbevetanus
  847. Io.Celsus Romanus
  848. Io.Maria Beccolus Nursinus
  849. Io.Nicola de Mattotiis de Fulgineo
  850. Io.Vincentius Cansachus Amerinus
  851. Ioanes Thomas Vicentinus de Foro Sempronii
  852. Ioannes Antonius Binus de Assisio
  853. Ioannes Antonius Bonavoglia de Fulgineo
  854. Ioannes Antonius Leonellus de Assisio
  855. Ioannes Antonius Malatesta de Proceno
  856. Ioannes Baccius Tudertinus
  857. Ioannes Baptista Adrianus de Sigillo
  858. Ioannes Baptista Alanus de Asisio
  859. Ioannes Baptista Angelinus Tudertinus
  860. Ioannes Baptista Barberius Romanus
  861. Ioannes Baptista Bencius ab Aquapendente
  862. Ioannes Baptista Binus Assisinas
  863. Ioannes Baptista Binus de Assisio
  864. Ioannes Baptista Cianus Corinaltensis
  865. Ioannes Baptista Ciolus Tudertinus
  866. Ioannes Baptista Cirocchus de Fulginio
  867. Ioannes Baptista de Capassinis Biturgensis
  868. Ioannes Baptista Formentus Gualdensis
  869. Ioannes Baptista Furiosus Canthianensis
  870. Ioannes Baptista Gregorius Tudertinus
  871. Ioannes Baptista Helmus Fulginas
  872. Ioannes Baptista Lallius de Nursia
  873. Ioannes Baptista Oliverius Nucerinus
  874. Ioannes Baptista Petroni de Trevio
  875. Ioannes Baptista Petruslilius Mevanatus
  876. Ioannes Baptista Pretalata de Camerino
  877. Ioannes Baptista Roccatellius Tuscius
  878. Ioannes Baptista Spera Narniensis
  879. Ioannes Baptista Tebaldus de Belmonte
  880. Ioannes Barattanus Nursinus
  881. Ioannes Barattanus de Nursia
  882. Ioannes Battista Castellanuccius Tiphernas
  883. Ioannes Battista Gentilis Fulginas
  884. Ioannes Battista Maninus Romanus
  885. Ioannes Bernardinus Crispoltus Reatinus
  886. Ioannes Bernardus Udinek Monasteriensis Westphalus
  887. Ioannes Butius a Monte Franco
  888. Ioannes Calvus de Monte Falchio
  889. Ioannes Camillus Villanus de Bictonio
  890. Ioannes Canavatius de Monte Falco
  891. Ioannes Cardonius Tifernas
  892. Ioannes Carolus de Bartuccinis de Marsiano
  893. Ioannes Carolus Marchetti Luce
  894. Ioannes Chrisostomus Egidius de Montefalchio
  895. Ioannes Ciccarelus de Gualdo Cattaneorum
  896. Ioannes de Leonibus Romanus
  897. Ioannes Dilectus de Durantibus de Gualdo
  898. Ioannes Dominicus de Cassenariis de Terra Passignani
  899. Ioannes Ferdinandus Angelinus de Monaldis
  900. Ioannes Festus de Leonibus Romanus
  901. Ioannes Franciscus Binus Assisiensis
  902. Ioannes Franciscus Breccius
  903. Ioannes Franciscus Campanus de Spoleto
  904. Ioannes Franciscus Cithareus Massensis Tudertine diocesis
  905. Ioannes Franciscus de Benedictis de Fulginea
  906. Ioannes Franciscus de Paolutiis de Hyspello
  907. Ioannes Franciscus Fredonius Montefalchiensis
  908. Ioannes Franciscus Magliozzus Balneumregiensis
  909. Ioannes Franciscus Tempestivus a Monte Falco
  910. Ioannes Franciscus Tuschius Caesenas
  911. Ioannes Gallus de Spoleto
  912. Ioannes Gulielmus Alvianensis
  913. Ioannes Iacobi Turrensis
  914. Ioannes Iacobus Bonifatius
  915. Ioannes Latinus Carosius de Fara
  916. Ioannes Laureus de Spoleto
  917. Ioannes Ludovicus Attius Tudertinus
  918. Ioannes Maria Montius Savinas
  919. Ioannes Maria Biradellus de Serra Sancti Quirici
  920. Ioannes Maria Calcalarius Camers
  921. Ioannes Maria de Theis Vectoniensis
  922. Ioannes Maria Dominikettus de Cesis
  923. Ioannes Martellus Spoletinus
  924. Ioannes Orius Ariminensis
  925. Ioannes Pandulphus de Vetralla
  926. Ioannes Paulellius de Trevio
  927. Ioannes Paulus Pongellus de Sancta Anatolia
  928. Ioannes Paulus Robusterius et Cordellas Romanus
  929. Ioannes Paulus Testa de Nursia
  930. Ioannes Paulus Vannutius Anatholiensis
  931. Ioannes Perottus a Sassoferato
  932. Ioannes Petrus Arnaldus de Tuderto
  933. Ioannes Petrus Leonellus
  934. Ioannes Petrus Pastrocchus
  935. Ioannes Philippus Pucciattus de Mevania
  936. Ioannes Raynaldus Mevanas
  937. Ioannes Sartius Amatricianus
  938. Ioannes Simon de Bartolis Senogalliensis
  939. Ioannes Subrigundus Romanus
  940. Ioannes Tottus Spoletanus
  941. Ioannes Venturinus de Massa
  942. Ioannes Vincentius Scafalius de Fulginia
  943. Iohamnes Baptista de Tartaro Romanus
  944. Iohannes Andreas de Crucianis de Colleveteri
  945. Iohannes Baccharinus de Civitate Hortana
  946. Iohannes Baptista Granella de Gualdo
  947. Iohannes Baptista Leoncillus de Spoleto
  948. Iohannes Dominicus de Cecconibus de Sorano
  949. Iohannes Franciscus Alicorneus de Fulginia
  950. Iohannes Franciscus Honophryus de Saxoferrato
  951. Iohannes Franciscus Leonius Tuders
  952. Iohannes Latinus domini Modestini Terribilis de Narnea
  953. Iohannes Manilius de Bittonio
  954. Iosefus Minimus de Tuscanella
  955. Ioseph Accorambonus de Nursia
  956. Ioseph Azzonus de Visso
  957. Ioseph Bassus Romanus
  958. Ioseph Bertonius Capranicensis
  959. Ioseph Carbonius Veliternus
  960. Ioseph Carolus Mevanas
  961. Ioseph Censius de Bictonio
  962. Ioseph Chelle de Nucerio
  963. Ioseph de Bonaiutis Precensis
  964. Ioseph de Domo de Spoleto
  965. Ioseph de Manasseis de Interamna
  966. Ioseph de Rubeis Assisiensis
  967. Ioseph de Sartis Spoletinus
  968. Ioseph Diamantes ex Hispello
  969. Ioseph Durantes de Gualdo
  970. Ioseph Gentilis
  971. Ioseph Iacobutius Nucerinus
  972. Ioseph Leonellus de Asisio
  973. Ioseph Matalutius de Tuderto
  974. Ioseph Pacificus de Visso
  975. Ioseph Pellinus de Nuceria
  976. Ioseph Piccinus Cantianensis
  977. Ioseph Pierleonus Romanus a Tulpha
  978. Ioseph Riccardus Interamnensis
  979. Ioseph Ricciolinus de Tuderto
  980. Ioseph Rosatus
  981. Ioseph Rubeus Romanus
  982. Ioseph Senibaldus de Gualdo
  983. Ioseph Vitelleschus de Fulginia
  984. Iosephf Sardolus Tudertinus
  985. Iosephus Anticus de Mevania
  986. Iosephus Benignus de Assisio
  987. Iosephus Bisecchius de Asisio
  988. Iosephus Cancius Romanus
  989. Iosephus Confidatus de Assisio
  990. Iosephus de Nobilibus de Reate
  991. Iosephus Fidus de Cerreto
  992. Iosephus Gherardus Fulginas
  993. Iosephus Mancinellus Tudertinus
  994. Iosephus Masseus Tudertinus
  995. Iosephus Mazzicus de Asisio
  996. Iosephus Miscinellus Urbevetanus
  997. Iosephus Palma Mevanas
  998. Iosephus Placentus de terra Stronconiensis
  999. Iosephus Spica de Cereto
  1000. Iosephus Untus de Fulgineo
  1001. Iosippus Cobutius de Tuderto
  1002. Iosippus Conradus Tuders
  1003. Iosippus Pompeius Tudertinus
  1004. Iosippus Sperantius de Fano
  1005. Iovannes Canaulius Tifernas
  1006. Iovannes Hieronymus Monti Castris Tuders
  1007. Isidorus Maghettus de Assisio
  1008. Iubileus de Arca de Narnia
  1009. Iulianus Cianca de Assisio
  1010. Iulianus Fabritius Spoletinus
  1011. Iulius Angelicus de Camerino
  1012. Iulius Caesar de Gherardinis a Castro Cellario
  1013. Iulius Cesar Batafagnus de Urbeveteri
  1014. Iulius Cesar de Thebaldischis Ferentinas
  1015. Iulius Cesar Oliverius Camers
  1016. Iulius Corona Reatinus
  1017. Iulius de Benedictis Romanus
  1018. Iulius de Iulii Fabrianensis
  1019. Iulius de Iuliis Fabrianensis
  1020. Iulius de Marcholinis de Nursia
  1021. Iulius Gentilescus Romanus
  1022. Iulius Iacobillus de Fulgineo
  1023. Iulius Melosius de Civitati Plebis
  1024. Iulius Montebovius Vissanus
  1025. Iulius Rubertus Romanus
  1026. Iulius Sorbellus de Valfabrica
  1027. Iulius Venantius Hispellensis
  1028. Iulius Ventula Romanus
  1029. Iulius Venturinus de Terra Masse
  1030. Iustinianus Barnabous de Fulgineo
  1031. Iustinianus Vitalleschus de Fulginia
  1032. Labienus Vulpius de Amelia
  1033. Lancillottis Romanus
  1034. Latinus Mencuccius de Canthiano
  1035. Laud. Graegorius Tudertinus
  1036. Laurentius Arcitus de Tuderto
  1037. Laurentius Contutius Trebias
  1038. Laurentius de Cingiis Biturgiensis
  1039. Laurentius Drusulinus Romanus
  1040. Laurentius Floridus Mevanas
  1041. Laurentius Marinus de Casacastalda
  1042. Laurentius Persius Tudertinus
  1043. Laurentius Piciacchius de Interamna
  1044. Laurentius Rampaccius Citarnensis
  1045. Laurentius Romanus de Cillenio
  1046. Laurentius Sebbastulus de Anguillara
  1047. Laurentius Thome de Mevania
  1048. Laurentius Vaschiensis Urbevetanus
  1049. Laurentius Venturellus Amerinus
  1050. Lauretus Martanus Spoletinus
  1051. Leander Gratiosus de Sigillo
  1052. Leander Vicecomes Romanus
  1053. Lelius Baratta de Setia
  1054. Lelius Capoleo Urbevetanus
  1055. Lelius Ciccolus Mevanas
  1056. Lelius de Leliis de Fulginia
  1057. Lelius Sperellus de Visso
  1058. Lelius Tazza de Montefranco
  1059. Leo Pacificus de Cannaria
  1060. Leo Pallonius de Monte Leone
  1061. Leonangelus Critaio Massarum
  1062. Leonardus de Valle Fulginas
  1063. Leonardus Laurenzettus de Tuderto
  1064. Leonardus Leoncillus de Spoleto
  1065. Leonardus Novellus Reatinus
  1066. Leonardus Vallatus de Fuglineo
  1067. Leonellus Cibo de Fulginio
  1068. Leonides de Paternianis Hispellas
  1069. Leontius Galeottus Romanus
  1070. Lepidus Bussius Viterbiensis
  1071. Letus Aurutius de Tuderto
  1072. Libenus Orphinus de Fulgineo
  1073. Liberatus de Liberatis de Nucerio
  1074. Licinius Racanus de Tuderto
  1075. Licinius Racanus Tuders
  1076. Lilius de Liliis de Spoleto
  1077. Lilius Taurellus de Terra Cerreti
  1078. Livius Guidalottus Montaviensis
  1079. Livius Issacchinus de Tuderto
  1080. Livius Riccardus Interamna
  1081. Locullo Baffi
  1082. Lodovicus Iacobillus Fulginatensis
  1083. Lodovicus Tarquinus Tuscanensis
  1084. Luca Lucchetti
  1085. Lucas Albertus Pettus Tudertinus
  1086. Lucas Antonius Paoli de Scarmiglionibus de Interamna
  1087. Lucas Brandus Romanus
  1088. Lucas Cervaria Urbevetanus
  1089. Lucas Frolius Ariminensis
  1090. Lucas Mattias de Taccinis ex Castro Castilionis Lacus
  1091. Lucas Octavius Restaureus Ianuensis
  1092. Lucas Persantes Spoletanus
  1093. Lucas Perseus de Civitate Sancti Severini
  1094. Lucas Ranerius Paccianensis
  1095. Lucas Venturinus de Trebia
  1096. Lucius Dominicus Controvertius de Valentano
  1097. Ludovico Cialdelli da Fuligno
  1098. Ludovicus Gualterius Urbevetanus
  1099. Ludovicus Guelfutius Thifernas
  1100. Ludovicus Marinellus de Gualdo
  1101. Ludovicus Mazzancollius Interamnas
  1102. Ludovicus Oddus Tuders
  1103. Ludovicus Planus de Orta
  1104. Ludovicus Sbarallinus de Assisio
  1105. Ludovicus Scarintius de Monte Falisco
  1106. Ludovicus Simonettus de Panicale
  1107. Lutius Victorius de Gualdo
  1108. Lycinius Romanus
  1109. Magius de Magiis Tifernas
  1110. Maius de Ruvere
  1111. Mamurius Lancilottus de Spoleto
  1112. Mandricardus Bertus de Assisio
  1113. Marcellus Argenti Romanus
  1114. Marcellus Costa de Assisio
  1115. Marcellus Ferrazza de Subblaco
  1116. Marcellus Gryphus de Fracta
  1117. Marcellus Iustinianus Nucerinus
  1118. Marcellus Lippius de Baschio
  1119. Marcellus Paulutius de Tuderto
  1120. Marchesius Orfinus Fulginas
  1121. Marcus Antonius Augustinellus a Iano
  1122. Marcus Antonius Corneus de Assisio
  1123. Marcus Antonius de Baciochis de Trevio
  1124. Marcus Antonius Furlanus de Manleano in Sabina
  1125. Marcus Antonius Iustinianus
  1126. Marcus Antonius Lelius de Corneto
  1127. Marcus Antonius Mannus Canthianensis
  1128. Marcus Antonius Peregrinus Romanus
  1129. Marcus Antonius Silvanus de Civitate Plebis
  1130. Marcus Antonius Vepescus Romanus
  1131. Marcus Barnabeus de Fulgineo
  1132. Marcus Catalutius Spoletinus
  1133. Marcus Cirochus de Fulginea
  1134. Marcus Ruccius de Terre Bastie
  1135. Marcus Vigerius Senegaliensis
  1136. Marcusaurelius de Domo de Spoleto
  1137. Marcustullius Salvius
  1138. Mariangelus de Rainaldis de Castro Case Castalde
  1139. Marianus Tuder
  1140. Marianus Cimichettus de Camerino
  1141. Marianus Clavellonius de Reate
  1142. Marinus Marinus Fulginas
  1143. Marinus Mignanellus de Spoleto
  1144. Marius Bellhomus Romanus
  1145. Marius Cerbellius Sabinus
  1146. Marius Marcellus de Callio
  1147. Marius Petrutius de Tuderto
  1148. Marius Salvestrutius Urbevetanus
  1149. Marius Ugolinutius Callensis
  1150. Martanus Bennatus Falconensis
  1151. Martinello Annilii Perugino
  1152. Martius Guidonius Urbevetanus
  1153. Martius Hectoreus de Monte Sancto
  1154. Massellinus Massellini de Hyspello
  1155. Mathaeus Sciugatrosius Tudertinus
  1156. Matheus Ripa de Hispello
  1157. Matthaeus de Honofriis Fulginas
  1158. Mattheus Azonus Vissanus
  1159. Mattheus Berardus Calliensis
  1160. Mattheus Brullinus Forosemproniensis
  1161. Matthias Poggettus de Serra Sancti Abundii
  1162. Mauritius Silvanus de Fulgineo
  1163. Mauritius Totius de Castro Rigonis
  1164. Maurus Magnanus Imolensis
  1165. Maximilianus Angelinus de Monaldis
  1166. Maximilianus Rhodinus de Terra Gualdi Cattaneorum
  1167. Maximus Archa Narniensis
  1168. Maximus Gelusius Spoletinus
  1169. Melchior Crescentius Romanus
  1170. Melchior Minimus de Tuscanella
  1171. Metius Oliverius de Tripontio
  1172. Mezetius Carbonarius ex Castro Ferentilli
  1173. Micchael Spetia de Mevania
  1174. Michael Angelus Brichius Caliensis
  1175. Michael Briolius de Terra Meldole statu Romandiole
  1176. Michael Campilius Romanus
  1177. Michael Iacobetti Asisiensis
  1178. Michaelangelus Mutus Romanus
  1179. Modestinus Humeolus de Gualdo
  1180. Modestius Britiottus Vectoniensis
  1181. Modestus Montius de Assisio
  1182. Modestus Tottus de Cerreto
  1183. Modestus Valentinus Romanus
  1184. Monaldus Vigilans de Assisio
  1185. Montes Bettinus de Tuderto
  1186. Montes Stella de Fratta
  1187. Mutius de Urbeveteri
  1188. Mutius Avedutus Urbevetanus
  1189. Mutius Bussius de Viterbio
  1190. Mutius Cesaurus de Sassoferrato
  1191. Mutius de Bubalis Romanus
  1192. Mutius de Mutiis Romanus
  1193. Mutius Guidonius Urbevetanus
  1194. Mutius Marinus Fulginas
  1195. Mutius Mazzochius Urbevetanus
  1196. Mutius Petronus de Trevio
  1197. Mutius Veruttius de Nursia
  1198. Nevius Felitianus Spoletanus
  1199. Niccolaus Agustinus Tursianensis
  1200. Niccolaus Casciolus Nucerinus
  1201. Niccolaus de Rubeis de Asisio
  1202. Niccolaus Nutus de Assisi
  1203. Nicolaus Albericus de Nuceria
  1204. Nicolaus Angelinus Assisiensis
  1205. Nicolaus Antoniius Bonifatius de Cerreto
  1206. Nicolaus Antonius Andree de Totis Pontanus de Cerreto
  1207. Nicolaus Arca Narniensis
  1208. Nicolaus Bini de Bictonio
  1209. Nicolaus Bonius de Monte Falchio
  1210. Nicolaus Braccinus Fabrianensis
  1211. Nicolaus Brancaleonius de Spoleto
  1212. Nicolaus Branchellus Montifalchensis
  1213. Nicolaus Cerichellus de Ameria
  1214. Nicolaus Corradus Amerinus
  1215. Nicolaus Damianus ab Acquapendente
  1216. Nicolaus de Baroni Lucensis
  1217. Nicolaus de Pettis de Tuderto
  1218. Nicolaus de Rubeis de Serra Sancti Quirici
  1219. Nicolaus Egidius Romanus
  1220. Nicolaus Ferreus de Assisio
  1221. Nicolaus Leonardus de Terra Bastie
  1222. Nicolaus Mattheus a Cannaria
  1223. Nicolaus Primarius Urbevetanus
  1224. Nicolaus Rentius de Urbe Veteri
  1225. Nicolaus Rosellus Sentinas
  1226. Nicolaus Sbernardi de Acquasparta
  1227. Nicolaus Silvestrellus ex Gualdo Cattaneorum
  1228. Nicolaus Syllanus de Spoleto
  1229. Nicolaus Uffredutius de Tuderto
  1230. Nicolaus Vezzagaia
  1231. Octavianus Angius de Montono
  1232. Octavianus de Octavianis Assisias
  1233. Octavianus de Vannis Romanus
  1234. Octavianus Orphinus Fulginas
  1235. Octavianus Pamphilius Romanus
  1236. Octavius Corsus Agennensis
  1237. Octavius Maiolinus a Civitate Plebis
  1238. Octavius Victorius Gualdensis
  1239. Oliverius Mancinus Urbevetanus
  1240. Oliverius Martius de Callio
  1241. Onofrius Bernabeus de Fulgineo
  1242. Onufrius Riccius Romanus
  1243. Onuphrius Silvanus Fulginas
  1244. Oratius Antonius Mattiolus de Visso
  1245. Organtinus Sublucanus de Spoleto
  1246. Ottavianus de Alessandris a Sassoferrato
  1247. Ottavianus Gualterottus Tifernensis
  1248. Ottavianus Zuccarius Romanus
  1249. Ottavio Torelli de Camerino
  1250. Ottavius de Aromatariis Assisias
  1251. Ottavius Floravantes Hispellas
  1252. Ottavius Lancelottus Romanus
  1253. Ottavius Nofrius Romanus
  1254. Ottavius Pacis de Aquila
  1255. Ottavius Venturellus Amerinus
  1256. Pacificus Ufreduciolus Tuders
  1257. Pamphilius de Pamphilis de Cassia
  1258. Pamphilus Papirius de Terra Sancte Anatholie
  1259. Pancratius Mustus de Viterbio
  1260. Pantaleo Crucianus Camers
  1261. Papirius Cartharius Urbevetanus
  1262. Patritius Birellus de Assisio
  1263. Patrittius de Vicis Tudertinus
  1264. Patroclus Magalottus de Interamna
  1265. Paullus Racanus Tudertinus
  1266. Paulus Adrianus de Saxoferrato
  1267. Paulus Aemilius Strigonius de Reate
  1268. Paulus Aloysius Assisias
  1269. Paulus Anchaianus de Spoleto
  1270. Paulus Antonius Bartoncinus Forosempronii
  1271. Paulus Augustinellus a Iano
  1272. Paulus Binus Assisiensis
  1273. Paulus Bontadosius a Montefalchio
  1274. Paulus Brunus de Spoleto
  1275. Paulus Burghesius Sigillensis
  1276. Paulus Castellutius Calliensis
  1277. Paulus Cortesius de Monte Falchio
  1278. Paulus de Lutiis de Trebio
  1279. Paulus de Valentibus de Trevio
  1280. Paulus Emilius Rappus de Visso
  1281. Paulus Fiscarius Veliternus
  1282. Paulus Iacobettus de Assisio
  1283. Paulus Laurentis de Tuderto
  1284. Paulus Leoncinus Romanus
  1285. Paulus Leonius Reatinus
  1286. Paulus Lucainus de Assisio
  1287. Paulus Mancinus Romanus
  1288. Paulus Mangonius de Narnia
  1289. Paulus Martanus de Spoleto
  1290. Paulus Mazzafortis de Fracta Perusie
  1291. Paulus Petrus Leoncinus de Tuderto
  1292. Paulus Petrus Sbarra de Tuderto
  1293. Paulus Salvatorius Fulginas
  1294. Paulus Santinellus de terra Fratte
  1295. Paulus Scarlattinus de Tuderto
  1296. Paulus Valenti de Massa
  1297. Paulus Victorius Ianus Viterbiensis
  1298. Pavonius Pavonii de Ronciliono
  1299. Perotius Mustius Viterbiensis
  1300. Perseus Spetia Mevanas
  1301. Persius Humanus de Saxoferrato
  1302. Petronius Petronus Trebias
  1303. Petrus de Phara
  1304. Petrus Alberus Romanus
  1305. Petrus Andrius Anatoliensis
  1306. Petrus Antonius Borgarutius Romanus
  1307. Petrus Antonius Borgia Veliternus
  1308. Petrus Antonius de Bisdominis ex Aretio
  1309. Petrus Antonius Nannius Belfortensis
  1310. Petrus Antonius Nutius Vectoniensis
  1311. Petrus Antonius Paradisus de Terra Sigilli
  1312. Petrus Antonius Rainaldus de Castro Case Castalde
  1313. Petrus Aretinus de Sigillo
  1314. Petrus Argentius Romanus
  1315. Petrus Augustinus de Thipherno
  1316. Petrus Bassettus de Marsiano
  1317. Petrus Bellus Romanus
  1318. Petrus Benenatus de Picolominibus de Cassia
  1319. Petrus Candiottus de Sancto Angelo Metaurense
  1320. Petrus Castorus Fulginatensis
  1321. Petrus Consulus Vissanus
  1322. Petrus Costa Romanus
  1323. Petrus de Equitanis de Cesis
  1324. Petrus de Mancis Nucerinus
  1325. Petrus de Tassis Hyspello
  1326. Petrus Dominicus Rampesius Fulginas
  1327. Petrus Felitianus de Sigillo
  1328. Petrus Fettus Martanus
  1329. Petrus Franciscus Benignus de Assisio
  1330. Petrus Franciscus Maccionus Fulginas
  1331. Petrus Franciscus Taurelus ab Aquesio
  1332. Petrus Franciscus Tavanti de Aretio
  1333. Petrus Hyeronimus de Fabris Tudertinus
  1334. Petrus Iacobus de Tanis de Tuderto
  1335. Petrus Laurentius Lilius Interamnas
  1336. Petrus Laurentius Sabinus Eugubinus
  1337. Petrus Leonardus Tudertinus
  1338. Petrus Marinus Cirocchus de Fulgineo
  1339. Petrus Marinus Vallatus de Fulginio
  1340. Petrus Martanus de Spoleto
  1341. Petrus Mathias Tottus de Cerreto
  1342. Petrus Mattheus Celsus Romanus
  1343. Petrus Matthia Morellus de Cereto
  1344. Petrus Morsellus Nucerinus
  1345. Petrus Nicolaus Barnabeus de Visso
  1346. Petrus Nicolaus Curti de Montifalco
  1347. Petrus Paulonius de Aquasparta
  1348. Petrus Paulus Anatholiensis
  1349. Petrus Paulus Albericus Nucerinus
  1350. Petrus Paulus Benignus a Camerino
  1351. Petrus Paulus de Lenis de Urbe
  1352. Petrus Paulus Florianus Fulginas
  1353. Petrus Paulus Inbutius de Fossato
  1354. Petrus Paulus Pallinus Castilionensis
  1355. Petrus Paulus Saccus de Viterbio
  1356. Petrus Paulus Sempronius Ariminensis
  1357. Petrus Petrotius de Sigillo
  1358. Petrus Piccinus a Sarteano degens in Terra Hispelli
  1359. Petrus Pollionius Viterbensis
  1360. Petrus Rosatus Interamnas
  1361. Petrus Rottinus Reatinus
  1362. Petrus Salvena de Tuderto
  1363. Petrus Simon Simoncellus de Fabriano
  1364. Petrus Thebaldescus de Nursia
  1365. Petrus Thuribulis de Hispello
  1366. Petrus Toctus de Cerreto
  1367. Petrus Ursinus Romanus
  1368. Petrus Vellius Romanus
  1369. Petrus Venantius de Cassia
  1370. Petrus Vittorius de Gualdo
  1371. Petrusantonius Persantes de Saxoferrato
  1372. Petrusfelix Magnanus Montonensis
  1373. Philibertus de Valentibus de Trevio
  1374. Philippus Actus Tuders
  1375. Philippus Antoni Pazaglie Caballi de Eugubio
  1376. Philippus Bonfilius de Gualdo Nucerie
  1377. Philippus de Paradisis de Civita Castellana
  1378. Philippus Franciolus Trebie
  1379. Philippus Letus de Spoleto
  1380. Philippus Marinellus Gualdensis
  1381. Philippus Martellus de Spoleto
  1382. Philippus Martianesius Foroliviensis
  1383. Philippus Merlinus Romanus
  1384. Philippus Piperonius de Montifalchio
  1385. Philippus Salvolus Interamnensis
  1386. Philippus Simonesius de Castro Collimancii
  1387. Philippus Toneus de Cerreto Spoletana diocesis
  1388. Philippus Vecchius Vissanus
  1389. Phyrrhus de Untis Fulginas
  1390. Phyrrus Flumineus Esterpeti
  1391. Pindarus Celius de Trebio
  1392. Pirrhus Mancinus de Urbeveteri
  1393. Pius Randolus Tiphernas
  1394. Placidus Regius de Asisio
  1395. Polycarpus Boninus Veliternus
  1396. Pompeius Baratta de Setia
  1397. Pompeius Bisecchus de asisio
  1398. Pompeius Bisticchius de Asisio
  1399. Pompeius Bonalingua Tudertinus
  1400. Pompeius de Andreuccis de Tuderto
  1401. Pompeius Gilius Fulginas
  1402. Pompeius Pucciattus Mevanas
  1403. Pompeius Rodulfinus de Visso
  1404. Pompeius Simonius de Sutrio
  1405. Pompeus Binus de Assisio
  1406. Pompeus de Bini de Assisio
  1407. Pompeus Sperellus de Assisio
  1408. Pompilius Arcangelus de Saxiferrato
  1409. Pompilius Egidius de Assisio
  1410. Pompilius Iobbius de Terra Montoni
  1411. Pompilius Tarusius de Urbe Veteri
  1412. Pomponius Martorellius de Spoleto
  1413. Pomponius Tebaldeschus de Nursia
  1414. Possens Possentius a Fabriano
  1415. Possentes de Possentis de Gualdo
  1416. Primarius Primarius de Urbeveteri
  1417. Propertius Frenfanellus de Cassia
  1418. Prosper Chartarius ex Foro Sempronii
  1419. Prosper de Capitibus aliter de Catonibus civis romanus
  1420. Prosper Felix de Castro Durantis
  1421. Prosper Georgeus Velliternensis Romanus
  1422. Prosperus Ciccolus de Mevania
  1423. Prosperus de Prosperi de Terra Valentani
  1424. Prosperus Petrutius de Tuderto
  1425. Pyrrhus Choellius de Urbeveteri
  1426. Pyrrhus Delphycus de Tuderto
  1427. Pyrrhus Herculanus Camers
  1428. Pyrrhus Theodorus de Balnearia
  1429. Pyrrus Franciscus Mancinellus
  1430. Quintilianus Pavonius de Terra Roncilioni
  1431. Quintilius Cirochus Fuglinas
  1432. Quintilius de Mariis de Spoleto
  1433. Quintius Petruccius de Ameria
  1434. Rainaldus Iacobutius de Nuceria
  1435. Rainerius Ceulus Romanus
  1436. Rainutius Benedictonius Tudertinus
  1437. Ranerius de Raneriis de Gualdo
  1438. Raphael domini Iohannis Baptiste de Petronibus de Trevio
  1439. Raphael Vaschensius Urbevetanus
  1440. Raynaldus Bracherius de Urbino
  1441. Raynaldus Venturinus Trebianus et civis Spoletanus
  1442. Remus Iuncta de Saxoferrato
  1443. Restaurus Titellius de Nursia
  1444. Rinaldus de Martines de Hyspello
  1445. Robertus de Niccolais Burgi Sancti Sepulchri
  1446. Robertus Magonius de Urbeveteri
  1447. Robertus Manardus de Camerino
  1448. Robertus Tyrus de Saxoferrato
  1449. Rocchus de Rocchis de Suriano
  1450. Romanus Antonius Augustinus de Callio
  1451. Romanus Cilitio de Syllano
  1452. Romolus Gordonius de Proceno
  1453. Romolus Rodinus ex Castro Gualdi Captaneorum
  1454. Rosatus Sciuccatroscius de Tuderto
  1455. Rubertus Bonaiutus Precensis
  1456. Ruffinus Ciaccicus Hispellas
  1457. Rufinus de Leandris
  1458. Rugerius Bontadosus de Montefalchone
  1459. Rutilius Alterius Romanus
  1460. Rutilius Aurelius Urbevetanus
  1461. Rutilius Cartharius Urbevetanus
  1462. Rutilius Gramaciae de Gualdo
  1463. Salubius Agathonius de Montefalchio
  1464. Salustius Ciccolinus de Nuceria
  1465. Salvator Guelfus de Spoleto
  1466. Salvator Quarantoctus de Nursia
  1467. Salvutius Vittorius Gualdensis
  1468. Sanctes Bictonus Anatoliensis
  1469. Sanctes Gervasius de Tuderto
  1470. Sanctes Massuccius de Castignano
  1471. Santhes Transitanus de Spoleto
  1472. Sanus de Berardis de Pogio Sancti Herculani
  1473. Scipio Antonius a Fonte Eugubinus
  1474. Scipio Baldellus de Eugubio
  1475. Scipio Barcellinus di Forosempronio
  1476. Scipio Bonannus Fulginas
  1477. Scipio de Alexandriis a Saxoferrato
  1478. Scipio Gennarus de Typherno
  1479. Scipio Sangiovannius Vicentinus
  1480. Scipio Toctus de Cereto
  1481. Sebastianius de Sebastianis Eugubinus
  1482. Sebastianus Albertinus Tifernas
  1483. Sebastianus Andreozzius
  1484. Sebastianus Berardini de Sellanum
  1485. Sebastianus Cecchettus civis Perusinus de Fratta
  1486. Sebastianus Gentilis Fulginas
  1487. Sebastianus Gualterius de Urbeveteri
  1488. Sebastianus Marabottinus Urbevetanus
  1489. Sebastianus Petronius de Fulgineo
  1490. Sebastianus Sanctellinus Narniensis
  1491. Senius Zuccarus de Spoleto
  1492. Sensinus Contuceus de Canaria
  1493. Septimius Pucciattus de Mevania
  1494. Seraphinus Calaius Romanus
  1495. Seraphinus Ricutia Nursinus
  1496. Sertoris Santus de Stronconio
  1497. Sertorius Vulcanus Terre Montis Sancti de Spoleto
  1498. Servatius Vannola de Assisio
  1499. Servuatius Vannola de Assisio
  1500. Severinus de Moscardis de Sutrio
  1501. Severus Cordeschus de Nursia
  1502. Sfortia Coellius Urbevetanus
  1503. Sfortia Elmus de Monteflascono
  1504. Sfortia Sfortia de Hispello
  1505. Sigismundus Paulutius de Hyspello
  1506. Silius Contucius de Trebio
  1507. Silvester Angeli Nucerinus
  1508. Silvester Goccia Nucerinus
  1509. Silvester Paschalis a Bictonio
  1510. Silvius Benedictus de Saxoferrato
  1511. Silvius Calvus Moriconus de Monte Falchio
  1512. Silvius de Rogeriis de Sutrio
  1513. Silvius Minimus de Tuscanella
  1514. Simeon Paulinus de Assisio
  1515. Simo de Montefalco
  1516. Simon Alba Romanus
  1517. Simon Leontinus de Spoleto
  1518. Simon Martinellius Frattensis
  1519. Simon Mecutius de Nucerio
  1520. Simon Transonius de Terra Durantis
  1521. Simon Tuccius Ariminensis
  1522. Sixtus Crispultus Mevanas
  1523. Solon Campellus de Spoleto
  1524. Sperellus de Sperellis Assisiensis
  1525. Stefanus Chrisostomus Pedelucanus
  1526. Stefanus Ginus Urbaniensis
  1527. Stefanus Nardinus Capranicensis
  1528. Stefanus Rubeus de Monte Sancte Marie
  1529. Stefanus Vannutius Anatoliensis
  1530. Stephanus Baccius ex Castro Formarum
  1531. Stephanus Bugattus de Nuceria
  1532. Stephanus de Barnabovis de Fulginea
  1533. Stephanus Evangelistius a Terra Plebis
  1534. Stephanus Farnerius Eugubinus
  1535. Stephanus Mandosius Amerinus
  1536. Stephanus Racanus de Spoleto
  1537. Stephanus Veronicus de Gualdo Cattaneorum
  1538. Succursus Passarini de Nursia
  1539. Sygismundus Cardanetus de Terra Montoni
  1540. Sylla Purus de Reate
  1541. Sylvius de Vagnis de Camerino
  1542. Taddeus Paulocius de Assisio
  1543. Tarquinius Atracinus de Urbe
  1544. Tarquinius Butius de Urbeveteri
  1545. Teophilus Pavonius de Roncigliono
  1546. Terentius Aromatarius de Asisio
  1547. Terentius Caufridius de Monte Falcone
  1548. Teseus Maria Furiosus Cantianensis
  1549. Thadeus Sansonius Interamnensis
  1550. Theodorus Attius Tudertinus
  1551. Theodorus Fatius de Sigillo
  1552. Theodorus Fatius de Sigillo
  1553. Theodorus Quietus ab Aquipendio
  1554. Theophilus Floridus de Acquasparta
  1555. Theophilus Talenti Cannariensis
  1556. Theus de Theis de Bictonio
  1557. Thomas Allegrettus Mevanas
  1558. Thomas Bronzius Tifernas
  1559. Thomas Catalanus Romanus
  1560. Thomas de Cordellis de Viterbio
  1561. Thomas de Fortibus Romanus
  1562. Thomas de Parmegianis Civitatis Burgi Sancti Sepulcri
  1563. Thomas Fatius Spoletinus
  1564. Thomas Ferrius de Sigillo
  1565. Thomas Iacoberius de Hyspello
  1566. Thomas Matthiolus de Trebia
  1567. Thomas Thebaldischus de Nursia
  1568. Thomas Turtola de Ferentillo
  1569. Thomeus Confectus de Sancto Gemmino
  1570. Tiberius Alpharanus Romanus
  1571. Tiberius Cavalerius Romanus
  1572. Tiberius Confidatus de Asisio
  1573. Tiberius de Nofris Thyfernas
  1574. Tiberius Iunta de Saxoferrato
  1575. Tiberius Prosperus
  1576. Tiberius Sperellus Assisiensi
  1577. Tiberius Tempestivus Montefalchiensis
  1578. Tiringratius Paragnanus Tudertinus
  1579. Titus Scampa de Gualdo
  1580. Tofinus de Urbeveteri
  1581. Tomas Donatus de Asisio
  1582. Torquatus Bontadosius de Monte Falchio
  1583. Torquatus Bontadosus de Montefalcone
  1584. Torquatus Lallus de Nursia
  1585. Torquatus Tebaldeschus de Nursia
  1586. Traianus Boccalinus Romanus
  1587. Tranquillus Gratianus de Cassia
  1588. Tranquillus Stracciavela de Fulgineo
  1589. Trebonius Bonacusius Spoletinus
  1590. Trivultius Gentilettus de Spoleto
  1591. Troianus Francucius de Saxoferrato
  1592. Troianus Martelli de Collemancio
  1593. Troianus Ricciattus
  1594. Troilus Bentivolus de Fossato
  1595. Troilus de Troilis de Nuceria
  1596. Troylus Leonius Tuders
  1597. Tullius Crispoltus Reatinus
  1598. Tullius de Ceccoccis de Assisio
  1599. Tullius Fuschettus de Belmonte
  1600. Tullius Hortensius de Tuderto
  1601. Tullius Mancinellus de Sutrio
  1602. Tullius Mastichus de Assisio
  1603. Tullius Petronus de Trevio
  1604. Tullius Venantius de Hispello
  1605. Ufredutius Ancaianus de Spoleto
  1606. Ugus Chirurgus de Sassoferrato
  1607. Ulysses Manocchius Hyspello
  1608. Urbinius Polinus Camers
  1609. Usdadius Arcitus de Tuderto
  1610. Valentinus Sforzinus de Terno
  1611. Valentinus Valens de Trebio
  1612. Valerianus Monaldensis de Urbeveteri
  1613. Valerius Almadianus Viterbiensis
  1614. Valerius Diamantes Hispellas
  1615. Vannutius Bennincampus de Nucerio
  1616. Venantius de Venantiis de Fulginia
  1617. Venantius Marcellinus Camers
  1618. Venantius Oliverius de Camerino
  1619. Venantius Pamphilus de Cassia
  1620. Ventorinus Ventorini de Trebio
  1621. Venturas Rainutius Tiphernas
  1622. Venturellus Venturelli de Ameria
  1623. Venturinus Venturinus de Balneoregio
  1624. Venturius de Compagnis de Tuderto
  1625. Vergilius de Vergiliis de Cassia
  1626. Verus Verus de Trebio
  1627. Victorius Antoniaccius de Assisio
  1628. Victorius Roius Tiphernas
  1629. Vincentius Barnabò Fulginas
  1630. Vincentius Benellius
  1631. Vincentius Boncambius de Narnia
  1632. Vincentius Cimichectus Camers
  1633. Vincentius Cirocchus Fulginas
  1634. Vincentius de Machabrinis de Cerreto
  1635. Vincentius de Planis Romanus
  1636. Vincentius de Rubeis Romanus
  1637. Vincentius Ebutius de Urbeveteri
  1638. Vincentius Francischinus Viterbensis
  1639. Vincentius Iacobillus Fulginas
  1640. Vincentius Iannuttius de Monte Falisco
  1641. Vincentius Lauretus
  1642. Vincentius Magonius Urbevetanus
  1643. Vincentius Mennicuccius Urbevetanus
  1644. Vincentius Pamphilius Romanus
  1645. Vincentius Petruccius Veliternus
  1646. Vincentius Silvestrinus de Mevania
  1647. Vincentius Silvestrius de Nursia
  1648. Vincentius Tartarus de Montefalchio
  1649. Vincentius Tortus Mevanas
  1650. Vincentius Vitelleschus de Fulgineo
  1651. Virgilius Angelucius a Mevale
  1652. Virgilius Crescentius Romanus
  1653. Virgilius de Cocchis Plagarensis
  1654. Virgilius Zitellius Romanus
  1655. Virginius Novetius de Sancto Gemino
  1656. Virginius Robertus Romanus
  1657. Virginius Sfortia Hispellas
  1658. Vistosus Ovidius de Gualdo
  1659. Vittorius Fieravantes de Fossato
  1660. Vivianus Cirocchus Fulginas
  1661. Xantus de Marinellis de Mevania
  1662. Zaphirus Pontanus de Cerreto Spoletana diocesis